dikrass | thoughts
Канал Cryptonit: https://t.me/cryptonit_k2 Чат спільноти: https://t.me/cryptonit_public You Tube: https://www.youtube.com/@di_krass Для зв'язку: @Di_Krass
نمایش بیشتر📈 تحلیل کانال تلگرام dikrass | thoughts
کانال dikrass | thoughts (@dk_cryptonit) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 16 209 مشترک است و جایگاه 7 023 را در دسته رمزارزها و رتبه 3 740 را در منطقه أوكرانيا دارد.
📊 شاخصهای مخاطب و پویایی
از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 16 209 مشترک جذب کرده است.
بر اساس آخرین دادهها در تاریخ 23 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -449 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -5 بوده و همچنان دسترسی گستردهای حفظ شده است.
- وضعیت تأیید: تأیید نشده
- نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.96% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 4.23% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب میکند.
- دسترسی پستها: هر پست به طور میانگین 1 776 بازدید دریافت میکند. در اولین روز معمولاً 686 بازدید جمعآوری میشود.
- واکنشها و تعامل: مخاطبان بهطور فعال حمایت میکنند؛ میانگین واکنش به هر پست 22 است.
- علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند backpack, whitebit, mexc, bingx, bybit تمرکز دارد.
📝 توضیح و سیاست محتوایی
نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاههای شخصی توصیف میکند:
“Канал Cryptonit:
https://t.me/cryptonit_k2
Чат спільноти:
https://t.me/cryptonit_public
You Tube:
https://www.youtube.com/@di_krass
Для зв'язку: @Di_Krass”
به لطف بهروزرسانیهای پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 24 ژوئن, 2026)، کانال همواره بهروز و دارای دسترسی بالاست. تحلیلها نشان میدهد مخاطبان بهطور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کردهاند.
در حال بارگیری داده...
| تاریخ | رشد مشترکین | اشارات | کانالها | |
| 24 ژوئن | +1 | |||
| 23 ژوئن | +3 | |||
| 22 ژوئن | 0 | |||
| 21 ژوئن | +1 | |||
| 20 ژوئن | 0 | |||
| 19 ژوئن | +1 | |||
| 18 ژوئن | 0 | |||
| 17 ژوئن | 0 | |||
| 16 ژوئن | 0 | |||
| 15 ژوئن | +1 | |||
| 14 ژوئن | +4 | |||
| 13 ژوئن | 0 | |||
| 12 ژوئن | +1 | |||
| 11 ژوئن | +1 | |||
| 10 ژوئن | +4 | |||
| 09 ژوئن | 0 | |||
| 08 ژوئن | +4 | |||
| 07 ژوئن | 0 | |||
| 06 ژوئن | 0 | |||
| 05 ژوئن | 0 | |||
| 04 ژوئن | 0 | |||
| 03 ژوئن | 0 | |||
| 02 ژوئن | 0 | |||
| 01 ژوئن | 0 |
DIKRASS
P.S. Особисто для себе вибрав варіант протестувати термінал через Грід ботів, а також на частину стеку підключив Копітрейд. Якщо зможу фармити біля нуля, то це Gem.
◾️ ByBIT | OKX | Binance | BingX | MEXC | Kraken
◾️ Nado | Varionational | AgentX | ProxySeller| 2 | #Ethereal | Досить пасивно фармлю даний проєкт. Інколи хеджуюсь з іншими, але ставку на перки роблю не великі. Хотілось б звісно кількість іксів на стек, але БУ тоже норм 😆
Пізніше зроблю загальну вижимку по всіх завданнях та ворку, але кажу одразу, нічого цікавого зараз не бачу. Фарм, фарм, фарм і це все на перспетиву.
З позитивного те, що #Ethereal розадали фантомний дроп в токенах $ENA тим хто активно торгував 😃
▪️ Провіряємо дроп - посилання
Декілька акаунтів пройшло, але бомжі "not eligible". Дропнули пару сотень на акаунти. Чисто, щоб перекрити затрати на фарм, тепер у нас free points 😊 | 876 |
| 3 | Спостерігав за челенджами по розвитку #Twitter, спробував повернутись на #X (спроба N-100500 ), але знову злився 😆
Після перегляду інтерв'ю зрозумів, що пропустив lifechange, хоча ще в 2022, 2023 та 2025 намагався качнути #X. Навіть будучи в колі людей які виносили по 20-50-100к з твітера - я злився 😵
Через #AI стало простіше, тому не хочу просто дивитись на стейбли, рухаюсь далі. Можна самому почати, але я ціную свій час та розумію, що це майже анріл, тому купив курс по #X від SUPERIOR.
