ch
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

前往频道在 Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

显示更多

📈 Telegram 频道 Львівський Криптан 的分析概览

频道 Львівський Криптан (@lvivcriptan22) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 40 352 名订阅者,在 加密货币 类别中位列第 3 149,并在 乌克兰 地区排名第 1 447

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 40 352 名订阅者。

根据 23 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 204,过去 24 小时变化为 57,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 10.00%。内容发布后 24 小时内通常能获得 7.11% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 4 032 次浏览,首日通常累积 2 864 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 42
  • 主题关注点: 内容集中在 біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

凭借高频更新(最新数据采集于 24 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 加密货币 类别中的关键影响点。

40 352
订阅者
+5724 小时
+1347
+20430
帖子存档
Основні тези з пресконференції Трампа🫡 🔴 Закон про криптовалюту можуть підписати найближчим часом 🔴 Конгрес працює над регулюванням структури крипторинку 🔴 Крипта стала політично важливою темою, США хочуть зменшити вплив Китаю 🔴 Нового голову ФРС оголосять скоро 🔴 Пауелл, за словами Трампа, занадто пізно реагує на ставки 🔴 ВВП США зростатиме вдвічі швидше за прогноз МВФ 🔴 Торговий дефіцит скоротили завдяки тарифам 🔴 Падіння фондового ринку — незначне Трамп очікує подальше зростання ринку (2х), також він заявив, що веде переговори з путіним і Зеленським і вважає, що обидві сторони готові до угоди Риторика bullish — регулювання крипти, зміни у ФРС і оптимізм щодо ринків.

Апдейти по Bali Rally🤥 Я вже розповідав про гру Bali Rally від українських розробників! Це топова Telegram-гра, яка за 8 міс
Апдейти по Bali Rally🤥 Я вже розповідав про гру Bali Rally від українських розробників! Це топова Telegram-гра, яка за 8 місяців зарекомендувала себе як надійна платформа, де можна добре заробляти, а головне — швидко виводити зароблені TON. Наше ком’юніті купувало новорічні фури, а зараз є суперможливість взяти участь у турнірі з гонок з призовим фондом 10 000 TON. Кількість учасників обмежена. ТОП-10 отримають грошові нагороди: 1 місце — 3500 TON 2 місце — 2000 TON 3 місце — 1200 TON Також кожен учасник отримає в подарунок: 🔴100 спінів у рулетці 🔴100 прокрутів в ігровому автоматі Bali Slots 🔴NFT Bugatti на Getgems Що потрібно зробити: 1️⃣ Заходимо в гру Bali Rally 2️⃣ Купуємо Bugatti Chiron 3️⃣ Запускаємо її у фарм Приносить 3.33 TON на день ≈ 100 TON на місяць. Також одразу можна ганяти в гонках і вигравати, адже Bugatti Chiron — найкраща машинка в грі. За сутки викупили майже 50% Bugatti Чекаємо старт турніру та забираємо призи! Проводимо власний діор! 🔴посилання на Bali Rally

Я вже розповідав про гру Bali Rally від українських розробників 🇺🇦 Це топова Telegram-гра, яка за 8 місяців зарекомендувала
Я вже розповідав про гру Bali Rally від українських розробників 🇺🇦 Це топова Telegram-гра, яка за 8 місяців зарекомендувала себе як надійна платформа, де можна добре заробляти, а головне — швидко виводити зароблені TON. Наше ком’юніті купувало новорічні фури, а зараз є суперможливість взяти участь у турнірі з гонок з призовим фондом 10 000 TON. Кількість учасників обмежена. 🏆 ТОП-10 отримають грошові нагороди: 1 місце — 3500 TON 2 місце — 2000 TON 3 місце — 1200 TON 🎁 Також кожен учасник отримає в подарунок: 100 спінів у рулетці 100 прокрутів в ігровому автоматі Bali Slots NFT Bugatti на Getgems Що робимо? ➡️ Заходимо в гру ➡️ Купуємо Bugatti Chiron ➡️ Запускаємо її у фарм 💰 Приносить 3.33 TON на день ≈ 100 TON на місяць Також одразу можна ганяти в гонках і вигравати, адже Bugatti Chiron — найкраща машинка в грі. За сутки викупили майже 50% Bugatti Чекаємо старт турніру та забираємо призи 🚀

