uz
Feedback
Читацькі нотатки 📝

Читацькі нотатки 📝

Kanalga Telegram’da o‘tish

Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan

Ko'proq ko'rsatish
1 698
Obunachilar
+1024 soatlar
+527 kunlar
+2130 kunlar
Postlar arxiv
Сьогодні була на обговоренні в моїх любих Книгошопоголіків ❤️ Обговорювали "Як я вбив Плутон і чому це було неминуче". Загальні враження - всім сподобалось🛰 З детальнішим відгуком прийду пізніше, бо я не дочитала книгу. Так, мені 2! Норм чи стрьом приходити на обговорення, якщо не дочитала книгу?✨

Завтра вихідні - ура. Щось останнім часом втомлена капець( Планую читати "Одне темне вікно" на вихідних і максимально відпочи
Завтра вихідні - ура. Щось останнім часом втомлена капець( Планую читати "Одне темне вікно" на вихідних і максимально відпочити А ви що плануєте читати на вихідних?

20 лютого — День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Сьогодні згадуємо тих, хто віддав життя за свободу й гідність України. Пам’ятаємо їхню відвагу та цінності, за які вони боролися. Герої не вмирають.🕯️

Починаю читати "Одне темне вікно" Так хотіла попасти на обговорення до видавництва Небо, що аж нагадування ставила аби встигн
Починаю читати "Одне темне вікно" Так хотіла попасти на обговорення до видавництва Небо, що аж нагадування ставила аби встигнути😁 Ну бо розібрали як гарячі пиріжки

📖 Жінка з каюти № 10 ✍️ Автор: Рут Веа 📝 @rm_publisher ❤️жанр: детектив 🔖 Сюжет Тревел-журналістка Лора Блеклок вирушає на
📖 Жінка з каюти № 10 ✍️ Автор: Рут Веа 📝 @rm_publisher ❤️жанр: детектив 🔖 Сюжет Тревел-журналістка Лора Блеклок вирушає на тиждень у відрядження на розкішному круїзному лайнері "Аврора". В першу ніч вона чує сплеск і бачить кров на балконі сусідньої каюти, проте пасажирка з тієї каюти зникає, а персонал стверджує, що каюта була порожньою. ✨Мої враження Початок книги неспішний і може здатися трохи затягнутим, але от коли стається та сама подія історія різко набирає обертів і читати стає значно цікавіше. Авторка дуже класно змальовує лайнер - його розкіш і деталі додають атмосферності, а замкнений простір підсилює напругу. Мені дуже сподобалось, як авторка всіма способами показувала Лору як ненадійну, навіть нестабільну оповідачку. Через це постійно доводилось сумніватися в її словах і діях, що лише посилювало інтригу. Також мені дуже сподобався прийом авторки із "майбутнім" - це робило історію ще більш заплутаною. Що мені не сподобалось - так це те, що на лайнері зібралося надто багато персонажів, роль яких в цій історія для мене не зрозуміла. Розгадка історії залишає запитання - хоча плюс у тому, що зло зрештою отримало по заслугах. Це було непогано: зав’язка історії справді зацікавила, але от реалізація трохи підкачала. ✨ Моя оцінка: 7/10 #Читацькі_нотатки_відгук

Для всіх хто вже з нетерпінням чекає весну як і я🌿 https://www.youtube.com/watch?v=hkZto_QUK7o P.S моя дитина точно поставить дізлайк цьому допису - його влаштовує зима цілий рік🤪

Вчора до мене прийшла дівчинка із проханням поширити допис про лекцію Аліси Корж для "Спілки Творчих" Мені не складно, а комусь, можливо, корисно буде ❤️ Так от, придивіться - можливо, кому цікаво✨

Вітаємо, Творчі! ‼️ Анонс на лекцію, яка відбудеться 21 лютого о 17.00 годині вечора з Алісою Корж на тему «Мистецтво написан
Вітаємо, Творчі! ‼️ Анонс на лекцію, яка відбудеться 21 лютого о 17.00 годині вечора з Алісою Корж на тему «Мистецтво написання діалогів, контекст і підтекст» ~Хто така Аліса Корж? Авторка young adult/new adult фантастичної дилогії 'Промені Аласі', фіналістка премії "Своя полиця". Письменниця вночі, маркетологиня вдень. Має історико-політологічну освіту. Мріяла стати Індіаною Джонсом, але не склалось, тож доводиться самій собі вигадувати пригоди. Веде тг-канал 'Чашка з блішками' про письменництво і не тільки. ~Яка вартісь? Участь безкоштовна! 🤩 ~Вік необмежений. ~Коли? 21 лютого о 17.00 (вечора). ~Як потрапити? Потрібно просто заповнити анкету, яка буде у шапці профілю. ‼️Зверніть увагу‼️ Для тих хто знаходиться в цьому каналі НЕ потрібно реєструватися. Посилання на лекцію ми вишлемо сюди 😌 Приєднуйтеся, буде дуже цікаво ☺️ Будемо раді кожному 💙 #СпілкаТворчих