Не реклама, а звіт куди зараз рухаюсь і що планую робити 😃
Треба трошки підлаштуватись під ринок, тому можете переглянути відос, думаю вас зайде, безкоштовна альфа від Андрюхи. Не хочу писати, про челендж, після таких постів я зливаюсь, тому буду просто воркати, воркати і воркати 😈
https://www.youtube.com/watch?v=DnWNaPCinYs | 1 058 |
| 4 | #thoughts | Качати #AI_Skill це дефолтне завдання на кожен день. Ніша розвивається, встигнути нереально, але я розумію, що без скіла #АІ дорого тільки на zavod 😭
Будеш закривати таски скоріше та простіше, але де там гроші ? Так як я вже кілька років кручусь в #TG та #YT, то особисто для мене гроші в ніші КОНТЕНТУ.
#Telegram | Прикольна платформа для особистого бренду, але заробітку через курси, приватки, рефки та рекламу. Монетизації немає, а без трафіку канали помре дуже швидко.
#YouTube | Варіант для перегону трафіку на соціалки та рефку, можна продавати рекламу, але це шляпа, а завдяки монетизації за 5 років в #YT я заробив на 3 булки без маку.
#TG я продовжую вести, щоб триматись в media, а вот на #YT забив хер. Хочу повернутись, але тяжко, дорого і не зрозуміло для чого. Тому буду розкачуватись в новій ніші, на зовсім іншим ринок.
◾️ ByBIT | OKX | Binance | BingX | MEXC | Kraken
◾️ Nado | Varionational | AgentX | ProxySeller | 1 004 |
| 5 | #True_Current | Розказував про проєкта раніше - пост, а зараз ділюсь апдейтами 😃
Зараз у них запустилась закрита бетка і доступ тільки по кодах. Але я вже потестив перп і зробив $300к обʼєму, тож можете теж тестити за моїм посиланням.
Перше що реально виділяється - 0% комісій. Через це комфортно тестити продукт, ганяти невеликі спекулі, а в майбутньому фармити дроп 😊
Інтерфейс дефолтний, хто торгував розбереться одразу. Пар багато, ордери відкриваються швидко. Сліпаж майже відсутній. Звісно є баги, але на те вона і бетка 🐸
‼️ В Discord є ролі - Early Access та Beta Tester. Вводьте мій код - ( DIKRASS ) забирайте Early Access роль, щоб отримати роль Beta Tester - потрібно написати фітбек (Submit Feedback). Вони будуть мультиплікаторами дропу 😈
▪️ Посилання на True Current
P.S. Торгую, але активно почну фармити коли запустять систему поінтів. Зараз забираємо роль і оформляємо мінімальну активність. | 982 |
| 6 | Тємка на 500$ від MEXC. Дедлайн 30хв🔥
▪️ https://t.me/+12fNxEBHEoQ4MDgy | 236 |
| 7 | Давно не робив апдейт по ворку, але зараз маю декілька думок 🧠
#perp зараз далеко не в праймі, є окрема секта людей яка топить за ворк, але якщо діло стосується грошей, то треба бути реалістом.
#Nado я не перестав фармити, але саме по Надо в мене получається дорого, тому апсайду на ікси просто немає... Хотя буду пробувати 🐸
По #Variational ситуація приємніша. Якщо б не мій "скіл" мав би поінти по 6$, але я фартовий, тому виходить крутити в плюс.
Не знаю наскільки ОТС ліквідний, але бачу, що активно купляють поінти в районі 20$, а це 3-4х на затрати.
При 1млрд FDV та 25% на дроп = поінт 30$. 2млрд FDV = поінт 60$. Фонди заходили по 1млрд, а #Lighter вийшов з оцінкою 3млрд, тому реально побачити поінт в районі 40-50$ 😈
Об'єми на біржі просіли, постів зараз майже немає, також закінчився турнір на який виділили поінти, тепер нам буде більше. Green flag 😃
▪️ Variational - посилання на платформу
Юзаю проксі - ProxySeller. Ловіть промокод на знижку в 15% на IPv4, IPv6, ISP та 10% на Резидентські і Мобільні проксі: dikrass
◾️ ByBIT | OKX | Binance | BingX | MEXC | Kraken
◾️ Nado | Varionational | AgentX | ProxySeller | 1 110 |
| 8 | 🤝 400-700$ з акаунту MEXC‼️
Як робити самому, детально тут:
Відео як самому думати, а не давати в оренду
https://t.me/+12fNxEBHEoQ4MDgy | 923 |
| 9 | 🤝 400-700$ з акаунту MEXC‼️
Як робити самому, детально тут:
Відео як самому думати, а не давати в оренду
https://t.me/+12fNxEBHEoQ4MDgy | 328 |
| 10 | #thoughts | В мене все настільки печально добре, що цілий рік я просто рубався у падел по 3-5 годин в день, а нещодавно став сертифікованим тренером і навіть на 1/4 ставки повинен був йти в клуб на контракт. Там появились свої моменти, тому поки що сиджу на заборі і чекаю 🐸
А чому ні ?
