ru
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

Открыть в Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Больше

📈 Аналитический обзор Telegram-канала Львівський Криптан

Канал Львівський Криптан (@lvivcriptan22) языкового сегмента Украинский является активным участником. Сейчас сообщество объединяет 40 440 подписчиков, занимая 3 137 место в категории Криптовалюты и 1 441 место в регионе Украина.

📊 Показатели аудитории и динамика

С момента создания невідомо проект демонстрирует стремительный рост, собрав аудиторию из 40 440 подписчиков.

Согласно последним данным от 25 июня, 2026, канал показывает стабильную активность. За последние 30 дней изменение числа участников составило 363, а за последние 24 часа — 89, при этом общий охват остаётся высоким.

  • Статус верификации: Не верифицирован
  • Уровень вовлечённости (ER): Средний показатель вовлечённости аудитории составляет 10.24%. В первые 24 часа после публикации контент обычно набирает 7.08% реакций от общего числа подписчиков.
  • Охват публикаций: В среднем каждый пост получает 4 142 просмотров. В течение первых суток публикация набирает 2 862 просмотров.
  • Реакции и взаимодействия: Аудитория активно поддерживает контент: среднее количество реакций на один пост — 44.
  • Тематические интересы: Контент сосредоточен на ключевых темах, таких как біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan.

📝 Описание и контентная политика

Автор описывает ресурс как площадку для выражения субъективного мнения:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Благодаря высокой частоте обновлений (последние данные получены 26 июня, 2026) канал поддерживает актуальность и высокий уровень охвата публикаций. Аналитика показывает, что аудитория активно взаимодействует с контентом, что делает его важной точкой влияния в категории Криптовалюты.

40 440
Подписчики
+8924 часа
+2797 дней
+36330 день
Архив постов
Коли питають, як там твоя крипта🥹
Коли питають, як там твоя крипта🥹

Вперше за сім років, жовтень мінусовий🥹 BTC закрив жовтень «у мінусі» вперше з 2018-го. Після падіння більш ніж на 3% у жовт
Вперше за сім років, жовтень мінусовий🥹 BTC закрив жовтень «у мінусі» вперше з 2018-го. Після падіння більш ніж на 3% у жовтні, листопад приніс ще одну корекцію — на 36%. А грудень корекцію на 5%. Як думаєте, повторимо дамп до кінця року?😳

Ще вийшли тепер для всіх

Вийшли!

Паша вже не той😁
Паша вже не той😁

По твітері розганяють фад по біржі MEXC🤨 Пишуть про те що біржа банкрут, але мало віриться в цю інфу.. Проте краще вивести с
По твітері розганяють фад по біржі MEXC🤨 Пишуть про те що біржа банкрут, але мало віриться в цю інфу.. Проте краще вивести свої Стейбли поки не стихне це все…

Гроші любят тишину 🗿 Саме тому біржі тишком нишком крадуть їх у вас. Вони платять блогерам за рекламу, відділам продажів під
Гроші любят тишину 🗿 Саме тому біржі тишком нишком крадуть їх у вас. Вони платять блогерам за рекламу, відділам продажів підвищують премії, аби ви зареєструвалися за потрібним посиланням. Щоб не платити Вам. Добре, що є @FeebackerBot з багаторічною бездоганною репутацією та офісом у Сіетлі та Дубаї, який повертає цю винагороду, навіть якщо реєстрація була без посередників. 📅 Стабільно, з 1 по 5 число кожного місяця. Можна називати це як завгодно - кешбек, зарплата трейдеру, але це те, що вам належить. До 75% комісій за торгівлю можна повернути. Почати заробляти більше, отримавши вітальний бонус до 200 $ можна тут: @FeebackerBot P.S. хлопці БЕЗКОШТОВНО допомагають з будь-яких проблем з біржами (AML, KYC, заморозки та блокування). Збережіть цей пост, щоб не втратити 🚀

photo content

Нові правила по OKX Boost🫡 З 3 листопада о 02:00 за Києвом набувають чинності зміни: 🔴Розрахунковий період буде скорочено з
Нові правила по OKX Boost🫡 З 3 листопада о 02:00 за Києвом набувають чинності зміни: 🔴Розрахунковий період буде скорочено з 15 до 10 днів. Менше часу — менше шансів “дотягнути об’єм” в останній день. Тепер потрібно торгувати стабільніше протягом усього періоду. 🔴Користувачі, які торгують токенами, переліченими на сторінці "OKX Boost" DEX, отримають бонус 20% від обсягу Boost. Тобто “правильні” торгові пари даватимуть більше очок. 🔴Пари токенів з множником 1X матимуть скоригований множник до 0.85X. 🔴 Детальніше про OKX BOOST 🔴 Реєстрація в OKX WEB3

