ru
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

Открыть в Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Больше

📈 Аналитический обзор Telegram-канала Львівський Криптан

Канал Львівський Криптан (@lvivcriptan22) языкового сегмента Украинский является активным участником. Сейчас сообщество объединяет 40 365 подписчиков, занимая 3 122 место в категории Криптовалюты и 1 439 место в регионе Украина.

📊 Показатели аудитории и динамика

С момента создания невідомо проект демонстрирует стремительный рост, собрав аудиторию из 40 365 подписчиков.

Согласно последним данным от 25 июня, 2026, канал показывает стабильную активность. За последние 30 дней изменение числа участников составило 363, а за последние 24 часа — 89, при этом общий охват остаётся высоким.

  • Статус верификации: Не верифицирован
  • Уровень вовлечённости (ER): Средний показатель вовлечённости аудитории составляет 10.24%. В первые 24 часа после публикации контент обычно набирает 7.08% реакций от общего числа подписчиков.
  • Охват публикаций: В среднем каждый пост получает 4 142 просмотров. В течение первых суток публикация набирает 2 862 просмотров.
  • Реакции и взаимодействия: Аудитория активно поддерживает контент: среднее количество реакций на один пост — 44.
  • Тематические интересы: Контент сосредоточен на ключевых темах, таких как біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan.

📝 Описание и контентная политика

Автор описывает ресурс как площадку для выражения субъективного мнения:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Благодаря высокой частоте обновлений (последние данные получены 26 июня, 2026) канал поддерживает актуальность и высокий уровень охвата публикаций. Аналитика показывает, что аудитория активно взаимодействует с контентом, что делает его важной точкой влияния в категории Криптовалюты.

40 365
Подписчики
+8924 часа
+2797 дней
+36330 день
Архив постов
Стартує новий Lauchpool від біржі ByBit - $ENSO😎 Сьогодні стартував новий лаунчпул з $ENSO, цього разу будемо стейкати в різ
Стартує новий Lauchpool від біржі ByBit - $ENSO😎 Сьогодні стартував новий лаунчпул з $ENSO, цього разу будемо стейкати в різних пулах і отримувати безкоштовні токени проєкту. Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємося на ByBit 2️⃣Переходимо за посиланням і стейкаємо токени ENSO/MNT/BBSOL 3️⃣Фармиємо безкоштовні токени $ENSO 🔴Дедлайн: 23 жовтня Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Повертаємо те, що в нас забрав ринок, або як спокійно фармити $TON, поки інших ліквідує🥹 Ринок жорстко випоров усіх на вихід
Повертаємо те, що в нас забрав ринок, або як спокійно фармити $TON, поки інших ліквідує🥹 Ринок жорстко випоров усіх на вихідних — ліквідації сипались одна за іншою…Поки у всіх паніка, сльози й крики “де дно?!” — я спокійно клеймив нагороди у фармінг-пулах Flipsy і відкуповував $TON. Детально я розписував, як усе працює, у цьому пості Суть у двох словах: 1️⃣Поповнюємо баланс у боті $TON — або через вкладку “Профіль” — або просто тицяємо на баланс зверху головного екрану 2️⃣ Йдемо на маркетплейс Flipsy Беремо NFT під свій бюджет (Комонка \/ Рарка \/ Містик — що по силах). Без NFT — вхід у фармінг закритий. 3️⃣ Відкриваємо вкладку EARN → Запустить фарминг Выбираємо зверху Фармінг TON → Створити пул → Обираємо свою NFT → вказуємо, скільки $TON закидаємо → тиснемо “Створити пул”. 4️⃣ Клеймимо нагороди кожні 8 годин Кожен клейм — реальний $TON на баланс, без якихось токенів-примар. 🔴 ЩО опо профіту: Я кручу лише пул «Фармінг TON» (він прибутковіший за звичайний). В пулі у мене лежить NFT Дуров і 184 TON зверху. Брав Пашку за 45 $TON, зараз флор уже від 89 $TON. Ізі профіт, який міг зробити кожен. 1 клейм в пулі раз в 8 год приносить 2,35 TON. Профіт з самого фармінгу пула склав 30,56 TON. Все працює, тому закинув ще до свого Дурова в пул 200 TON, щоб клейм приносив ще більше. Тут робоча економіка, не чергова понтова історія. NFT мають утиліті (видобуток TON) → попит росте → NFT стає менше (бо вони в пулах) → ціна йде вгору → комса росте → пули наповнюються. Цикл замкнутий і чітко працює. Тобто буквально сиплють $TON за те, що ти тримаєш NFT + TON у пулах. А ціна NFT паралельно зростає. Розумна стратегія — поки ринок колбасить, ти просто фармиш і спокійно дивишся, як множиться профіт

