ru
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

Открыть в Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Больше

📈 Аналитический обзор Telegram-канала Львівський Криптан

Канал Львівський Криптан (@lvivcriptan22) языкового сегмента Украинский является активным участником. Сейчас сообщество объединяет 40 327 подписчиков, занимая 3 122 место в категории Криптовалюты и 1 439 место в регионе Украина.

📊 Показатели аудитории и динамика

С момента создания невідомо проект демонстрирует стремительный рост, собрав аудиторию из 40 327 подписчиков.

Согласно последним данным от 26 июня, 2026, канал показывает стабильную активность. За последние 30 дней изменение числа участников составило 267, а за последние 24 часа — -114, при этом общий охват остаётся высоким.

  • Статус верификации: Не верифицирован
  • Уровень вовлечённости (ER): Средний показатель вовлечённости аудитории составляет 10.29%. В первые 24 часа после публикации контент обычно набирает 7.05% реакций от общего числа подписчиков.
  • Охват публикаций: В среднем каждый пост получает 4 149 просмотров. В течение первых суток публикация набирает 2 844 просмотров.
  • Реакции и взаимодействия: Аудитория активно поддерживает контент: среднее количество реакций на один пост — 47.
  • Тематические интересы: Контент сосредоточен на ключевых темах, таких как біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan.

📝 Описание и контентная политика

Автор описывает ресурс как площадку для выражения субъективного мнения:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Благодаря высокой частоте обновлений (последние данные получены 27 июня, 2026) канал поддерживает актуальность и высокий уровень охвата публикаций. Аналитика показывает, что аудитория активно взаимодействует с контентом, что делает его важной точкой влияния в категории Криптовалюты.

40 327
Подписчики
-11424 часа
+1557 дней
+26730 день
Архив постов
Екосистема CZ – туземунить!😎 Trust Wallet анонсували запуск власної альфи – Trust Alpha. Це буде по типу лаунчпул платформи, де за стейкінг TWT і свапи в токенах ми будемо фармити «Trust Points», які можна буде обміняти на $TWT та інші токени під час майбутніх дропів. Можемо вже оновити гаманець Trust Wallet і в розділі «Earn» перейти у вкладку Trust Alpha. Пізніше там з’являтимуться проєкти, які згодом можуть потрапити і на Binance.

Нічна актуалочка🫡

Це вже альтсезон?😁
Це вже альтсезон?😁

CAKE нарешті покормить!?🥹 Pancakeswap представили CAKE.PAD, ось деякі деталі: 🟡Сейли будуть проходити без якихось пулів, ло
CAKE нарешті покормить!?🥹 Pancakeswap представили CAKE.PAD, ось деякі деталі: 🟡Сейли будуть проходити без якихось пулів, локів і т.д. закинули кейк і чекаємо реварди 🟡Комісія спалюється, тобто є сенс тримати токени 🟡Відсутність обмежень на участь 🟡Багаторівневий і справедливий спосіб збору комісії при пере підписці 🟡Детальна інформація - Тут Справді хайповий і потужний апдейт для $CAKE, проєкт активно продовжує розвиток, починаючи з представленої токеноміки 3.0, подивимось, що покажуть далі. Ви ще Холдите $CAKE ?

Стартував новий LaunchX KGEN на OKX😱 Знімок вже відбувся: 🟡Середній обсяг від 256$ за останні 15 днів 🟡Середній баланс від
Стартував новий LaunchX KGEN на OKX😱 Знімок вже відбувся: 🟡Середній обсяг від 256$ за останні 15 днів 🟡Середній баланс від 150$ за останні 15 днів 🟡Загальний пул винагород - 1 000 000 KGEN 🟡 Вже можна реєструватися на дроп — ТУТ До 8 жовтня ми можемо ще крутити оборот до дропу XPL Приклад як может бути в XPL з пулом 15 млн XPL: Якщо людей буде 100к то тоді по 150 монет XPL на людину за 1 білет = 140$ Для участі потрібно: 🟡Баланс: >150$ 🟡Обʼєм: >256$ Також у нас залишилося 2 останні дні, щоб добити обʼєм для участі в XPL (нагорода ~ 13 млн $). 🔴 Забирайте -20% на комсу за торги в OKX BOOST за даним посиланям, і торгуйте з комісією 0.68% а не з 0.85% агрегатора

Нова промка від біржі Binance🫡 Чергове промо від Binance, де перші 52 500 юзерів заберуть від 1 до 6 MORPHO ~2-10$ за обсяг
Нова промка від біржі Binance🫡 Чергове промо від Binance, де перші 52 500 юзерів заберуть від 1 до 6 MORPHO ~2-10$ за обсяг 501$ в токені MORPHO, початок сьогодні 13:00 🔴Детальніше про промо 🟡Реєстрація на біржі Binance

Сподіваюся, всі встигнуть, зранку доступ буде закрито!

