fa
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

رفتن به کانال در Telegram
2 434
مشترکین
-224 ساعت
-17 روز
+430 روز
آرشیو پست ها
Лол, лимон з чорним хлібом це дуже смачно🤯 ніколи б не подумав... Якось при нагоді спробуйте, ви не пожалкуєте) Як же все-таки корисно деколи слухати своє серце)

Проходження to the moon записане до кінця. Завтра буде на другому каналі)

До речі, я зараз усвідомив, що такого поняття, як "вкрав мем" не має існувати. Типу, той хто зробив оригінал мему, наприклад як той шо вище про Миколая, не питав дозволу в художника, який намалював арт, + він точно цей арт не купив. Навіть якщо це фото, то він точно не питав в людини, котра на фото, чи можна зробити мем з цього. Тому можете "красти" будь-які мени без докорів сумління) я дозволяю)

photo content

ну типу ось, лол.. це питання просто для прикладу. Я ж кажу, він тупо нуб. Він мені настільки часто бреше, що я це починаю сп
ну типу ось, лол.. це питання просто для прикладу. Я ж кажу, він тупо нуб. Він мені настільки часто бреше, що я це починаю сприймати на власний рахунок >:0

Жесть, ChatGPT такий тупий... Я пишу сценарій і мені треба багато інфи шукати для нього, і я час-від-часу намагаюся запитати щось в того штучного інтелекта... Він як ідіот якийсь, жодної нормальної відповіді дати не може

Лол, там в кількох місцях звук поїхав, а я не помітив(

Пхаха, зараз передивлявся відео на своєму каналі, і знайшов там відео з конкурсом, ну той що був на Чумацькому Шляху) Типу, тендер на будівництво приміщення торгівельної гільдії. Приз був щось типу 1000грн чи 2000грн, щось таке, і я для цього ціле відео записав окремо. Там був цілий місяць, щоб подати свою заявку, але ніхто не подав, тупо ніхто) це неймовірно))

☃️
☃️

Було чудово) дякую всім присутнім + особлива подяка всім хто донатив❤️
Було чудово) дякую всім присутнім + особлива подяка всім хто донатив❤️

Так, а го цей во, Скайрим через годинку

А ще, гляньте це відео! Воно коротеньке) ЦЕ НЕРЕКЛАМА!!! Я його від щирого серця рекомендую) Мигаль крутелик😎 https://youtu.be/bz8QHnBzfOE?si=QsSP3Bhh_qlPqCTU

Я помер на hардкорі :) Дракон тупо скинув мене в войд... АЛЕ! не все так погано, бо на трансляції ми намалювали мені новий ск
Я помер на hардкорі :) Дракон тупо скинув мене в войд... АЛЕ! не все так погано, бо на трансляції ми намалювали мені новий скін!!) Я його ще, мабуть, трохи перероблю, але, в цілому таким він і залишиться. Дякую всім за етер, всім хто задонив - дякую х2! Люблю вас❤️

Зараз похаваю і починаємо (⁠ ͡⁠°⁠ᴥ⁠ ͡⁠°⁠ ⁠ʋ⁠)

О 19:00 продовження hардкору 😎