ch
Feedback
dikrass | thoughts

dikrass | thoughts

前往频道在 Telegram

Канал Cryptonit: https://t.me/cryptonit_k2 Чат спільноти: https://t.me/cryptonit_public You Tube: https://www.youtube.com/@di_krass Для зв'язку: @Di_Krass

显示更多

📈 Telegram 频道 dikrass | thoughts 的分析概览

频道 dikrass | thoughts (@dk_cryptonit) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 16 182 名订阅者,在 加密货币 类别中位列第 7 031,并在 乌克兰 地区排名第 3 741

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 16 182 名订阅者。

根据 25 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -448,过去 24 小时变化为 -19,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 8.45%。内容发布后 24 小时内通常能获得 3.63% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 1 368 次浏览,首日通常累积 588 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 19
  • 主题关注点: 内容集中在 backpack, whitebit, mexc, bingx, bybit 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
Канал Cryptonit: https://t.me/cryptonit_k2 Чат спільноти: https://t.me/cryptonit_public You Tube: https://www.youtube.com/@di_krass Для зв'язку: @Di_Krass

凭借高频更新(最新数据采集于 26 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 加密货币 类别中的关键影响点。

16 182
订阅者
-1924 小时
-897
-44830
吸引订阅者
六月 '26
六月 '26
+22
在2个频道中
五月 '26
+6
在0个频道中
Get PRO
四月 '26
+3
在0个频道中
Get PRO
三月 '26
+214
在0个频道中
Get PRO
二月 '26
+389
在0个频道中
Get PRO
一月 '26
+439
在0个频道中
Get PRO
十二月 '25
+188
在8个频道中
Get PRO
十一月 '25
+57
在0个频道中
Get PRO
十月 '25
+511
在0个频道中
Get PRO
九月 '25
+32
在0个频道中
Get PRO
八月 '25
+47
在0个频道中
Get PRO
七月 '25
+1 213
在2个频道中
Get PRO
六月 '25
+582
在0个频道中
Get PRO
五月 '25
+1 196
在1个频道中
Get PRO
四月 '25
+137
在0个频道中
Get PRO
三月 '25
+138
在0个频道中
Get PRO
二月 '25
+845
在0个频道中
Get PRO
一月 '25
+2 465
在10个频道中
Get PRO
十二月 '24
+1 785
在5个频道中
Get PRO
十一月 '24
+2 805
在0个频道中
Get PRO
十月 '24
+504
在1个频道中
Get PRO
九月 '24
+1 143
在2个频道中
Get PRO
八月 '24
+2 323
在0个频道中
Get PRO
七月 '24
+6 208
在12个频道中
Get PRO
六月 '24
+3 623
在4个频道中
Get PRO
五月 '24
+4 254
在1个频道中
Get PRO
四月 '24
+1 895
在29个频道中
Get PRO
三月 '24
+2 857
在40个频道中
Get PRO
二月 '24
+269
在4个频道中
Get PRO
一月 '24
+360
在1个频道中
Get PRO
十二月 '23
+222
在0个频道中
Get PRO
十一月 '23
+1 494
在20个频道中
Get PRO
十月 '23
+309
在1个频道中
Get PRO
九月 '23
+684
在0个频道中
Get PRO
八月 '23
+527
在0个频道中
Get PRO
七月 '23
+642
在0个频道中
Get PRO
六月 '23
+465
在0个频道中
Get PRO
五月 '23
+2 278
在0个频道中
Get PRO
四月 '23
+459
在0个频道中
Get PRO
三月 '23
+83
在0个频道中
Get PRO
二月 '23
+132
在0个频道中
Get PRO
一月 '23
+2 016
在0个频道中
Get PRO
十二月 '22
+397
在0个频道中
Get PRO
十一月 '22
+120
在0个频道中
Get PRO
十月 '22
+1 413
在0个频道中
Get PRO
九月 '22
+4 721
在0个频道中
Get PRO
八月 '22
+1 436
在0个频道中
Get PRO
七月 '22
+5 999
在0个频道中
Get PRO
六月 '22
+5 455
在0个频道中
Get PRO
五月 '22
+577
在0个频道中
Get PRO
四月 '22
+698
在0个频道中
Get PRO
三月 '22
+182
在0个频道中
Get PRO
二月 '22
+167
在0个频道中
Get PRO
一月 '22
+361
在0个频道中
Get PRO
十二月 '21
+452
在0个频道中
Get PRO
十一月 '21
+527
在0个频道中
Get PRO
十月 '21
+391
在0个频道中
Get PRO
九月 '21
+375
在0个频道中
Get PRO
八月 '21
+313
在0个频道中
Get PRO
七月 '21
+294
在0个频道中
Get PRO
六月 '21
+349
在0个频道中
Get PRO
五月 '21
+568
在0个频道中
Get PRO
四月 '21
+590
在0个频道中
Get PRO
三月 '21
+234
在0个频道中
Get PRO
二月 '21
+598
在0个频道中
日期
订阅者增长
提及
频道
25 六月+1
24 六月+1
23 六月+3
22 六月0
21 六月+1
20 六月0
19 六月+1
18 六月0
17 六月0
16 六月0
15 六月+1
14 六月+4
13 六月0
12 六月+1
11 六月+1
10 六月+4
