Nonbinary shelter 🏳️⚧️
Ir al canal en Telegram
Тут говоримо про трансгендерність, небінарність, квір-сексуальність, фемінізм і ще мільйон речей. З любов'ю ❤️ Власник каналу - Едвард Різ, @DerangedPixie https://linktr.ee/EdwardReese
Mostrar más1 291
Suscriptores
-124 horas
-67 días
-2030 días
Archivo de publicaciones
Repost from N/a
Всім привіт! Шукаємо третю сусідку або сусіда на довгострокове підселення в чотирьохкімнатну квартиру!
10 хвилин пішки до станції метро Героїв Дніпра, біля набережної, тому чудовий вид на Дніпро кожен день вам гарантовано)
Вартість 22000 + комунальні, але це все на трьох ділиться
Маємо котика, але за ще одного можна домовитись)
Підселення можливе в липні та серпні
Пишіть в особисті @antique_otter за деталями та фото вашої майбутньої кімнатки 🌷
І ще ось така обʼява від знайомих довірених квірів. Хто шукає гарну кімнату в Києві, зверніть увагу ⬇️
Repost from кров благословенна
На честь Дня народження долучився до збору на пікап для 31 бригади НГУ, який робить волонтерка з Дніпра Хельга Логуш, і вас прошу скинути нам донат і зробити репост. Підтримайте дніпровських військових, бо ми всі тут любимо моє всрате металеве місто 🏙
Лінк на мою банку: https://send.monobank.ua/jar/fVBEiRY8S
Вже зібрали майже 4 тисячі з 10 🖤
Маємо максимум три тижні, щоб дозбирати 189,4k.
По суті потрібно всього 50 людей, які впродовж 21 дня скидатимуть на банку по 180,4 грн.
Може, хотіли б від мене якийсь розіграш або активність за донат? 😏
Repost from кров благословенна
Долучився баночкою до збору Bavovna Help 💙💛 Цей віжуал цілком до вайбу каналу підходить, як на мене.
Напишіть мені в коментарях, яку нагороду хотіли б за ваші донати! Я поки в зборах новенький, тому хочеться почути, що вам цікаво. Можливо, розіграти вам щось гарненьке?
А потім закиньте трошки гривнів: https://send.monobank.ua/jar/8jHgZmzvAS
І зробіть репост, якщо є куди.
Збір для ББС Чорне Крило 116 ОМБр та 1100 зенітно-ракетного дивізіону.
🎯загальна мета збору 1 600 000
На що збираємо :
⏺️ генератори
⏺️ акумуляторні батареї до квадрокоптерів
⏺️ комплекти Starlink
⏺️ антени
⏺️ авто мінібус
Подякував!
Якщо ви ще не всю лють в донати конвертували, то нагадую що у мене досі не закрита ось ця баночка до постійного збору для ББС Чорне Крило 116 ОМБр та 1100 зенітно-ракетного дивізіону. Давайте її закриєм 🖤
Repost from кров благословенна
Контроверсійна думка: у протистоянні проекту нового Цивільного кодексу має з'явитися якомога більше далеких від фем/квір руху людей.
Це я зараз про те, що Стефанчук, Марцинків, Корчинський та інші сумнівні персонажі тягнуть ідеї протесту в сторону “гей-параду”, щоб відлякати необізнану більшість. Стандартна російська тактика - заклеймити гейством, вигнати поруч малолітніх опонентів зі смішними обличчями - і протест перестають сприймати серйозно. Організаторки наступної акції в Києві додають, репутація у них так собі (if you know you know).
Тому - навіть якщо вам найбільше в кодексі болять потенційні обмеження прав ЛГБТІК, давайте говорити про інше. Привласнення землі, “традиційні сім'ї”, право на забуття, you name it.
В петиції проти ЦК є згадки про численні проблеми законопроєкту. Якщо ви її ще не підписали, зробіть це негайно, а потім репостніть - треба зібрати 25 тисяч підписів якомога швидше.
І виходьте на протести. З різноманітними гаслами.
