Верста/Versta
رفتن به کانال در Telegram
Клуб велотуристів 🚴 🎒 ⛰️
نمایش بیشترکشور مشخص نشده استدسته بندی مشخص نشده است
212
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
+27 روز
+230 روز
آرشیو پست ها
Можливо у цю суботу хтось не хоче на море - є альтернативний варіант
https://t.me/cycleTourers
Райд ту Вішеньки
16.05
Збір на Осокорках о 10:00
Ми побачим:
Легендарні Бортничі
Краєвид з оглядового майданчику
Дикі поля
Беріть з собою гамаки та ізотонік, наявність велосипеду теж бажана
+1
Файно покатались, фото/відео звіт буде на нашій інстаграм сторінці згодом 🚵♀🚴♀
А ви поки підпишіться 🙈
https://www.instagram.com/versta_cycleclub?igsh=YmQ5MjRqbnQ2bXV5
Збережи дату - 16.05, субота.
Вирушаємо висіти в гамаках з видом на море. Дріп кава, багаття, історії.
Збір: 11:15 Мак на Почайні. 11:30 старт. (Міська електричка прибуває об 11:09)
Покриття: асвальт
Темп: 20-23км, їдемо не поспішаючи, чудова можливість для новачків. (Адмін їде на мтб). Можете обганяти :)
Туди - серед хвойного лісу.
Назад - біля краєвиду моря.
Комарів немає.
Пітстоп - Лебедівка +за потреб групи.
Беріть з собою: гамаки, каву, перекус, чай, ремкомплект.
По всім питанням - @ilya_username
Назад повернення планую до темряви з безпекових аспектів.
Маршрут:
https://www.komoot.com/tour/2948122051
В цьому місяці також планується відкриття сезону велопоходів з ночівлею.
Анонс буде завчасно
Отже, їдемо 45км по лісам, смачно їмо, п'ємо каву🚴
Дата: 09.05 (субота)
Їдемо в спокійному темпі (15-20км/год)
Збір: 11:30 Сквер Феодори Пушиної (хто далеко живе - поруч міська електричка, Святошин)
Пітстоп: Hesburger в Ірпені,
Фора в Пущі, озеро Синяк.
Фільна точка - парк в Пущі, можна брати гамаки🪂
+бонус, покажу джерело чистої води в якому набираю з 2009💦
Беріть з собою воду, обробіться від кліщів, не забудьте рем комплект🪡
За додатковими питаннями звертайтесь @ilya_username
Маршрут:
https://www.komoot.com/tour/2933861944
Repost from [ C Y C L E _ P O I N T ]
Подробиці
Хто планує бути, ставте +
Юрій просить орієнтовну кількість учасників, щоб краще підготуватися !
Repost from [ C Y C L E _ P O I N T ]
26го катимо в Бучу дивитись виробництво крафтових рам, яким 25 років і ніхто про них не знає !
На 26.04 щось планували собі?
Дуже унікальний та цікавий захід буде, поїздка в майстерню велосипедних рам!
11:00 улюблений Cycle Point
Репост згодом )
Маршрут на завтра🚴
Зустрічаємось біля Лайба Кафе
Час: 13:43
Їдемо 32км (хотів ще у Наталку, але там бігові змагання), дороги переважно відносні по якості
Темп спокійні 18-23км/год
Їдемо, спілкуємось, пітстопи за бажанням.
Фінішуємо в CyclePoint, якраз на УкрВелоВиріб
P.S Strava трек скину пізніше в коментарі
Виходимо з зимової сплячки - 22.03 їдемо кофірайд, фініш - велоточка!
40км, в межах Києва
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