09 六月0
08 六月+4
07 六月0
06 六月0
05 六月0
04 六月0
03 六月0
02 六月0
01 六月0
频道帖子
2
Виглядає досить смішно, але якщо бути чесним, то можна проплакатись. Душевні та болючи теми піднімає 😭 Згадав всі ректи за о
Виглядає досить смішно, але якщо бути чесним, то можна проплакатись. Душевні та болючи теми піднімає 😭 Згадав всі ректи за останні 5 років 😆
814
3
#Templars | Декілька тижні назад на радар попався термінал поверх #Nado, тому якщо ви фармите, то цей пост буде корисним та ц
#Templars | Декілька тижні назад на радар попався термінал поверх #Nado, тому якщо ви фармите, то цей пост буде корисним та цікавими. #Templars - це торговий термінал побудований поверх NADO. Сам по собі NADO - площадка з обʼємами в екосистемі $INK, а команда Templars докрутила зверху нормальний UI, ботів і аналітику. Все в одному місці. - Торгівля. Спот + перпи з адекватним інтерфейсом. - Копітрейд боти. Можна копіювати топів з лідерборда. - Грід бот. Ловити волатильності в певному діапазоні. - Повна аналітика по всім кошельку в екосистемі. ▪️ Обіцяють окремий пул поінтів за активність через Templars + обʼєми які крутиш через термінал вже зараховуються в Nado. Ящо ти фармиш або торгуєш на NADO, то є сенс перейти на термінал, щоб залутати додаткові реварди. По факту безкоштовний бонус 😊 ▪️ Посилання на Templars Trade Доступ поки тільки по інвайтам. Тому ловіть: DIKRASS P.S. Особисто для себе вибрав варіант протестувати термінал через Грід ботів, а також на частину стеку підключив Копітрейд. Якщо зможу фармити біля нуля, то це Gem. ◾️ ByBIT | OKX | Binance | BingX | MEXC | Kraken ◾️ Nado | Varionational | AgentX | ProxySeller
981
4
#Ethereal | Досить пасивно фармлю даний проєкт. Інколи хеджуюсь з іншими, але ставку на перки роблю не великі. Хотілось б звісно кількість іксів на стек, але БУ тоже норм 😆 Пізніше зроблю загальну вижимку по всіх завданнях та ворку, але кажу одразу, нічого цікавого зараз не бачу. Фарм, фарм, фарм і це все на перспетиву. З позитивного те, що #Ethereal розадали фантомний дроп в токенах $ENA тим хто активно торгував 😃 ▪️ Провіряємо дроп - посилання Декілька акаунтів пройшло, але бомжі "not eligible". Дропнули пару сотень на акаунти. Чисто, щоб перекрити затрати на фарм, тепер у нас free points 😊
1 267
5
Спостерігав за челенджами по розвитку #Twitter, спробував повернутись на #X (спроба N-100500 ), але знову злився 😆 Після перегляду інтерв'ю зрозумів, що пропустив lifechange, хоча ще в 2022, 2023 та 2025 намагався качнути #X. Навіть будучи в колі людей які виносили по 20-50-100к з твітера - я злився 😵 Через #AI стало простіше, тому не хочу просто дивитись на стейбли, рухаюсь далі. Можна самому почати, але я ціную свій час та розумію, що це майже анріл, тому купив курс по #X від SUPERIOR. Не реклама, а звіт куди зараз рухаюсь і що планую робити 😃 Треба трошки підлаштуватись під ринок, тому можете переглянути відос, думаю вас зайде, безкоштовна альфа від Андрюхи. Не хочу писати, про челендж, після таких постів я зливаюсь, тому буду просто воркати, воркати і воркати 😈 https://www.youtube.com/watch?v=DnWNaPCinYs
1 310
6
