fa
Feedback
Верста/Versta

Верста/Versta

رفتن به کانال در Telegram

Клуб велотуристів 🚴 🎒 ⛰️

نمایش بیشتر
کشور مشخص نشده استدسته بندی مشخص نشده است
212
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
+27 روز
+230 روز

در حال بارگیری داده...

کانال‌های مشابه
هیچ داده‌ای
مشکلی وجود دارد؟ لطفاً صفحه را تازه کنید یا با مدیر پشتیبانی ما تماس بگیرید.
ابر برچسب‌ها
هیچ داده‌ای
مشکلی وجود دارد؟ لطفاً صفحه را تازه کنید یا با مدیر پشتیبانی ما تماس بگیرید.
اشارات ورودی و خروجی
---
---
---
---
---
---
جذب مشترکین
ژوئن '26
ژوئن '26
+87
در 2 کانال‌ها
مه '260
در 1 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '26
+2
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مارس '260
در 1 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '26
+2
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '260
در 1 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '250
در 0 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '25
+13
در 1 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '25
+8
در 2 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '250
در 1 کانال‌ها
Get PRO
اوت '25
+68
در 1 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '250
در 1 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '25
+37
در 1 کانال‌ها
تاریخ
رشد مشترکین
اشارات
کانال‌ها
28 ژوئن0
27 ژوئن0
26 ژوئن+3
25 ژوئن0
24 ژوئن0
23 ژوئن0
22 ژوئن0
پست‌های کانال
Так, на перспективу, в Карпати пішки бажаючі є? Через тижні 2-3

