Артур Selfdotcom
رفتن به کانال در Telegram
2 434
مشترکین
-224 ساعت
-17 روز
+430 روز
آرشیو پست ها
2 434
Ок, сьогодні не встигаю з відео, тому воно буде завтра😇
Етеру сьогодні, очевидно, також не буде, бо працюю над відосом ❤️
2 434
Ого... це виходить, що софт-вінд буде максимально канонічним летсплеєм з шипилявим майнкрафтером... як в старі добрі🥹
2 434
Тут, між іншим, 5+ годин трансляції втиснуті в 38хв) Ще й змонтовано так, ніби я чемний майнкрафтер, який ніколи не бомбить на політику на стрімах😇
2 434
Поки супер-відео, яким я зараз займаюся в процесі продакшину, можете глянути hардкорну нарізку 🥰
https://youtu.be/RB6rcBaWbPE?si=pWOpL5qV4UWZpbgc
2 434
Я зайшов на сервер, на якому стрімив вчора, я хотів глянути який прогес вже в того "містечка", яке організувалося біля спліф-арени. І щось туди-сюди, трохи загрався і ненароком добудував свій будионок... )
2 434
Це текст до відео, яке я готую. Я думав, що я сьогодні вже запишу звук, але мені, по-факту, треба ще десь 2 -2.5 сторінки тексту написати. Текст то я сьогодні допишу ще, а от запис...
Просто я завтра йду до ортодонта і мені поставлять експандер в рот, а він досить великий, тому я не уявляю чи зможу я з ним нормально говорити 😭
Тому, я надіявся, що записати все ще сьогодні, але все вийшло як завжди👄
2 434
Тут мені сказали, що посилання на дс Софт Вінду не дійсне, тому ловіть нове: https://discord.com/invite/RynW6Wup
2 434
Дякую всім за етер)) я давно так не насолоджувався грою) на сервері було дуже кайфово) Ось дискорд, через який ви також зможете потрапити на цей beta 1.7.3 сервер:
https://discord.gg/x6kE8uVV
(для початку треба щоб вас додали у вайтлист, тому запитайте про це)
Дякую всім хто донатив, я це ціную❤️
І спасибі Кугалету за такий ламповий сервер🥰
p.s. Будьте чемними, якщо будете грати на сервері і не беріть чужого😇
2 434
Раптом що, я не навіжений... прикол з лампою на вчорашньому стрімі був посиланням на генія в цьому відео)
2 434
Етер - все) майже добудували саванне селище, наступного разу буде тайгове)
Дякую всім, хто був присутній, особлива подяка всім, хто донатив♥️♥️♥️
Люблю вас)
2 434
Жесть я звісно тему для відео обрав 😭 Дуже багацько інфи треба шукати, особливо по старих версіях.
Ну добре, шукати то ще таке, можна жити. Але цю всю інфу треба ще й перевіряти в грі власноруч. А багато що треба і самому "досліджувати" бо ніде про таке не написано.
Я думав, що вже на цих вихідних дороблю відео до кінця, але виходить що ні🤡
Сьогодні, скоріш за все, буде етер, доробимо саванне селище. Мені ж треба встигнути до нового року його зробити, а в нас ще тайгове не почате навіть😄👍🧑🚒💚😝💀💥
Капець, я не хочу справи з цього року переносити в новий🥲
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