#thoughts | Качати #AI_Skill це дефолтне завдання на кожен день. Ніша розвивається, встигнути нереально, але я розумію, що без скіла #АІ дорого тільки на zavod 😭 Будеш закривати таски скоріше та простіше, але де там гроші ? Так як я вже кілька років кручусь в #TG та #YT, то особисто для мене гроші в ніші КОНТЕНТУ. #Telegram | Прикольна платформа для особистого бренду, але заробітку через курси, приватки, рефки та рекламу. Монетизації немає, а без трафіку канали помре дуже швидко. #YouTube | Варіант для перегону трафіку на соціалки та рефку, можна продавати рекламу, але це шляпа, а завдяки монетизації за 5 років в #YT я заробив на 3 булки без маку. #TG я продовжую вести, щоб триматись в media, а вот на #YT забив хер. Хочу повернутись, але тяжко, дорого і не зрозуміло для чого. Тому буду розкачуватись в новій ніші, на зовсім іншим ринок. ◾️ ByBIT | OKX | Binance | BingX | MEXC | Kraken ◾️ Nado | Varionational | AgentX | ProxySeller
1 110
7
#True_Current | Розказував про проєкта раніше - пост, а зараз ділюсь апдейтами 😃 Зараз у них запустилась закрита бетка і дос
#True_Current | Розказував про проєкта раніше - пост, а зараз ділюсь апдейтами 😃 Зараз у них запустилась закрита бетка і доступ тільки по кодах. Але я вже потестив перп і зробив $300к обʼєму, тож можете теж тестити за моїм посиланням. Перше що реально виділяється - 0% комісій. Через це комфортно тестити продукт, ганяти невеликі спекулі, а в майбутньому фармити дроп 😊 Інтерфейс дефолтний, хто торгував розбереться одразу. Пар багато, ордери відкриваються швидко. Сліпаж майже відсутній. Звісно є баги, але на те вона і бетка 🐸 ‼️ В Discord є ролі - Early Access та Beta Tester. Вводьте мій код - ( DIKRASS ) забирайте Early Access роль, щоб отримати роль Beta Tester - потрібно написати фітбек (Submit Feedback). Вони будуть мультиплікаторами дропу 😈 ▪️ Посилання на True Current P.S. Торгую, але активно почну фармити коли запустять систему поінтів. Зараз забираємо роль і оформляємо мінімальну активність.
1 105
8
Тємка на 500$ від MEXC. Дедлайн 30хв🔥 ▪️ https://t.me/+12fNxEBHEoQ4MDgy
236
9
​​Давно не робив апдейт по ворку, але зараз маю декілька думок 🧠 #perp зараз далеко не в праймі, є окрема секта людей яка топить за ворк, але якщо діло стосується грошей, то треба бути реалістом. #Nado я не перестав фармити, але саме по Надо в мене получається дорого, тому апсайду на ікси просто немає... Хотя буду пробувати 🐸 По #Variational ситуація приємніша. Якщо б не мій "скіл" мав би поінти по 6$, але я фартовий, тому виходить крутити в плюс. Не знаю наскільки ОТС ліквідний, але бачу, що активно купляють поінти в районі 20$, а це 3-4х на затрати. При 1млрд FDV та 25% на дроп = поінт 30$. 2млрд FDV = поінт 60$. Фонди заходили по 1млрд, а #Lighter вийшов з оцінкою 3млрд, тому реально побачити поінт в районі 40-50$ 😈 Об'єми на біржі просіли, постів зараз майже немає, також закінчився турнір на який виділили поінти, тепер нам буде більше. Green flag 😃 ▪️ Variational - посилання на платформу Юзаю проксі - ProxySeller. Ловіть промокод на знижку в 15% на IPv4, IPv6, ISP та 10% на Резидентські і Мобільні проксі: dikrass ◾️ ByBIT | OKX | Binance | BingX | MEXC | Kraken ◾️ Nado | Varionational | AgentX | ProxySeller
