Читацькі нотатки 📝
Open in Telegram
Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan
Show more1 698
Subscribers
+1024 hours
+527 days
+2130 days
Posts Archive
1 698
Сьогодні була на обговоренні в моїх любих Книгошопоголіків ❤️
Обговорювали "Як я вбив Плутон і чому це було неминуче". Загальні враження - всім сподобалось🛰
З детальнішим відгуком прийду пізніше, бо я не дочитала книгу. Так, мені 2!
Норм чи стрьом приходити на обговорення, якщо не дочитала книгу?✨
1 698
Завтра вихідні - ура. Щось останнім часом втомлена капець(
Планую читати "Одне темне вікно" на вихідних і максимально відпочити
А ви що плануєте читати на вихідних?
1 698
Repost from Книгарня бестселерів Vivat
20 лютого — День пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Сьогодні згадуємо тих, хто віддав життя за свободу й гідність України.
Пам’ятаємо їхню відвагу та цінності, за які вони боролися.
Герої не вмирають.🕯️
1 698
Починаю читати "Одне темне вікно"
Так хотіла попасти на обговорення до видавництва Небо, що аж нагадування ставила аби встигнути😁
Ну бо розібрали як гарячі пиріжки
1 698
📖 Жінка з каюти № 10
✍️ Автор: Рут Веа
📝 @rm_publisher
❤️жанр: детектив
🔖 Сюжет
Тревел-журналістка Лора Блеклок вирушає на тиждень у відрядження на розкішному круїзному лайнері "Аврора". В першу ніч вона чує сплеск і бачить кров на балконі сусідньої каюти, проте пасажирка з тієї каюти зникає, а персонал стверджує, що каюта була порожньою.
✨Мої враження
Початок книги неспішний і може здатися трохи затягнутим, але от коли стається та сама подія історія різко набирає обертів і читати стає значно цікавіше.
Авторка дуже класно змальовує лайнер - його розкіш і деталі додають атмосферності, а замкнений простір підсилює напругу.
Мені дуже сподобалось, як авторка всіма способами показувала Лору як ненадійну, навіть нестабільну оповідачку. Через це постійно доводилось сумніватися в її словах і діях, що лише посилювало інтригу.
Також мені дуже сподобався прийом авторки із "майбутнім" - це робило історію ще більш заплутаною.
Що мені не сподобалось - так це те, що на лайнері зібралося надто багато персонажів, роль яких в цій історія для мене не зрозуміла. Розгадка історії залишає запитання - хоча плюс у тому, що зло зрештою отримало по заслугах.
Це було непогано: зав’язка історії справді зацікавила, але от реалізація трохи підкачала.
✨ Моя оцінка: 7/10
#Читацькі_нотатки_відгук
1 698
Для всіх хто вже з нетерпінням чекає весну як і я🌿
https://www.youtube.com/watch?v=hkZto_QUK7o
P.S моя дитина точно поставить дізлайк цьому допису - його влаштовує зима цілий рік🤪
1 698
Вчора до мене прийшла дівчинка із проханням поширити допис про лекцію Аліси Корж для "Спілки Творчих"
Мені не складно, а комусь, можливо, корисно буде ❤️
Так от, придивіться - можливо, кому цікаво✨
1 698
Repost from Спілка Творчих
Вітаємо, Творчі!
‼️ Анонс на лекцію, яка відбудеться 21 лютого о 17.00 годині вечора з Алісою Корж на тему «Мистецтво написання діалогів, контекст і підтекст»
~Хто така Аліса Корж?
Авторка young adult/new adult фантастичної дилогії 'Промені Аласі', фіналістка премії "Своя полиця". Письменниця вночі, маркетологиня вдень. Має історико-політологічну освіту. Мріяла стати Індіаною Джонсом, але не склалось, тож доводиться самій собі вигадувати пригоди. Веде тг-канал 'Чашка з блішками' про письменництво і не тільки.
~Яка вартісь? Участь безкоштовна! 🤩
~Вік необмежений.
~Коли? 21 лютого о 17.00 (вечора).
~Як потрапити? Потрібно просто заповнити анкету, яка буде у шапці профілю. ‼️Зверніть увагу‼️ Для тих хто знаходиться в цьому каналі НЕ потрібно реєструватися. Посилання на лекцію ми вишлемо сюди 😌
Приєднуйтеся, буде дуже цікаво ☺️
Будемо раді кожному 💙
#СпілкаТворчих
1 698
📖 Відмотай назад
✍️ Автор: Ліз Томфорд
📝 @ksd_bookclub
❤️жанр: романтична проза
Мені дуже сподобалось. Я не з тих, хто любить у романтичних книжках драму заради самої драми — і тут, на щастя, цього не було, що для мене великий плюс.
Для мене ця книга особлива в серії,бо тут у героїв є повноцінне минуле й дві часові лінії. Лінія минулого — дуже ніжна й мила (щонайменше до певного моменту), і, чесно кажучи, вона мені сподобалась не менше, ніж події в теперішньому. Водночас, травми минулого все ж нависали над героями й заважали їм бути разом.
Ріо в цій книзі зовсім інший, ніж той, якого нам авторка показувала в попередніх чотирьох частинах. Тут він постає надзвичайно чуйним і турботливим — і ще й дуже люблячим сином ❤️
Геллі — талановита дизайнерка, яка не здається перед життєвими випробуваннями й уперто рухається до своєї мети, попри все💚
"Місто вітрів" - неймовірно комфортна серія, до якої я точно ще колись повернусь і мені шкода, що вона завершилась.