2
Максимально круті хлопці та дівчата, тож наступних вихідних (4-5 липня) запрошуємо (і самі будемо) з'їздити з ними на ватру до Десни🚴
184
3
Катимо в 🔥ПІРНОВЕ🔥 (ватра, купання в Десні, ночівля в наметах)⛺️ 🌜Evening Ride — escape from Kyiv #123 в суботу 04 липня🌛
Катимо в 🔥ПІРНОВЕ🔥 (ватра, купання в Десні, ночівля в наметах)⛺️ 🌜Evening Ride — escape from Kyiv #123 в суботу 04 липня🌛 🏁Збираємось: 12:00 на паркінгу під Сільпо (Литовський проспект, 4а) 🏁 🏁 Старт: 12:30 🏁 🍔 Пітстоп: Фора с. Хотянівка - 20хв🍔 🏁 Фініш: Острів в селі Пірнове 🏁 ℹ️Катимо на дикий острів, будемо переходити маленький брід (глибина до коліна, ширина пару метрів). Прошу всіх бути максимально автономними (намет/гамак, спальник, їжа, напої...) Повертаємось в неділю (05 липня) під вечір. 1.ВЕДУЧИХ НЕ ОБГАНЯТИ ☝🏿 2.КАТИМО ТІЛЬКИ ПО СУХОМУ ☝️ 3.НАЯВНІСТЬ МИГАЛОК ОБОВ'ЯЗКОВА ☝️ 4.НА СПУСКАХ ПОКИДАТИ КОЛОНУ ЗАБОРОНЕНО ☝️ 5.ДРУЗІ, РУХАЄМОСЬ ТІЛЬКИ У КРАЙНЬОМУ РЯДУ ☝️ Ведучий - Паштет (@BestUPBestUP) інстаграм | правила
136
4
Отаку новину згадав, вже вчора не хотів казати) P.S: знаю що півроку це давно та інфо неактуальна, не тре душніть https://sur
Отаку новину згадав, вже вчора не хотів казати) P.S: знаю що півроку це давно та інфо неактуальна, не тре душніть https://surl.li/feakrg
173
5
Скидайте фото у коментарі 🔥
Скидайте фото у коментарі 🔥
173
6
پیام ویدیو
160
7
Захід сонця над Дніпром, десь вдалині шумний Київ. Легендарний Витачів з ночівлею🏕 День 1 (сб 20.06) - Збір на 13:20 Екомарк
Захід сонця над Дніпром, десь вдалині шумний Київ. Легендарний Витачів з ночівлею🏕 День 1 (сб 20.06) - Збір на 13:20 Екомаркет Деміївка, їдемо 56км, піт-стоп Велмарт в Українці, приїздимо на місце кемпу, їмо булочки у пекарні, шукаємо місце під намет. Можливо купаємось. Орієнтовно будемо о 5й вечора. День 2- 49км, ранкова кава, набираємо води, поповнюємо запаси їжі, стартуємо на Київ. Орієнтовно будемо о 2й дня. Маршрут легкий, 90% асвальт, проїдуть всі. Нічого не мудрив, це той випадок, коли важлива фінальна точка, а не шлях. Трек: https://surl.li/mfpzks Їжа: На старті і на пітстопі супермаркет, біля кемпу сільмаг. Поки плануємо кожен собі, по місцю можемо закупити шашлик на всіх. Що взяти: світло, ремкомплект, готівка, палатка, спальник, каремат, вода, перекус. Усі питання - @ilya_username, бажано написати якщо плануєте бути щоб розуміти к-ть народу.
1 470
8
Щось погода така дивна, але whatever - на 20/21 червня плануємо поїздку з ночівлею. Подалі від Києва, орієнтовно 60-65км в 1 сторону. Маршрути в розробці🫡
502
9
Раді повідомити, що тепер за промокодом "versta" ви зможете отримати знижку -10% в мережі Gorgany 🔥 Як офлайн, так і онлайн.
Раді повідомити, що тепер за промокодом "versta" ви зможете отримати знижку -10% в мережі Gorgany 🔥 Як офлайн, так і онлайн. Gorgany - експерти з туристичного спорядження. Гамаки, палатки, рюкзаки, сублімати і навіть велотовари ви зможете знайти саме у них.
264
10
Фото/Відео скидайте в коментарі 🌧⛈
Фото/Відео скидайте в коментарі 🌧⛈
297
11
#велокиїв #rides #ukraine #покателька 👻Завтра дощ, тому катаємо сьогодні 👻 🌜Evening Ride in Kyiv N119 в п'ятниця 05 червня
#велокиїв #rides #ukraine #покателька 👻Завтра дощ, тому катаємо сьогодні 👻 🌜Evening Ride in Kyiv N119 в п'ятниця 05 червня🌛 🏁Збираємось о 19:00 біля Національного Музею Історії України (Володимирська 2) 🏁 🏁 Старт о 19:30! 🏁 🍔 Пітстоп: Солом'янська броварня - 30хв🍔 🏁 Фініш: поділ 🏁 1.ВЕДУЧИХ НЕ ОБГАНЯТИ ☝🏿 2.КАТИМО ТІЛЬКИ ПО СУХОМУ ☝️ 3.НАЯВНІСТЬ МИГАЛОК ОБОВ'ЯЗКОВА ☝️ 4.НА СПУСКАХ ПОКИДАТИ КОЛОНУ ЗАБОРОНЕНО ☝️ 5.ДРУЗІ, РУХАЄМОСЬ ТІЛЬКИ У КРАЙНЬОМУ РЯДУ ☝️ Ведучий - Паштет (@BestUPBestUP) Чат • Зробити анонс • Шаблон
220
12
Поради щодо чеклісту на велонічліг📃 • Укриття (намет або гамак + тент) • Спальник + килимок • Сухий комплект одягу для сну, запасні шкарпетки. Якщо мерзнете - термобілизна • Мембранка/дощовик • Вода 2л • Чашка і посуд • Ліхтарик + павербанк • Аптечка та засіб від комах • Ремкомплект • Документи та готівка Головне правило: спальник та одяг для сну мають бути сухими. 🚴‍♂️🏕️🌧️
251
13
А ще 08.06.2025 був перший виїзд велоклубу Верста, тож вважайте покатушку юбілейною, в честь 1 року🚴‍♀🎉
266
14
Отже, перший велопохід з ночівлею на природі. Максимально легкий, чудова можливість протестувати спорядження, сумки. Збір: 14
Отже, перший велопохід з ночівлею на природі. Максимально легкий, чудова можливість протестувати спорядження, сумки. Збір: 14:59 сквер Феодори Пушиної, біля АС "Дачна". Покриття: Проїхати мають всі, але будував як "гравійний". Асвальт, грунти. Дистанція: 64км загалом, по 32км в день. З собою мати: набір для сну (спальник, палатка/гамак, каремат), сухі речі, світло (!), ремкомплект, готівка. План: приїдемо засвітло, десь о 6й, розбиваємо табір, збираємо дрова, ватра. По їжі - на розсуд групи, або мясопівососіски, або сублімати кожен собі. Захід сонця о 21:01. Долина річки Ірпінь як на долоні, в сонячному сяйві. Прокидаємось хто як, але в 10 планую старт на Київ, бо о 1й дня дощ. Питання/пропозиції - @ilya_username Маршрут: https://www.komoot.com/tour/3006748707?ref=aso&share_token=at3D4vZi1F4RHG9pvMKaA6BrEICB4m5Ss29BtPWPWEnGyeUXSj&t_s=referral&t_cid=route_share
1 365
15
Поїздки з ночівлею
249
16
Фото з покатушки лишайте в коментарях ⬇️
Фото з покатушки лишайте в коментарях ⬇️
363
17
Сподіваємось після такої ночі всі цілі та неушкоджені🙏 Покатушка не відміняється.
323
18
Тестуємо новий формат - їдемо електричкою на старт, а назад на своїх колесах ! Неділя, 24.05 Збір: 11:10 UkrArmor Вокзальна,
Тестуємо новий формат - їдемо електричкою на старт, а назад на своїх колесах ! Неділя, 24.05 Збір: 11:10 UkrArmor Вокзальна, електричка Київ-Фастів об 11:37, на місці будемо о 1й дня. Квиток 50грн. Маршрут: Найбільший дерев'яний міст у Київській області, Кар'єр, лісові дороги, фініш біля озера на Академмістечку. Загалом 61 верста. Покриття змішане, проїдуть всі. Темп 20км/год З собою брати: готівку, ремкомплект. Бажано фару, але будемо в Києві засвітло. Питання: @ilya_username Чому саме цей час? Підказали, що переважно саме тяги Київ-Фастів (не Козятин/Миронівка) мають веловагони. Орієнтовний маршрут (може змінюватися): https://www.komoot.com/tour/2966714813?share_token=aL1X1wNla5DmM2LL5ewCaTsrv1FLBbeHfpQoU9ViRWYxXf1zow&ref=wtd&t_s=referral&t_cid=route_share&t_ref_username=5741441949154
766
19
На цю суботу планую незвичний формат райду. На точку старту десантуємось електричкою - назад велосипедами. Небагато, 65км. Отож є до вас питання. 1. Виїзд о 9:26 чи в 10:53 2. Як зазвичай по завантаженості електричка Київ-Козятин?
598
20
Хто має фото - кидайте у коментарі ⬇️
321