fa
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

رفتن به کانال در Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Львівський Криптан

کانال Львівський Криптан (@lvivcriptan22) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 40 365 مشترک است و جایگاه 3 122 را در دسته رمزارزها و رتبه 1 439 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 40 365 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 25 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر 363 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر 89 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.24% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 7.08% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 4 142 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 2 862 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 44 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 26 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

40 365
مشترکین
+8924 ساعت
+2797 روز
+36330 روز
آرشیو پست ها
Екосистема CZ – туземунить!😎 Trust Wallet анонсували запуск власної альфи – Trust Alpha. Це буде по типу лаунчпул платформи, де за стейкінг TWT і свапи в токенах ми будемо фармити «Trust Points», які можна буде обміняти на $TWT та інші токени під час майбутніх дропів. Можемо вже оновити гаманець Trust Wallet і в розділі «Earn» перейти у вкладку Trust Alpha. Пізніше там з’являтимуться проєкти, які згодом можуть потрапити і на Binance.

Нічна актуалочка🫡

Це вже альтсезон?😁
Це вже альтсезон?😁

CAKE нарешті покормить!?🥹 Pancakeswap представили CAKE.PAD, ось деякі деталі: 🟡Сейли будуть проходити без якихось пулів, ло
CAKE нарешті покормить!?🥹 Pancakeswap представили CAKE.PAD, ось деякі деталі: 🟡Сейли будуть проходити без якихось пулів, локів і т.д. закинули кейк і чекаємо реварди 🟡Комісія спалюється, тобто є сенс тримати токени 🟡Відсутність обмежень на участь 🟡Багаторівневий і справедливий спосіб збору комісії при пере підписці 🟡Детальна інформація - Тут Справді хайповий і потужний апдейт для $CAKE, проєкт активно продовжує розвиток, починаючи з представленої токеноміки 3.0, подивимось, що покажуть далі. Ви ще Холдите $CAKE ?

Стартував новий LaunchX KGEN на OKX😱 Знімок вже відбувся: 🟡Середній обсяг від 256$ за останні 15 днів 🟡Середній баланс від
Стартував новий LaunchX KGEN на OKX😱 Знімок вже відбувся: 🟡Середній обсяг від 256$ за останні 15 днів 🟡Середній баланс від 150$ за останні 15 днів 🟡Загальний пул винагород - 1 000 000 KGEN 🟡 Вже можна реєструватися на дроп — ТУТ До 8 жовтня ми можемо ще крутити оборот до дропу XPL Приклад як может бути в XPL з пулом 15 млн XPL: Якщо людей буде 100к то тоді по 150 монет XPL на людину за 1 білет = 140$ Для участі потрібно: 🟡Баланс: >150$ 🟡Обʼєм: >256$ Також у нас залишилося 2 останні дні, щоб добити обʼєм для участі в XPL (нагорода ~ 13 млн $). 🔴 Забирайте -20% на комсу за торги в OKX BOOST за даним посиланям, і торгуйте з комісією 0.68% а не з 0.85% агрегатора

Нова промка від біржі Binance🫡 Чергове промо від Binance, де перші 52 500 юзерів заберуть від 1 до 6 MORPHO ~2-10$ за обсяг
Нова промка від біржі Binance🫡 Чергове промо від Binance, де перші 52 500 юзерів заберуть від 1 до 6 MORPHO ~2-10$ за обсяг 501$ в токені MORPHO, початок сьогодні 13:00 🔴Детальніше про промо 🟡Реєстрація на біржі Binance

Сподіваюся, всі встигнуть, зранку доступ буде закрито!

Ну гаразд, переконали! Сьогодні відкривається безкоштовний доступ до каналу НАЗАВЖДИ. До ранку вхід буде абсолютно безкоштовним, а ті, хто запізниться, зможуть придбати доступ лише за 300$ на тиждень. Зараз, щоб потрапити у віп, достатньо лише перейти за посиланням і подати заявку: https://t.me/+0y_guRAPIYRjMmZk Сподіваюся, всі встигнуть, наступний набір через рік. #реклама