✨ Моя оцінка: 10/10
#Читацькі_нотатки_відгук
1 698
Вчора почала читати "Жінка з каюти номер №10", яку отримала на день книгодарування📚
Та сама подія вже сталася, ну і тепер неймовірно цікаво, як авторка все обіграє 📖
Знаю, що книга екранізована - планую переглянути фільм опісля
Думаю багато з вас вже читали книгу - розказуйте чи сподобалась вам книга✨
1 698
Часто чую про книжку кажуть "вона така вайбова", а я тойво, трохи в цей момент "дев'ять чи десять"
розкажіть мені, що для вас "вайбова книжка"?
1 698
📖 Сніжний ізюм
✍️ Автор: Аліна Дихман
📝 @vydavnytstvo
🔵жанр: фентезі
Війна навчила жити одним днем"Сніжний Ізюм" — гарна і світла книга із дотепним гумором. Вона сповнена спогадів людей, які пережили окупацію і тепер живуть із цим далі. Головна героїня - Міра їде в Ізюм, щоб віддати книги в місцеву бібліотеку, як данину пам'яті своєму загиблому другу. Хоч це і дотична до війни книга - читається вона дуже легко, бо дуже відчувається надія і віра в краще майбутнє. У книзі присутні деякі фентезійні моменти, але вони не є акцентом в цій історії. Прочитавши книгу ви дізнаєтесь як медична маска може врятувати від окупантів. І про Анжеліку, яка у вогні не горіла і у воді не тонула. І про смайлики родом із нульових ✨ Моя оцінка: 8/10 #Читацькі_нотатки_відгук
1 698
"Тисяча осяйних сонць" мене настільки вразила, що я вам ще трохи порозказую про неї✨мій відгук✨
На одному із обговорень я дізналась, що на сайті ВСЛ є вкладка Блог, де є багато цікавої інформації про їх книги
Так от, поділюсь посиланнями, які мене зацікавили:
✨Історія обкладинку книги ось тут
Тут про Бамʼянські Будди
✨Стаття перекладача книги ось тут
Перекладач, не маючи по суті професійного перекладацького досвіду, звернувся до видавництва з пропозицією перекласти саме цю книгу і що з цього вийшло
1 698
Видавництво РМ відкриває передзамовлення на книгу "Жінки" моєї улюбленої Крістін Генни
Я в ту ж хвилину вже оформила❤️
Хто також планує читати?
1 698
Мало, мало, мало мені книжкових обговорень
Була на ще одному обговоренні "Тисяча осяйних сонць"✨
окрім обговорення на спільночиті
Цю книгу можна обговорювати, здається, безкінечно ❤️
https://t.me/koloknyzhky/175
1 698
Покажу Вам як залетів мій тредс про Анжеліку
Мама, я в тілівізорі
Скоро стану папулярна 😎😁
1 698
З нагоди свята вирішила почитати щось солоденьке❤️ ну, я так сподіваюся
Хто вже читав цю книгу — скажіть мені: тут є драма заради драми, чи обійшлося без цього?
Без спойлерів, будь ласка✨
1 698
Сьогодні разом із прекрасними жінками дивилися в кінотеатрі фільм "Ну мам".
Фоточки нема - просто повірте на слово.
Так от, мені сподобалось - гарний фільм із важливими меседжами✨
Трішки похіхікали, трішки всплакнули
А який тут прекрасний Київ ❤️
Щиро рекомендую!
Може хто дивився уже - діліться враженнями✨
1 698
Любі!
Вітаю всіх з днем книгодарування по сумісництву днем Валентина❤️
Нехай кожна прочитана сторінка приносить радість, натхнення та чудові емоції📚
А щоб книжrового контенту у вас було ще більше - підписуйтесь на теку із супер класними каналами.
Підписуйтесь - бо ви того варті!
1 698
📖 Тисяча осяйних сонць
✍️ Автор: Халед Госсейні
📝 @starlev
🟠жанр: сучасна проза
✨ Мої враження
Мені книга дуже сподобалась, попри всю важкість тем — домашнє насильство, ранні шлюби, біль і страждання, принесені війною, а також обмеження прав жінок. Вона справила на мене надзвичайно сильне враження.
Автор пише дуже легко про такі важливі речі. Це було моє перше знайомство з автором, і тепер я дуже хочу прочитати "Ловець повітряних зміїв".
В центрі сюжету - долі двох жінок, життя яких припадає на драматичний період історії країни: спочатку військове вторгнення СРСР до Афганістану, а потім прихід до влади Талібану. Мені було дуже цікаво читати всі політичні та історичні моменти - люблю потім додатково ще подосліджувати тему.
Маріям та Лайла виховувались в діаметрально різному середовищі. Було дуже неочікувано, як автор сплітає їх долі, але разом із тим - в чергове розкриває жахи з яким стикались жінки Афганістану. Історія Лайли та Маріям показує неймовірну стійкість та любов, яка здатна до саможертви.
Автор показує обидві сторони життя жінок в країні: з одного боку — країна на рухалась до можливих свобод і прав для жінок, з іншого —історія вже написана і ми знаємо її результат.
Коли скінчиться війна, ти будеш потрібна Афганістану не менше за його чоловіків, а може, й більше. Бо суспільство, Лайло, не має жодних шансів на успіх, якщо жінки в ньому неосвічені. Жодних шансів.Що ще мені неймовірно сподобалось - так це те, що книга просякнута арабською лексикою та термінами з фарсі(сучасна перська мова), і ця мовна особливість додає книзі автентичності. Історія закінчується одночасно і трагічно, і з надією на світло майбутнє - це змушує замислитись про те, що ми сприймаємо як належне, дехто мусить виборювати. ✨ Моя оцінка: 10/10 #Читацькі_нотатки_відгук
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