▪️ По-перша, мені ця тема дуже подобається, та і при контакті з м'ячем свій скіл також прокачую 😊
▪️ По-друге, робота з 9 до 13 ранку, а далі вільний. 30$ за годину, це 120$ день. Кайф 😈
▪️ По-третє, більшість процесів можна оптимізувати, руками нічого не роблю, тому качаю нові скіли 😃 | 1 553 |
| 11 | Якщо це канал з моїми думками, то все ж з вашого дозволу потрібно почати ними ділитись 😃
#crypto | Після того як вийшов в стейбли стало спокійніше. Не трекаю графіки, не читаю новини, лишній раз не ризикую. Зберіг основний капітал, тому живу без стресу 🙏
Відійшов від мусора та воркав те, що дійсно цікаво. За 6 років сильно прив'язався до #web3 тому повністю змінити нішу складно, але продовжую тестувати інші напрямки.
Проблема в тому, що більшість тримається за крипту, щось ресьорчать, шукають, але в наших реаліях *денег* в крипті немає. Всі ми ГОЇ, тому брити будуть звичайних роботяг 😵
Скіпати крипту не збираюсь, але активно включатимусь тоді, коли будуть варіанти заробляти, а зараз просто закладаю можливий шанс підняти трошки стейбла, не більше 😊
◾️ ByBIT | OKX | Binance | BingX | MEXC | Kraken
◾️ Nado | Varionational | AgentX | ProxySeller | 1 590 |
| 12 | #Kraken | Починає наводити суєти. Усі муви навколо Кракена воркав, але так як я напівпасивний в крипті, то не дуже хотів все розписувати.
▪️ IPO SpaceX. Говорили про гарант алоку, тому занів на main і 2 мульта які робив під промки та фарм $INK, але Kraken включив дурачка і дав усім 600$ алоки не залежно від стеку. Могло бути краще, але не обідно 🐸
▪️ Спред на $SPCX. Можна було взяти MEXC спот та Binance хедж-шорт. Мене байтили зайти і все-таки набрав плотну позу, але там Mexc робив херню, тому закрив угоду вчора та вийшов біля БУ 😵
📎 Kraken - посилання на біржу
P.S. По-факту історія вийшла в БУ. Єдине, що радує в #Kraken це кількість промок які вони запускають, тому буду дивитись як там підняти трошки стейблів 😈
◾️ ByBIT | OKX | Binance | BingX | MEXC | WhiteBIT
◾️ Nado | Kraken | Varionational | AgentX | 1 599 |
| 13 | #Kraken | Починає наводити суєти. Усі муви навколо Кракена воркав, але так як я напівпасивний в крипті, то не дуже хотів все розписувати.
▪️ IPO SpaceX. Говорили про гарант алоку, тому занів на main і 2 мульта які робив під промки та фарм $INK, але Kraken включив дурачка і дав усім 600$ алоки не залежно від стеку. Могло бути краще, але не обідно 🐸
▪️ Спред на $SPCX. Можна було взяти MEXC спот та Binance хедж-шорт. Мене байтили зайти і все-таки набрав плотну позу, але там Mexc робив херню, тому закрив угоду вчора та вийшов біля БУ 😵
📎 [Kraken - посилання на біржу](https://proinvite.kraken.com/9f1e/27jq8tsg)
P.S. По-факту історія вийшла в БУ. Єдине, що радує в #Kraken це кількість промок які вони запускають, тому буду дивитись як там підняти трошки стейблів 😈 | 1 |
| 14 | Every day мені пишуть підписники в приватні повідомлення і кажуть, що якісь дибіли запустили фейк та роблять масову розсилку скаму... 😵
Попереджаю. Я таким не займаюсь. Даний вид скаму вже давно працює і це стосується усіх можливих TG каналів, тому такі акаунти одразу відправляйте в бан 👀 | 1 535 |
| 15 | Лежу на масажі вже годину і намагаюсь думати про хороше. Не получається. Маю пачку акаунтів з відкритими угодами де фармлю perp’и 🫣
Ліквідації 100% будуть, але надіюсь шорти далі висять, головне, щоб не дали зараз відкат 😆 | 2 275 |
| 16 | Вперше за останні 8 місяців вирішив повернути частину спота. Не буду говорити, що це найкращий варіант, але розглядав сценарій покупки #ETH нижче 2000$ та і ціна #SOL мене ніби влаштовує 😎
90% в стейблах і тільки 10% в крипті. Навіть після такої корекції засаджуватись не збираюсь. Полюбив стейбли і розлучатись не хочу 😆 | 2 139 |
| 17 | #INK | Маю трошки поінтів, але почав активно фармити #Nado. Про це писав в пості 🔥
Головне завдання, це НЕ фармату багато поінтів, а зробити це максимально дешево і тоді не залежно як вийдуть, шанс на успіх буде більшим 😈
📎 NADO - посилання на платформу
Про #Varionational говорили, що проєкт ТОП, але зайшли після анонсу інвесту. Це дає віри, тому логічно, що заходять об'єми, але по #Nado і без цього зрозуміло, що там все буде дуже добре.
