fa
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

رفتن به کانال در Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Львівський Криптан

کانال Львівський Криптан (@lvivcriptan22) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 40 365 مشترک است و جایگاه 3 122 را در دسته رمزارزها و رتبه 1 439 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 40 365 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 25 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر 363 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر 89 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.24% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 7.08% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 4 142 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 2 862 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 44 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 26 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

40 365
مشترکین
+8924 ساعت
+2797 روز
+36330 روز
آرشیو پست ها
Стартує новий Lauchpool від біржі ByBit - $ENSO😎 Сьогодні стартував новий лаунчпул з $ENSO, цього разу будемо стейкати в різ
Стартує новий Lauchpool від біржі ByBit - $ENSO😎 Сьогодні стартував новий лаунчпул з $ENSO, цього разу будемо стейкати в різних пулах і отримувати безкоштовні токени проєкту. Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємося на ByBit 2️⃣Переходимо за посиланням і стейкаємо токени ENSO/MNT/BBSOL 3️⃣Фармиємо безкоштовні токени $ENSO 🔴Дедлайн: 23 жовтня Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Повертаємо те, що в нас забрав ринок, або як спокійно фармити $TON, поки інших ліквідує🥹 Ринок жорстко випоров усіх на вихід
Повертаємо те, що в нас забрав ринок, або як спокійно фармити $TON, поки інших ліквідує🥹 Ринок жорстко випоров усіх на вихідних — ліквідації сипались одна за іншою…Поки у всіх паніка, сльози й крики “де дно?!” — я спокійно клеймив нагороди у фармінг-пулах Flipsy і відкуповував $TON. Детально я розписував, як усе працює, у цьому пості Суть у двох словах: 1️⃣Поповнюємо баланс у боті $TON — або через вкладку “Профіль” — або просто тицяємо на баланс зверху головного екрану 2️⃣ Йдемо на маркетплейс Flipsy Беремо NFT під свій бюджет (Комонка \/ Рарка \/ Містик — що по силах). Без NFT — вхід у фармінг закритий. 3️⃣ Відкриваємо вкладку EARN → Запустить фарминг Выбираємо зверху Фармінг TON → Створити пул → Обираємо свою NFT → вказуємо, скільки $TON закидаємо → тиснемо “Створити пул”. 4️⃣ Клеймимо нагороди кожні 8 годин Кожен клейм — реальний $TON на баланс, без якихось токенів-примар. 🔴 ЩО опо профіту: Я кручу лише пул «Фармінг TON» (він прибутковіший за звичайний). В пулі у мене лежить NFT Дуров і 184 TON зверху. Брав Пашку за 45 $TON, зараз флор уже від 89 $TON. Ізі профіт, який міг зробити кожен. 1 клейм в пулі раз в 8 год приносить 2,35 TON. Профіт з самого фармінгу пула склав 30,56 TON. Все працює, тому закинув ще до свого Дурова в пул 200 TON, щоб клейм приносив ще більше. Тут робоча економіка, не чергова понтова історія. NFT мають утиліті (видобуток TON) → попит росте → NFT стає менше (бо вони в пулах) → ціна йде вгору → комса росте → пули наповнюються. Цикл замкнутий і чітко працює. Тобто буквально сиплють $TON за те, що ти тримаєш NFT + TON у пулах. А ціна NFT паралельно зростає. Розумна стратегія — поки ринок колбасить, ти просто фармиш і спокійно дивишся, як множиться профіт

Стартувало нове IDO $WBAI на Pancakeswap🫡 Для участі нам потрібно лише внести $CAKE, у нас буде приблизно доба на перепідпис
Стартувало нове IDO $WBAI на Pancakeswap🫡 Для участі нам потрібно лише внести $CAKE, у нас буде приблизно доба на перепідписку, проект непоганий і відсоток виділили теж нормальний, ікси мають бути 🔴посилання на CAKE.PAD Деталі: 🔴Загальна пропозиція токенів: 1 000 000 000 $WBAI 🔴Доступні токени в CAKE.PAD: 20 000 000 (2% від загальної кількості) 🔴Цільова сума зібрання: 160 000$ (в CAKE) 🔴Ціна токена: $0.008 USD 🔴Період події: 14:00 Київ 14.10 — 14:00 15.10 Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Лутаємо 1-3 $ENSO від біржі Binance😱 Старт в 14:00, зараз реєструємось в через 17 хв робимо торговий обсяг на споті в парі U
Лутаємо 1-3 $ENSO від біржі Binance😱 Старт в 14:00, зараз реєструємось в через 17 хв робимо торговий обсяг на споті в парі USDT/ENSO 🔴посилання на промку

