ch
Feedback
Шлях Школьніка

Шлях Школьніка

前往频道在 Telegram

❗️Якщо не працює посилання в тік тоці, нажміть три крапки в правому верхньому куті і нажміть "Відкрити в браузері"❗️ 🇺🇦 🤝Реклама/питання @PudynGames Рекламні менеджери: @cryptojohans Чат: https://t.me/+xgMvFyVhFJA0ZjMy

显示更多
1 142
订阅者
-224 小时
-77
-2630
吸引订阅者
六月 '26
六月 '26
+7
在0个频道中
五月 '26
+31
在0个频道中
Get PRO
四月 '26
+40
在1个频道中
Get PRO
三月 '26
+40
在1个频道中
Get PRO
二月 '26
+41
在4个频道中
Get PRO
一月 '26
+48
在0个频道中
Get PRO
十二月 '25
+29
在1个频道中
Get PRO
十一月 '25
+123
在1个频道中
Get PRO
十月 '25
+96
在8个频道中
Get PRO
九月 '25
+174
在14个频道中
Get PRO
八月 '25
+284
在18个频道中
Get PRO
七月 '25
+67
在2个频道中
Get PRO
六月 '25
+77
在3个频道中
Get PRO
五月 '25
+241
在4个频道中
Get PRO
四月 '25
+2 099
在3个频道中
Get PRO
三月 '25
+113
在9个频道中
Get PRO
二月 '25
+195
在17个频道中
Get PRO
一月 '25
+236
在18个频道中
Get PRO
十二月 '24
+163
在12个频道中
Get PRO
十一月 '24
+100
在12个频道中
Get PRO
十月 '24
+118
在10个频道中
Get PRO
九月 '24
+303
在17个频道中
Get PRO
八月 '24
+82
在2个频道中
日期
订阅者增长
提及
频道
26 六月+1
25 六月0
24 六月0
23 六月0
22 六月+1
21 六月0
20 六月0
19 六月0
18 六月0
17 六月0
16 六月0
15 六月0
14 六月0
13 六月+1
12 六月+1
11 六月0
10 六月0
09 六月+2
08 六月0
07 六月0
06 六月0
05 六月0
04 六月0
03 六月0
02 六月+1
01 六月0
频道帖子
Забрав сьогодні дроп $ARX На основі вже +70$ з циклу вийшло, на інших акаунтах вже 0, сподіваюсь дропи ще будуть ОКХ дуже сил
Забрав сьогодні дроп $ARX На основі вже +70$ з циклу вийшло, на інших акаунтах вже 0, сподіваюсь дропи ще будуть ОКХ дуже сильно кормить, планую розширяти ферму