1 229
10
​​🤝 400-700$ з акаунту MEXC‼️ Як робити самому, детально тут: Відео як самому думати, а не давати в оренду https://t.me/+12fNxEBHEoQ4MDgy
923
11
🤝 400-700$ з акаунту MEXC‼️ Як робити самому, детально тут: Відео як самому думати, а не давати в оренду https://t.me/+12fNx
🤝 400-700$ з акаунту MEXC‼️ Як робити самому, детально тут: Відео як самому думати, а не давати в оренду https://t.me/+12fNxEBHEoQ4MDgy
328
12
#thoughts | В мене все настільки печально добре, що цілий рік я просто рубався у падел по 3-5 годин в день, а нещодавно став сертифікованим тренером і навіть на 1/4 ставки повинен був йти в клуб на контракт. Там появились свої моменти, тому поки що сиджу на заборі і чекаю 🐸 А чому ні ? ▪️ По-перша, мені ця тема дуже подобається, та і при контакті з м'ячем свій скіл також прокачую 😊 ▪️ По-друге, робота з 9 до 13 ранку, а далі вільний. 30$ за годину, це 120$ день. Кайф 😈 ▪️ По-третє, більшість процесів можна оптимізувати, руками нічого не роблю, тому качаю нові скіли 😃
1 628
13
Якщо це канал з моїми думками, то все ж з вашого дозволу потрібно почати ними ділитись 😃 #crypto | Після того як вийшов в ст
Якщо це канал з моїми думками, то все ж з вашого дозволу потрібно почати ними ділитись 😃 #crypto | Після того як вийшов в стейбли стало спокійніше. Не трекаю графіки, не читаю новини, лишній раз не ризикую. Зберіг основний капітал, тому живу без стресу 🙏 Відійшов від мусора та воркав те, що дійсно цікаво. За 6 років сильно прив'язався до #web3 тому повністю змінити нішу складно, але продовжую тестувати інші напрямки. Проблема в тому, що більшість тримається за крипту, щось ресьорчать, шукають, але в наших реаліях *денег* в крипті немає. Всі ми ГОЇ, тому брити будуть звичайних роботяг 😵 Скіпати крипту не збираюсь, але активно включатимусь тоді, коли будуть варіанти заробляти, а зараз просто закладаю можливий шанс підняти трошки стейбла, не більше 😊 ◾️ ByBIT | OKX | Binance | BingX | MEXC | Kraken ◾️ Nado | Varionational | AgentX | ProxySeller
1 652
14
#Kraken | Починає наводити суєти. Усі муви навколо Кракена воркав, але так як я напівпасивний в крипті, то не дуже хотів все
#Kraken | Починає наводити суєти. Усі муви навколо Кракена воркав, але так як я напівпасивний в крипті, то не дуже хотів все розписувати. ▪️ IPO SpaceX. Говорили про гарант алоку, тому занів на main і 2 мульта які робив під промки та фарм $INK, але Kraken включив дурачка і дав усім 600$ алоки не залежно від стеку. Могло бути краще, але не обідно 🐸 ▪️ Спред на $SPCX. Можна було взяти MEXC спот та Binance хедж-шорт. Мене байтили зайти і все-таки набрав плотну позу, але там Mexc робив херню, тому закрив угоду вчора та вийшов біля БУ 😵 📎 Kraken - посилання на біржу P.S. По-факту історія вийшла в БУ. Єдине, що радує в #Kraken це кількість промок які вони запускають, тому буду дивитись як там підняти трошки стейблів 😈 ◾️ ByBIT | OKX | Binance | BingX | MEXC | WhiteBIT ◾️ Nado | Kraken | Varionational | AgentX
1 636
15