Два фрішних дропи від OKX Boost😱 Все таки OKX Boost кормить криптанів, і ми не даремно крутили об'єми на OKX, всі хто крутив
+1
Два фрішних дропи від OKX Boost😱 Все таки OKX Boost кормить криптанів, і ми не даремно крутили об'єми на OKX, всі хто крутив Плазму залутали з ферми акаунтів пристойний прибуток + ще накидують приємні бонуси, дають відразу 2 дропи від проектів LAB та Order Критерії для участі: 🔴 Boost Volume - $256 🔴 Boost Balance - $200 Переходимо на сторінку OKX Boost і приєднуємо наші акаунти для участі в обох івентах 🔴 Клейм токенів LAB сьогодні в 15:00 🔴 Клейм токенів ORDER завтра в 13:00 🔴 Детальніше про OKX BOOST 🔴 Забирайте -20% на комсу за торги в OKX BOOST за даним посиланям, і торгуйте з комісією 0.68% а не з 0.85% агрегатора

Оскільки багато хто з вас втратив гроші на обвалі, сьогодні даю всім підписникам безкоштовний доступ до приватки НАЗАВЖДИ. До ранку вхід буде абсолютно безкоштовним, а ті, хто запізняться, зможуть придбати доступ лише за 300$ на тиждень. Зараз, щоб потрапити в приватку, достатньо лише перейти за посиланням і подати заявку: https://t.me/+X55F1xwzaHQwZTM0 Сподіваюся, встигнуть усі, наступний набір через рік! #реклама

MEXC тепер зніматимуть Ризик Контроль з акаунтів, в рази швидше!?🥹 Новий директор з безпеки MEXC Сесілія Хс'ю опублікувала п
MEXC тепер зніматимуть Ризик Контроль з акаунтів, в рази швидше!?🥹 Новий директор з безпеки MEXC Сесілія Хс'ю опублікувала пост з поясненням нових правил розгляду заявок ризик-контролю. Тепер перевірки акаунтів будуть проходити швидше, а максимальний термін блокування скоротили 🔴Скоротили максимальний термін РК з 365 до 180 днів 🔴Найшвидший РК займатиме 1(?) день, але більшість триватиме 2-30 днів 🔴Вас почнуть банити ще до того, як ви внесете гроші для торгівлі, у разі підозрілої активності (мульти тощо). 🔴Почнуть озвучувати причину блокування. 🔴Щодня будуть переглядати заявки, їх можуть скоротити або навпаки додати термін. У кого РК на рік, раджу вам звернутися в саппорт, раптом вдасться прискорити процес. 🔴 Реєстрація на біржі MEXC 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Повернення коштів з FTX🫡 У 2025 році FTX Recovery Trust повідомив, що вважатиме вимоги кредиторів із 49 іноземних юрисдикцій
Повернення коштів з FTX🫡 У 2025 році FTX Recovery Trust повідомив, що вважатиме вимоги кредиторів із 49 іноземних юрисдикцій спірними, оскільки в цих юрисдикціях місцеві правила забороняють або крипто-торгівлю, або використання розподільчих агентів, що для спірних регіонів і країн, таких як Китай, Україна, Білорусь, Молдова, Алжир, Єгипет, Марокко, Болівія та ін. - робить клейм балансів FTX неможливим 🙅🏼‍♂️ Проте через за допомогою BingX вдалося налагодити контакти з кредитором, який має можливість викуповувати приватні кредиторські заборгованості FTX зі знижкою 50% Для багатьох така пропозиція виявилася значно цікавішою, ніж 3 роки чекати з перспективою затягнутися на невизначений термін. У разі оформленої заявки виплата займає до 48 годин Якщо у вас залишилися заморожені активи на біржі FTX і ваша юрисдикція входить до списку 49 країн, то у вас є можливість продати претензію FTX від 5,000$ зі знижкою 50%. Для цього напишіть мені @lvivcriptan Знаю що багато криптанів застрягли з десятками і сотнями тисяч $ на балансах,враховуючи такі качелі на ринку я вважаю краще мати тут і зараз 50% а ніж поки що нічого…

BNB встановив свій новий ATH🥹 І тим часом Binance вже виплатила 283 млн $ компенсацій користувачам за судний день, в яких не
BNB встановив свій новий ATH🥹 І тим часом Binance вже виплатила 283 млн $ компенсацій користувачам за судний день, в яких не спрацювали стопи, і хто юзали парі $USDE , $BNSOL , $WBETH розгляд скарг триває і надалі..

