Артур Selfdotcom
رفتن به کانال در Telegram
2 434
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
-27 روز
+430 روز
آرشیو پست ها
2 434
Етер все) до речі, все відкотилось назад під кінець) і прогрес перебудови не зберігся. Але тут головним був сам дизайн, який ми разом з вами вигадували, а збудувати заново все можна за 15-20хвилин) спасибі всім хто був на етері і особливо дякую всім хто донатив♥️ люблю вас)
2 434
Хочу сьогодні ще переробити кілька структур з софт вінду, це може бути досить цікаво) тому буде ще нічний етерчик скоро😪
2 434
Я відремонтував Дідорка, до речі) він тепер може знов битись, тому, десь через годину буде стрім. Скайрим чекає на нас🏔️
2 434
Привіт, питаю поки просто так, бо не розбираюсь в цьому, але може колись пригодитись: є бажаючі купити майнкрафт-сервер?
2 434
Пам'ятаєте, я казав, що зроблю чіл монтаж?) та-ак.. відео вийшло аж на 40+ хвилин... https://youtu.be/pz2o3tLOqLY?si=elDMkRkqe3g0nwqp
2 434
Бляха, монтую тепер відео, взагалі якийсь такий розслабон на мене напав) я такий і монтаж зроблю) ну чисто буде протилежність відосу з херобріном по стилю монтажу. До речі, маю деякі думки зараз в голові, запишу голосове про це
2 434
До речі, якщо комусь цікаво, то цей "прототип" селища, розробляв Нотч, пізніше він передав роботу над ними Джебу і вже з під його "пера" вийшли селища, які ми знаємо до версії 1.14. Насправді, я не можу стверджувати, що селища Джеба виглядають краще, вони досить дивні, просто вони вже стали еталоном) певною мірою. А от селища Нотча виглядають якось вайбовіше, як на мене) він ще тоді використав замоховілий кругляк в їх будівництві + мені дуже подобається такий простий дах без використання сходів😊
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