Стартувало нове IDO $WBAI на Pancakeswap🫡 Для участі нам потрібно лише внести $CAKE, у нас буде приблизно доба на перепідпис
Стартувало нове IDO $WBAI на Pancakeswap🫡 Для участі нам потрібно лише внести $CAKE, у нас буде приблизно доба на перепідписку, проект непоганий і відсоток виділили теж нормальний, ікси мають бути 🔴посилання на CAKE.PAD Деталі: 🔴Загальна пропозиція токенів: 1 000 000 000 $WBAI 🔴Доступні токени в CAKE.PAD: 20 000 000 (2% від загальної кількості) 🔴Цільова сума зібрання: 160 000$ (в CAKE) 🔴Ціна токена: $0.008 USD 🔴Період події: 14:00 Київ 14.10 — 14:00 15.10 Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Лутаємо 1-3 $ENSO від біржі Binance😱 Старт в 14:00, зараз реєструємось в через 17 хв робимо торговий обсяг на споті в парі U
Лутаємо 1-3 $ENSO від біржі Binance😱 Старт в 14:00, зараз реєструємось в через 17 хв робимо торговий обсяг на споті в парі USDT/ENSO 🔴посилання на промку

Два фрішних дропи від OKX Boost😱 Все таки OKX Boost кормить криптанів, і ми не даремно крутили об'єми на OKX, всі хто крутив
+1
Два фрішних дропи від OKX Boost😱 Все таки OKX Boost кормить криптанів, і ми не даремно крутили об'єми на OKX, всі хто крутив Плазму залутали з ферми акаунтів пристойний прибуток + ще накидують приємні бонуси, дають відразу 2 дропи від проектів LAB та Order Критерії для участі: 🔴 Boost Volume - $256 🔴 Boost Balance - $200 Переходимо на сторінку OKX Boost і приєднуємо наші акаунти для участі в обох івентах 🔴 Клейм токенів LAB сьогодні в 15:00 🔴 Клейм токенів ORDER завтра в 13:00 🔴 Детальніше про OKX BOOST 🔴 Забирайте -20% на комсу за торги в OKX BOOST за даним посиланям, і торгуйте з комісією 0.68% а не з 0.85% агрегатора

Оскільки багато хто з вас втратив гроші на обвалі, сьогодні даю всім підписникам безкоштовний доступ до приватки НАЗАВЖДИ. До ранку вхід буде абсолютно безкоштовним, а ті, хто запізняться, зможуть придбати доступ лише за 300$ на тиждень. Зараз, щоб потрапити в приватку, достатньо лише перейти за посиланням і подати заявку: https://t.me/+X55F1xwzaHQwZTM0 Сподіваюся, встигнуть усі, наступний набір через рік! #реклама

MEXC тепер зніматимуть Ризик Контроль з акаунтів, в рази швидше!?🥹 Новий директор з безпеки MEXC Сесілія Хс'ю опублікувала п
MEXC тепер зніматимуть Ризик Контроль з акаунтів, в рази швидше!?🥹 Новий директор з безпеки MEXC Сесілія Хс'ю опублікувала пост з поясненням нових правил розгляду заявок ризик-контролю. Тепер перевірки акаунтів будуть проходити швидше, а максимальний термін блокування скоротили 🔴Скоротили максимальний термін РК з 365 до 180 днів 🔴Найшвидший РК займатиме 1(?) день, але більшість триватиме 2-30 днів 🔴Вас почнуть банити ще до того, як ви внесете гроші для торгівлі, у разі підозрілої активності (мульти тощо). 🔴Почнуть озвучувати причину блокування. 🔴Щодня будуть переглядати заявки, їх можуть скоротити або навпаки додати термін. У кого РК на рік, раджу вам звернутися в саппорт, раптом вдасться прискорити процес. 🔴 Реєстрація на біржі MEXC 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Повернення коштів з FTX🫡 У 2025 році FTX Recovery Trust повідомив, що вважатиме вимоги кредиторів із 49 іноземних юрисдикцій
Повернення коштів з FTX🫡 У 2025 році FTX Recovery Trust повідомив, що вважатиме вимоги кредиторів із 49 іноземних юрисдикцій спірними, оскільки в цих юрисдикціях місцеві правила забороняють або крипто-торгівлю, або використання розподільчих агентів, що для спірних регіонів і країн, таких як Китай, Україна, Білорусь, Молдова, Алжир, Єгипет, Марокко, Болівія та ін. - робить клейм балансів FTX неможливим 🙅🏼‍♂️ Проте через за допомогою BingX вдалося налагодити контакти з кредитором, який має можливість викуповувати приватні кредиторські заборгованості FTX зі знижкою 50% Для багатьох така пропозиція виявилася значно цікавішою, ніж 3 роки чекати з перспективою затягнутися на невизначений термін. У разі оформленої заявки виплата займає до 48 годин Якщо у вас залишилися заморожені активи на біржі FTX і ваша юрисдикція входить до списку 49 країн, то у вас є можливість продати претензію FTX від 5,000$ зі знижкою 50%. Для цього напишіть мені @lvivcriptan Знаю що багато криптанів застрягли з десятками і сотнями тисяч $ на балансах,враховуючи такі качелі на ринку я вважаю краще мати тут і зараз 50% а ніж поки що нічого…