В книжці цього не буде, але Каміла стояла на Помаранчевому майдані в Дніпрі, а потім дивилася, як скидають Леніна і Петровського.
Локації мітингів:
17 травня - Київ (12:00, Маріїнський парк)
13 травня — Рівне (18:30, Академічний театр)
14 травня — Дніпро (18:30, Успенська площа)
15 травня — Полтава (18:00, театр ім. Гоголя)
17 травня: Одеса — 10:00 (Біржова площа)
Запоріжжя — 18:00 (пл. Фестивальна)
Ужгород — 18:00 (Поштова площа, 4)
Хмельницький — 18:30 (ТЦ Дитячий світ)
20 травня — Тернопіль (18:00, ОДА)
Repost from КиївПрайд
АКТУАЛЬНИЙ СПИСОК АКЦІЙ ПРОТИ №15150
👉 ДНІПРО
5 травня, 18:30
проспект Поля, 2В (біля ракет)
деталі: https://www.instagram.com/p/DX6IZ_ijRCb/?igsh=MW1ydmV2NXMyeGMxYQ%3D%3D
👉 КИЇВ
5 травня, 19:00
Маріїнський парк (вхід з м. Арсенальна)
деталі: Марш жінок
17 травня
місце та час згодом на сторінці КиївПрайд
👉 ХАРКІВ
деталі: @golden_nikk у Інстаграм
6 травня, 19:00
сад Шевченка, біля м. Університет
10 травня, 12:00
сад Шевченка, біля памʼятника Т. Шевченка
👉 ТЕРНОПІЛЬ
6 травня, 18:00
ОДА, вул. Грушевського, 8
👉 ВІННИЦЯ
7 травня, 19:00
Майдан Незалежності
деталі: Інсайт
👉 УЖГОРОД
7 травня, 20:00
Поштова площа
👉 ЛЬВІВ
7 травня, 19:00
пам’ятник Т. Шевченка
деталі: Інсайт
👉 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
10 травня, 14:00
ОДА
деталі: Інсайт
👉 ЧЕРНІВЦІ
9 травня, 12:00
Центральна площа
деталі: Інсайт
👉 ЛУЦЬК
9 травня, 16:00
місце згодом на сторінці Інсайт
👉 ЧЕРКАСИ
9 травня, 12:00
Соборна площа
деталі: @olesia_losss у Інстаграм
👉 ОДЕСА
деталі на сторінці @podruga.club.od у Інстаграм
10 травня, 10:00
Біржова площа
17 травня, 10:00
Біржова площа
Repost from кров благословенна
Всіх нас ошелешило термінове голосування за сраний Цивільний кодекс, тому ми беремо картонки і виходимо на протест у Києві.
Сьогодні, 28 квітня, 18:30, Майдан Незалежності.
Організаторки - Neko Safespace
Розповсюдьте і виходьте.
Цієї весни в небі побільшало не лише пташок, що повернулись з теплих країв, а й ворожих дронів. Тому в наших захисників з 57 ОМПБр 16 корпусу підрозділу аеророзвідки Арес імені Кошового Отамана Кості Гордієка виникла потреба в 3 піхотних сіткометах Пташка.
🎯 Мета збору: 46 800₴
✉️ Конверт збору: https://www.privat24.ua/send/j0iwz
💳 Картка конверту:
5168 7521 4131 7654
📱Також можна долучитись репостами, поширенням, лайками та коментарями цього поста та в Instagram: https://www.instagram.com/p/DV84VHiAu8B/?igsh=MThpcGR4aDNjdzA4OA==
🐾 Зі звітами за мої попердні збори можна ознайомитися у моєму профилі Instagram: https://www.instagram.com/sleepy___sunХелоу хелоу, якщо ви ще тут і живі - з вас гривенька на збір!
І переходьте на мій канал @hisbloodisblessed, де я розповідаю про горор у кіно, книжках та музиці, і розкриваю секрети свого першого квір фентезі горор роману "Кров нової згоди" 🖤
Запис хроніки втечі з аб'юзу, 6 березня 2019.
