es
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

Ir al canal en Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Mostrar más

📈 Análisis del canal de Telegram Львівський Криптан

El canal Львівський Криптан (@lvivcriptan22) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 40 352 suscriptores, ocupando la posición 3 149 en la categoría Criptomonedas y el puesto 1 447 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 40 352 suscriptores.

Según los últimos datos del 23 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de 204, y en las últimas 24 horas de 57, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 10.00%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 7.11% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 4 032 visualizaciones. En el primer día suele acumular 2 864 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 42.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan.

📝 Descripción y política de contenido

El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 24 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Criptomonedas.

40 352
Suscriptores
+5724 horas
+1347 días
+20430 días
Archivo de publicaciones
Основні тези з пресконференції Трампа🫡 🔴 Закон про криптовалюту можуть підписати найближчим часом 🔴 Конгрес працює над регулюванням структури крипторинку 🔴 Крипта стала політично важливою темою, США хочуть зменшити вплив Китаю 🔴 Нового голову ФРС оголосять скоро 🔴 Пауелл, за словами Трампа, занадто пізно реагує на ставки 🔴 ВВП США зростатиме вдвічі швидше за прогноз МВФ 🔴 Торговий дефіцит скоротили завдяки тарифам 🔴 Падіння фондового ринку — незначне Трамп очікує подальше зростання ринку (2х), також він заявив, що веде переговори з путіним і Зеленським і вважає, що обидві сторони готові до угоди Риторика bullish — регулювання крипти, зміни у ФРС і оптимізм щодо ринків.

Апдейти по Bali Rally🤥 Я вже розповідав про гру Bali Rally від українських розробників! Це топова Telegram-гра, яка за 8 міс
Апдейти по Bali Rally🤥 Я вже розповідав про гру Bali Rally від українських розробників! Це топова Telegram-гра, яка за 8 місяців зарекомендувала себе як надійна платформа, де можна добре заробляти, а головне — швидко виводити зароблені TON. Наше ком’юніті купувало новорічні фури, а зараз є суперможливість взяти участь у турнірі з гонок з призовим фондом 10 000 TON. Кількість учасників обмежена. ТОП-10 отримають грошові нагороди: 1 місце — 3500 TON 2 місце — 2000 TON 3 місце — 1200 TON Також кожен учасник отримає в подарунок: 🔴100 спінів у рулетці 🔴100 прокрутів в ігровому автоматі Bali Slots 🔴NFT Bugatti на Getgems Що потрібно зробити: 1️⃣ Заходимо в гру Bali Rally 2️⃣ Купуємо Bugatti Chiron 3️⃣ Запускаємо її у фарм Приносить 3.33 TON на день ≈ 100 TON на місяць. Також одразу можна ганяти в гонках і вигравати, адже Bugatti Chiron — найкраща машинка в грі. За сутки викупили майже 50% Bugatti Чекаємо старт турніру та забираємо призи! Проводимо власний діор! 🔴посилання на Bali Rally

Я вже розповідав про гру Bali Rally від українських розробників 🇺🇦 Це топова Telegram-гра, яка за 8 місяців зарекомендувала
Я вже розповідав про гру Bali Rally від українських розробників 🇺🇦 Це топова Telegram-гра, яка за 8 місяців зарекомендувала себе як надійна платформа, де можна добре заробляти, а головне — швидко виводити зароблені TON. Наше ком’юніті купувало новорічні фури, а зараз є суперможливість взяти участь у турнірі з гонок з призовим фондом 10 000 TON. Кількість учасників обмежена. 🏆 ТОП-10 отримають грошові нагороди: 1 місце — 3500 TON 2 місце — 2000 TON 3 місце — 1200 TON 🎁 Також кожен учасник отримає в подарунок: 100 спінів у рулетці 100 прокрутів в ігровому автоматі Bali Slots NFT Bugatti на Getgems Що робимо? ➡️ Заходимо в гру ➡️ Купуємо Bugatti Chiron ➡️ Запускаємо її у фарм 💰 Приносить 3.33 TON на день ≈ 100 TON на місяць Також одразу можна ганяти в гонках і вигравати, адже Bugatti Chiron — найкраща машинка в грі. За сутки викупили майже 50% Bugatti Чекаємо старт турніру та забираємо призи 🚀

Коли твій друг злив усю крипту, і з сьогоднішнього дня він уже серйозний інвестор — у фонди та дорогоцінні метали😁

