dikrass | thoughts
Канал Cryptonit: https://t.me/cryptonit_k2 Чат спільноти: https://t.me/cryptonit_public You Tube: https://www.youtube.com/@di_krass Для зв'язку: @Di_Krass
إظهار المزيد📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام dikrass | thoughts
تُعد قناة dikrass | thoughts (@dk_cryptonit) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 16 166 مشتركاً، محتلاً المرتبة 7 013 في فئة العملات المشفرة والمرتبة 3 746 في منطقة أوكرانيا.
📊 مؤشرات الجمهور والحراك
منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 16 166 مشتركاً.
بحسب آخر البيانات بتاريخ 25 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار -448، وفي آخر 24 ساعة بمقدار -19، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.
- حالة التحقق: غير موثّقة
- معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 8.45%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 3.63% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
- وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 1 368 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 588 مشاهدة.
- التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 19.
- الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل backpack, whitebit, mexc, bingx, bybit.
📝 الوصف وسياسة المحتوى
يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
“Канал Cryptonit:
https://t.me/cryptonit_k2
Чат спільноти:
https://t.me/cryptonit_public
You Tube:
https://www.youtube.com/@di_krass
Для зв'язку: @Di_Krass”
بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 26 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة العملات المشفرة.
جاري تحميل البيانات...
| التاريخ | نمو المشتركين | الإشارات | القنوات | |
| 26 يونيو | 0 | |||
| 25 يونيو | +1 | |||
| 24 يونيو | +1 | |||
| 23 يونيو | +3 | |||
| 22 يونيو | 0 | |||
| 21 يونيو | +1 | |||
| 20 يونيو | 0 | |||
| 19 يونيو | +1 | |||
| 18 يونيو | 0 | |||
| 17 يونيو | 0 | |||
| 16 يونيو | 0 | |||
| 15 يونيو | +1 | |||
| 14 يونيو | +4 | |||
| 13 يونيو | 0 | |||
| 12 يونيو | +1 | |||
| 11 يونيو | +1 | |||
| 10 يونيو | +4 | |||
| 09 يونيو | 0 | |||
| 08 يونيو | +4 | |||
| 07 يونيو | 0 | |||
| 06 يونيو | 0 | |||
| 05 يونيو | 0 | |||
| 04 يونيو | 0 | |||
| 03 يونيو | 0 | |||
| 02 يونيو | 0 | |||
| 01 يونيو | 0 |
| 2 | Виглядає досить смішно, але якщо бути чесним, то можна проплакатись. Душевні та болючи теми піднімає 😭
Згадав всі ректи за останні 5 років 😆 | 882 |
| 3 | #Templars | Декілька тижні назад на радар попався термінал поверх #Nado, тому якщо ви фармите, то цей пост буде корисним та цікавими.
#Templars - це торговий термінал побудований поверх NADO. Сам по собі NADO - площадка з обʼємами в екосистемі $INK, а команда Templars докрутила зверху нормальний UI, ботів і аналітику.
Все в одному місці.
- Торгівля. Спот + перпи з адекватним інтерфейсом.
- Копітрейд боти. Можна копіювати топів з лідерборда.
- Грід бот. Ловити волатильності в певному діапазоні.
- Повна аналітика по всім кошельку в екосистемі.
▪️ Обіцяють окремий пул поінтів за активність через Templars + обʼєми які крутиш через термінал вже зараховуються в Nado.
Ящо ти фармиш або торгуєш на NADO, то є сенс перейти на термінал, щоб залутати додаткові реварди. По факту безкоштовний бонус 😊
▪️ Посилання на Templars Trade
Доступ поки тільки по інвайтам. Тому ловіть: DIKRASS
P.S. Особисто для себе вибрав варіант протестувати термінал через Грід ботів, а також на частину стеку підключив Копітрейд. Якщо зможу фармити біля нуля, то це Gem.
◾️ ByBIT | OKX | Binance | BingX | MEXC | Kraken
◾️ Nado | Varionational | AgentX | ProxySeller | 1 002 |
| 4 | #Ethereal | Досить пасивно фармлю даний проєкт. Інколи хеджуюсь з іншими, але ставку на перки роблю не великі. Хотілось б звісно кількість іксів на стек, але БУ тоже норм 😆
Пізніше зроблю загальну вижимку по всіх завданнях та ворку, але кажу одразу, нічого цікавого зараз не бачу. Фарм, фарм, фарм і це все на перспетиву.