Про епізод "Колишній надіслав речі" (скрін в коментарях) у 2019 році я написав лише у Твіттері, бо вже тоді мені було стрьомно отримувати жалість та підтримку в інших соцмережах. Тоді, як і зараз, я не дуже розумів, чому так.
У Твіттері мене ніхто не читав, але покричати в порожнечу було потрібно.
Коли я поїхав, мені дуже хотілося почати все заново, життя з нуля, витравити з себе всю отруту Кімнати. Тому я збирав чарівні дивовижі з барахолок, секондів та фрімаркетів, створював нового себе, сумуючи лише за величезною колекцією книг. Однак дещо мені хотілося повернути - футболку з Ніком Кейвом, частину офіційного мерчу з Берлінського шоу, подарунок від ще однієї фанатки, яка святкувала з нами новий 2019 рік на орендованій квартирі. Там, на квартирі, де лишилася жити наша спільна з Локі подруга та його нова партнерка Катя, ця річ і лежала.
Я попросив Катю переслати мені футболку та інші забуті подарунки. Вона погодилася, і...
...і за кілька днів мені на пошту було доставлено дві величезні коробки одягу.
Все моє минуле життя.
Розміром метр на метр на метр.
І вони якраз зайняли всю крихітну кімнатку в шелтері, де я тоді мешкав.
Це була дуже яскрава метафора. Моє життя, яке займало приблизно стільки ж у шафі в коридорі 2-кімнатної квартири на Івана Мазепи в Дніпрі, склали у коробку та транспортували.
На, мовляв. Я звільняю місце.
Хоча я чітко писав Локі, щоб мої речі він викинув чи продав. Більшість цих шмоток вже в Києві пішла на ті самі барахолки та фрімаркети.
Потім Локі з Катею ще вимагали повернення деяких грошей (ха-ха!), але це зовсім інша історія.
#НБС_abuse
"Коли вже закінчиться цей цирк" - написав я 19 лютого 2019 року, і це був останній допис у закритій групі постраждалих від аб’юзу. Потім були ще якісь історії на моїй Фейсбук сторінці, і їх я сюди теж, можливо, донесу.
Десь у 2020 я випадково заглянув у веганський чат Дніпра і став раптовим свідком скандалу між Катею та Локи. Вони ділили речі і котів, тобто розбіглися. Я радий, що вона протрималася менше року - все-таки вік та психотерапія роблять великі справи. Тому ще раз усіх посилаю на терапію. Навіть якщо вам здається, що вам не треба – вам треба 🙂
А цирк, мабуть, не закінчиться ніколи, чи я просто не зрозумію, що він закінчився.
#НБС_abuse
Запис хроніки втечі з аб'юзу, 19 лютого 2019.
Я вже розповідав, як мені відкрила очі "Велика маленька брехня". Минулої осені плакав над книжою, а тоді, у 2019, вирішив, що зможу допомогти наступним жертвам Локі, оприлюднивши його ім'я. Наступна після мене не повірила (про неї буде пост), а от далі деякі зрушення все ж були. Але з цього моменту почалася багаторівнева публічна ворожнеча, яка, напевно, не закінчиться ніколи. Я вже максимально дистанціювався від будь-яких можливих контактів із паном Фон Дорном, пішов з активізму і ні ногою в Берлін - але цікавезних зустрічей з ним за цей час було багато. Звісно ж, не з моєї волі.
Під постом із зізнанням багато хто з ЛГБТІК+ активіст_ок писали, що підтримують мене і ай-ай-ай бити партнерів то погано. Потім ті ж люди казали мені, що певно таки аб'юзером був я, і розповсюджували про мене брудні плітки. Та й таке.
Якщо ви завдяки моїм розповідям (про Локі чи загалом про аб'юз) десь уникнули пиздецю — я щасливий. Значить, не дарма це все було.
#НБС_abuse
Repost from суртіз [архів]
епілог.
навіть не знаю, які підсумки можна тут підбити.
"квіртг" здебільшого завжди тримався на довірі.