2
Зробив прокрут OKX Boost під завтрашній дроп $ARX Прокрутив 2 акаунта, 1 в $USDT інший в $QIC в мережах X Layer По затратам п
Зробив прокрут OKX Boost під завтрашній дроп $ARX Прокрутив 2 акаунта, 1 в $USDT інший в $QIC в мережах X Layer По затратам пішло чистими: 24$ на прокрут $USDT 35$ на прокрут в $QIC + ще мій мейн акаунт який крутив ще під минулі 2 дропа Завтра має бути дроп $ARX з пулом 850к$ Думаю на ак вийде по 20-25$, затрати повністю або частично відіб'є Хто ще не крутить - нагадую за рефку у 40%
137
3
Тут вийшло +30$ забрати за тиждень Закидаю вільну лікву в Flash Earn на OKX За кожну штуку баксів десь по 10$ капне за 3 дня,
Тут вийшло +30$ забрати за тиждень Закидаю вільну лікву в Flash Earn на OKX За кожну штуку баксів десь по 10$ капне за 3 дня, так що нормас
246
4
没有文字...
315
5
Всіх з літом пацани Нехай воно принесе вам користь, витрачайте вільний від школи час продуктивно
445
6
Підсумки травня Гарний цей місяць вийшов, байбіт гарно покормив із чого був найбільший профіт Профіти: - Тіма по арбітражу +
Підсумки травня Гарний цей місяць вийшов, байбіт гарно покормив із чого був найбільший профіт Профіти: - Тіма по арбітражу + 170$ - Байбіт + 670$ - OKX Boost + 100$ - Рекламне дао: +60$ Мінусів нема бо на фючах не торгую Чистими десь 1к вийшло забрати і я дуже сильно задоволений, в наступному місяці має бути не менше Команду по трафіку по трошки розвиваю і стараюся вийти на дохід хоча б 300$+ в місяць, дао також + байбіт Далі більше, работаєм
425
7
Заробляємо з стейблів №2 В кого є стейбли на бінансі зараз можна закинути 1k$ і за тиждень забрати 45$ - Пул $GENIUS, ліміт 1
Заробляємо з стейблів №2 В кого є стейбли на бінансі зараз можна закинути 1k$ і за тиждень забрати 45$ - Пул $GENIUS, ліміт 1000 $GENIUS = 650$, за 7 днів впаде 25$, займ є на Gate - Пул $OPG, ліміт 2000 $OPG = 366$, за 7 днів впаде 15$, займ теж є на Gate В кого немає в Simple Earn пулів як у мене - прокрутіть оборот на споті в цих парах 50$ (саме купівля) і завтра з'явиться Хто не буде брати займ - беріть просто хедж
375
8
Пацани, нагадую що маю свою команду по арбітражу трафіка 💵Зараз за ліда плачу 0.8-1$ і лиємо на 2 канала, оплата за 1 ліда х
Пацани, нагадую що маю свою команду по арбітражу трафіка 💵Зараз за ліда плачу 0.8-1$ і лиємо на 2 канала, оплата за 1 ліда х2 Шукаю траферів в команду, в кого є бажання - велком Мануали софт і допомогу все надам і допоможу ✍️Пишіть в лс @PudynGames
356
9
Дааааа Наш чемпіон💪
Дааааа Наш чемпіон💪
390
10
🇺🇦Давай Усик Дивимось всі бій В коменти закину щас безплатний промік на Київстар ТБ
🇺🇦Давай Усик Дивимось всі бій В коменти закину щас безплатний промік на Київстар ТБ
352
11
Підсумки TS $BILL Прийшли виплати сьогодні, у мене проходка 2/3 На ак на який не прийшло була фул мітка Продав на 802$, чисти
Підсумки TS $BILL Прийшли виплати сьогодні, у мене проходка 2/3 На ак на який не прийшло була фул мітка Продав на 802$, чистими 725$ Нарешті байбіт мене покормив я дуже радий Далі працюємо, що у вас?
459
12
没有文字...
0
13
.
378
14
Прокрутив ще 1 ак ОКХ Буста Зробив об'єм на основі, на інших аках ще баланс не набився, буду з наступного дропу їх підключати
Прокрутив ще 1 ак ОКХ Буста Зробив об'єм на основі, на інших аках ще баланс не набився, буду з наступного дропу їх підключати Крутив у токені $QIC, пішло 42$ на об'єм, але рефбек ще верне 20%, чистих затрат вийде менше 30$ Завтра дроп якраз заберу з пулом в 700к$
461
15
пупупу що у вас по мітках?
пупупу що у вас по мітках?
383
16
Підсумки циклу ОКХ Boost Підсумки за мій 1 ак циклу з 29.04 по 09.05 Крутив тоді 700 середнього в токені $quq, пішло 45$ з ре
Підсумки циклу ОКХ Boost Підсумки за мій 1 ак циклу з 29.04 по 09.05 Крутив тоді 700 середнього в токені $quq, пішло 45$ з рефбеком Отримав дропів на 130$ і - затрати чистими вийшло 85$ Але я якось скіпнув дроп $BILL і не приєднався, було б так 100$+ Зараз розширюю ферму, депнув на акаунти щоб баланс набився бо я лоубанк і буду крутити аки Буду стабільно крутити 3-5 акаунтів, набивати об'єм перед дропом, якщо будуть так ще давати рефочка на 40% в цьому пості
361
17
Байбіт жоско побрив Робив 3 акаунта, на 1 прилетіла мітка і даже не зарегався, зробив там пазл хант і бонусами вивів даже в +
Байбіт жоско побрив Робив 3 акаунта, на 1 прилетіла мітка і даже не зарегався, зробив там пазл хант і бонусами вивів даже в + ак Також робив 1 в $CHIP i 1 в $OPG $CHIP дали фул мітку і не прийшла виплата $OPG приходили купони, стейкінг і тд, але виплата сама ні В $BILL роблю зараз аки, хочу зробити 3-4 акаунта, вже 2 є Тут чистими вийшло - 11$ десь тому взагалі не страшно
413
18
Підсумки квітня Закінчився цей місяць, пробував багато нового, дальше тільки більше По грошам все досі погано, але скоро стан
Підсумки квітня Закінчився цей місяць, пробував багато нового, дальше тільки більше По грошам все досі погано, але скоро стане краще. Профіти: - Тіма по трафіку: + 131$ - Bybit TS: + 60$ - Реклама: + 32.5$ - і ще по фігні Грязними за місяць 250$ - гг Чистими десь 180$, бо ще на спредах засадився Також на бізнесі втратив 20$ бо заскамили Все дуже погано вже який місяць підряд В квітні фул фокус був на тіму по трафіку, де я поставив собі ціль заробляти 500$ в місяць В травні маю виконати цю ціль, і також займатись байбітом Хто хоче лити трафік, пишіть в особисті, даю 0.8-1$ за пдп Вірю шо все в мене колись получиться
451
19
Друзі, я щодня даю вам можливість заробити, а сьогодні хочу порекомендувати унікальний канал! Там немає жодних платних послуг. Навпаки, людина дає можливість заробити всім БЕЗКОШТОВНО. Величезне прохання — підтримайте канал підпискою Автор надає безкоштовне VIP навчання. Бот для автоторгівлі, де ви абсолютно нічого не робите і не ризикуєте. Бот із сигналами, тейками та стопами — все, як ви любите. Бот для шортів від рівнів. Найшвидший скрінер, якого немає більше ніде! І все це безкоштовно. ПІДПИСУЙТЕСЯ ТА ПІДТРИМАЙТЕ КАНАЛ! ПОСИЛАННЯ https://t.me/+Lgh49amubEkxZTMy
0
20
Павло Дуров опять якусь апку зробив Хз що буде але краще залетіть ніж не залетіть @Wall
0