📖 Відмотай назад ✍️ Автор: Ліз Томфорд 📝 @ksd_bookclub ❤️жанр: романтична проза Мені дуже сподобалось. Я не з тих, хто люби
📖 Відмотай назад ✍️ Автор: Ліз Томфорд 📝 @ksd_bookclub ❤️жанр: романтична проза Мені дуже сподобалось. Я не з тих, хто любить у романтичних книжках драму заради самої драми — і тут, на щастя, цього не було, що для мене великий плюс. Для мене ця книга особлива в серії,бо тут у героїв є повноцінне минуле й дві часові лінії. Лінія минулого — дуже ніжна й мила (щонайменше до певного моменту), і, чесно кажучи, вона мені сподобалась не менше, ніж події в теперішньому. Водночас, травми минулого все ж нависали над героями й заважали їм бути разом. Ріо в цій книзі зовсім інший, ніж той, якого нам авторка показувала в попередніх чотирьох частинах. Тут він постає надзвичайно чуйним і турботливим — і ще й дуже люблячим сином ❤️ Геллі — талановита дизайнерка, яка не здається перед життєвими випробуваннями й уперто рухається до своєї мети, попри все💚 "Місто вітрів" - неймовірно комфортна серія, до якої я точно ще колись повернусь і мені шкода, що вона завершилась. ✨ Моя оцінка: 10/10 #Читацькі_нотатки_відгук

Вчора почала читати "Жінка з каюти номер №10", яку отримала на день книгодарування📚 Та сама подія вже сталася, ну і тепер не
Вчора почала читати "Жінка з каюти номер №10", яку отримала на день книгодарування📚 Та сама подія вже сталася, ну і тепер неймовірно цікаво, як авторка все обіграє 📖 Знаю, що книга екранізована - планую переглянути фільм опісля Думаю багато з вас вже читали книгу - розказуйте чи сподобалась вам книга✨

Часто чую про книжку кажуть "вона така вайбова", а я тойво, трохи в цей момент "дев'ять чи десять" розкажіть мені, що для вас "вайбова книжка"?

📖 Сніжний ізюм ✍️ Автор: Аліна Дихман 📝 @vydavnytstvo 🔵жанр: фентезі Війна навчила жити одним днем "Сніжний Ізюм" — гарна
📖 Сніжний ізюм ✍️ Автор: Аліна Дихман 📝 @vydavnytstvo 🔵жанр: фентезі
Війна навчила жити одним днем
"Сніжний Ізюм" — гарна і світла книга із дотепним гумором. Вона сповнена спогадів людей, які пережили окупацію і тепер живуть із цим далі. Головна героїня - Міра їде в Ізюм, щоб віддати книги в місцеву бібліотеку, як данину пам'яті своєму загиблому другу. Хоч це і дотична до війни книга - читається вона дуже легко, бо дуже відчувається надія і віра в краще майбутнє. У книзі присутні деякі фентезійні моменти, але вони не є акцентом в цій історії. Прочитавши книгу ви дізнаєтесь як медична маска може врятувати від окупантів. І про Анжеліку, яка у вогні не горіла і у воді не тонула. І про смайлики родом із нульових ✨ Моя оцінка: 8/10 #Читацькі_нотатки_відгук

"Тисяча осяйних сонць" мене настільки вразила, що я вам ще трохи порозказую про неї✨мій відгук✨ На одному із обговорень я діз
"Тисяча осяйних сонць" мене настільки вразила, що я вам ще трохи порозказую про неї✨мій відгук✨ На одному із обговорень я дізналась, що на сайті ВСЛ є вкладка Блог, де є багато цікавої інформації про їх книги Так от, поділюсь посиланнями, які мене зацікавили: ✨Історія обкладинку книги ось тут Тут про Бамʼянські Будди ✨Стаття перекладача книги ось тут Перекладач, не маючи по суті професійного перекладацького досвіду, звернувся до видавництва з пропозицією перекласти саме цю книгу і що з цього вийшло

Видавництво РМ відкриває передзамовлення на книгу "Жінки" моєї улюбленої Крістін Генни Я в ту ж хвилину вже оформила❤️ Хто та
+1
Видавництво РМ відкриває передзамовлення на книгу "Жінки" моєї улюбленої Крістін Генни Я в ту ж хвилину вже оформила❤️ Хто також планує читати?