маргіналізоване, не дуже велике, але доволі дружнє ком'юніті, в якому усі учасники так чи інакше знаходилися в одному човні, але ксеня по цьому човну йобнула торпедой.
адмінка одного з найбільш медійних каналів підставила під удар довіру до волонтерського руху спільноти, підставила таких самих адмінів як вона, які їй довірилися та намагалися допомогти, ставлячи на кон свою репутацію.
жалюгідна, жадібна та неймовірно тупа людина, дії якої призвели до серйозного репутаційного демеджу як у межах спільноти, так і потенційно поза нею.
уявіть собі ситуацію, в якій уявний ультраправий канал постить скріншот повідомлення постраждалого від дій ксені користувача із підписом "транси найобують людей, ось пруфи".
уявили? тепер ця ситуація цілком можлива, завдяки сабжу.
перевіряйте канали, звідки репостите збори, і не суйте язики в жопи, коли помічаєте шось підозріле в діях свого колеги по цеху.
райдужний прапор в назві каналу, ніку людини чи її описі не дорівнює тому, шо ця людина хороша та надійна.
якось так.
Repost from суртіз [архів]
+7
розділ другий.
17 лютого, спустя 2 місяці після збору на юриста, ксеня розпочинає новий збір на 4 тисячі гривень вже на МРТ для ВЛК.
про старий збір вона сказала, що нібито всі гроші з нього пішли на ЗГТ (1)
і на цьому моменті ми зупинимось.
бачте, після того як сабжа взяли за жопу вона оприлюднила виписки з монобанку, в яких було зазначено, шо на ЗГТ та аналізи в лабораторії "сінево" було лише 7 транзакцій (2)
в цілому саме що на аналізи та ЗГТ було витрачено 5 745 гривень.
не 50 тисяч, всього около 6, тобто в теорії у ксені після ЗГТ мало залишитися в районі 44 тисяч гривень, себто 4 тисячі на МРТ вона б могла витратити спокійно, проте в своєму дописі до збору вона написала, мовляв абсолютно всі зібрані раніше кошти пішли на ЗГТ.
не знаю що це за ЗГТ яке коштує 50 тисяч за два місяці, враховуючи що препарати, які приймала ксеня (фемостон та андрофарм), в сумі обходяться десь ~2300 на місяць, але, походу, ксеня вміє робити фокус джокера із щезненням олівця, тільки замість олівця гроші.
але продовжимо.
після цього допису зі збором ксеню тегнули в приватному чаті та запитали, куди такі поділися гроші з самого першого збору, адже сума там була не маленька. (3)
ксеня зрозуміла, що її таки піймали за сраку, та почала виправдовуватися, нібито вона "просто перелякалася" і почала збір бо на паніці забула що у неї все таки гроші є.
поспіхом вона видалила пост зі збором, який вже встигли репостнути доволі великі канали, та написала вибачення...... АЛЕ БАНКУ НЕ РОЗБИЛА, себто вона ще певний час могла отримувати донати через репости на інших каналах (4-5).
питання залишилося: куди зникли гроші?
на що ксеня записала голосівки, в яких пояснила, що гроші пішли на "супутні витрати" та долікування від пневмонії (6).
але що ж то за "супутні витрати" такі? у виписках з моно виявилось, що левова частина донатів пішла на глово, оплату сервісів, сигарети і звичайні походи в магазин, кафе і...заправки (???)
в цілому ксеня витратила на т.з "супутні витрати" та зняла готівки на суму близько 31 тисячі гривень.
також виявилося, що сабж скамила СВОЇХ ЖЕ ПАРТНЕРОК, прохаючи їх переводити їй щотижня близько 200-300 гривень, оскільки у ксені "взагалі немає грошей" (7).
ще 10к із грошей з банки наразі знаходяться у одної з партнерок ксені (такої ж жертви найоба, як і всі), яка має адмінку на каналі "махно 160 сантиметрів" та залишила там пост з пропозицією повернення коштів тим, хто забажає. залишки грошей, які ніхто не захоче повернути, підуть на збір, на який вкаже ком'юніті. окремо заслуговує на увагу той факт, що з грошима протягом місяця проводилися дивні махінації (банка була заведена не на рахунок ксені, мало місце зняття готівки і поповнення через термінали, поповнення від фізичних осіб на рахунок ксені напряму), що трохи заважає звести дебет з кредитом до копійочки, тому підрахунки приблизні.