З позитивного те, що #Ethereal розадали фантомний дроп в токенах $ENA тим хто активно торгував 😃
▪️ Провіряємо дроп - посилання
Декілька акаунтів пройшло, але бомжі "not eligible". Дропнули пару сотень на акаунти. Чисто, щоб перекрити затрати на фарм, тепер у нас free points 😊 | 1 285 |
| 5 | Спостерігав за челенджами по розвитку #Twitter, спробував повернутись на #X (спроба N-100500 ), але знову злився 😆
Після перегляду інтерв'ю зрозумів, що пропустив lifechange, хоча ще в 2022, 2023 та 2025 намагався качнути #X. Навіть будучи в колі людей які виносили по 20-50-100к з твітера - я злився 😵
Через #AI стало простіше, тому не хочу просто дивитись на стейбли, рухаюсь далі. Можна самому почати, але я ціную свій час та розумію, що це майже анріл, тому купив курс по #X від SUPERIOR.
Не реклама, а звіт куди зараз рухаюсь і що планую робити 😃
Треба трошки підлаштуватись під ринок, тому можете переглянути відос, думаю вас зайде, безкоштовна альфа від Андрюхи. Не хочу писати, про челендж, після таких постів я зливаюсь, тому буду просто воркати, воркати і воркати 😈
https://www.youtube.com/watch?v=DnWNaPCinYs | 1 310 |
| 6 | #thoughts | Качати #AI_Skill це дефолтне завдання на кожен день. Ніша розвивається, встигнути нереально, але я розумію, що без скіла #АІ дорого тільки на zavod 😭
Будеш закривати таски скоріше та простіше, але де там гроші ? Так як я вже кілька років кручусь в #TG та #YT, то особисто для мене гроші в ніші КОНТЕНТУ.
#Telegram | Прикольна платформа для особистого бренду, але заробітку через курси, приватки, рефки та рекламу. Монетизації немає, а без трафіку канали помре дуже швидко.
#YouTube | Варіант для перегону трафіку на соціалки та рефку, можна продавати рекламу, але це шляпа, а завдяки монетизації за 5 років в #YT я заробив на 3 булки без маку.
#TG я продовжую вести, щоб триматись в media, а вот на #YT забив хер. Хочу повернутись, але тяжко, дорого і не зрозуміло для чого. Тому буду розкачуватись в новій ніші, на зовсім іншим ринок.
◾️ ByBIT | OKX | Binance | BingX | MEXC | Kraken
◾️ Nado | Varionational | AgentX | ProxySeller | 1 178 |
| 7 | #True_Current | Розказував про проєкта раніше - пост, а зараз ділюсь апдейтами 😃
Зараз у них запустилась закрита бетка і доступ тільки по кодах. Але я вже потестив перп і зробив $300к обʼєму, тож можете теж тестити за моїм посиланням.
Перше що реально виділяється - 0% комісій. Через це комфортно тестити продукт, ганяти невеликі спекулі, а в майбутньому фармити дроп 😊
Інтерфейс дефолтний, хто торгував розбереться одразу. Пар багато, ордери відкриваються швидко. Сліпаж майже відсутній. Звісно є баги, але на те вона і бетка 🐸
‼️ В Discord є ролі - Early Access та Beta Tester. Вводьте мій код - ( DIKRASS ) забирайте Early Access роль, щоб отримати роль Beta Tester - потрібно написати фітбек (Submit Feedback). Вони будуть мультиплікаторами дропу 😈
▪️ Посилання на True Current
P.S. Торгую, але активно почну фармити коли запустять систему поінтів. Зараз забираємо роль і оформляємо мінімальну активність. | 1 105 |
| 8 | Тємка на 500$ від MEXC. Дедлайн 30хв🔥
▪️ https://t.me/+12fNxEBHEoQ4MDgy | 236 |
| 9 | Давно не робив апдейт по ворку, але зараз маю декілька думок 🧠
#perp зараз далеко не в праймі, є окрема секта людей яка топить за ворк, але якщо діло стосується грошей, то треба бути реалістом.
