fa
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

رفتن به کانال در Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Львівський Криптан

کانال Львівський Криптан (@lvivcriptan22) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 40 440 مشترک است و جایگاه 3 137 را در دسته رمزارزها و رتبه 1 441 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 40 440 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 25 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر 363 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر 89 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.24% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 7.08% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 4 142 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 2 862 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 44 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 26 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

40 440
مشترکین
+8924 ساعت
+2797 روز
+36330 روز
آرشیو پست ها
Коли питають, як там твоя крипта🥹
Коли питають, як там твоя крипта🥹

Вперше за сім років, жовтень мінусовий🥹 BTC закрив жовтень «у мінусі» вперше з 2018-го. Після падіння більш ніж на 3% у жовт
Вперше за сім років, жовтень мінусовий🥹 BTC закрив жовтень «у мінусі» вперше з 2018-го. Після падіння більш ніж на 3% у жовтні, листопад приніс ще одну корекцію — на 36%. А грудень корекцію на 5%. Як думаєте, повторимо дамп до кінця року?😳

Ще вийшли тепер для всіх

Вийшли!

Паша вже не той😁
Паша вже не той😁

По твітері розганяють фад по біржі MEXC🤨 Пишуть про те що біржа банкрут, але мало віриться в цю інфу.. Проте краще вивести с
По твітері розганяють фад по біржі MEXC🤨 Пишуть про те що біржа банкрут, але мало віриться в цю інфу.. Проте краще вивести свої Стейбли поки не стихне це все…

Гроші любят тишину 🗿 Саме тому біржі тишком нишком крадуть їх у вас. Вони платять блогерам за рекламу, відділам продажів під
Гроші любят тишину 🗿 Саме тому біржі тишком нишком крадуть їх у вас. Вони платять блогерам за рекламу, відділам продажів підвищують премії, аби ви зареєструвалися за потрібним посиланням. Щоб не платити Вам. Добре, що є @FeebackerBot з багаторічною бездоганною репутацією та офісом у Сіетлі та Дубаї, який повертає цю винагороду, навіть якщо реєстрація була без посередників. 📅 Стабільно, з 1 по 5 число кожного місяця. Можна називати це як завгодно - кешбек, зарплата трейдеру, але це те, що вам належить. До 75% комісій за торгівлю можна повернути. Почати заробляти більше, отримавши вітальний бонус до 200 $ можна тут: @FeebackerBot P.S. хлопці БЕЗКОШТОВНО допомагають з будь-яких проблем з біржами (AML, KYC, заморозки та блокування). Збережіть цей пост, щоб не втратити 🚀

Нові правила по OKX Boost🫡 З 3 листопада о 02:00 за Києвом набувають чинності зміни: 🔴Розрахунковий період буде скорочено з
Нові правила по OKX Boost🫡 З 3 листопада о 02:00 за Києвом набувають чинності зміни: 🔴Розрахунковий період буде скорочено з 15 до 10 днів. Менше часу — менше шансів “дотягнути об’єм” в останній день. Тепер потрібно торгувати стабільніше протягом усього періоду. 🔴Користувачі, які торгують токенами, переліченими на сторінці "OKX Boost" DEX, отримають бонус 20% від обсягу Boost. Тобто “правильні” торгові пари даватимуть більше очок. 🔴Пари токенів з множником 1X матимуть скоригований множник до 0.85X. 🔴 Детальніше про OKX BOOST 🔴 Реєстрація в OKX WEB3

Стартував новий X Launch $BEAT на OKX WEB3😊 Умови участі всім нам відомі: 🔴 Знімок був зроблений вчора 🔴 Мінімальний балан
Стартував новий X Launch $BEAT на OKX WEB3😊 Умови участі всім нам відомі: 🔴 Знімок був зроблений вчора 🔴 Мінімальний баланс буста: 250$ 🔴Мінімальний обсяг буста: 256$ ⏺Підтверджуйте участь — тут Переходимо на сторінку OKX Boost і приєднуємо наші акаунти для участі в івенті - час в нас до завтра 06:00. Клейм дропу відбудеться завтра в 11:05. Знімок було зроблено вчора! По торговому об'єму все стабільно, пріоритет на монету AICELL в мережі BSC, по маркету торгую, дана пара AICELL/USDT стабільна і дає множник 1х. Середнього обʼєму в 256$ достатньо! Якщо крутите або плануєте це робити то оформіть гаманець за реферальним посиланням, промо нашого каналу дає максимальну знижку на комісії 20%, повірте на дистанції і якщо абузити цифри набагато приємніші з даним промокодом — https://web3.okx.com/ul/joindex?ref=LVIVCRIPTAN 🔴 Детальніше про OKX BOOST 🔴 Реєстрація в OKX WEB3

ETH перебуває зараз над прірвою…🫣 Ethereum пробиває $3700, Твітер кричить про “крах”, ритейл скидає в мінус, а великі гравці
ETH перебуває зараз над прірвою…🫣 Ethereum пробиває $3700, Твітер кричить про “крах”, ритейл скидає в мінус, а великі гравці тихенько забирають те, що вибили з панікерів. Цей цирк ми бачимо не вперше: ⏺ коли всі женуться за лонгами — прилітає корекція. ⏺ коли всі лізуть у шорти — ринок стріляє вгору, як пружина. Зараз фандинг знову пішов у мінус — отже, натовп ставить проти ETH, а смарт-мані скупляють під шумок. Історія повторюється: ринок завжди робить боляче більшості, а ті, хто мислить навпаки — заробляють, коли інші плачуть. То що, Криптани? 👍 — ставлю на розворот і політ вгору 👎 — вірю, що полетимо ще нижче

Знову тряска на ринку, а що сталося?🥹
Знову тряска на ринку, а що сталося?🥹

World Liberty Financial дропнула токени WLFI на суму 1.2 користувачам стейблкоїна USD1🫡 Нагороду отримали ті хто торгував парами з USD1 або холдили його на таких біржах: Gate․io, KuCoin, LBank, HTX, Flipster та MEXC. Мені на кукоїн капнуло 310$ за участь в пулі про який писав тут, перевіряйте баланси.

