if you were there
Open in Telegram
in one of the stars I shall be living. in one of them I shall be laughing. and so it will be as if all the stars were laughing, when you look at the sky at night
Show moreRussia470 283The category is not specified
457
Subscribers
-124 hours
-47 days
+1730 days
Posts Archive
сегодняшний день, наверное, один из лучших за этот год. я встретилась со своей любимой, весь день таскала на руках ее собачку, наснимала кучу фоток и видео, купила себе машинку хотвилс и провела с этими тремя дураками(mybestfriends) целых 6 часов. еще и под дождь попала. просто незабываемо
обмен каналами
делитесь своими каналами и дарите другим много-много любви! буду рада, если останетесь у меня. репост обязателен🤍
Repost from N/a
i don’t wanna talk down on your lover, i don’t wanna be a homewrecker
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