+1
Легенда HAMAHA ліквідувався за 10 хвилин на 1 млн $🥹 Hamaha продовжує обурюватися і вимагати рефанд від бірж, зокрема він торгував на WEEX і Bitrue... в нього явно є питання... 🔴«Ми знаємо, куди пішли ліквідації — у вашу кишеню» 🔴«Ми знаємо, хто злив ринок — ті самі маркетмейкери, яких ви знаєте по прізвищах» 🔴«Ви з ними зговорилися, а ми втратили мільярди» 🔴«У мене ліквідували позиції з плечем 2-3, навіть зі стопами. Ви кажете — я винен? Ні. Я винен лише в тому, що відкрив ваш ф’ючерсний термінал» 🔴«Депозити моїх інвесторів спалило» 🔴«Якщо ваша біржа не компенсує збитки — ви в чорному списку. І кожен інфлюенсер, який з вами співпрацює, для мене тепер чорт, і отримає особисто від мене ляпаса. Мої біцепси великі — вам це не сподобається 💪»

Binance поверне бабки за ліквідації!?😃 Біржа розглянула вчорашній інцидент і обіцяє рефнути тим, кого ліквідувало на ф’ючерс
Binance поверне бабки за ліквідації!?😃 Біржа розглянула вчорашній інцидент і обіцяє рефнути тим, кого ліквідувало на ф’ючерсах або ж на позиках вже в найближчі два дні! Якщо у вас є якісь випадки, пов’язані з учорашнім рухом, то вам варто звернутися до підтримки, вам повинні допомогти. Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

У багатьох не працює посилання, тому продублюю: https://t.me/+2fPURaHiUu85Yjc8

Оскільки багато хто з вас втратив гроші на обвалі, сьогодні даю всім підписникам безкоштовний доступ до приватки НАЗАВЖДИ. До ранку вхід буде абсолютно безкоштовним, а ті, хто запізняться, зможуть придбати доступ лише за 300$ на тиждень. Зараз, щоб потрапити в приватку, достатньо лише перейти за посиланням і подати заявку: https://t.me/+2fPURaHiUu85Yjc8 Сподіваюся, встигнуть усі, наступний набір через рік! #реклама

Якщо у вас Фомо, що ви нічого не купили, ось ліки!🫡 «Є друг, який був близький до 30 мільйонів прибутку. Має досвіду майже д
Якщо у вас Фомо, що ви нічого не купили, ось ліки!🫡 «Є друг, який був близький до 30 мільйонів прибутку. Має досвіду майже десять років у криптовалюті. Вчора він втратив усі 30 мільйонів за 10 хвилин на крос маржі. Потрачене десятиліття, з якого він міг би піти на пенсію, все зникло за 10 хвилин…«

Трамп рофлить криптанів🥹 Команда Трампа виклала на офіційній сторінці ролик під пісню «Не розслабляйся» репера Скриптоніта. На відео — Трамп і його онука грають у гольф.

Костя Кудо 🕯️ Я думаю ви вже бачили цю новину, вся Україна вже бачила, ситуація максимально моторошна, ходять чутки, що в Ко
+1
Костя Кудо 🕯️ Я думаю ви вже бачили цю новину, вся Україна вже бачила, ситуація максимально моторошна, ходять чутки, що в Кості було багато чужих грошей в управлінні, і психіка не витримала вчорашнє падіння…

Майже відросли, тепер можна в другий бік!?😃

Ліквідовано $5,8 млрд на криптобіржах за останню годину… Надіюсь вас немає в цьому списку🥹
Ліквідовано $5,8 млрд на криптобіржах за останню годину… Надіюсь вас немає в цьому списку🥹

100к грн за 10 хв🫡
100к грн за 10 хв🫡