en
Feedback
Шлях Школьніка

Шлях Школьніка

Open in Telegram

❗️Якщо не працює посилання в тік тоці, нажміть три крапки в правому верхньому куті і нажміть "Відкрити в браузері"❗️ 🇺🇦 🤝Реклама/питання @PudynGames Рекламні менеджери: @cryptojohans Чат: https://t.me/+xgMvFyVhFJA0ZjMy

Show more
1 142
Subscribers
-224 hours
-77 days
-2630 days
Attracting Subscribers
June '26
June '26
+7
in 0 channels
May '26
+31
in 0 channels
Get PRO
April '26
+40
in 1 channels
Get PRO
March '26
+40
in 1 channels
Get PRO
February '26
+41
in 4 channels
Get PRO
January '26
+48
in 0 channels
Get PRO
December '25
+29
in 1 channels
Get PRO
November '25
+123
in 1 channels
Get PRO
October '25
+96
in 8 channels
Get PRO
September '25
+174
in 14 channels
Get PRO
August '25
+284
in 18 channels
Get PRO
July '25
+67
in 2 channels
Get PRO
June '25
+77
in 3 channels
Get PRO
May '25
+241
in 4 channels
Get PRO
April '25
+2 099
in 3 channels
Get PRO
March '25
+113
in 9 channels
Get PRO
February '25
+195
in 17 channels
Get PRO
January '25
+236
in 18 channels
Get PRO
December '24
+163
in 12 channels
Get PRO
November '24
+100
in 12 channels
Get PRO
October '24
+118
in 10 channels
Get PRO
September '24
+303
in 17 channels
Get PRO
August '24
+82
in 2 channels
Date
Subscriber Growth
Mentions
Channels
26 June+1
25 June0
24 June0
23 June0
22 June+1
21 June0
20 June0
19 June0
18 June0
17 June0
16 June0
15 June0
14 June0
13 June+1
12 June+1
11 June0
10 June0
09 June+2
08 June0
07 June0
06 June0
05 June0
04 June0
03 June0
02 June+1
01 June0
Channel Posts
Забрав сьогодні дроп $ARX На основі вже +70$ з циклу вийшло, на інших акаунтах вже 0, сподіваюсь дропи ще будуть ОКХ дуже сил
Забрав сьогодні дроп $ARX На основі вже +70$ з циклу вийшло, на інших акаунтах вже 0, сподіваюсь дропи ще будуть ОКХ дуже сильно кормить, планую розширяти ферму