Ну гаразд, переконали! Сьогодні відкривається безкоштовний доступ до каналу НАЗАВЖДИ. До ранку вхід буде абсолютно безкоштовним, а ті, хто запізниться, зможуть придбати доступ лише за 300$ на тиждень. Зараз, щоб потрапити у віп, достатньо лише перейти за посиланням і подати заявку: https://t.me/+0y_guRAPIYRjMmZk Сподіваюся, всі встигнуть, наступний набір через рік. #реклама

MetaMask готує потужний дроп!?😱 З'явилася інформація про запуск MetaMask Rewards Points, в рамках якої можна заробити поінти
MetaMask готує потужний дроп!?😱 З'явилася інформація про запуск MetaMask Rewards Points, в рамках якої можна заробити поінти за свапи, бріджі та інші дії. В подальшому зароблені поінти будуть конвертуватися в $MASK. Способи заробити поінти: 🔴Swap — 80 поінтів за кожні $100 🔴 Perps — 10 поінтів за $100 🔴 Referrals — 10 поінтів за кожні $50 від друзів 🔴 Loyalty Bonus — 250 поінтів за $1 250 минулої активності (до 50к балів) 🔴 +100% буст за трейди в мережі $LINEA

Апдейти по проєкту BlockStranding🫡 Blockstranding - це OMRPG гра, побудована на Solana, про яку розповідав зовсім недавно. П
Апдейти по проєкту BlockStranding🫡 Blockstranding - це OMRPG гра, побудована на Solana, про яку розповідав зовсім недавно. Проєкт має підтримку від MagicBlock, які зібрали $10.5 млн інвестицій, а також партнерства з Solfare, Magic Eden і Solana Gaming. BlockStranding запускаються на Solana Mobile, виглядає потужно, твіттер проєкту просуває (CEO SOL) геймінг-мету Block, що є черговим доказом, що потрібно зайти поклацати гру, також скоро Token Sale і TGE, можна зайти на копійку. Що робимо зараз: 1️⃣Конектимо Solana-гаманець і Twitter - тут 2️⃣Запрошуємо друзів 3️⃣Щодня робимо пост з тегом #blockstranding 4️⃣Заходимо в гру і виконуємо квести Зараз триває Season 1 — простий фарм поінтів і активностей. Але саме він відкриває двері до Season 2, де вже буде повноцінний геймплей і нові можливості фарму. Тобто хто залетить зараз — матиме перевагу.

Апдейти по дропу від HOTWALLET+розішраш HOT🫡 CEO проєкту прямо сказав, що дроп буде не лише за токени $HOT на балансі, кінце
Апдейти по дропу від HOTWALLET+розішраш HOT🫡 CEO проєкту прямо сказав, що дроп буде не лише за токени $HOT на балансі, кінцева нагорода залежатиме від активності, якщо вона нульова, то й дроп буде нульовим. Формула проста: нагорода ≈ кількість HOT × активність. Будь активним у Firedrop, NFT-запусках та активностях @hotdao — і твої HOT будуть реальними. Тому обовʼязково підвищуйте свій HAPI Score у всіх мережах і збирайте якомога більше досягнень. Нагадую, що ми майнимо HOT майже 2 роки і буде сумно, якщо в результаті побриють Бонусом розіграш на 1250 HOT 🔴Забрати 0.25 HOT 1️⃣Потрібно бути в нашому селі 2️⃣Підписатись на Львівського Криптана Всього 5000 місць, щоб вистачило вже всім! Прокачуйте акаунти на видобуток HOT! Не забувайте щодня заходити та робити клейм 🔴 Більш детальніше про HOT 🔴 Вступити в наше село

Трішки думок вслух!👨‍💻 Зараз у крипті створюється враження, що гроші просто валяються під ногами. Всюди одне й те саме: “Ри
Трішки думок вслух!👨‍💻 Зараз у крипті створюється враження, що гроші просто валяються під ногами. Всюди одне й те саме: “Ринок дає заробляти, можливостей море, це лише ви їх не реалізовуєте» Та якщо прибрати шум — картинка вже не така райдужна. Ринок не насипає як раніше, якщо прибрати стейкінг і альфу — плотного ворку і хочаб якоїсь мінімальної стабільності просто немає… Роздуваєтся картинка в інфопросторі, що ніби можливостей море, а насправді їх не так і багато. Сьогодні крипта — це не про “накупи альти і чекай бички” 99% альти так і не зуміє пробити свій ATH… Ніхто по правді не розуміє, де ми зараз і у якій фазі циклу, натовп женуть в приватки за рахунок ФОМО одиноких успішних кейсів. По правді фаза ринку змінилась — правила теж. Хто думає, що зараз “легкі гроші” — той просто корм для тих, хто мислить тверезо. А ви як вважаєте? 👍 - можливостей справді менше 👎 - все є, просто потрібно більшу активність проявляти