у підсумку маємо, що гроші не пішли ані на юриста, ані на ЗГТ, ані на бодай щось у тому обсязі, про який заявляла ксеня.
натомість фактично ксеня за рахунок спільноти жила своє краще життя, замовляючи собі їжу через глово, купуючи донат в мобільних іграх (8) та подібне.
Repost from суртіз [архів]
+9
розділ перший.
знайомтеся - пані кусеня (@xernel_panic), в минулому також відома під ніком фома.
адмінка каналу "махно 160 сантиметрів" (@mahno160), який налічує 1300 підписників, що в доволі маргіналізованому квірному телеграмі є достатньо великим числом.
також сабж є соавторкою в музичному проєкті "шибарі аудіокабелем" (@shibaripunk).
1 грудня на каналі "махно 160 сантиметрів" з'явився пост, в якому ксеня повідомила, що її "бусифікували" (1).
одразу за цим постом прокотилася хвиля, уж вибачте, творчого поносу ксені, в якому вона оспівувала своє нещасне буття та закликала "пиздити арматурами" представників тцк (2).
орієнтовно 4 грудня (орієнтовно, оскільки наразі всі пости зі зборами видалені) на її каналі з'являється збір на "військового юриста" та проханням максимально його поширити (3).
сама же ксеня також поширювала цю банку де тільки можна: в коментах інших каналів, в чатах, в особистих переписках та навіть зверталася то громадських організацій, але про це згодом.
на прохання відразу відреагували представники ком'юніті та почали репостити збір ксені. репости були як і на маленьких, так і на великих каналах, як ото "Nonbinary shelter" Едварда Різа (4, наразі цей пост видалений)
забігаючи наперед скажу, що за ВЕСЬ ЧАС (4 грудня - 18 лютого) люди задонатили на цю банку сумарно около 50 тисяч гривень, разом з цим родичі та партнерки ксені накидали ще около 16 тисяч (5-6).
8 грудня ксеня заявила, що "військовий юрист" їй вже не потрібен, оскільки її відпускають з тцк та нею займаються ГО та ЛГБТІК+ військові, але 200 доларів вона все одно комусь перевела і її на них заскамили (7-9).
що цікаво банку вона при цьому не розбила, вона продовжувала висіти в каналі та люди продовжували донатити їй гроші. вона не повідомила свою аудиторію про те, що все минулося, натомість написала про це лише в приватному каналі та чаті.
на наступний день, 9 грудня, вона закинула банку ЩЕ РАЗ, але вже без опису ситуації, просто банку.
у людей в одному з приватних чатів встал вопрос: нахуя ти переводила гроші якомусь лівому "військовому юристу", коли тобою, з твоїх слів, вже зайнялися "прожектор" та військові, куди ти витратиш уже зібрані гроші і нахуя ще одна банка.
на перше питання відповіді не було, а ось на друге і третє ксеня в своїх коментарях і згодом на приватці заявила, що витратить всі гроші на "закінчення переходу", а банку в канал закинула одна з її партнерок, і шо люди в приватному чаті МАЮТЬ ТЕГНУТИ ПАРТНЕРКУ ТА ПОПРОСИТИ ВИДАЛИТИ ЦЮ БАНКУ. чому ксеня не попросить сама? невідомо (10).
насправді не дуже зрозуміло що взагалі відбулося в тцк і як вона звідти вийшла, оскільки сабж спілкується мовою інсульту і не може внятно пояснити що взагалі було.
зрозуміло одне: з тцк вона вийшла і юрист їй не знадобився.
власне, на моє здивування, ситуація на цьому швидко затихла.
крім декількох людей в приватному чаті ксені більше ніхто нічого не пред'являв і не питав.
