uz
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Kanalga Telegram’da o‘tish

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

Ko'proq ko'rsatish
2 434
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
-27 kunlar
+430 kunlar
Postlar arxiv

Через 5 хвилин стрім, буду радитись з вами стосовно чогось дуже серйозного (насправді не дуже😇)

Якщо ви були вчора на етері (мабуть, найдовшому на моєму каналі) то ви бачили цей арт, який намалювала Тетяна. Просто неймові
Якщо ви були вчора на етері (мабуть, найдовшому на моєму каналі) то ви бачили цей арт, який намалювала Тетяна. Просто неймовірна робота😳 Королева Валькірій тут жесть badass girl-boss) Але ми всі знаємо чим закінчилася потім ця битва😌 Ось інстаграм художниці: https://instagram.com/_guz_tatiana_?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==

Стрім через 10 хвилин, продовжимо переробляти селища. Цього разу треба зробити будинки з робочими станціями🌚🌝

Замінив (нарешті) значки для спонсорів і додав кілька нових емодзі)

Це такий прикол, знаєте) я думаю, ви мене зрозумієте)) Коли хтось щось пише про кацапів чи про рос. контент, то це сприймається і читається, як художній твір про маслянисте масляне масло) Впевнений, що вам, як і мені, вже просто набридло щось бачити на цю тему. Але деколи треба, деколи треба..

Смішно, що зараз прямо вже неприховано люди захищають російський контент. Пам'ятаю раніше, на початку повномасштабного, десь, якщо один комент побачиш, що дивитися щось російське це норм, то його з'їдали жорстко, така думка була або в меншості, або просто люди стримували себе, щоб не писати нічого в захист російського. А ось щойно я наштовхнувся на відео в якому жінка написала, що їй було не прикольно слухати в бомбосховищі, як якась чужа дитина дивиться російського блогера на великій гучності. Так її так жорстко в коментарях почали грузити, що капець: "це вже перемога", "плакали всім Херсоном" і т.д. Ну типу, дивно... Мені то, в цілому, все одно кого якась ліва мені людина дивиться, хоч чорта з пекла, лиш би це не шкодило нікому. Але, схоже, що те, що народилося в Україні в медіа просторі, інтернеті, тобто в сфері розваг, якщо коротко, не може закрити ті потреби в контенті, які є в людей, що живуть на території України. Тут можна сказати, щоб люди почали вчити англійську, ну але то таке, а може хтось не хоче або ліниться?) І таких прикладів, як я зараз навів, реально купа, це не одиничний випадок. Пам'ятаю, колись казали, що наступне покоління буде вже українізованим жорстко) але це схоже треба чекати наступне після наступного а потім ще хоч два. Як би там не було, що б хто не дивився, кожен є частиною держави, яку ми маємо. Україна не складається з українських українців (в хорошому сенсі цього слова), вона складається зі всіх. Поки якось так🕵️‍♂️

А я думав, що вони були раді мене бачити😇 Авторка арту: https://instagram.com/sonko_lena?igshid=MGNiNDI5ZTU= #The_Aether #Ае
+1
А я думав, що вони були раді мене бачити😇 Авторка арту: https://instagram.com/sonko_lena?igshid=MGNiNDI5ZTU= #The_Aether #Аезер #Мод_На_РАй

Працюю над софт віндом онлайн https://youtube.com/live/wJQo8UKqZhg?feature=share

Пам'ятеєте ми на етері перебудовували данж з моду archon для збірки soft wind? так от, я посидів ще і в мене вийшов такий вар
Пам'ятеєте ми на етері перебудовували данж з моду archon для збірки soft wind? так от, я посидів ще і в мене вийшов такий варіант. Це ніби трохи мікс пустельного данжу з джунглевим. Цей екземпляр якось більше схоже саме на данж і на щось таке що може бути справді в майнкрафті. Що думаєте?

Капець, з Японією розібрались. Лечу назад в Україну)

#пунктуальнийҐедзь

Жах, ну я як завжди) ще 20 хвилинок і починаємо)

Якщо ви планували піти погуляти сьогодні, то не йдіть) підемо разом, хвилин через 20-30)