Коли твій друг злив усю крипту, і з сьогоднішнього дня він уже серйозний інвестор — у фонди та дорогоцінні метали😁

Маємо новий Xpool від біржі BingX😎 Біржа BingX запустила новий Launchpool з токеном SKR, цього разу винагороду за стейкінг м
Маємо новий Xpool від біржі BingX😎 Біржа BingX запустила новий Launchpool з токеном SKR, цього разу винагороду за стейкінг ми будемо отримувати в SKR Points, а потім відбудеться конвертація поінтів у токени Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємось на біржі BingX  2️⃣Робимо обʼєм на фьючах на 7к$ та переходимо в лаунчпул 3️⃣Вносимо USDT/SKR та фармимо поінти та чекаємо на нагороди Краще звичайно закидати в пул для нових користувачів, так як там більше нагорода. Маємо чудова можливість без ризику залутати $, тому залітаємо та забираємо профіт. Старт вже відбувся 🔴Реєстрація на біржі BingX 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% зни

Хтось бачив полярне сяйво за останні дні?🤥 Полярне сяйво — як альтсезон, всі пишуть про нього, але щось ніразу я не бачив це
Хтось бачив полярне сяйво за останні дні?🤥 Полярне сяйво — як альтсезон, всі пишуть про нього, але щось ніразу я не бачив це диво😳

Catapult — новий формат запуску токенів чи черговий експеримент?🤔 Останнім часом бачимо як все частіше спливає по каналах Ca
Catapult — новий формат запуску токенів чи черговий експеримент?🤔 Останнім часом бачимо як все частіше спливає по каналах Catapult. І не просто так. Проєкт намагається зламати класичну модель запуску токенів без дорогого маркетингу! На платформі користувачі створюють алгоритмічні графіки, які імітують реальні ринкові патерни. Кожен такий графік «живе» обмежений час — від 1 хвилини до 4 годин (залежить від тиру). І ключове: 🔴 запуск токена коштує всього ~$10 🔴 графік не потрібно ммити 🔴 немає бандлерів і «ранніх друзів» 🔴 раннери є завжди, незалежно від фази ринку Ви просто створюєте токен — і він починає жити власним життям за заданим патерном. По факту маємо два основні варіанти заробітку: 1️⃣Трейдинг: можна відпрацьовувати, патерни на графіках, але треба розуміти — волатильність висока, ризики відповідні. Це не «безкоштовні ікси». 2️⃣ Створення токенів Творці токенів отримують комісію з торгових обʼємів. Щоб відбити свої $10, достатньо ~$2 000 обʼєму — що на Catapult зараз цілком реально. По факту це не про миттєві космічні прибутки, а швидше спокійний фліп на обʼємах, якщо робиш адекватні токени. А тепер найцікавіше — Catapult виходить ончейн😱 Вже найближчими днями запускають механіку, де топові токени за обʼємом автоматично деплояться ончейнбез етапу бондингу. Фактично за $10 → власний токен, одразу Solana, плюс внутрішній маркетинг платформи Чи стане Catapult новим стандартом? Поки рано говорити. Але як експеримент — виглядає значно цікавіше за більшість «фейр-лаунчів», які ми бачили останнім часом. Спробувати платформу можна за посиланням - https://catapult.trade/r/LVIVCRIPTAN

Новий Easy Earn від ByBit😃 Щойно запустили нові Easy Earn's з $MNT та $ELSA, де можна застейкувати свої токени під 100% та 4
Новий Easy Earn від ByBit😃 Щойно запустили нові Easy Earn's з $MNT та $ELSA, де можна застейкувати свої токени під 100% та 400% з локом на 3 дні та забрати безкоштовні токени. Що потрібно зробити 1️⃣Реєструємося на ByBit (якщо немає) 2️⃣Переходимо на сторінку в Easy Earn (в додатку) 3️⃣Шукаємо банер як на скріні з MNT/ELSA/USDT 4️⃣Закидуємо в пул свою ліквідність Також зараз діє пул з USDT, але він тільки для нових користувачів, які будуть робити токен-сплеш - на замітку, можете закидувати сюди і за один день забирати пару $ для кави. 🔴 Дедлайн поки не розберуть Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

ASTER вимагає повернути бабки, за свій про вал😂 Як бачимо по гаманцю, ніхто повертати не збирається 0x7201895A5d3e15b3930C5a
ASTER вимагає повернути бабки, за свій про вал😂 Як бачимо по гаманцю, ніхто повертати не збирається
0x7201895A5d3e15b3930C5a8E4b86d2a9A8615A59