Маємо новий Xpool від біржі BingX😎 Біржа BingX запустила новий Launchpool з токеном SKR, цього разу винагороду за стейкінг м
Маємо новий Xpool від біржі BingX😎 Біржа BingX запустила новий Launchpool з токеном SKR, цього разу винагороду за стейкінг ми будемо отримувати в SKR Points, а потім відбудеться конвертація поінтів у токени Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємось на біржі BingX  2️⃣Робимо обʼєм на фьючах на 7к$ та переходимо в лаунчпул 3️⃣Вносимо USDT/SKR та фармимо поінти та чекаємо на нагороди Краще звичайно закидати в пул для нових користувачів, так як там більше нагорода. Маємо чудова можливість без ризику залутати $, тому залітаємо та забираємо профіт. Старт вже відбувся 🔴Реєстрація на біржі BingX 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% зни

Хтось бачив полярне сяйво за останні дні?🤥 Полярне сяйво — як альтсезон, всі пишуть про нього, але щось ніразу я не бачив це
Хтось бачив полярне сяйво за останні дні?🤥 Полярне сяйво — як альтсезон, всі пишуть про нього, але щось ніразу я не бачив це диво😳

Catapult — новий формат запуску токенів чи черговий експеримент?🤔 Останнім часом бачимо як все частіше спливає по каналах Ca
Catapult — новий формат запуску токенів чи черговий експеримент?🤔 Останнім часом бачимо як все частіше спливає по каналах Catapult. І не просто так. Проєкт намагається зламати класичну модель запуску токенів без дорогого маркетингу! На платформі користувачі створюють алгоритмічні графіки, які імітують реальні ринкові патерни. Кожен такий графік «живе» обмежений час — від 1 хвилини до 4 годин (залежить від тиру). І ключове: 🔴 запуск токена коштує всього ~$10 🔴 графік не потрібно ммити 🔴 немає бандлерів і «ранніх друзів» 🔴 раннери є завжди, незалежно від фази ринку Ви просто створюєте токен — і він починає жити власним життям за заданим патерном. По факту маємо два основні варіанти заробітку: 1️⃣Трейдинг: можна відпрацьовувати, патерни на графіках, але треба розуміти — волатильність висока, ризики відповідні. Це не «безкоштовні ікси». 2️⃣ Створення токенів Творці токенів отримують комісію з торгових обʼємів. Щоб відбити свої $10, достатньо ~$2 000 обʼєму — що на Catapult зараз цілком реально. По факту це не про миттєві космічні прибутки, а швидше спокійний фліп на обʼємах, якщо робиш адекватні токени. А тепер найцікавіше — Catapult виходить ончейн😱 Вже найближчими днями запускають механіку, де топові токени за обʼємом автоматично деплояться ончейнбез етапу бондингу. Фактично за $10 → власний токен, одразу Solana, плюс внутрішній маркетинг платформи Чи стане Catapult новим стандартом? Поки рано говорити. Але як експеримент — виглядає значно цікавіше за більшість «фейр-лаунчів», які ми бачили останнім часом. Спробувати платформу можна за посиланням - https://catapult.trade/r/LVIVCRIPTAN

Новий Easy Earn від ByBit😃 Щойно запустили нові Easy Earn's з $MNT та $ELSA, де можна застейкувати свої токени під 100% та 4
Новий Easy Earn від ByBit😃 Щойно запустили нові Easy Earn's з $MNT та $ELSA, де можна застейкувати свої токени під 100% та 400% з локом на 3 дні та забрати безкоштовні токени. Що потрібно зробити 1️⃣Реєструємося на ByBit (якщо немає) 2️⃣Переходимо на сторінку в Easy Earn (в додатку) 3️⃣Шукаємо банер як на скріні з MNT/ELSA/USDT 4️⃣Закидуємо в пул свою ліквідність Також зараз діє пул з USDT, але він тільки для нових користувачів, які будуть робити токен-сплеш - на замітку, можете закидувати сюди і за один день забирати пару $ для кави. 🔴 Дедлайн поки не розберуть Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

ASTER вимагає повернути бабки, за свій про вал😂 Як бачимо по гаманцю, ніхто повертати не збирається 0x7201895A5d3e15b3930C5a
ASTER вимагає повернути бабки, за свій про вал😂 Як бачимо по гаманцю, ніхто повертати не збирається
0x7201895A5d3e15b3930C5a8E4b86d2a9A8615A59