Мало, мало, мало мені книжкових обговорень Була на ще одному обговоренні "Тисяча осяйних сонць"✨ окрім обговорення на спільночиті Цю книгу можна обговорювати, здається, безкінечно ❤️ https://t.me/koloknyzhky/175

Покажу Вам як залетів мій тредс про Анжеліку Мама, я в тілівізорі Скоро стану папулярна 😎😁
Покажу Вам як залетів мій тредс про Анжеліку Мама, я в тілівізорі Скоро стану папулярна 😎😁

З нагоди свята вирішила почитати щось солоденьке❤️ ну, я так сподіваюся Хто вже читав цю книгу — скажіть мені: тут є драма за
З нагоди свята вирішила почитати щось солоденьке❤️ ну, я так сподіваюся Хто вже читав цю книгу — скажіть мені: тут є драма заради драми, чи обійшлося без цього? Без спойлерів, будь ласка✨

Сьогодні разом із прекрасними жінками дивилися в кінотеатрі фільм "Ну мам". Фоточки нема - просто повірте на слово. Так от, м
Сьогодні разом із прекрасними жінками дивилися в кінотеатрі фільм "Ну мам". Фоточки нема - просто повірте на слово. Так от, мені сподобалось - гарний фільм із важливими меседжами✨ Трішки похіхікали, трішки всплакнули А який тут прекрасний Київ ❤️ Щиро рекомендую! Може хто дивився уже - діліться враженнями✨

Любі! Вітаю всіх з днем книгодарування по сумісництву днем Валентина❤️ Нехай кожна прочитана сторінка приносить радість, натх
Любі! Вітаю всіх з днем книгодарування по сумісництву днем Валентина❤️ Нехай кожна прочитана сторінка приносить радість, натхнення та чудові емоції📚 А щоб книжrового контенту у вас було ще більше - підписуйтесь на теку із супер класними каналами. Підписуйтесь - бо ви того варті!

📖 Тисяча осяйних сонць ✍️ Автор: Халед Госсейні 📝 @starlev 🟠жанр: сучасна проза ✨ Мої враження Мені книга дуже сподобалась
📖 Тисяча осяйних сонць ✍️ Автор: Халед Госсейні 📝 @starlev 🟠жанр: сучасна проза ✨ Мої враження Мені книга дуже сподобалась, попри всю важкість тем — домашнє насильство, ранні шлюби, біль і страждання, принесені війною, а також обмеження прав жінок. Вона справила на мене надзвичайно сильне враження. Автор пише дуже легко про такі важливі речі. Це було моє перше знайомство з автором, і тепер я дуже хочу прочитати "Ловець повітряних зміїв". В центрі сюжету - долі двох жінок, життя яких припадає на драматичний період історії країни: спочатку військове вторгнення СРСР до Афганістану, а потім прихід до влади Талібану. Мені було дуже цікаво читати всі політичні та історичні моменти - люблю потім додатково ще подосліджувати тему. Маріям та Лайла виховувались в діаметрально різному середовищі. Було дуже неочікувано, як автор сплітає їх долі, але разом із тим - в чергове розкриває жахи з яким стикались жінки Афганістану. Історія Лайли та Маріям показує неймовірну стійкість та любов, яка здатна до саможертви. Автор показує обидві сторони життя жінок в країні: з одного боку — країна на рухалась до можливих свобод і прав для жінок, з іншого —історія вже написана і ми знаємо її результат.
Коли скінчиться війна, ти будеш потрібна Афганістану не менше за його чоловіків, а може, й більше. Бо суспільство, Лайло, не має жодних шансів на успіх, якщо жінки в ньому неосвічені. Жодних шансів.
Що ще мені неймовірно сподобалось - так це те, що книга просякнута арабською лексикою та термінами з фарсі(сучасна перська мова), і ця мовна особливість додає книзі автентичності. Історія закінчується одночасно і трагічно, і з надією на світло майбутнє - це змушує замислитись про те, що ми сприймаємо як належне, дехто мусить виборювати. ✨ Моя оцінка: 10/10 #Читацькі_нотатки_відгук