fa
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

رفتن به کانال در Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Львівський Криптан

کانال Львівський Криптан (@lvivcriptan22) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 40 250 مشترک است و جایگاه 3 180 را در دسته رمزارزها و رتبه 1 459 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 40 250 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 21 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -32 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -41 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.14% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 7.04% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 4 067 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 2 825 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 42 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 22 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

40 250
مشترکین
-4124 ساعت
-107 روز
-3230 روز
آرشیو پست ها
Цікаво хто буде з Баварією в фіналі!?😳 ❤️ - Aтлетико М. 🔥 - Арсенал 😁 - вірю в ПСЖ
Цікаво хто буде з Баварією в фіналі!?😳 ❤️ - Aтлетико М. 🔥 - Арсенал 😁 - вірю в ПСЖ

OKX сьогодні дивує, анонсували вже третій дроп🥹 Ще є час докрутити обʼєм, так як баланси та обʼєми ще не фоткали! Актуальна
OKX сьогодні дивує, анонсували вже третій дроп🥹 Ще є час докрутити обʼєм, так як баланси та обʼєми ще не фоткали! Актуальна монета для обʼєму - QUQ 🔴 Реєстрація в OKX BOOST

Або зараз безкоштовно, або потім за грубі гроші.👇 https://t.me/+FlUnSV9u6X5kMzgx #река #нагадування

Беремо участь в OKX BOOST, якщо виконали умови!🫡 По умовах все як завжди : обʼєм 500$, баланс 200$, ~40-45$ виходить за середній обʼєм в розмірі 600$, також вночі були транзакції з токеном АІ та Pieverse, є всі шанси що будуть нові дропи🍽 🔴 Реєстрація в OKX BOOST

Криптани вирішили створити свій закритий преміум-канал, але на відміну від інших каналів, він у них буде абсолютно безкоштовн
Криптани вирішили створити свій закритий преміум-канал, але на відміну від інших каналів, він у них буде абсолютно безкоштовний. З одним правилом: потрапити до нього можна буде лише протягом перших 24 годин тим, хто підписаний на цей канал. Потім доступ стане платним. Заходьте: https://t.me/+v3MoL3OBurxhZTVh #реклама

За кого вболіваєте?😱 Хто кого сьогодні? 🔥 - ПСЖ ❤️ - БАВАРІЯ
За кого вболіваєте?😱 Хто кого сьогодні? 🔥 - ПСЖ ❤️ - БАВАРІЯ

OKX Boost - знову кормлять!Маємо два нових дропи!😱 OKX анонсували наперед 2 дропи із пулом 1,82млн токенів GRASS та 500тис$
OKX Boost - знову кормлять!Маємо два нових дропи!😱 OKX анонсували наперед 2 дропи із пулом 1,82млн токенів GRASS та 500тис$ та дають можливість набити обʼєм перед знімком який відбудеться у ночі Критерії ймовірно будуть як завжди, а саме 500-600$ об'єм та 200$ баланс. Зареєструвати наші акаунти в дропах ми зможемо завтра з 14:00, а розподіл нагород стартує 30 квітня Планую також прогнати акаунти, буду крутити в монеті QUQ. Тримайте контракт в мережі BNB - 0x4fa7c69a7b69f8bc48233024d546bc299d6b03bf 🔴 Реєстрація в OKX BOOST

Абсолютно всі нові карти добавляються!🫡 Вирішується проблема максимально просто, потрібно добавити карту через налаштування
+1
Абсолютно всі нові карти добавляються!🫡 Вирішується проблема максимально просто, потрібно добавити карту через налаштування телефону — у розділі Wallet вручну!

В кого не добавляло в Apple Pay, спробуйте зараз, пишуть що плфіксили для всіх!🫡 Потрібно знову перевипустити карту, на старій карті тиснете «more», тоді «terminate», і випускаєте нову.

Все працює! Нагадую що реєстрував віртуальну карту на закордонний паспорт, всі дані прописував власні тобто прописка в Україн
Все працює! Нагадую що реєстрував віртуальну карту на закордонний паспорт, всі дані прописував власні тобто прописка в Україні не ЄС! По курсу у мене вийшло за 1 USDT - 44.1 UAH це вже з всіма комісіями і з автоматичним кешбеком 2% який у всіх, як на мене смачно!🫡

Нарешті ByBit пофіксили свою карту, і можна активно юзати через Apple Pay, єдине потрібно перевипустити нову карту!😃
+1
Нарешті ByBit пофіксили свою карту, і можна активно юзати через Apple Pay, єдине потрібно перевипустити нову карту!😃

Нова активність на 15-20$ від біржі Binance😃 Binance запустила відразу 2 BOOSTER компанії! Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструєм
Нова активність на 15-20$ від біржі Binance😃 Binance запустила відразу 2 BOOSTER компанії! Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємося на біржі Binance (якщо раніше не робили) 2️⃣ Переходимо в розділ Discover → Booster і настикаємо на банери 3️⃣ Виконуємо завдання та чекаємо на винагороди Участь зможуть взяти лише ті, хто має 61+ AP. За кожен спишуть по -5 АP.Формат FCFS, тож не відкладаємо 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

S&P 500 знову оновив історичний максимум😃 Доречі з 13 квітня по 31 липня біржа BingX ввели 0 комісію на розділ TradeFi, дета
S&P 500 знову оновив історичний максимум😃 Доречі з 13 квітня по 31 липня біржа BingX ввели 0 комісію на розділ TradeFi, детальніша інформація — тут 🔴Реєстрація на біржі BingX