Лутаємо 100$+ від біржі MEXC😃 Там запустили новий лаунчпад з токеном від Solanofone, ми можемо купити його за 0,005 долара д
Лутаємо 100$+ від біржі MEXC😃 Там запустили новий лаунчпад з токеном від Solanofone, ми можемо купити його за 0,005 долара для нових користувачів або за 0,0075 долара для старих. На премаркеті ~0,017 долара Що потрібно зробити: 1️⃣ Реєструємося на біржі MEXC, та проходимо KYC1 верифікацію 2️⃣ Робимо оборот 102 доларів на споті + 30 тисяч доларів ф'ючерсів (старі користувачі) / 20 тисяч доларів ф'ючерсів (нові) 3️⃣ Переходимо сюди і вносимо до 5000 доларів, і Холдимо 2 дні! Загальний пул - 3 мільйони токенів, поки що внесли дуже мало, хоча вже декілька годин Брати участь можна як старим користувачам у пулі з USD1, так і новим користувачам у пулі USDТ з хорошим APR Як завжди найвигідніше тут для нових користувачів - тут прям смачний APR порівняно з старими. Так що, швидко реєструємо акаунти на родичів і депаємо під гарний відсоток 🔴 Реєстрація на біржі MEXC 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

😎🥸😎🥸😎🥸😎 Новий Token Splash на біржі ByBit — роздача 9 000 000 FOGO😃 Для нових акаунтів потрібно зробити: 1️⃣Реєструєм
😎🥸😎🥸😎🥸😎 Новий Token Splash на біржі ByBit — роздача 9 000 000 FOGO😃 Для нових акаунтів потрібно зробити: 1️⃣Реєструємося за посиланням + KYC та реєструємося в події 2️⃣Вносимо 2000 FOGO або 100 USDT і зробити першу покупку FOGO 3️⃣Перші 6250 людей+400 FOGO на баланс до 29 січня Для всіх промка: 🔴 Торгуєте FOGO на споті від 500 $ обороту 🔴 Забираєте частку з 6 500 000 FOGO 🔴 Чим більший об'єм — тим більший шматок (до 25 000 FOGO на людину) 15 — 29 січня Не пропускаємо новий лістинг на Bybit: FOGO - https://partner.bybit.com/b/lvivcriptan 🔴Реєстрація на біржі ByBit 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Маємо новий Launchpool $ELSA на біржі ByBit😃 Дана активність для криптанів, які холдять $MNT , стандартного пула для стейблі
Маємо новий Launchpool $ELSA на біржі ByBit😃 Дана активність для криптанів, які холдять $MNT , стандартного пула для стейблів нажаль немає…Призовий пул 3,000,000 $ELSA , ціна на premarket 0.13≈300 000$ Пул ELSA: 1,000,000 ELSA 🔴Мін. сума для стейкінгу: 400 ELSA 🔴Макс. сума для стейкінгу: 20,000 ELSA Пул MNT: 2,000,000 ELSA 🔴Мін. сума для стейкінгу: 60 MNT 🔴Макс. сума для стейкінгу: 3,000 MNT Що потрібно зробити: 1️⃣ Реєструємо акаунт за посиланням 2️⃣ Приєднатися до Launchpool 🔴Період активності: 20 січня - 29 січня 🔴Реєстрація на біржі ByBit 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Трамп знову очищає ринок🥹 Вночі ринок тупо злили на пустому стакані. Поки США спали і ліквідність мінімальна, ММ скористалис
Трамп знову очищає ринок🥹 Вночі ринок тупо злили на пустому стакані. Поки США спали і ліквідність мінімальна, ММ скористалися ідеальним моментом, щоб зняти лонги. За добу мінус ~$780 млн по лонгах. BTC сходив на $92k і трохи відскочив. Альти пролили ще болючіше, проте саме більше укатали $ASTER , незнаю чи збіг але саме астер, останнім часом, кожний другий криптан лонгував… А що там ваші позиції? Вижили?🥲

Список каналів, які я читаю ОСОБИСТО 👍 Всі роблять папки з каналами, які публікують всі теми під копірку. За кілька років в Тематі я вже зібрав перевірених хлопців, канали у всіх великі, а за якість контенту вони відповідають Якщо не хочете пропустити черговий ЛФЧ, раджу додати хлопців Таку папку публікую вперше і востаннє!

