2 434
订阅者
-224 小时
-17 天
+430 天
帖子存档
2 434
Прив) я буду неактивний 2-3 дні. Треба доробити Soft Wind до стану готовності, а потім відразу початок летсплею👉 тому трохи без етерів) але і вони скоро повернуться❤️
2 434
Так, трейлер до Софт Вінду майже готовий. Прокинусь завтра швидше, щоб все доробити і завтра вже його відразу опублікую) я там таке навигадував, що капець))) але виходить добре, як на мене, тому очікуйте🌚
2 434
З НОВИМ РОКОМ!!! Бажаю нам всім його пережити! І не просто пережити, а якісно, позитивно і щасливо настільки, наскільки це можливо♥️
2 434
Ок, мені вже норм) я б сказав навіть кайф)) тому десь через пів годинки почну стрім!) Я маю дещо для вас, якраз з зимовим настроєм🎅
2 434
Я вчора казав на етері, що сьогодні, можливо, щось пострімлю новорічне, але ні( в мене від самого ранку дуже сильна головна біль і нудота. Це найгірше, коли тільки прокидаєшся, ще нічого поганого не встиг зробити, а тобі вже недобре. Закинувся цитрамоном, може стане легше, поки що дуже зле
2 434
Ми пройшли гру за цей етер) ось висновки: гра прикольна, зараз вона коштує 104грн зі знижкою. В цілому, таких грошей вона вартує. Тим не менш, хоч в грі і були цікаві моменти, і місцями було дуже цікаво спостерігати за взаємодією персонажів, під кінець сюжет і ця сама взаємодія зкотилась під плінтус. Перші 40% гри - cool, наступні 40% - близько до шедевру, а останні 20% - кринж і не зроз що. Це саме той випадок, коли кінцівку злили. Але та сама середина гри, ті майже шедевральні 40%, точно вартують уваги і покупки.
Дякую всім, хто пройшов цю історію разом зі мною 🥰
Окрема подяка всім, хто донатив, люблю вас♥️
Ну і найбільш окреміща подяка - Максиму, відомому в вузьких кругах, як 💘
fedotom2💘
Відчуття ніби реально санта приніс подарунки під ялинку))🎄2 434
Сьогодні зіграємо в Firewatch на етері 😇
Я погуглив і гугл мені сказав, що на проходження гри потрібно біля 5-ти годин. Спробуємо впоратись за один раз🐗
2 434
А, ну і так як вже приїхав, то завтра зачілимось на етері. Я ще до кінця не вирішив, що буде. Якщо по дефолту то продовжимо гардкор, просто, можливо, буде весело в щось інше зіграти) буду тримати в курсі🥩🥩🥩🥩
2 434
Сьогодні вже повертаюся з "різдвяних канікул". Готовий знову до майнкрафтика і не тільки 😇
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