Завтра стартує новий лаунчпаду $PRINTR на біржі ByBit😃 Printr – лаунчпад для запуску токенів одночасно в кількох мережах, за
Завтра стартує новий лаунчпаду $PRINTR на біржі ByBit😃 Printr – лаунчпад для запуску токенів одночасно в кількох мережах, залучили $4,5 млн від топ фондів Axelar, Sui Foundation, Mantle EcoFund, Mirana Ventures та ангели з LayerZero, + інкубацію забезпечує Bybit Venture Studio. Сейл проходити буде на сайті Print а для участі необхідно зареєструватись та пройти КУС на Sonar (Укр в бані, треба через vpn зробити на ЄС страну) Як взяти участь: 1️⃣Проходимо КУС на Sonar та конектимо свійХ + GitHub 2️⃣Добавляємо sol гаманець 3️⃣Поповнюємо USDС в sol 4️⃣Конектимось до Print 5️⃣28 квітня робимо депозит та творюємо заявку на покупку По премаркету є майже 2х. Не виглядає як фрі-гроші, але сейл зараз виглядає адекватно. Мінус — нема дати TGE, можуть тягнути скільки хочуть. З плюсів: якщо не брешуть, рефанд залишку обіцяють через 24 години після закриття. Заходити чи ні — вирішуватиму під кінець, коли буде видно об’єм і перепідписку. Вона майже гарантована, бо ліміт на акаунт аж $200k — мульти тут особливо не потрібні. Деталі: 🔴Ціна токена 0.5$/50 млн$ FDV 🔴Ліміт 200-200к USDC в мережі Sol 🔴Розлок 100% на TGE 🔴Формат - перепідписка По KYC: Sonar для України — бан. На MegaETH раніше обходилось через укр паспорт + виписку з європейського банку. Теоретично і зараз має зайти. 🔴Старт 28 квітня 15:00 🔴Кінець 1 травня 15:00 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Інвестуємо в Inzhur, банківськими грошима — з нулем в кишені!?😃 Маємо цікаву активність в партнерстві VST BANK та Inzhur, ба
Інвестуємо в Inzhur, банківськими грошима — з нулем в кишені!?😃 Маємо цікаву активність в партнерстві VST BANK та Inzhur, банк надає можливість інвестувати кредитний ліміт 🤯 Тобто тепер можна поповнити свій інвестиційний рахунок в Inzhur кредитними коштами без комісій і відсотків у пільговий період і отримувати дивіденди, якраз вигідно робити це в рамках пільгового періоду! Також, за реєстрацію та запрошення друзів в Inzhur, ще можна отримати 200+200 грн в акціях, які автоматично інвестуються у фонд, і з цих акцій щомісяця нараховуються дивіденди зразу на вашу банківську картку, а через рік всі акції отримані за рефералів — можна буде вивести. Тобто, ви можете запрошувати людей і отримувати 200+200 грн в акціях за кожного друга, а також можна отримати 100 грн за створення безкоштовної карти в VST BANK та 100 грн за кожного друга! 🔴 детальніше як забрати 200+200 грн від Inzhur - писав тут 🔴 забрати 100+100 грн від VST BANK

Забираємо 15$ з 10х плечем для торгівлі від біржі BingX + багато інших призів за торги на біржі!😃 🔴посилання на активність
Забираємо 15$ з 10х плечем для торгівлі від біржі BingX + багато інших призів за торги на біржі!😃 🔴посилання на активність

Ілон Маск нарешті випустив свій месенджер XChat, конкурент Telegram!?🤔 Ось деякі деталі месенджера: 🔴Переписки з кінцевим шифруванням; 🔴Видалення повідомлень для всіх; 🔴Голосові або відеодзвінки між пристроями; 🔴Вбудований Grok прямо в чаті; 🔴Заборона на скріншоти та запис вашого чату; 🔴Секретні чати з зникаючими повідомленнями; 🔴Відсутність реклами(поки що) 🔴Групові чати до 500 осіб з підтримкою акаунтів X. Поки його можна завантажити тільки на iOS, на Android з'явиться пізніше.

Нова темка від Дурова!😱 Паша відкрив стінку в телеграмі, щось схоже до тредс. На скільки я розумію , що ми навіть зможемо та
Нова темка від Дурова!😱 Паша відкрив стінку в телеграмі, щось схоже до тредс. На скільки я розумію , що ми навіть зможемо там щось заробити ! 🔴 Посилання - тут За реферала дають 10 зірок, кажуть ,що пізніше ми зможемо їх вивести! Також поки там користувачів не багато, можна забрати круті досягнення!

Бутерін скупляє $DOT 😱 Віталік продав частину свого дітища(ETH), щоб відкупити токен DOT (Polkadot) на 2,54 млрд$, тепер це
Бутерін скупляє $DOT 😱 Віталік продав частину свого дітища(ETH), щоб відкупити токен DOT (Polkadot) на 2,54 млрд$, тепер це головний актив у його гаманці! Дуже цікава покупка, на немалі кошти… Можливо він щось знає таке, про що ми не знаємо?🤔

Дональда хотіли мінуснути, холдер токена $TRUMP — це ти!?🤔 У готелі Вашингтон Хілтон під час вечері стався стрілянина. За столом були Трамп, Меланія і віце-президент Джей Ді Ванс, їх швидко евакуювали., тому ніхто не постраждав! Стрільця швидко затримали, це був 31-річний хлопець із Каліфорнії. У нього був дробовик, пістолет і кілька ножів. Також вчора Трамп заявив, що криптовалюта – це велика індустрія, яка зобов'язана принести успіх, проте не уточнив для кого саме… поки бачимо лише для його оточення крипта принесла успіх🥹