#Kraken | Починає наводити суєти. Усі муви навколо Кракена воркав, але так як я напівпасивний в крипті, то не дуже хотів все розписувати. ▪️ IPO SpaceX. Говорили про гарант алоку, тому занів на main і 2 мульта які робив під промки та фарм $INK, але Kraken включив дурачка і дав усім 600$ алоки не залежно від стеку. Могло бути краще, але не обідно 🐸 ▪️ Спред на $SPCX. Можна було взяти MEXC спот та Binance хедж-шорт. Мене байтили зайти і все-таки набрав плотну позу, але там Mexc робив херню, тому закрив угоду вчора та вийшов біля БУ 😵 📎 [Kraken - посилання на біржу](https://proinvite.kraken.com/9f1e/27jq8tsg) P.S. По-факту історія вийшла в БУ. Єдине, що радує в #Kraken це кількість промок які вони запускають, тому буду дивитись як там підняти трошки стейблів 😈
1
16
Every day мені пишуть підписники в приватні повідомлення і кажуть, що якісь дибіли запустили фейк та роблять масову розсилку
Every day мені пишуть підписники в приватні повідомлення і кажуть, що якісь дибіли запустили фейк та роблять масову розсилку скаму... 😵 Попереджаю. Я таким не займаюсь. Даний вид скаму вже давно працює і це стосується усіх можливих TG каналів, тому такі акаунти одразу відправляйте в бан 👀
1 564
17
Лежу на масажі вже годину і намагаюсь думати про хороше. Не получається. Маю пачку акаунтів з відкритими угодами де фармлю perp’и 🫣 Ліквідації 100% будуть, але надіюсь шорти далі висять, головне, щоб не дали зараз відкат 😆
2 300
18
Вперше за останні 8 місяців вирішив повернути частину спота. Не буду говорити, що це найкращий варіант, але розглядав сценарій покупки #ETH нижче 2000$ та і ціна #SOL мене ніби влаштовує 😎 90% в стейблах і тільки 10% в крипті. Навіть після такої корекції засаджуватись не збираюсь. Полюбив стейбли і розлучатись не хочу 😆
2 233
19
#INK | Маю трошки поінтів, але почав активно фармити #Nado. Про це писав в пості 🔥 Головне завдання, це НЕ фармату багато по
#INK | Маю трошки поінтів, але почав активно фармити #Nado. Про це писав в пості 🔥 Головне завдання, це НЕ фармату багато поінтів, а зробити це максимально дешево і тоді не залежно як вийдуть, шанс на успіх буде більшим 😈 📎 NADO - посилання на платформу Про #Varionational говорили, що проєкт ТОП, але зайшли після анонсу інвесту. Це дає віри, тому логічно, що заходять об'єми, але по #Nado і без цього зрозуміло, що там все буде дуже добре. Зараз, або потім буде "пізно". Фіча в тому, що ми фармимо токени не perp-dex, а блокчейну від USA біржі яка повинна вийти на IPO. На дроп виділено 45%, з яких на TGE буде в районі 10-20% 😊 📎 NADO - посилання на платформу Зараз виходять на нові ринки і в тому числі #UA - в їхніх інтересах отримати лояльність, а так це команда йобнутих масштабів, обісратись на #TGE = позор 😆 Дроп $INK можна фармити двома способами - через #Nado і через #KrakenPro. Про Kraken я буду писати окремий пост, зараз фокус в основному на NADO. ◾️ ByBIT | OKX | Binance | BingX | MEXC | WhiteBIT ◾️ Nado | Varionational | AgentX
2 617
20
Пригадую один тест з АІ-шкою. Їм дали гроші і сказали торгувати. Вони звісно все злили, але в мене появилось бажання спробувати. Взяти 10к$, прописати промт і на основі сигналів торгувати 2-3 місяці. Пахне потенційно ректом, але цікаво 😆
1 844