es
Feedback
Верста/Versta

Верста/Versta

Ir al canal en Telegram

Клуб велотуристів 🚴 🎒 ⛰️

Mostrar más
El país no está especificadoLa categoría no está especificada
212
Suscriptores
Sin datos24 horas
+27 días
+230 días
Archivo de publicaciones

Я буду стартувати завтра на море з велотреку чи львівської площі, хтось хоче разом?

Можливо у цю суботу хтось не хоче на море - є альтернативний варіант https://t.me/cycleTourers

Райд ту Вішеньки 16.05 Збір на Осокорках о 10:00 Ми побачим: Легендарні Бортничі Краєвид з оглядового майданчику Дикі поля Беріть з собою гамаки та ізотонік, наявність велосипеду теж бажана

Файно покатались, фото/відео звіт буде на нашій інстаграм сторінці згодом 🚵‍♀🚴‍♀ А ви поки підпишіться 🙈 https://www.insta
+1
Файно покатались, фото/відео звіт буде на нашій інстаграм сторінці згодом 🚵‍♀🚴‍♀ А ви поки підпишіться 🙈 https://www.instagram.com/versta_cycleclub?igsh=YmQ5MjRqbnQ2bXV5

Збережи дату - 16.05, субота. Вирушаємо висіти в гамаках з видом на море. Дріп кава, багаття, історії. Збір: 11:15 Мак на Поч
Збережи дату - 16.05, субота. Вирушаємо висіти в гамаках з видом на море. Дріп кава, багаття, історії. Збір: 11:15 Мак на Почайні. 11:30 старт. (Міська електричка прибуває об 11:09) Покриття: асвальт Темп: 20-23км, їдемо не поспішаючи, чудова можливість для новачків. (Адмін їде на мтб). Можете обганяти :) Туди - серед хвойного лісу. Назад - біля краєвиду моря. Комарів немає. Пітстоп - Лебедівка +за потреб групи. Беріть з собою: гамаки, каву, перекус, чай, ремкомплект. По всім питанням - @ilya_username Назад повернення планую до темряви з безпекових аспектів. Маршрут: https://www.komoot.com/tour/2948122051

Фотографії кидайте в коментарі

Хто відстав - їдьте в Хесбургер

В цьому місяці також планується відкриття сезону велопоходів з ночівлею. Анонс буде завчасно

Отже, їдемо 45км по лісам, смачно їмо, п'ємо каву🚴 Дата: 09.05 (субота) Їдемо в спокійному темпі (15-20км/год) Збір: 11:30 С
Отже, їдемо 45км по лісам, смачно їмо, п'ємо каву🚴 Дата: 09.05 (субота) Їдемо в спокійному темпі (15-20км/год) Збір: 11:30 Сквер Феодори Пушиної (хто далеко живе - поруч міська електричка, Святошин) Пітстоп: Hesburger в Ірпені, Фора в Пущі, озеро Синяк. Фільна точка - парк в Пущі, можна брати гамаки🪂 +бонус, покажу джерело чистої води в якому набираю з 2009💦 Беріть з собою воду, обробіться від кліщів, не забудьте рем комплект🪡 За додатковими питаннями звертайтесь @ilya_username Маршрут: https://www.komoot.com/tour/2933861944

photo content

Подробиці Хто планує бути, ставте + Юрій просить орієнтовну кількість учасників, щоб краще підготуватися !

photo content
+9

26го катимо в Бучу дивитись виробництво крафтових рам, яким 25 років і ніхто про них не знає !

На 26.04 щось планували собі? Дуже унікальний та цікавий захід буде, поїздка в майстерню велосипедних рам! 11:00 улюблений Cycle Point Репост згодом )

Відпишіть в особисті хто вже приїхав або планує @Ilya_username

Маршрут на завтра🚴 Зустрічаємось біля Лайба Кафе Час: 13:43 Їдемо 32км (хотів ще у Наталку, але там бігові змагання), дороги
Маршрут на завтра🚴 Зустрічаємось біля Лайба Кафе Час: 13:43 Їдемо 32км (хотів ще у Наталку, але там бігові змагання), дороги переважно відносні по якості Темп спокійні 18-23км/год Їдемо, спілкуємось, пітстопи за бажанням. Фінішуємо в CyclePoint, якраз на УкрВелоВиріб P.S Strava трек скину пізніше в коментарі

Виходимо з зимової сплячки - 22.03 їдемо кофірайд, фініш - велоточка! 40км, в межах Києва