Артур Selfdotcom
رفتن به کانال در Telegram
2 434
مشترکین
-224 ساعت
-17 روز
+430 روز
آرشیو پست ها
2 434
Дивіться яку приколясну фотку знайшов) це 2021-ий рік) тут мені, відповідно, 21. Жесть, я тоді виглядав на 10 років старше ніж зараз😁
2 434
Прев'юшку зробив вже в потязі) приємного перегляду)
https://youtu.be/ecH4XopOtEU?si=A-H9CJYviTRuZewa
2 434
Домонтував відео) через те, що дуже спішив, залишив там деякі трабли, та й сам відеоряд, я хотів зробити інакшим, але немає часу🌚
Треба їхати, тому як є) Якщо пощастить, то зроблю в дорозі прев'ю, тож, або собі, або завтра ролик вже буде на каналі🎅
2 434
Домонтував відео) через те, що дуже спішив, залишив там деякі трабли, та й сам відеоряд, я хотів зробити інакшим, але немає часу🌚
Треба їхати, тому як є) Якщо пощастить, то зроблю в дорозі прев'ю, тож, або собі, або завтра ролик вже буде на каналі🎅
2 434
Привіт) я вирішив поїхати на Різдво на свою малу батьківщину☃️ Якщо встигну, то запишу ще дещо і на саме Різдво опублікую, але етерів не буде кілька днів (3-4) ✌️👽. Тому, цей во, якось так 😇
2 434
Пишу без звуку, бо вже пізно🌚
Дякую всім за етер, був турбо-кайф🤗
Розклади і гадання на сідах це було - 🔥
Окрема подяка всім, хто донатив і найбільш окреміща подяка, звісно, Кургану♥️
2 434
Зайнявся сьогодні кабель-менеджментом і зламав кабель від камери... Micro HDMI на HDMI. Тааак.. сьогодні продовжимо hардкор, але, без вебки, виходить🦍
Через годину почнемо🌚
2 434
Зробили всі житлові будинки (9 штучок) тому продовжимо потім.
Дякую всім донатерам, люблю вас😇♥️
Особлива подяка, звісно, Кургану 🫂
Ще трохи і ребілд ВСІХ ванільних селищ буде завершено повістю☃️
2 434
Тут, цей во, нарізочка з hардкору) https://youtu.be/ZCDwbOlbOCA?si=OT_H981_gHLcJeeg
Фактично я пропустив, випадково, одну трансляцію, якраз ту, яка в нарізці, тому це мала бути не сьома частина, а шоста. А та, що була шостою мала бути сьомою..ну ви зроз🤓
Приємного перегляду)
2 434
Сьогодні хотів почати переробку тайгових селищ на етері, але щось я себе не дуже добре почуваю, тому вже, мабуть, завтра
2 434
Мені потрібно якимось чином дізнатися нікнейми моїх топ-донатерів... Нікнейми в майнкрафті я маю на увазі, і чи в них взагалі є акаунт.. Бляха, не маю уявлення, як це зробити. Топ-донатери! Якщо ви це читаєте, то дайте знати про себе!
2 434
Додав в Софт Вінд біом "Змішаний Ліс". Поки не почався летсплей, я можу додати ще якісь біоми. Якщо у вас є якийсь біом, який би хотіли бачити в грі, то пишіть), якщо щось круте буде, то спробую це реалізувати🧠
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