MetaMask готує потужний дроп!?😱 З'явилася інформація про запуск MetaMask Rewards Points, в рамках якої можна заробити поінти
MetaMask готує потужний дроп!?😱 З'явилася інформація про запуск MetaMask Rewards Points, в рамках якої можна заробити поінти за свапи, бріджі та інші дії. В подальшому зароблені поінти будуть конвертуватися в $MASK. Способи заробити поінти: 🔴Swap — 80 поінтів за кожні $100 🔴 Perps — 10 поінтів за $100 🔴 Referrals — 10 поінтів за кожні $50 від друзів 🔴 Loyalty Bonus — 250 поінтів за $1 250 минулої активності (до 50к балів) 🔴 +100% буст за трейди в мережі $LINEA

Апдейти по проєкту BlockStranding🫡 Blockstranding - це OMRPG гра, побудована на Solana, про яку розповідав зовсім недавно. П
Апдейти по проєкту BlockStranding🫡 Blockstranding - це OMRPG гра, побудована на Solana, про яку розповідав зовсім недавно. Проєкт має підтримку від MagicBlock, які зібрали $10.5 млн інвестицій, а також партнерства з Solfare, Magic Eden і Solana Gaming. BlockStranding запускаються на Solana Mobile, виглядає потужно, твіттер проєкту просуває (CEO SOL) геймінг-мету Block, що є черговим доказом, що потрібно зайти поклацати гру, також скоро Token Sale і TGE, можна зайти на копійку. Що робимо зараз: 1️⃣Конектимо Solana-гаманець і Twitter - тут 2️⃣Запрошуємо друзів 3️⃣Щодня робимо пост з тегом #blockstranding 4️⃣Заходимо в гру і виконуємо квести Зараз триває Season 1 — простий фарм поінтів і активностей. Але саме він відкриває двері до Season 2, де вже буде повноцінний геймплей і нові можливості фарму. Тобто хто залетить зараз — матиме перевагу.

Апдейти по дропу від HOTWALLET+розішраш HOT🫡 CEO проєкту прямо сказав, що дроп буде не лише за токени $HOT на балансі, кінце
Апдейти по дропу від HOTWALLET+розішраш HOT🫡 CEO проєкту прямо сказав, що дроп буде не лише за токени $HOT на балансі, кінцева нагорода залежатиме від активності, якщо вона нульова, то й дроп буде нульовим. Формула проста: нагорода ≈ кількість HOT × активність. Будь активним у Firedrop, NFT-запусках та активностях @hotdao — і твої HOT будуть реальними. Тому обовʼязково підвищуйте свій HAPI Score у всіх мережах і збирайте якомога більше досягнень. Нагадую, що ми майнимо HOT майже 2 роки і буде сумно, якщо в результаті побриють Бонусом розіграш на 1250 HOT 🔴Забрати 0.25 HOT 1️⃣Потрібно бути в нашому селі 2️⃣Підписатись на Львівського Криптана Всього 5000 місць, щоб вистачило вже всім! Прокачуйте акаунти на видобуток HOT! Не забувайте щодня заходити та робити клейм 🔴 Більш детальніше про HOT 🔴 Вступити в наше село

Трішки думок вслух!👨‍💻 Зараз у крипті створюється враження, що гроші просто валяються під ногами. Всюди одне й те саме: “Ри
Трішки думок вслух!👨‍💻 Зараз у крипті створюється враження, що гроші просто валяються під ногами. Всюди одне й те саме: “Ринок дає заробляти, можливостей море, це лише ви їх не реалізовуєте» Та якщо прибрати шум — картинка вже не така райдужна. Ринок не насипає як раніше, якщо прибрати стейкінг і альфу — плотного ворку і хочаб якоїсь мінімальної стабільності просто немає… Роздуваєтся картинка в інфопросторі, що ніби можливостей море, а насправді їх не так і багато. Сьогодні крипта — це не про “накупи альти і чекай бички” 99% альти так і не зуміє пробити свій ATH… Ніхто по правді не розуміє, де ми зараз і у якій фазі циклу, натовп женуть в приватки за рахунок ФОМО одиноких успішних кейсів. По правді фаза ринку змінилась — правила теж. Хто думає, що зараз “легкі гроші” — той просто корм для тих, хто мислить тверезо. А ви як вважаєте? 👍 - можливостей справді менше 👎 - все є, просто потрібно більшу активність проявляти

