fa
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

رفتن به کانال در Telegram
2 434
مشترکین
-224 ساعت
-17 روز
+430 روز
آرشیو پست ها
Прив) я буду неактивний 2-3 дні. Треба доробити Soft Wind до стану готовності, а потім відразу початок летсплею👉 тому трохи без етерів) але і вони скоро повернуться❤️

...
...

Цей день настав... https://youtu.be/z78GGGSMP0Q?si=qz8vBXtANYlhwnF7

Так, трейлер до Софт Вінду майже готовий. Прокинусь завтра швидше, щоб все доробити і завтра вже його відразу опублікую) я там таке навигадував, що капець))) але виходить добре, як на мене, тому очікуйте🌚

Роблю трейлер до Софт Вінду, а тут таке🥰
Роблю трейлер до Софт Вінду, а тут таке🥰

З НОВИМ РОКОМ!!! Бажаю нам всім його пережити! І не просто пережити, а якісно, позитивно і щасливо настільки, наскільки це можливо♥️

Ок, мені вже норм) я б сказав навіть кайф)) тому десь через пів годинки почну стрім!) Я маю дещо для вас, якраз з зимовим настроєм🎅

Я вчора казав на етері, що сьогодні, можливо, щось пострімлю новорічне, але ні( в мене від самого ранку дуже сильна головна біль і нудота. Це найгірше, коли тільки прокидаєшся, ще нічого поганого не встиг зробити, а тобі вже недобре. Закинувся цитрамоном, може стане легше, поки що дуже зле

Ми пройшли гру за цей етер) ось висновки: гра прикольна, зараз вона коштує 104грн зі знижкою. В цілому, таких грошей вона вартує. Тим не менш, хоч в грі і були цікаві моменти, і місцями було дуже цікаво спостерігати за взаємодією персонажів, під кінець сюжет і ця сама взаємодія зкотилась під плінтус. Перші 40% гри - cool, наступні 40% - близько до шедевру, а останні 20% - кринж і не зроз що. Це саме той випадок, коли кінцівку злили. Але та сама середина гри, ті майже шедевральні 40%, точно вартують уваги і покупки. Дякую всім, хто пройшов цю історію разом зі мною 🥰 Окрема подяка всім, хто донатив, люблю вас♥️ Ну і найбільш окреміща подяка - Максиму, відомому в вузьких кругах, як 💘fedotom2💘 Відчуття ніби реально санта приніс подарунки під ялинку))🎄

Почнемо десь о 15:00 +-

Сьогодні зіграємо в Firewatch на етері 😇 Я погуглив і гугл мені сказав, що на проходження гри потрібно біля 5-ти годин. Спробуємо впоратись за один раз🐗

А, ну і так як вже приїхав, то завтра зачілимось на етері. Я ще до кінця не вирішив, що буде. Якщо по дефолту то продовжимо гардкор, просто, можливо, буде весело в щось інше зіграти) буду тримати в курсі🥩🥩🥩🥩

Їдете в потязі і тут, на зупинці, до вас підсідає ця людина. Ваші дії?
Їдете в потязі і тут, на зупинці, до вас підсідає ця людина. Ваші дії?

Сьогодні вже повертаюся з "різдвяних канікул". Готовий знову до майнкрафтика і не тільки 😇

wtf?
wtf?