сабж просто залутала донати, написала шо все норм і всі розійшлися.
все могло закінчитися на цьому, але ксені 50 тисяч виявилося замало і вона вирішила провернути схемку ще раз.
Repost from суртіз [архів]
Чергова перерва в смертній тіні каналу, бо я до цієї історії дотичний - повірив людині і публікував її збір на допомогу. Вибачаюся за це. Віднині - тільки збори перевірених фондів.
Далі будуть ще декілька постів з хроніки, а поки насолоджуйтесь піздєцом. Там є контакт де можна забрати свої гроші назад.
Запис хроніки втечі з аб'юзу, 13 лютого 2019.
Рівно через місяць після втечі я дочитав “Кімнату” Емми Доног’ю.
Цей місяць я, як маленький Джек - нарратор і головний герой книжки, знову знайомився зі світом. Бо коли живеш із людиною, яка повністю перебудовує тебе так, як їй зручно, дуже важко згадати, що насправді тобі подобається.
Я згадую, як мене щороку трясло перед 14 лютого, бо... а раптом він знову розкритикує мій подарунок? А раптом підготовлений мною романтичний вечір буде недостатньо романтичним? А раптом я не зможу задовольнити його у сексі цього знаменного дня?
Щоб ви розуміли - одного разу він кілька годин вичитував мене за те, що валентинка була не з картинкою, а з написом.
Я все ще ретельно перевіряю кожен запит у друзі, адже людина вміє та любить створювати фейки для стеження та помсти.
Мені все ще соромно зізнаватися собі на користь чогось, що він не схвалював.
У мене залишився від минулого життя великий кредит, з якого я ще довго вигрібатимусь, живучи на краю мапи і харчуючись обмеженими продуктами.
Але тепер маю надію і майбутнє. Я більше не хочу кинутися під машину чи загодувати себе до смерті.
І я дуже хочу взяти за руку кожну і кожного, для кого завтрашній День закоханих – час паніки та переживань, і сказати:
- Ти єдина людина, яка буде з тобою до кінця твого життя. Ніхто не вартий твоїх сліз, твоєї депресії, панічних атак і селфхарму. Твоя любов до себе має бути на першому місці, потім уже всі інші. І якщо поруч із партнер_кою ти починаєш себе соромитися, ненавидіти та переробляти – біжи. Любов до себе буде дуже складно повернути.
А я – зачиняю двері Кімнати сьогодні. Прощавай, Дніпро. Прощавайте, Клуб соціального розвитку, зоозахисні марші та Небінарні.юа. Прощавайте, чужі лекції та активізм, побудовані на моїх кістках. Прощавайте, ревнощі на рівному місці, зради, брехня, постійні підозри та контроль. Прощавайте, недосипання, нервова кропив'янка, істерики та синдром роздратованого кишечника. Прощавайте, постійні ворожіння на Таро, ГСПД, ненавиджу Таро. Прощавайте, заразна і отруйна ненависть і заздрість психопата до всього і до всіх. Прощавайте, секс без задоволення, приниження в ліжку і тілесна дисфорія, що ласкаво підігрівається Коханим. Прощавайте речі, книги, оповідання – я куплю і напишу вас знову. Прощавайте, коти, за вами я сумуватиму.
Прощавай, Кімнато.
_______________________
Певна кількість речей, з якими я тоді попрощався, залишається поруч досі. Більшість стишені, в реміссії, але я їх відчуваю. І вони повертаються, як тільки я хоч трохи втрачаю контроль над своїм життям. Наприклад, коли мене тягали по скандалах в ЛГБТІК-спільноті, все це накривало заново. Та його частинка, що назавжди в мені засіла, знову нагадувала: ти собі не належиш. Ти не окрема особистість, ти частина більшого, ресурс для інших, рятівник.
Я щасливий, що все-таки переписую ті оповідання, майже з нуля. Складаю з них роман. Багато чого втрачено назавжди, але я зберіг себе, і це важливо.
#НБС_abuse
¡Ya disponible! Investigación de Telegram 2025 — los principales insights del año 