Американська “Тисяча від Трампа”😁 Пам’ятаєте “тисячу від Зеленського”? Так от, Дональд Трамп вирішив не відставати від хайпу
Американська “Тисяча від Трампа”😁 Пам’ятаєте “тисячу від Зеленського”? Так от, Дональд Трамп вирішив не відставати від хайпу і заявив, що хоче роздавати американцям по 1000–2000$. Коли його запитали, куди підуть доходи від мит, Трамп відповів без вагань: “Погасимо держборг, а решту — людям. Виплати від 1000 до 2000$”. Тобто тепер американцям теж “підкинуть штуку”, тільки вже по-трампівськи — без “Дії”, без черг, але з політичним підтекстом. Роздати людям кеш — найкраща передвиборча стратегія. 😎

Нагадування ‼️ Вхід буде закрито через 20 хвилин, всім хто не встиг підписатись маєте останній шанс: 👇 https://t.me/+CJ_hmdh6M-I4YmFk

Гаразд, вмовили! Даю безкоштовний доступ до ВІП-каналу на 7 днів. До завтрашнього дня вхід безкоштовний для всіх, після чого
Гаразд, вмовили! Даю безкоштовний доступ до ВІП-каналу на 7 днів. До завтрашнього дня вхід безкоштовний для всіх, після чого коштуватиме 2000$. Приєднатися — https://t.me/+CJ_hmdh6M-I4YmFk 100% інсайдерської інформації тепер у новому каналі. Одного дня доступу має вистачити, щоб підписалися найактивніші читачі, а далі канал стане платним. Сподіваюся, усі встигнуть — зранку доступ буде закрито! #рекламний_текст

CZ знову байтить на ріст🤔 Закликає холдити: $BNB $ASTER $BTC
CZ знову байтить на ріст🤔 Закликає холдити: $BNB $ASTER $BTC

Казахстан хоче стати блокчейн столицею світу?🤔 Президент Казахстану проводить ряд цікавих зустрічей, зокрема з Дуровим, і з
+1
Казахстан хоче стати блокчейн столицею світу?🤔 Президент Казахстану проводить ряд цікавих зустрічей, зокрема з Дуровим, і з засновником Binance CZ, щоб обговорити крипту. Павло Дуров повідомив про запуск у країні лабораторії штучного інтелекту — спільного проєкту Telegram і національного суперкомп’ютерного кластера. Її головна мета — розробка нового продукту Telegram, що поєднує можливості ІІ та блокчейна. Крім того, в Казахстані готуються до відкриття офісів TON і Tether, що свідчить про активний розвиток інфраструктури. А у ході зустрічі CZ з президентом Касим-Жомартом Токаєвим в Астані було досягнуто кількох домовленостей: Binance отримала ліцензію на роботу, анонсовано випуск стейблкоїна KZTx та створення крипторезерву на базі BNB та інших активів. «За три роки вдалося досягти значного прогресу», — заявив CZ. Наступним буде Ілон Маск!?😁

+15 балів на Binance Alpha за друзів та 10% знижки на комісію😎 Що робити: • Заходимо у Web3 гаманець Binance • Переходимо в
+15 балів на Binance Alpha за друзів та 10% знижки на комісію😎 Що робити: Заходимо у Web3 гаманець Binance Переходимо в реферальну програму на головній сторінці, гортаємо вниз Вводимо код G3270N7A (знижка 10%) Щоб реферала зарахувало потрібно щоб він підв’язав ваш код у Binance Wallet та зробив угоду на $50+ будь-якого токена. За кожного реферала ми отримаємо додаткові 3 альфа поінти (максимум 15 на один ак).

Нагадування ‼️ Вхід буде закривто через 25 хвилин, всім хто не встиг підписатись це останній шанс: 👇 https://t.me/+Wh7nmFVFHj1iZWJk

Порада на осінь 2025 року: купуйте альткоїни Купивши у 2023 році криптовалюту WIF на $500, зараз би ви заробили $31 038. І це ще не кажучи про FLOKI, Bonk та SHIB, які дали понад 30х за рік. Знаходити такі монети самостійно складно. Тому запрошую вас у приватний клуб: https://t.me/+Wh7nmFVFHj1iZWJk У приватку ми безперервно моніторимо ринок альткоїнів і щотижня інвестуємо $1 000. І ось результати: Серпень відкрити Вересень відкрити Можна просто спостерігати за інвестиціями збоку, а можна повторювати й самому отримувати прибуток. Користуйтесь: https://t.me/+Wh7nmFVFHj1iZWJk #реклама