Зараз, або потім буде "пізно". Фіча в тому, що ми фармимо токени не perp-dex, а блокчейну від USA біржі яка повинна вийти на IPO. На дроп виділено 45%, з яких на TGE буде в районі 10-20% 😊
📎 NADO - посилання на платформу
Зараз виходять на нові ринки і в тому числі #UA - в їхніх інтересах отримати лояльність, а так це команда йобнутих масштабів, обісратись на #TGE = позор 😆
Дроп $INK можна фармити двома способами - через #Nado і через #KrakenPro. Про Kraken я буду писати окремий пост, зараз фокус в основному на NADO.
◾️ ByBIT | OKX | Binance | BingX | MEXC | WhiteBIT
◾️ Nado | Varionational | AgentX | 2 507 |
| 18 | Пригадую один тест з АІ-шкою. Їм дали гроші і сказали торгувати. Вони звісно все злили, але в мене появилось бажання спробувати. Взяти 10к$, прописати промт і на основі сигналів торгувати 2-3 місяці. Пахне потенційно ректом, але цікаво 😆 | 1 820 |
| 19 | #thoughts | Хочеться трошки рефлексувати, тому буду інколи ділитись своїми думками 😊
Більшість контенту за яким спостерігаю - це історії про #AI. Стає смішно, адже зовсім нещодавно ми залітали в мем-токени агентів. Пародія, хайп та скам 😆
Не буду говорити що сильний в AI, але пробую. Криво, через жопу, та все ж написав кілька агентів для себе - це вже перемога. Чи можливо на цьому заробити? У майбутньому - так, але зараз просто оптимізовую процеси 🧠
В теперішніх реаліях не можу уявити що хтось взагалі не юзає AI. Навіть на дефолтній Web2 роботі - володіння AI вже обов'язковий скіл і це не тренд, а база 😨
Не всі помітили, але ми на етапі перевороту. Кілька років назад щоб запустити проєкт потрібна була команда. Зараз один вайбкодер закриває половину тасків за день.
Коли інструмент доступний всім - виростає конкуренція. AI не замінить досвід та інтуїцію, але повільні програють. Крипта тут не виняток - хто першим навчиться юзати AI для фарму та ресьорчу, той і буде попереду 😃
◾️ ByBIT | OKX | Binance | BingX | MEXC | WhiteBIT | 1 810 |
| 20 | #thoughts | Хочеться трошки рефлексувати, тому буду інколи ділитись своїми думками 😊
Більшість контенту за яким спостерігаю - це історії про #AI. Стає смішно, адже зовсім нещодавно ми залітали в мем-токени агентів. Пародія, хайп та скам 😆
Не буду говорити що сильний в AI, але пробую. Криво, через жопу, та все ж написав кілька агентів для себе - це вже перемога. Чи можливо на цьому заробити? У майбутньому - так, але зараз просто оптимізовую процеси 🧠
В теперішніх реаліях не можу уявити що хтось взагалі не юзає AI. Навіть на дефолтній Web2 роботі - володіння AI вже обов'язковий скіл і це не тренд, а база 😨
Не всі помітили, але ми на етапі перевороту. Кілька років назад щоб запустити проєкт потрібна була команда. Зараз один вайбкодер закриває половину тасків за день.
Коли інструмент доступний всім - виростає конкуренція. AI не замінить досвід та інтуїцію, але повільні програють. Крипта тут не виняток - хто першим навчиться юзати AI для фарму та ресьорчу, той і буде попереду 😃 | 1 |
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