Лутаємо 100$+ від біржі MEXC😃 Там запустили новий лаунчпад з токеном від Solanofone, ми можемо купити його за 0,005 долара д
Лутаємо 100$+ від біржі MEXC😃 Там запустили новий лаунчпад з токеном від Solanofone, ми можемо купити його за 0,005 долара для нових користувачів або за 0,0075 долара для старих. На премаркеті ~0,017 долара Що потрібно зробити: 1️⃣ Реєструємося на біржі MEXC, та проходимо KYC1 верифікацію 2️⃣ Робимо оборот 102 доларів на споті + 30 тисяч доларів ф'ючерсів (старі користувачі) / 20 тисяч доларів ф'ючерсів (нові) 3️⃣ Переходимо сюди і вносимо до 5000 доларів, і Холдимо 2 дні! Загальний пул - 3 мільйони токенів, поки що внесли дуже мало, хоча вже декілька годин Брати участь можна як старим користувачам у пулі з USD1, так і новим користувачам у пулі USDТ з хорошим APR Як завжди найвигідніше тут для нових користувачів - тут прям смачний APR порівняно з старими. Так що, швидко реєструємо акаунти на родичів і депаємо під гарний відсоток 🔴 Реєстрація на біржі MEXC 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

😎🥸😎🥸😎🥸😎 Новий Token Splash на біржі ByBit — роздача 9 000 000 FOGO😃 Для нових акаунтів потрібно зробити: 1️⃣Реєструєм
😎🥸😎🥸😎🥸😎 Новий Token Splash на біржі ByBit — роздача 9 000 000 FOGO😃 Для нових акаунтів потрібно зробити: 1️⃣Реєструємося за посиланням + KYC та реєструємося в події 2️⃣Вносимо 2000 FOGO або 100 USDT і зробити першу покупку FOGO 3️⃣Перші 6250 людей+400 FOGO на баланс до 29 січня Для всіх промка: 🔴 Торгуєте FOGO на споті від 500 $ обороту 🔴 Забираєте частку з 6 500 000 FOGO 🔴 Чим більший об'єм — тим більший шматок (до 25 000 FOGO на людину) 15 — 29 січня Не пропускаємо новий лістинг на Bybit: FOGO - https://partner.bybit.com/b/lvivcriptan 🔴Реєстрація на біржі ByBit 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Маємо новий Launchpool $ELSA на біржі ByBit😃 Дана активність для криптанів, які холдять $MNT , стандартного пула для стейблі
Маємо новий Launchpool $ELSA на біржі ByBit😃 Дана активність для криптанів, які холдять $MNT , стандартного пула для стейблів нажаль немає…Призовий пул 3,000,000 $ELSA , ціна на premarket 0.13≈300 000$ Пул ELSA: 1,000,000 ELSA 🔴Мін. сума для стейкінгу: 400 ELSA 🔴Макс. сума для стейкінгу: 20,000 ELSA Пул MNT: 2,000,000 ELSA 🔴Мін. сума для стейкінгу: 60 MNT 🔴Макс. сума для стейкінгу: 3,000 MNT Що потрібно зробити: 1️⃣ Реєструємо акаунт за посиланням 2️⃣ Приєднатися до Launchpool 🔴Період активності: 20 січня - 29 січня 🔴Реєстрація на біржі ByBit 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Трамп знову очищає ринок🥹 Вночі ринок тупо злили на пустому стакані. Поки США спали і ліквідність мінімальна, ММ скористалис
Трамп знову очищає ринок🥹 Вночі ринок тупо злили на пустому стакані. Поки США спали і ліквідність мінімальна, ММ скористалися ідеальним моментом, щоб зняти лонги. За добу мінус ~$780 млн по лонгах. BTC сходив на $92k і трохи відскочив. Альти пролили ще болючіше, проте саме більше укатали $ASTER , незнаю чи збіг але саме астер, останнім часом, кожний другий криптан лонгував… А що там ваші позиції? Вижили?🥲

Список каналів, які я читаю ОСОБИСТО 👍 Всі роблять папки з каналами, які публікують всі теми під копірку. За кілька років в Тематі я вже зібрав перевірених хлопців, канали у всіх великі, а за якість контенту вони відповідають Якщо не хочете пропустити черговий ЛФЧ, раджу додати хлопців Таку папку публікую вперше і востаннє!