Американська “Тисяча від Трампа”😁 Пам’ятаєте “тисячу від Зеленського”? Так от, Дональд Трамп вирішив не відставати від хайпу
Американська “Тисяча від Трампа”😁 Пам’ятаєте “тисячу від Зеленського”? Так от, Дональд Трамп вирішив не відставати від хайпу і заявив, що хоче роздавати американцям по 1000–2000$. Коли його запитали, куди підуть доходи від мит, Трамп відповів без вагань: “Погасимо держборг, а решту — людям. Виплати від 1000 до 2000$”. Тобто тепер американцям теж “підкинуть штуку”, тільки вже по-трампівськи — без “Дії”, без черг, але з політичним підтекстом. Роздати людям кеш — найкраща передвиборча стратегія. 😎

Нагадування ‼️ Вхід буде закрито через 20 хвилин, всім хто не встиг підписатись маєте останній шанс: 👇 https://t.me/+CJ_hmdh6M-I4YmFk

Гаразд, вмовили! Даю безкоштовний доступ до ВІП-каналу на 7 днів. До завтрашнього дня вхід безкоштовний для всіх, після чого
Гаразд, вмовили! Даю безкоштовний доступ до ВІП-каналу на 7 днів. До завтрашнього дня вхід безкоштовний для всіх, після чого коштуватиме 2000$. Приєднатися — https://t.me/+CJ_hmdh6M-I4YmFk 100% інсайдерської інформації тепер у новому каналі. Одного дня доступу має вистачити, щоб підписалися найактивніші читачі, а далі канал стане платним. Сподіваюся, усі встигнуть — зранку доступ буде закрито! #рекламний_текст

CZ знову байтить на ріст🤔 Закликає холдити: $BNB $ASTER $BTC
CZ знову байтить на ріст🤔 Закликає холдити: $BNB $ASTER $BTC

Казахстан хоче стати блокчейн столицею світу?🤔 Президент Казахстану проводить ряд цікавих зустрічей, зокрема з Дуровим, і з
+1
Казахстан хоче стати блокчейн столицею світу?🤔 Президент Казахстану проводить ряд цікавих зустрічей, зокрема з Дуровим, і з засновником Binance CZ, щоб обговорити крипту. Павло Дуров повідомив про запуск у країні лабораторії штучного інтелекту — спільного проєкту Telegram і національного суперкомп’ютерного кластера. Її головна мета — розробка нового продукту Telegram, що поєднує можливості ІІ та блокчейна. Крім того, в Казахстані готуються до відкриття офісів TON і Tether, що свідчить про активний розвиток інфраструктури. А у ході зустрічі CZ з президентом Касим-Жомартом Токаєвим в Астані було досягнуто кількох домовленостей: Binance отримала ліцензію на роботу, анонсовано випуск стейблкоїна KZTx та створення крипторезерву на базі BNB та інших активів. «За три роки вдалося досягти значного прогресу», — заявив CZ. Наступним буде Ілон Маск!?😁

+15 балів на Binance Alpha за друзів та 10% знижки на комісію😎 Що робити: • Заходимо у Web3 гаманець Binance • Переходимо в
+15 балів на Binance Alpha за друзів та 10% знижки на комісію😎 Що робити: Заходимо у Web3 гаманець Binance Переходимо в реферальну програму на головній сторінці, гортаємо вниз Вводимо код G3270N7A (знижка 10%) Щоб реферала зарахувало потрібно щоб він підв’язав ваш код у Binance Wallet та зробив угоду на $50+ будь-якого токена. За кожного реферала ми отримаємо додаткові 3 альфа поінти (максимум 15 на один ак).

Нагадування ‼️ Вхід буде закривто через 25 хвилин, всім хто не встиг підписатись це останній шанс: 👇 https://t.me/+Wh7nmFVFHj1iZWJk

Порада на осінь 2025 року: купуйте альткоїни Купивши у 2023 році криптовалюту WIF на $500, зараз би ви заробили $31 038. І це ще не кажучи про FLOKI, Bonk та SHIB, які дали понад 30х за рік. Знаходити такі монети самостійно складно. Тому запрошую вас у приватний клуб: https://t.me/+Wh7nmFVFHj1iZWJk У приватку ми безперервно моніторимо ринок альткоїнів і щотижня інвестуємо $1 000. І ось результати: Серпень відкрити Вересень відкрити Можна просто спостерігати за інвестиціями збоку, а можна повторювати й самому отримувати прибуток. Користуйтесь: https://t.me/+Wh7nmFVFHj1iZWJk #реклама