Артур Selfdotcom
رفتن به کانال در Telegram
2 434
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
-27 روز
+430 روز
آرشیو پست ها
2 434
Через 5 хвилин стрім, буду радитись з вами стосовно чогось дуже серйозного (насправді не дуже😇)
2 434
Якщо ви були вчора на етері (мабуть, найдовшому на моєму каналі) то ви бачили цей арт, який намалювала Тетяна. Просто неймовірна робота😳
Королева Валькірій тут жесть badass girl-boss) Але ми всі знаємо чим закінчилася потім ця битва😌
Ось інстаграм художниці:
https://instagram.com/_guz_tatiana_?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==
2 434
Стрім через 10 хвилин, продовжимо переробляти селища. Цього разу треба зробити будинки з робочими станціями🌚🌝
2 434
Це такий прикол, знаєте) я думаю, ви мене зрозумієте)) Коли хтось щось пише про кацапів чи про рос. контент, то це сприймається і читається, як художній твір про маслянисте масляне масло) Впевнений, що вам, як і мені, вже просто набридло щось бачити на цю тему. Але деколи треба, деколи треба..
2 434
Смішно, що зараз прямо вже неприховано люди захищають російський контент. Пам'ятаю раніше, на початку повномасштабного, десь, якщо один комент побачиш, що дивитися щось російське це норм, то його з'їдали жорстко, така думка була або в меншості, або просто люди стримували себе, щоб не писати нічого в захист російського. А ось щойно я наштовхнувся на відео в якому жінка написала, що їй було не прикольно слухати в бомбосховищі, як якась чужа дитина дивиться російського блогера на великій гучності. Так її так жорстко в коментарях почали грузити, що капець: "це вже перемога", "плакали всім Херсоном" і т.д. Ну типу, дивно...
Мені то, в цілому, все одно кого якась ліва мені людина дивиться, хоч чорта з пекла, лиш би це не шкодило нікому. Але, схоже, що те, що народилося в Україні в медіа просторі, інтернеті, тобто в сфері розваг, якщо коротко, не може закрити ті потреби в контенті, які є в людей, що живуть на території України. Тут можна сказати, щоб люди почали вчити англійську, ну але то таке, а може хтось не хоче або ліниться?)
І таких прикладів, як я зараз навів, реально купа, це не одиничний випадок. Пам'ятаю, колись казали, що наступне покоління буде вже українізованим жорстко) але це схоже треба чекати наступне після наступного а потім ще хоч два.
Як би там не було, що б хто не дивився, кожен є частиною держави, яку ми маємо. Україна не складається з українських українців (в хорошому сенсі цього слова), вона складається зі всіх. Поки якось так🕵️♂️
2 434
А я думав, що вони були раді мене бачити😇
Авторка арту:
https://instagram.com/sonko_lena?igshid=MGNiNDI5ZTU=
#The_Aether #Аезер #Мод_На_РАй
2 434
Пам'ятеєте ми на етері перебудовували данж з моду archon для збірки soft wind? так от, я посидів ще і в мене вийшов такий варіант. Це ніби трохи мікс пустельного данжу з джунглевим. Цей екземпляр якось більше схоже саме на данж і на щось таке що може бути справді в майнкрафті. Що думаєте?
2 434
Якщо ви планували піти погуляти сьогодні, то не йдіть) підемо разом, хвилин через 20-30)
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
