Хата Мирика
الذهاب إلى القناة على Telegram
325
المشتركون
-124 ساعات
-57 أيام
-930 أيام
أرشيف المشاركات
325
Коли прибрав свій акк з біо каналу,то ось вже 2 місяці перестали спамити всякі імбіцили з рекламами і скамом. Кайф лютий
325
Полімаркет це повний кал. Це навіть гірше за казино.Тому що в казіку хоч можна виграти з якимось фіксованим шансом від контори.
А полімаркет максимально маніпулятивна фігня,яка залежить від того,хто скільки закинув і де вигідніше забрати бабло в простих смертних.
Ідеальний приклад - ставка на мир між Іраном і США. На ставці,в якій було 150м$ ліквідності,полік зарахував мир лише по тому фактору,що трампушечка написав це у твіттері))) І о чудо,пусті кошелі,які ставили аномальні ставки на мир,заробили🙃. Як бачите зараз,ніякого миру немає,протока так само заблокована.
Тому Полімаркет - найгірший вид гемблінгу серед слотів,ставок,ф'ючів і т.д. Обходжу його десятою дорогою і вам того раджу😊
325
З цікавого:
Сьогодні ходив до стоматолога,де мені діставали залізний кусок інструмента з коріння нерва,який там залишився 2 місяці тому (від роботи іншого стоматолога). Заодно вичистили гній,який там утворився
😊
325
Окей,закрив позу
- пересайзив
- занадто сильно повірив в ідею,тому що багато хто залився
- не закрив при психологічному стопу
Уроки винесені,рухаюсь далі. Але трохи підкошує та хуйня,коли сидиш і вигризаєш лоу профіти,а потім стається ось таке😞
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