Приєднуємося до нового пулу PerpStock на OKX BOOST😃 Сьогодні на OKX BOOST додали новий пул PerpStock з 1 500 000 STOCK Крите
Приєднуємося до нового пулу PerpStock на OKX BOOST😃 Сьогодні на OKX BOOST додали новий пул PerpStock з 1 500 000 STOCK Критерії для участі: 🔴Мінімальний баланс бусту: 200 STOCK 🔴Мінімальний об'єм бусту: 500 STOCK Що потрібно зробити: 1️⃣Переходимо на сторінку з бустом 2️⃣Натискаємо "Підтвердити нашу участь" 3️⃣Чекаємо нагороди в токенах Дедлайн для підтвердження участі 19 грудня 10:00 - розподіл відповідно стартує в 12:00 🔴 Реєстрація в OKX BOOST (-20% на ваші затрати на комісію) 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Потужний розіграш на 5000 HOT😎 1️⃣Потрібно бути в нашому селі 2️⃣Підписатись на Львівського Криптана та Львівського Абузера
Потужний розіграш на 5000 HOT😎 1️⃣Потрібно бути в нашому селі 2️⃣Підписатись на Львівського Криптана та Львівського Абузера Всього 20 000 місць, щоб вистачило вже всім! Прокачуйте акаунти на видобуток HOT! Не забувайте щодня заходити та робити клейм 1️⃣ Забрати 0.25 HOT 2️⃣ Забрати 0.25 HOT 3️⃣ Забрати 0.25 HOT 4️⃣ Забрати 0.25 HOT 🔴 Більш детальніше про HOT 🔴 Вступити в наше село

Лайфчендж на 40-50х від Aster!?🥹 На платформі Aster під час ф’ючерсного листингу токена $FUN команда жостко накосячила з інд
Лайфчендж на 40-50х від Aster!?🥹 На платформі Aster під час ф’ючерсного листингу токена $FUN команда жостко накосячила з індексною ціною. Замість коректних ~$0,12 на старті ринок побачив $0,0028 — а це майже -99% від реальної вартості😃 Ті, хто швидко зреагував, почали масово лонгувати $FUN. Максимальне плече було лише 3x, але навіть цього вистачило, щоб забрати в середньому 40–50 іксів по позиції. Найцікавіше — ціна не рівнялась з іншими біржами близько 10 хвилин. Увесь цей час тривала вакханалія: збитий індекс, каскад ліквідацій і шалені можливості для тих, хто був в потрібному місці у пострібний час… Є тут такі везунчики, які змогли піднятися на пройобі ASTER?🥹

Дайте світло!!!🥹
Дайте світло!!!🥹

Лутаємо 46$ від біржі WhiteBIT😎 WhiteBIT запустили фіксований пул з лімітом вкладу до 1500 USDT, єдиний мінус це активність
Лутаємо 46$ від біржі WhiteBIT😎 WhiteBIT запустили фіксований пул з лімітом вкладу до 1500 USDT, єдиний мінус це активність лише для нових користувачів. Максимальний прибуток за продуктом - 46 USDT. Що потрібно зробити: 1️⃣ Реєструємося на WhiteBIT та проходимо KYC 2️⃣ Переходимо за посиланням і закидаємо до 1500 USDT під 221% на 5 днів Приємний бонус для криптанів які ще не мають акаунту на даній біржі! Або можете абузити дану тему, створити акаунти на друзів чи родичів! Єдине потрібно швидко робити, тому що пул не резиновий…

Прикрили Трампівських інсайдерів на Polymarket😁 У Білому домі повідомили, що трейдерів платформи Polymarket, які торгували з
Прикрили Трампівських інсайдерів на Polymarket😁 У Білому домі повідомили, що трейдерів платформи Polymarket, які торгували з використанням інсайдерської інформації у справі Мадуро, було виявлено. Двох системних адміністраторів уже викрили, однак ще один продовжує активно ставити на Polymarket. Як з’ясувалося, один із них працює системним адміністратором у Пентагоні. Гаманці причетного інсайдера (або інсайдерів) не проявляють активності на Polymarket уже 11 днів. Втім, один учасник, якого не вдалося ідентифікувати, продовжує робити ставки. Зокрема, він поставив на зміну глави держави на Близькому Сході до 31 січня🤫