ch
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

前往频道在 Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

显示更多
2 434
订阅者
-224 小时
-17
+430
帖子存档
Ок, сьогодні не встигаю з відео, тому воно буде завтра😇 Етеру сьогодні, очевидно, також не буде, бо працюю над відосом ❤️

Ого... це виходить, що софт-вінд буде максимально канонічним летсплеєм з шипилявим майнкрафтером... як в старі добрі🥹

8.03 KB

Тут, між іншим, 5+ годин трансляції втиснуті в 38хв) Ще й змонтовано так, ніби я чемний майнкрафтер, який ніколи не бомбить на політику на стрімах😇

Поки супер-відео, яким я зараз займаюся в процесі продакшину, можете глянути hардкорну нарізку 🥰 https://youtu.be/RB6rcBaWbPE?si=pWOpL5qV4UWZpbgc

Я зайшов на сервер, на якому стрімив вчора, я хотів глянути який прогес вже в того "містечка", яке організувалося біля спліф-
Я зайшов на сервер, на якому стрімив вчора, я хотів глянути який прогес вже в того "містечка", яке організувалося біля спліф-арени. І щось туди-сюди, трохи загрався і ненароком добудував свій будионок... )

Це текст до відео, яке я готую. Я думав, що я сьогодні вже запишу звук, але мені, по-факту, треба ще десь 2 -2.5 сторінки тек
Це текст до відео, яке я готую. Я думав, що я сьогодні вже запишу звук, але мені, по-факту, треба ще десь 2 -2.5 сторінки тексту написати. Текст то я сьогодні допишу ще, а от запис... Просто я завтра йду до ортодонта і мені поставлять експандер в рот, а він досить великий, тому я не уявляю чи зможу я з ним нормально говорити 😭 Тому, я надіявся, що записати все ще сьогодні, але все вийшло як завжди👄

Тут мені сказали, що посилання на дс Софт Вінду не дійсне, тому ловіть нове: https://discord.com/invite/RynW6Wup

🥹🥹🥹 (скрін з дискорду Софт Вінду)♥️
🥹🥹🥹 (скрін з дискорду Софт Вінду)♥️

Дякую всім за етер)) я давно так не насолоджувався грою) на сервері було дуже кайфово) Ось дискорд, через який ви також зможе
+1
Дякую всім за етер)) я давно так не насолоджувався грою) на сервері було дуже кайфово) Ось дискорд, через який ви також зможете потрапити на цей beta 1.7.3 сервер: https://discord.gg/x6kE8uVV (для початку треба щоб вас додали у вайтлист, тому запитайте про це) Дякую всім хто донатив, я це ціную❤️ І спасибі Кугалету за такий ламповий сервер🥰 p.s. Будьте чемними, якщо будете грати на сервері і не беріть чужого😇

О ~19:00 буду стрімити на одному бета сервері) тому всіх запрошую😇

Раптом що, я не навіжений... прикол з лампою на вчорашньому стрімі був посиланням на генія в цьому відео)
+1
Раптом що, я не навіжений... прикол з лампою на вчорашньому стрімі був посиланням на генія в цьому відео)

Етер - все) майже добудували саванне селище, наступного разу буде тайгове) Дякую всім, хто був присутній, особлива подяка всім, хто донатив♥️♥️♥️ Люблю вас)

Через пів годинки починаємо

Жесть я звісно тему для відео обрав 😭 Дуже багацько інфи треба шукати, особливо по старих версіях. Ну добре, шукати то ще таке, можна жити. Але цю всю інфу треба ще й перевіряти в грі власноруч. А багато що треба і самому "досліджувати" бо ніде про таке не написано. Я думав, що вже на цих вихідних дороблю відео до кінця, але виходить що ні🤡 Сьогодні, скоріш за все, буде етер, доробимо саванне селище. Мені ж треба встигнути до нового року його зробити, а в нас ще тайгове не почате навіть😄👍🧑‍🚒💚😝💀💥 Капець, я не хочу справи з цього року переносити в новий🥲

В якій версії найкраща генерація світу на вашу думку?
Anonymous voting