Приєднуємося до нового пулу PerpStock на OKX BOOST😃 Сьогодні на OKX BOOST додали новий пул PerpStock з 1 500 000 STOCK Крите
Приєднуємося до нового пулу PerpStock на OKX BOOST😃 Сьогодні на OKX BOOST додали новий пул PerpStock з 1 500 000 STOCK Критерії для участі: 🔴Мінімальний баланс бусту: 200 STOCK 🔴Мінімальний об'єм бусту: 500 STOCK Що потрібно зробити: 1️⃣Переходимо на сторінку з бустом 2️⃣Натискаємо "Підтвердити нашу участь" 3️⃣Чекаємо нагороди в токенах Дедлайн для підтвердження участі 19 грудня 10:00 - розподіл відповідно стартує в 12:00 🔴 Реєстрація в OKX BOOST (-20% на ваші затрати на комісію) 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Потужний розіграш на 5000 HOT😎 1️⃣Потрібно бути в нашому селі 2️⃣Підписатись на Львівського Криптана та Львівського Абузера
Потужний розіграш на 5000 HOT😎 1️⃣Потрібно бути в нашому селі 2️⃣Підписатись на Львівського Криптана та Львівського Абузера Всього 20 000 місць, щоб вистачило вже всім! Прокачуйте акаунти на видобуток HOT! Не забувайте щодня заходити та робити клейм 1️⃣ Забрати 0.25 HOT 2️⃣ Забрати 0.25 HOT 3️⃣ Забрати 0.25 HOT 4️⃣ Забрати 0.25 HOT 🔴 Більш детальніше про HOT 🔴 Вступити в наше село

Лайфчендж на 40-50х від Aster!?🥹 На платформі Aster під час ф’ючерсного листингу токена $FUN команда жостко накосячила з інд
Лайфчендж на 40-50х від Aster!?🥹 На платформі Aster під час ф’ючерсного листингу токена $FUN команда жостко накосячила з індексною ціною. Замість коректних ~$0,12 на старті ринок побачив $0,0028 — а це майже -99% від реальної вартості😃 Ті, хто швидко зреагував, почали масово лонгувати $FUN. Максимальне плече було лише 3x, але навіть цього вистачило, щоб забрати в середньому 40–50 іксів по позиції. Найцікавіше — ціна не рівнялась з іншими біржами близько 10 хвилин. Увесь цей час тривала вакханалія: збитий індекс, каскад ліквідацій і шалені можливості для тих, хто був в потрібному місці у пострібний час… Є тут такі везунчики, які змогли піднятися на пройобі ASTER?🥹

Дайте світло!!!🥹
Дайте світло!!!🥹

Лутаємо 46$ від біржі WhiteBIT😎 WhiteBIT запустили фіксований пул з лімітом вкладу до 1500 USDT, єдиний мінус це активність
Лутаємо 46$ від біржі WhiteBIT😎 WhiteBIT запустили фіксований пул з лімітом вкладу до 1500 USDT, єдиний мінус це активність лише для нових користувачів. Максимальний прибуток за продуктом - 46 USDT. Що потрібно зробити: 1️⃣ Реєструємося на WhiteBIT та проходимо KYC 2️⃣ Переходимо за посиланням і закидаємо до 1500 USDT під 221% на 5 днів Приємний бонус для криптанів які ще не мають акаунту на даній біржі! Або можете абузити дану тему, створити акаунти на друзів чи родичів! Єдине потрібно швидко робити, тому що пул не резиновий…

Прикрили Трампівських інсайдерів на Polymarket😁 У Білому домі повідомили, що трейдерів платформи Polymarket, які торгували з
Прикрили Трампівських інсайдерів на Polymarket😁 У Білому домі повідомили, що трейдерів платформи Polymarket, які торгували з використанням інсайдерської інформації у справі Мадуро, було виявлено. Двох системних адміністраторів уже викрили, однак ще один продовжує активно ставити на Polymarket. Як з’ясувалося, один із них працює системним адміністратором у Пентагоні. Гаманці причетного інсайдера (або інсайдерів) не проявляють активності на Polymarket уже 11 днів. Втім, один учасник, якого не вдалося ідентифікувати, продовжує робити ставки. Зокрема, він поставив на зміну глави держави на Близькому Сході до 31 січня🤫