es
Feedback
DD shit and other

DD shit and other

Ir al canal en Telegram

Канал Дениса Довгополого. Колись тут було про економічний спротив, але всі пішли в тінь, тож працюємо тихенько. Буде більше про мілтек та стартапи. https://www.facebook.com/dennydov https://twitter.com/dennydov Писать @dennydo

Mostrar más

📈 Análisis del canal de Telegram DD shit and other

El canal DD shit and other (@ddecw) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 17 229 suscriptores, ocupando la posición 3 294 en la categoría Política y el puesto 3 538 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 17 229 suscriptores.

Según los últimos datos del 25 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de -979, y en las últimas 24 horas de -13, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 52.21%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 37.95% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 8 998 visualizaciones. En el primer día suele acumular 6 540 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 391.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como конференція, індустрія, куртка, підход, кластер.

📝 Descripción y política de contenido

El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
Канал Дениса Довгополого. Колись тут було про економічний спротив, але всі пішли в тінь, тож працюємо тихенько. Буде більше про мілтек та стартапи. https://www.facebook.com/dennydov https://twitter.com/dennydov Писать @dennydo

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 26 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Política.

17 229
Suscriptores
-1324 horas
-1457 días
-97930 días
Archivo de publicaciones
Дуже крутим був Oм Малік. Зустрічався з ним особисто в 2006-7, та пізніше перетинались на конференціях. Читав його з задоволенням. Він дійсно мав вплив на розвіток інлустрії в 2000х. RIP :(

photo content

Repost from NEXTA Live
Бывшего российского журналиста Петра Рузавина, который служит в ВСУ, признали «иноагентом». Он не растерялся и написал иноаге
Бывшего российского журналиста Петра Рузавина, который служит в ВСУ, признали «иноагентом». Он не растерялся и написал иноагентскую плашку на дроне.

Свнсбки радіють

Це прям круто. Ми по тріаді били, а це вже частина стратегічной ПРО. Американці та Європейці повинні бути щасливими: ВСУ ударили по Центру космической связи "Владимир" во Владимирской области, заявили в Генштабе ВСУ. По данным украинского командования, повреждены два здания комплекса, после удара начался пожар. Центр расположен в Гусь-Хрустальном и обеспечивает работу систем спутниковой и дальней космической связи, в том числе в интересах российских силовых структур. Это второй подобный объект за неделю А ще МКС може залишитись без звязку ;)

МНПЗ

Хочу застережити не вірити всім новинам: нажаль, на болотах автомобільним паливом будуть заправляти лише літаки малої авіації, це не має відношення до великої пасажирської та транспортної авіації. НАЖАЛЬ!!!

Подумав я раптом, що Крим то таке, але виглядає, щт ми ізолюємо тимчасово окуповані частини Херсонської області. В них 280 та Крим - канали постачання, які зараз майже не працюють. Та медійно на них уваги мало. А що там відбувається взагалі?

Вечірній ШізоДжем. Охлобистін бенд.

photo content

Москальскороті українці

Ви кажить, кажить, бо це мед для вух

А вам не здається, що ми "наканунє грандіознава шухера"? Але в це не може повірити а ні ми, а ні вони. Там вже все почало сипатись. І це не та криза, яку ми вираховували на літо, а прям несеться. Якшоб вони не були рабами, та в них був би свій Мустава Наєм, то давно все б знесли. Але тримаємо кулаки, молимось, та кожен чим може допомогає.

photo content

Грінспен - ікона та ціла епоха. RIP

Закінчив цикл статей на Лінкедин за своїми дослідженнями про те, чи варто фокусуватись на вилізуванні пічдеку (споейлер: не треба). Сподіваюсь, що вам буде корисне. Якщо назбираю трохи лайків, викладу велику статтю про можливісь/неможливість застосування ШІ в венчурної індустрії. Але там писець яка велика: https://www.linkedin.com/pulse/what-means-founders-investors-denis-dovgopoliy-rk4pe/

В Криму я був багато разів, та 5 разів з них автівкою. Спогадів майже не залишилось, окрім того, як ми заїхали в середину свнсб військової бази в 2012му. Було сцикотненько. Але є спогади до 2013 які зараз повертаються флешбеками. На українських радіоканалах коли казали погоду казали " в Армянске и Красноперекопске ХХ градусов тепла". В той час я хз що то за населенні пункти та де вони. Зараз добре знаю обидва :)

— «‎Шахед‎», о Боже! — Це наші. — О, який красівий, хай Бог їм помагає! 🇺🇦 УС / Підписатися

Цікаво, а де були представники ТЦК, коли гомофобські гандони робили свою ходу?