#Nado я не перестав фармити, але саме по Надо в мене получається дорого, тому апсайду на ікси просто немає... Хотя буду пробувати 🐸
По #Variational ситуація приємніша. Якщо б не мій "скіл" мав би поінти по 6$, але я фартовий, тому виходить крутити в плюс.
Не знаю наскільки ОТС ліквідний, але бачу, що активно купляють поінти в районі 20$, а це 3-4х на затрати.
При 1млрд FDV та 25% на дроп = поінт 30$. 2млрд FDV = поінт 60$. Фонди заходили по 1млрд, а #Lighter вийшов з оцінкою 3млрд, тому реально побачити поінт в районі 40-50$ 😈
Об'єми на біржі просіли, постів зараз майже немає, також закінчився турнір на який виділили поінти, тепер нам буде більше. Green flag 😃
▪️ Variational - посилання на платформу
Юзаю проксі - ProxySeller. Ловіть промокод на знижку в 15% на IPv4, IPv6, ISP та 10% на Резидентські і Мобільні проксі: dikrass
◾️ ByBIT | OKX | Binance | BingX | MEXC | Kraken
◾️ Nado | Varionational | AgentX | ProxySeller | 1 229 |
| 10 | 🤝 400-700$ з акаунту MEXC‼️
Як робити самому, детально тут:
Відео як самому думати, а не давати в оренду
https://t.me/+12fNxEBHEoQ4MDgy | 923 |
| 11 | 🤝 400-700$ з акаунту MEXC‼️
Як робити самому, детально тут:
Відео як самому думати, а не давати в оренду
https://t.me/+12fNxEBHEoQ4MDgy | 328 |
| 12 | #thoughts | В мене все настільки печально добре, що цілий рік я просто рубався у падел по 3-5 годин в день, а нещодавно став сертифікованим тренером і навіть на 1/4 ставки повинен був йти в клуб на контракт. Там появились свої моменти, тому поки що сиджу на заборі і чекаю 🐸
А чому ні ?
▪️ По-перша, мені ця тема дуже подобається, та і при контакті з м'ячем свій скіл також прокачую 😊
▪️ По-друге, робота з 9 до 13 ранку, а далі вільний. 30$ за годину, це 120$ день. Кайф 😈
▪️ По-третє, більшість процесів можна оптимізувати, руками нічого не роблю, тому качаю нові скіли 😃 | 1 666 |
| 13 | Якщо це канал з моїми думками, то все ж з вашого дозволу потрібно почати ними ділитись 😃
#crypto | Після того як вийшов в стейбли стало спокійніше. Не трекаю графіки, не читаю новини, лишній раз не ризикую. Зберіг основний капітал, тому живу без стресу 🙏
Відійшов від мусора та воркав те, що дійсно цікаво. За 6 років сильно прив'язався до #web3 тому повністю змінити нішу складно, але продовжую тестувати інші напрямки.
Проблема в тому, що більшість тримається за крипту, щось ресьорчать, шукають, але в наших реаліях *денег* в крипті немає. Всі ми ГОЇ, тому брити будуть звичайних роботяг 😵
Скіпати крипту не збираюсь, але активно включатимусь тоді, коли будуть варіанти заробляти, а зараз просто закладаю можливий шанс підняти трошки стейбла, не більше 😊
◾️ ByBIT | OKX | Binance | BingX | MEXC | Kraken
◾️ Nado | Varionational | AgentX | ProxySeller | 1 678 |
| 14 | #Kraken | Починає наводити суєти. Усі муви навколо Кракена воркав, але так як я напівпасивний в крипті, то не дуже хотів все розписувати.