BNB встановив свій новий ATH🥹 І тим часом Binance вже виплатила 283 млн $ компенсацій користувачам за судний день, в яких не
BNB встановив свій новий ATH🥹 І тим часом Binance вже виплатила 283 млн $ компенсацій користувачам за судний день, в яких не спрацювали стопи, і хто юзали парі $USDE , $BNSOL , $WBETH розгляд скарг триває і надалі..

+1
Легенда HAMAHA ліквідувався за 10 хвилин на 1 млн $🥹 Hamaha продовжує обурюватися і вимагати рефанд від бірж, зокрема він торгував на WEEX і Bitrue... в нього явно є питання... 🔴«Ми знаємо, куди пішли ліквідації — у вашу кишеню» 🔴«Ми знаємо, хто злив ринок — ті самі маркетмейкери, яких ви знаєте по прізвищах» 🔴«Ви з ними зговорилися, а ми втратили мільярди» 🔴«У мене ліквідували позиції з плечем 2-3, навіть зі стопами. Ви кажете — я винен? Ні. Я винен лише в тому, що відкрив ваш ф’ючерсний термінал» 🔴«Депозити моїх інвесторів спалило» 🔴«Якщо ваша біржа не компенсує збитки — ви в чорному списку. І кожен інфлюенсер, який з вами співпрацює, для мене тепер чорт, і отримає особисто від мене ляпаса. Мої біцепси великі — вам це не сподобається 💪»

Binance поверне бабки за ліквідації!?😃 Біржа розглянула вчорашній інцидент і обіцяє рефнути тим, кого ліквідувало на ф’ючерс
Binance поверне бабки за ліквідації!?😃 Біржа розглянула вчорашній інцидент і обіцяє рефнути тим, кого ліквідувало на ф’ючерсах або ж на позиках вже в найближчі два дні! Якщо у вас є якісь випадки, пов’язані з учорашнім рухом, то вам варто звернутися до підтримки, вам повинні допомогти. Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

У багатьох не працює посилання, тому продублюю: https://t.me/+2fPURaHiUu85Yjc8

Оскільки багато хто з вас втратив гроші на обвалі, сьогодні даю всім підписникам безкоштовний доступ до приватки НАЗАВЖДИ. До ранку вхід буде абсолютно безкоштовним, а ті, хто запізняться, зможуть придбати доступ лише за 300$ на тиждень. Зараз, щоб потрапити в приватку, достатньо лише перейти за посиланням і подати заявку: https://t.me/+2fPURaHiUu85Yjc8 Сподіваюся, встигнуть усі, наступний набір через рік! #реклама

Якщо у вас Фомо, що ви нічого не купили, ось ліки!🫡 «Є друг, який був близький до 30 мільйонів прибутку. Має досвіду майже д
Якщо у вас Фомо, що ви нічого не купили, ось ліки!🫡 «Є друг, який був близький до 30 мільйонів прибутку. Має досвіду майже десять років у криптовалюті. Вчора він втратив усі 30 мільйонів за 10 хвилин на крос маржі. Потрачене десятиліття, з якого він міг би піти на пенсію, все зникло за 10 хвилин…«

Трамп рофлить криптанів🥹 Команда Трампа виклала на офіційній сторінці ролик під пісню «Не розслабляйся» репера Скриптоніта. На відео — Трамп і його онука грають у гольф.

Костя Кудо 🕯️ Я думаю ви вже бачили цю новину, вся Україна вже бачила, ситуація максимально моторошна, ходять чутки, що в Ко
+1
Костя Кудо 🕯️ Я думаю ви вже бачили цю новину, вся Україна вже бачила, ситуація максимально моторошна, ходять чутки, що в Кості було багато чужих грошей в управлінні, і психіка не витримала вчорашнє падіння…

Майже відросли, тепер можна в другий бік!?😃

Ліквідовано $5,8 млрд на криптобіржах за останню годину… Надіюсь вас немає в цьому списку🥹
Ліквідовано $5,8 млрд на криптобіржах за останню годину… Надіюсь вас немає в цьому списку🥹

100к грн за 10 хв🫡
100к грн за 10 хв🫡