fa
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

رفتن به کانال در Telegram
2 434
مشترکین
-224 ساعت
-17 روز
+430 روز
آرشیو پست ها
Рідкісна відеозйомка мене на вулиці

Дивіться яку приколясну фотку знайшов) це 2021-ий рік) тут мені, відповідно, 21. Жесть, я тоді виглядав на 10 років старше ні
Дивіться яку приколясну фотку знайшов) це 2021-ий рік) тут мені, відповідно, 21. Жесть, я тоді виглядав на 10 років старше ніж зараз😁

Прев'юшку зробив вже в потязі) приємного перегляду) https://youtu.be/ecH4XopOtEU?si=A-H9CJYviTRuZewa

Домонтував відео) через те, що дуже спішив, залишив там деякі трабли, та й сам відеоряд, я хотів зробити інакшим, але немає часу🌚 Треба їхати, тому як є) Якщо пощастить, то зроблю в дорозі прев'ю, тож, або собі, або завтра ролик вже буде на каналі🎅

Домонтував відео) через те, що дуже спішив, залишив там деякі трабли, та й сам відеоряд, я хотів зробити інакшим, але немає часу🌚 Треба їхати, тому як є) Якщо пощастить, то зроблю в дорозі прев'ю, тож, або собі, або завтра ролик вже буде на каналі🎅

Привіт) я вирішив поїхати на Різдво на свою малу батьківщину☃️ Якщо встигну, то запишу ще дещо і на саме Різдво опублікую, але етерів не буде кілька днів (3-4) ✌️👽. Тому, цей во, якось так 😇

Пишу без звуку, бо вже пізно🌚 Дякую всім за етер, був турбо-кайф🤗 Розклади і гадання на сідах це було - 🔥 Окрема подяка всім, хто донатив і найбільш окреміща подяка, звісно, Кургану♥️

Зайнявся сьогодні кабель-менеджментом і зламав кабель від камери... Micro HDMI на HDMI. Тааак.. сьогодні продовжимо hардкор, але, без вебки, виходить🦍 Через годину почнемо🌚

Зробили всі житлові будинки (9 штучок) тому продовжимо потім. Дякую всім донатерам, люблю вас😇♥️ Особлива подяка, звісно, Кургану 🫂 Ще трохи і ребілд ВСІХ ванільних селищ буде завершено повістю☃️

Го почнемо десь о 19:00

Це я на hардкорі
Це я на hардкорі

Тут, цей во, нарізочка з hардкору) https://youtu.be/ZCDwbOlbOCA?si=OT_H981_gHLcJeeg Фактично я пропустив, випадково, одну трансляцію, якраз ту, яка в нарізці, тому це мала бути не сьома частина, а шоста. А та, що була шостою мала бути сьомою..ну ви зроз🤓 Приємного перегляду)

Сьогодні хотів почати переробку тайгових селищ на етері, але щось я себе не дуже добре почуваю, тому вже, мабуть, завтра

Мені потрібно якимось чином дізнатися нікнейми моїх топ-донатерів... Нікнейми в майнкрафті я маю на увазі, і чи в них взагалі є акаунт.. Бляха, не маю уявлення, як це зробити. Топ-донатери! Якщо ви це читаєте, то дайте знати про себе!

Додав в Софт Вінд біом "Змішаний Ліс". Поки не почався летсплей, я можу додати ще якісь біоми. Якщо у вас є якийсь біом, який
Додав в Софт Вінд біом "Змішаний Ліс". Поки не почався летсплей, я можу додати ще якісь біоми. Якщо у вас є якийсь біом, який би хотіли бачити в грі, то пишіть), якщо щось круте буде, то спробую це реалізувати🧠