Трамп + Сі — світове Перезавантаження чи Велика Ілюзія? 🤔 Після довгоочікуваної зустрічі Дональда Трампа і Сі Цзіньпіна світові медіа буквально вибухнули заголовками про мир між США та Китаєм. Трамп, як завжди, у своєму стилі:«Переговори — просто фантастичні!» Сі — спокійно, але впевнено: «Ми досягли консенсусу». Що реально домовилися ⏺ Мита на імпорт з Китаю знижені до 47% (було 57%) ⏺ Тарифи на фентаніл — мінус 10% ⏺ Відновлено експорт американської сої до КНР ⏺ Китай зберігає постачання рідкоземельних елементів у США (так, без цього нікуди — чіпи, акумулятори, ракети 🚀) ⏺ Обговорили чіпи — готуються прямі переговори з Nvidia ⏺ Трамп — до Китаю у квітні, Сі — у США найближчим часом. Зустріч тривала всього 1 год. 40 хв. замість запланованих трьох, але Трамп поставив їй 12 з 10 😂 Крипта поки нормально не відреагувала на дані події, мало ліквідацій, виходить що підсумок зустрічі вже було занесено в ринок…

Потрібно лише перейти за посиланням і подати заявку: https://t.me/+GRdEHjQfIF81ZDE6

Зараз на ринку страх, після падіння всі розгубилися. І найкраще, що можна зробити в такій ситуації — читати канал Шлях Черепа
Зараз на ринку страх, після падіння всі розгубилися. І найкраще, що можна зробити в такій ситуації — читати канал Шлях Черепахи Андрій — один із найкращих трейдерів, з незвичайним підходом «Черепахи», який виключає з торгівлі нерви та емоції, чого часто бракує більшості трейдерів. У каналі Андрій ділиться своїм підходом, грамотним аналізом і думками про ринок, чим неодноразово допомагав заробляти і зберігати кошти своєї аудиторії. Подібних каналів зараз мало, тому варто підписатися! Приєднуйтесь: Шлях Черепахи #реклама

Головні тези з виступу Пауелла🫡 Як і очікувалося, ФРС знизила ставку на 0,25%. Після чого почалася промова Пауелла, ось що в
Головні тези з виступу Пауелла🫡 Як і очікувалося, ФРС знизила ставку на 0,25%. Після чого почалася промова Пауелла, ось що він сказав: ⏺Пауелл заявив, що незважаючи на шатдаун, доступні дані показують: ситуація з зайнятістю та інфляцією майже не змінилася з вересня. ⏺Інфляція все ще вища за норму. До шатдауну економіка демонструвала стійкий ріст. Закриття уряду тимчасово знизить активність, але ріст відновиться, сказав Пауелл. ⏺Рівень звільнень і найму залишається низьким. В послугах триває зниження інфляції. ⏺Довгострокові інфляційні очікування близькі до цілі. Вищі тарифи підштовхують ціни на окремі товари. ⏺Пауелл каже, що грудневе зниження процентної ставки «далеко» від упевненості. ⏺Пауелл назвав поточне зниження «управлінням ризиками» і кроком до нейтральної політики, як і минулого місяця, але зазначив, що подальші кроки — під питанням, що залишає грудневе рішення по ставці відкритим. ⏺Проте за даними ФРС припинить кількісне посилення 1 грудня. Це означає, що вона припинить вилучати ліквідність і запустить друкарський верстат. ⏺Пауелл досить прямо говорить, що підвищення цін на товари пов’язане з тарифами. Пауелл зайняв вичікувальну позицію, в його ж інтересах не викликати сильний позитивний фон, щоб до грудня отримати більше даних і нарешті почати друкувати гроші.

+1
Дуров вдарив анонсував нову мережу Cocoon на TON!😎 Павло Дуров сьогодні виступав на Blockchain Life 2025 у Дубаї і анонсував Cocoon –децентралізовану мережу, що поєднає ШІ + блокчейн TON. Запуск планується уже в листопаді! На тій самій сцені Дуров влаштував імпровізований стендап: «Підніміть руку, кого заскамили через Telegram Mini Apps? Ого, скільки рук! Неочікувано. Я особисто таких не знаю — зате всі мої друзі стали багатшими». Навіть не знаю чи це сарказм чи істина…🥲

Сьогдні без фʼючерсів, повишена волатильність очікується!🫡 Сьогодні в 20:00 по Києву триватиме ставка ФРС, а в 21:30 прес-конференція, де ми дізнаємося найближчий тренд від товариша Пауелла. Понад 97% ймовірність того, що ставку знизять на 0.25% — врахована в поточних цінах. Також не забуваємо, що завтра зустріч Трампа і Сі, на якій багато хто сподівається на укладення торговельної угоди США з Китаєм — що може дати крипті шанс на той самий аптренд до кінця року.

Потрібно лише перейти за посиланням і подати заявку: https://t.me/+Kkjhs8oxziUxMGMy