Стартував новий X Launch $BEAT на OKX WEB3😊 Умови участі всім нам відомі: 🔴 Знімок був зроблений вчора 🔴 Мінімальний балан
Стартував новий X Launch $BEAT на OKX WEB3😊 Умови участі всім нам відомі: 🔴 Знімок був зроблений вчора 🔴 Мінімальний баланс буста: 250$ 🔴Мінімальний обсяг буста: 256$ ⏺Підтверджуйте участь — тут Переходимо на сторінку OKX Boost і приєднуємо наші акаунти для участі в івенті - час в нас до завтра 06:00. Клейм дропу відбудеться завтра в 11:05. Знімок було зроблено вчора! По торговому об'єму все стабільно, пріоритет на монету AICELL в мережі BSC, по маркету торгую, дана пара AICELL/USDT стабільна і дає множник 1х. Середнього обʼєму в 256$ достатньо! Якщо крутите або плануєте це робити то оформіть гаманець за реферальним посиланням, промо нашого каналу дає максимальну знижку на комісії 20%, повірте на дистанції і якщо абузити цифри набагато приємніші з даним промокодом — https://web3.okx.com/ul/joindex?ref=LVIVCRIPTAN 🔴 Детальніше про OKX BOOST 🔴 Реєстрація в OKX WEB3

ETH перебуває зараз над прірвою…🫣 Ethereum пробиває $3700, Твітер кричить про “крах”, ритейл скидає в мінус, а великі гравці
ETH перебуває зараз над прірвою…🫣 Ethereum пробиває $3700, Твітер кричить про “крах”, ритейл скидає в мінус, а великі гравці тихенько забирають те, що вибили з панікерів. Цей цирк ми бачимо не вперше: ⏺ коли всі женуться за лонгами — прилітає корекція. ⏺ коли всі лізуть у шорти — ринок стріляє вгору, як пружина. Зараз фандинг знову пішов у мінус — отже, натовп ставить проти ETH, а смарт-мані скупляють під шумок. Історія повторюється: ринок завжди робить боляче більшості, а ті, хто мислить навпаки — заробляють, коли інші плачуть. То що, Криптани? 👍 — ставлю на розворот і політ вгору 👎 — вірю, що полетимо ще нижче

Знову тряска на ринку, а що сталося?🥹
Знову тряска на ринку, а що сталося?🥹

World Liberty Financial дропнула токени WLFI на суму 1.2 користувачам стейблкоїна USD1🫡 Нагороду отримали ті хто торгував парами з USD1 або холдили його на таких біржах: Gate․io, KuCoin, LBank, HTX, Flipster та MEXC. Мені на кукоїн капнуло 310$ за участь в пулі про який писав тут, перевіряйте баланси.

Трамп + Сі — світове Перезавантаження чи Велика Ілюзія? 🤔 Після довгоочікуваної зустрічі Дональда Трампа і Сі Цзіньпіна світові медіа буквально вибухнули заголовками про мир між США та Китаєм. Трамп, як завжди, у своєму стилі:«Переговори — просто фантастичні!» Сі — спокійно, але впевнено: «Ми досягли консенсусу». Що реально домовилися ⏺ Мита на імпорт з Китаю знижені до 47% (було 57%) ⏺ Тарифи на фентаніл — мінус 10% ⏺ Відновлено експорт американської сої до КНР ⏺ Китай зберігає постачання рідкоземельних елементів у США (так, без цього нікуди — чіпи, акумулятори, ракети 🚀) ⏺ Обговорили чіпи — готуються прямі переговори з Nvidia ⏺ Трамп — до Китаю у квітні, Сі — у США найближчим часом. Зустріч тривала всього 1 год. 40 хв. замість запланованих трьох, але Трамп поставив їй 12 з 10 😂 Крипта поки нормально не відреагувала на дані події, мало ліквідацій, виходить що підсумок зустрічі вже було занесено в ринок…

