en
Feedback
Хата Мирика

Хата Мирика

Open in Telegram

хочу багато грошей і щось стараюсь для цього робити

Show more
325
Subscribers
-124 hours
-57 days
-930 days
Posts Archive
охренеть,дивлюсь я значить ютубчик і тут старий скрін зі мною🫣
охренеть,дивлюсь я значить ютубчик і тут старий скрін зі мною🫣

2 відповіді випадково втикнув😖

Шишлі мишлі соплі вишлі🤩🤩🤩

Почув,коли тупак щось релізне?
Почув,коли тупак щось релізне?

Сьогодні рухаюсь на кайфах
Сьогодні рухаюсь на кайфах

Коли прибрав свій акк з біо каналу,то ось вже 2 місяці перестали спамити всякі імбіцили з рекламами і скамом. Кайф лютий

Полімаркет це повний кал. Це навіть гірше за казино.Тому що в казіку хоч можна виграти з якимось фіксованим шансом від контори. А полімаркет максимально маніпулятивна фігня,яка залежить від того,хто скільки закинув і де вигідніше забрати бабло в простих смертних. Ідеальний приклад - ставка на мир між Іраном і США. На ставці,в якій було 150м$ ліквідності,полік зарахував мир лише по тому фактору,що трампушечка написав це у твіттері))) І о чудо,пусті кошелі,які ставили аномальні ставки на мир,заробили🙃. Як бачите зараз,ніякого миру немає,протока так само заблокована. Тому Полімаркет - найгірший вид гемблінгу серед слотів,ставок,ф'ючів і т.д. Обходжу його десятою дорогою і вам того раджу😊

З цікавого: Сьогодні ходив до стоматолога,де мені діставали залізний кусок інструмента з коріння нерва,який там залишився 2 м
З цікавого: Сьогодні ходив до стоматолога,де мені діставали залізний кусок інструмента з коріння нерва,який там залишився 2 місяці тому (від роботи іншого стоматолога). Заодно вичистили гній,який там утворився 😊

Як життя поживаєте?

ще 2-3 таких вйоба і це буде дуже дуже скоро

скоро ліваю з цієї вашої їбучої сфери,мене це все реально заїбало

ладно,крипта не моє

- є

бути лохом це доля

халява?
халява?

І це ваш кумир?
+1
І це ваш кумир?

Не "багаті батьки" Не "просто повезло" А дисципліна. Залізна дисципліна
Не "багаті батьки" Не "просто повезло" А дисципліна. Залізна дисципліна

Окей,закрив позу - пересайзив - занадто сильно повірив в ідею,тому що багато хто залився - не закрив при психологічному стопу Уроки винесені,рухаюсь далі. Але трохи підкошує та хуйня,коли сидиш і вигризаєш лоу профіти,а потім стається ось таке😞

окей,закрив -пересайзив