2
Зробив прокрут OKX Boost під завтрашній дроп $ARX Прокрутив 2 акаунта, 1 в $USDT інший в $QIC в мережах X Layer По затратам п
Зробив прокрут OKX Boost під завтрашній дроп $ARX Прокрутив 2 акаунта, 1 в $USDT інший в $QIC в мережах X Layer По затратам пішло чистими: 24$ на прокрут $USDT 35$ на прокрут в $QIC + ще мій мейн акаунт який крутив ще під минулі 2 дропа Завтра має бути дроп $ARX з пулом 850к$ Думаю на ак вийде по 20-25$, затрати повністю або частично відіб'є Хто ще не крутить - нагадую за рефку у 40%
137
3
Тут вийшло +30$ забрати за тиждень Закидаю вільну лікву в Flash Earn на OKX За кожну штуку баксів десь по 10$ капне за 3 дня,
Тут вийшло +30$ забрати за тиждень Закидаю вільну лікву в Flash Earn на OKX За кожну штуку баксів десь по 10$ капне за 3 дня, так що нормас
246
4
No text...
315
5
Всіх з літом пацани Нехай воно принесе вам користь, витрачайте вільний від школи час продуктивно
445
6
Підсумки травня Гарний цей місяць вийшов, байбіт гарно покормив із чого був найбільший профіт Профіти: - Тіма по арбітражу +
Підсумки травня Гарний цей місяць вийшов, байбіт гарно покормив із чого був найбільший профіт Профіти: - Тіма по арбітражу + 170$ - Байбіт + 670$ - OKX Boost + 100$ - Рекламне дао: +60$ Мінусів нема бо на фючах не торгую Чистими десь 1к вийшло забрати і я дуже сильно задоволений, в наступному місяці має бути не менше Команду по трафіку по трошки розвиваю і стараюся вийти на дохід хоча б 300$+ в місяць, дао також + байбіт Далі більше, работаєм
425
7
Заробляємо з стейблів №2 В кого є стейбли на бінансі зараз можна закинути 1k$ і за тиждень забрати 45$ - Пул $GENIUS, ліміт 1
Заробляємо з стейблів №2 В кого є стейбли на бінансі зараз можна закинути 1k$ і за тиждень забрати 45$ - Пул $GENIUS, ліміт 1000 $GENIUS = 650$, за 7 днів впаде 25$, займ є на Gate - Пул $OPG, ліміт 2000 $OPG = 366$, за 7 днів впаде 15$, займ теж є на Gate В кого немає в Simple Earn пулів як у мене - прокрутіть оборот на споті в цих парах 50$ (саме купівля) і завтра з'явиться Хто не буде брати займ - беріть просто хедж
375
8
Пацани, нагадую що маю свою команду по арбітражу трафіка 💵Зараз за ліда плачу 0.8-1$ і лиємо на 2 канала, оплата за 1 ліда х
Пацани, нагадую що маю свою команду по арбітражу трафіка 💵Зараз за ліда плачу 0.8-1$ і лиємо на 2 канала, оплата за 1 ліда х2 Шукаю траферів в команду, в кого є бажання - велком Мануали софт і допомогу все надам і допоможу ✍️Пишіть в лс @PudynGames
356
9
Дааааа Наш чемпіон💪
Дааааа Наш чемпіон💪
390
10
🇺🇦Давай Усик Дивимось всі бій В коменти закину щас безплатний промік на Київстар ТБ
🇺🇦Давай Усик Дивимось всі бій В коменти закину щас безплатний промік на Київстар ТБ
352
11
Підсумки TS $BILL Прийшли виплати сьогодні, у мене проходка 2/3 На ак на який не прийшло була фул мітка Продав на 802$, чисти
Підсумки TS $BILL Прийшли виплати сьогодні, у мене проходка 2/3 На ак на який не прийшло була фул мітка Продав на 802$, чистими 725$ Нарешті байбіт мене покормив я дуже радий Далі працюємо, що у вас?
459
12
No text...
0
13
.
378
14
Прокрутив ще 1 ак ОКХ Буста Зробив об'єм на основі, на інших аках ще баланс не набився, буду з наступного дропу їх підключати
Прокрутив ще 1 ак ОКХ Буста Зробив об'єм на основі, на інших аках ще баланс не набився, буду з наступного дропу їх підключати Крутив у токені $QIC, пішло 42$ на об'єм, але рефбек ще верне 20%, чистих затрат вийде менше 30$ Завтра дроп якраз заберу з пулом в 700к$
461
15
пупупу що у вас по мітках?
пупупу що у вас по мітках?
383
16
Підсумки циклу ОКХ Boost Підсумки за мій 1 ак циклу з 29.04 по 09.05 Крутив тоді 700 середнього в токені $quq, пішло 45$ з ре
Підсумки циклу ОКХ Boost Підсумки за мій 1 ак циклу з 29.04 по 09.05 Крутив тоді 700 середнього в токені $quq, пішло 45$ з рефбеком Отримав дропів на 130$ і - затрати чистими вийшло 85$ Але я якось скіпнув дроп $BILL і не приєднався, було б так 100$+ Зараз розширюю ферму, депнув на акаунти щоб баланс набився бо я лоубанк і буду крутити аки Буду стабільно крутити 3-5 акаунтів, набивати об'єм перед дропом, якщо будуть так ще давати рефочка на 40% в цьому пості
361
17
Байбіт жоско побрив Робив 3 акаунта, на 1 прилетіла мітка і даже не зарегався, зробив там пазл хант і бонусами вивів даже в +
Байбіт жоско побрив Робив 3 акаунта, на 1 прилетіла мітка і даже не зарегався, зробив там пазл хант і бонусами вивів даже в + ак Також робив 1 в $CHIP i 1 в $OPG $CHIP дали фул мітку і не прийшла виплата $OPG приходили купони, стейкінг і тд, але виплата сама ні В $BILL роблю зараз аки, хочу зробити 3-4 акаунта, вже 2 є Тут чистими вийшло - 11$ десь тому взагалі не страшно
413
18
Підсумки квітня Закінчився цей місяць, пробував багато нового, дальше тільки більше По грошам все досі погано, але скоро стан
Підсумки квітня Закінчився цей місяць, пробував багато нового, дальше тільки більше По грошам все досі погано, але скоро стане краще. Профіти: - Тіма по трафіку: + 131$ - Bybit TS: + 60$ - Реклама: + 32.5$ - і ще по фігні Грязними за місяць 250$ - гг Чистими десь 180$, бо ще на спредах засадився Також на бізнесі втратив 20$ бо заскамили Все дуже погано вже який місяць підряд В квітні фул фокус був на тіму по трафіку, де я поставив собі ціль заробляти 500$ в місяць В травні маю виконати цю ціль, і також займатись байбітом Хто хоче лити трафік, пишіть в особисті, даю 0.8-1$ за пдп Вірю шо все в мене колись получиться
451
19
Друзі, я щодня даю вам можливість заробити, а сьогодні хочу порекомендувати унікальний канал! Там немає жодних платних послуг. Навпаки, людина дає можливість заробити всім БЕЗКОШТОВНО. Величезне прохання — підтримайте канал підпискою Автор надає безкоштовне VIP навчання. Бот для автоторгівлі, де ви абсолютно нічого не робите і не ризикуєте. Бот із сигналами, тейками та стопами — все, як ви любите. Бот для шортів від рівнів. Найшвидший скрінер, якого немає більше ніде! І все це безкоштовно. ПІДПИСУЙТЕСЯ ТА ПІДТРИМАЙТЕ КАНАЛ! ПОСИЛАННЯ https://t.me/+Lgh49amubEkxZTMy
0
20
Павло Дуров опять якусь апку зробив Хз що буде але краще залетіть ніж не залетіть @Wall
0