Потрібно лише перейти за посиланням і подати заявку: https://t.me/+GRdEHjQfIF81ZDE6

Зараз на ринку страх, після падіння всі розгубилися. І найкраще, що можна зробити в такій ситуації — читати канал Шлях Черепа
Зараз на ринку страх, після падіння всі розгубилися. І найкраще, що можна зробити в такій ситуації — читати канал Шлях Черепахи Андрій — один із найкращих трейдерів, з незвичайним підходом «Черепахи», який виключає з торгівлі нерви та емоції, чого часто бракує більшості трейдерів. У каналі Андрій ділиться своїм підходом, грамотним аналізом і думками про ринок, чим неодноразово допомагав заробляти і зберігати кошти своєї аудиторії. Подібних каналів зараз мало, тому варто підписатися! Приєднуйтесь: Шлях Черепахи #реклама

Головні тези з виступу Пауелла🫡 Як і очікувалося, ФРС знизила ставку на 0,25%. Після чого почалася промова Пауелла, ось що в
Головні тези з виступу Пауелла🫡 Як і очікувалося, ФРС знизила ставку на 0,25%. Після чого почалася промова Пауелла, ось що він сказав: ⏺Пауелл заявив, що незважаючи на шатдаун, доступні дані показують: ситуація з зайнятістю та інфляцією майже не змінилася з вересня. ⏺Інфляція все ще вища за норму. До шатдауну економіка демонструвала стійкий ріст. Закриття уряду тимчасово знизить активність, але ріст відновиться, сказав Пауелл. ⏺Рівень звільнень і найму залишається низьким. В послугах триває зниження інфляції. ⏺Довгострокові інфляційні очікування близькі до цілі. Вищі тарифи підштовхують ціни на окремі товари. ⏺Пауелл каже, що грудневе зниження процентної ставки «далеко» від упевненості. ⏺Пауелл назвав поточне зниження «управлінням ризиками» і кроком до нейтральної політики, як і минулого місяця, але зазначив, що подальші кроки — під питанням, що залишає грудневе рішення по ставці відкритим. ⏺Проте за даними ФРС припинить кількісне посилення 1 грудня. Це означає, що вона припинить вилучати ліквідність і запустить друкарський верстат. ⏺Пауелл досить прямо говорить, що підвищення цін на товари пов’язане з тарифами. Пауелл зайняв вичікувальну позицію, в його ж інтересах не викликати сильний позитивний фон, щоб до грудня отримати більше даних і нарешті почати друкувати гроші.

+1
Дуров вдарив анонсував нову мережу Cocoon на TON!😎 Павло Дуров сьогодні виступав на Blockchain Life 2025 у Дубаї і анонсував Cocoon –децентралізовану мережу, що поєднає ШІ + блокчейн TON. Запуск планується уже в листопаді! На тій самій сцені Дуров влаштував імпровізований стендап: «Підніміть руку, кого заскамили через Telegram Mini Apps? Ого, скільки рук! Неочікувано. Я особисто таких не знаю — зате всі мої друзі стали багатшими». Навіть не знаю чи це сарказм чи істина…🥲

Сьогдні без фʼючерсів, повишена волатильність очікується!🫡 Сьогодні в 20:00 по Києву триватиме ставка ФРС, а в 21:30 прес-конференція, де ми дізнаємося найближчий тренд від товариша Пауелла. Понад 97% ймовірність того, що ставку знизять на 0.25% — врахована в поточних цінах. Також не забуваємо, що завтра зустріч Трампа і Сі, на якій багато хто сподівається на укладення торговельної угоди США з Китаєм — що може дати крипті шанс на той самий аптренд до кінця року.

Потрібно лише перейти за посиланням і подати заявку: https://t.me/+Kkjhs8oxziUxMGMy