▪️ IPO SpaceX. Говорили про гарант алоку, тому занів на main і 2 мульта які робив під промки та фарм $INK, але Kraken включив дурачка і дав усім 600$ алоки не залежно від стеку. Могло бути краще, але не обідно 🐸
▪️ Спред на $SPCX. Можна було взяти MEXC спот та Binance хедж-шорт. Мене байтили зайти і все-таки набрав плотну позу, але там Mexc робив херню, тому закрив угоду вчора та вийшов біля БУ 😵
📎 Kraken - посилання на біржу
P.S. По-факту історія вийшла в БУ. Єдине, що радує в #Kraken це кількість промок які вони запускають, тому буду дивитись як там підняти трошки стейблів 😈
◾️ ByBIT | OKX | Binance | BingX | MEXC | WhiteBIT
◾️ Nado | Kraken | Varionational | AgentX | 1 654 |
| 15 | #Kraken | Починає наводити суєти. Усі муви навколо Кракена воркав, але так як я напівпасивний в крипті, то не дуже хотів все розписувати.
▪️ IPO SpaceX. Говорили про гарант алоку, тому занів на main і 2 мульта які робив під промки та фарм $INK, але Kraken включив дурачка і дав усім 600$ алоки не залежно від стеку. Могло бути краще, але не обідно 🐸
▪️ Спред на $SPCX. Можна було взяти MEXC спот та Binance хедж-шорт. Мене байтили зайти і все-таки набрав плотну позу, але там Mexc робив херню, тому закрив угоду вчора та вийшов біля БУ 😵
📎 [Kraken - посилання на біржу](https://proinvite.kraken.com/9f1e/27jq8tsg)
P.S. По-факту історія вийшла в БУ. Єдине, що радує в #Kraken це кількість промок які вони запускають, тому буду дивитись як там підняти трошки стейблів 😈 | 1 |
| 16 | Every day мені пишуть підписники в приватні повідомлення і кажуть, що якісь дибіли запустили фейк та роблять масову розсилку скаму... 😵
Попереджаю. Я таким не займаюсь. Даний вид скаму вже давно працює і це стосується усіх можливих TG каналів, тому такі акаунти одразу відправляйте в бан 👀 | 1 577 |
| 17 | Лежу на масажі вже годину і намагаюсь думати про хороше. Не получається. Маю пачку акаунтів з відкритими угодами де фармлю perp’и 🫣
Ліквідації 100% будуть, але надіюсь шорти далі висять, головне, щоб не дали зараз відкат 😆 | 2 372 |
| 18 | Вперше за останні 8 місяців вирішив повернути частину спота. Не буду говорити, що це найкращий варіант, але розглядав сценарій покупки #ETH нижче 2000$ та і ціна #SOL мене ніби влаштовує 😎
90% в стейблах і тільки 10% в крипті. Навіть після такої корекції засаджуватись не збираюсь. Полюбив стейбли і розлучатись не хочу 😆 | 2 289 |
| 19 | #INK | Маю трошки поінтів, але почав активно фармити #Nado. Про це писав в пості 🔥
Головне завдання, це НЕ фармату багато поінтів, а зробити це максимально дешево і тоді не залежно як вийдуть, шанс на успіх буде більшим 😈
📎 NADO - посилання на платформу
Про #Varionational говорили, що проєкт ТОП, але зайшли після анонсу інвесту. Це дає віри, тому логічно, що заходять об'єми, але по #Nado і без цього зрозуміло, що там все буде дуже добре.
Зараз, або потім буде "пізно". Фіча в тому, що ми фармимо токени не perp-dex, а блокчейну від USA біржі яка повинна вийти на IPO. На дроп виділено 45%, з яких на TGE буде в районі 10-20% 😊
📎 NADO - посилання на платформу
Зараз виходять на нові ринки і в тому числі #UA - в їхніх інтересах отримати лояльність, а так це команда йобнутих масштабів, обісратись на #TGE = позор 😆
Дроп $INK можна фармити двома способами - через #Nado і через #KrakenPro. Про Kraken я буду писати окремий пост, зараз фокус в основному на NADO.
◾️ ByBIT | OKX | Binance | BingX | MEXC | WhiteBIT
◾️ Nado | Varionational | AgentX | 2 637 |
| 20 | Пригадую один тест з АІ-шкою. Їм дали гроші і сказали торгувати. Вони звісно все злили, але в мене появилось бажання спробувати. Взяти 10к$, прописати промт і на основі сигналів торгувати 2-3 місяці. Пахне потенційно ректом, але цікаво 😆 | 1 853 |
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
