X7000 AVIATOR PREDICTOR VIP
📈 تحلیل کانال تلگرام X7000 AVIATOR PREDICTOR VIP
کانال X7000 AVIATOR PREDICTOR VIP (@legit_aviator_predictor) در بخش زبانی انگلیسی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 107 473 مشترک است و جایگاه 1 727 را در دسته پیشبینی و کازینو و رتبه 2 542 را در منطقه الهند دارد.
📊 شاخصهای مخاطب و پویایی
از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 107 473 مشترک جذب کرده است.
بر اساس آخرین دادهها در تاریخ 03 سپتامبر, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر 1 991 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -1 161 بوده و همچنان دسترسی گستردهای حفظ شده است.
- وضعیت تأیید: تأیید نشده
- نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 0.93% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 0.42% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب میکند.
- دسترسی پستها: هر پست به طور میانگین 958 بازدید دریافت میکند. در اولین روز معمولاً 438 بازدید جمعآوری میشود.
- واکنشها و تعامل: مخاطبان بهطور فعال حمایت میکنند؛ میانگین واکنش به هر پست 46 است.
- علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند www.vip-predictor.kesug.com, 1win, kunk, uganda, ghana تمرکز دارد.
📝 توضیح و سیاست محتوایی
نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاههای شخصی توصیف میکند:
“📌Support. @x7000_ter”
به لطف بهروزرسانیهای پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 04 سپتامبر, 2026)، کانال همواره بهروز و دارای دسترسی بالاست. تحلیلها نشان میدهد مخاطبان بهطور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته پیشبینی و کازینو تبدیل کردهاند.
در حال بارگیری داده...
| تاریخ | رشد مشترکین | اشارات | کانالها | |
| 04 سپتامبر | +6 571 | |||
| 03 سپتامبر | +595 | |||
| 02 سپتامبر | +4 769 | |||
| 01 سپتامبر | +11 899 |
| 2 | GOD IS HERE🚀✅✅✅ | 430 |
| 3 | FRIDAY 4 SEPTEMBER 2026
www.vip-predictor.kesug.com
🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔
✈️V.I.P AVIATOR PREDICTOR SPRIBE✈️
🚀Signals are 💯 accurate! 🚀
💯If you want this hack💯 | 388 |
| 4 | CLIENT FROM
UGANDA 🇺🇬🇺🇬🇺🇬🇺🇬🇺🇬DON’T MISS THIS OPPORTUNITY 🔥🤍@x7000_ter✅✅ | 483 |
| 5 | BELIEVER ONLY 🎊🚀🚀🚀 | 446 |
| 6 | GOD IS HERE🚀✅✅✅ | 546 |
| 7 | THURSDAY 3 SEPTEMBER 2026
www.vip-predictor.kesug.com
🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔
✈️V.I.P AVIATOR PREDICTOR SPRIBE✈️
🚀Signals are 💯 accurate! 🚀
💯If you want this hack💯 | 542 |
| 8 | AnimatedSticker.tgs | 184 |
| 9 | AnimatedSticker.tgs | 89 |
| 10 | GOD IS HERE🚀✅✅✅ | 687 |
| 11 | WEDNESDAY 2 SEPTEMBER 2026
www.vip-predictor.kesug.com
🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔
✈️V.I.P AVIATOR PREDICTOR SPRIBE✈️
🚀Signals are 💯 accurate! 🚀
💯If you want this hack💯 | 655 |
| 12 | CLIENT FROM
UGANDA 🇺🇬🇺🇬🇺🇬🇺🇬🇺🇬DON’T MISS THIS OPPORTUNITY 🔥🤍@x7000_ter✅✅ | 721 |
| 13 | AnimatedSticker.tgs | 124 |
| 14 | GOD IS HERE🚀✅✅✅ | 737 |
| 15 | TUESDAY 1 SEPTEMBER 2026
www.vip-predictor.kesug.com
🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔
✈️V.I.P AVIATOR PREDICTOR SPRIBE✈️
🚀Signals are 💯 accurate! 🚀
💯If you want this hack💯 | 730 |
| 16 | پیام صوتی | 827 |
| 17 | GOD IS HERE🚀✅✅✅ | 829 |
| 18 | MONDAY 31 AUGUST 2026
www.vip-predictor.kesug.com
🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔
✈️V.I.P AVIATOR PREDICTOR SPRIBE✈️
🚀Signals are 💯 accurate! 🚀
💯If you want this hack💯 | 854 |
| 19 | CLIENT FROM
UGANDA 🇺🇬🇺🇬🇺🇬🇺🇬🇺🇬DON’T MISS THIS OPPORTUNITY 🔥🤍@x7000_ter✅✅ | 839 |
| 20 | BELIEVER ONLY 🎊🚀🚀🚀 | 765 |
