Гальчин в крипті
Open in Telegram
Показую як виносити хороші кошти з крипти. Без лишньої води! Стосовно співпраці чи реклами пишіть @nazar_qwe Менеджер: @qwe_ads | @S0ni_k | @ostapsmm | @movebyAyro | @pifagor_dao | @kassurp | @castomy | @Arch1k3 | @mka301 | @cryptojohans | @vo1tage_web
Show more1 596
Subscribers
-224 hours
-147 days
-3630 days
Posts Archive
1 596
Сьогодні лудимо знову? 😁
О 17.00 за київським часом буде проходити лістинг на спот бінанс токена $BMT та будуть роздавати нагороди холдерам. В загальному пул - 3% салпаю
Набрав вже позу на приблизно 25% загальної позиції, DYOR
1 596
Сьогодні трохи лудив на ф'ючах по токенах $JELLYJELLY та $MUBARAK як результат вийшло отримати символічні 15$ 😁
Створив щітпост де буду писати все підряд - тиць тиць
1 596
🚀 Дізнайся про найсвіжіший крипто-заробіток із AIM 😁
Якщо ти криптан, який знає, що у світі крипти щодня з'являються нові можливості для заробітку, то цей канал - саме те, що тобі потрібно!
⚡️ Ми публікуємо інфу, поки вона ще гаряча.
У нас ти знайдеш щойно анонсовані проєкти, перспективні альткоїни, свіжі airdrop'и, і, звісно, унікальні можливості для заробітку. Сюди потрапляє тільки перевірений і якісний контент, без води і фейку.
📈 Прокачай свій крипто-портфель і будь першим у темі з останніми новинами та аналітикою, які ми готуємо щодня.
Підпишись просто зараз і ввімкни сповіщення - не пропусти жодного шансу збільшити свій дохід!
1 596
Позицію не відкривав
В діскорді з'явилася інформація, що клейм вже активний і буде тривати до 18 числа, хто заходив має +20-50%
Я вчора позицію не набирав, тому цей раз без профіту, і непотрібно заходити бо сильної нагрузки на стакан не буде!
1 596
Завтра в 12.00 розлок $Solv 😁
Буде розблоковано майже 12% від капи, токени підуть на ком'юніті тобто смарт відкрити шорт
DYOR
1 596
Ноди без болю - @nodes_garden
Завжди хотів спробувати ставити ноди, але відчував біль з гайдами, серверами і нескінченними оновленнями? Я теж. Поки не знайшов nodes.garden - сервіс, який робить усе за тебе. Просто вибираєш ноду, оплачуєш - і готово.
Щедрі дропи роздають кошти нодерам, ось кілька прикладів за останні півроку, де роздали нодерам:
⚫️IO net: 250-5000$ за ноду
⚫️Taiko: 2000-12000$ за ноду
⚫️Avail: до 5000$ за ноду
⚫️Grass: 50-10000$ за акаунт
⚫️Mantra: до 10000$ за 1 ноду
Зараз у хлопців з @nodes_garden можна купити ноди на хайпові проєкти Abstract, Unichain, Soneium, Hyperspace, DAWN, Grass та ін
За всього 5-25$ на місяць за кожну ноду. А дропи можуть відбити вкладення з лишком.
Захотів протестувати? Лови знижку 10% з кодом
5A9203 при оплаті
#реклама1 596
Можливо для новачків знову схоже відео - тик зняти, тільки напишіть в коменти про що відео гайд зняти 😁
1 596
Першому хто скине фото чим займається закину 25 грн 😁
Щоб не пропускати таке вмикай повідомлення на каналі!
1 596
Перша велика партнерська акція від AscendEX у 2025 році 😁
Понад 46 країн СНД та Європи – у кожній країні будуть свої переможці!
Що робити?
⚫️Зареєструйте акаунт за посиланням (якщо у вас його немає)
⚫️Здійсніть угоду та повідомте свій UID менеджеру (з вами зв’яжуться, якщо ви переможете!)
Призовий фонд для кожної країни:
1 місце – $2200
2 місце – $1550
Фізичні призи для 3-го місця: iPhone 16, MacBook Air M3, Apple Watch Ultra 2
Дедлайн: 13 – 31 березня
Деталі на сайті: посилання
😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат
1 596
Інформація для людиків 😁
MEXC здається топова біржа, можемо торгувати без KYC, лудимо на новинах і т.д
Зараз ввели прикол що бриють фул ак і з фул балансу заберають всі кошти, колись їх можна було вивести через 1 рік, але зараз сенсу немає чекати, так як не буде що виводити
Детальну інформацію можете прочитати в статті
1 596
Сьогодні о 12:00 за Києвом лістинг $PELL 😁
Відомо що лістинг буде лише на Bybit і Gate, ф'ючерси будуть також на MEXC
Багато лудки може бути, але я б шорт не рекомендував ставити, можливо поставлю коли буде висока ціна для токена
Мабуть буду шукати арбітраж, нічого більшого
DYOR
1 596
Bybit підготував для нас новий Launchpool $PELL 😁
Що робити?
⚫️переходимо за посиланням
⚫️Заносимо свої токени
Деталі:
⚫️Пул PELL: 4,000,000 PELL
⚫️Мін. сума для стейкінгу: 1,000 PELL
⚫️Макс. сума для стейкінгу: 200,000 PELL
⚫️Пул USDC: 10,000,000 PELL
⚫️Мін. сума для стейкінгу: 100 USDC
⚫️Макс. сума для стейкінгу: 2,000 USDC
⚫️Пул MNT: 6,000,000 PELL
⚫️Мін. сума для стейкінгу: 100 MNT
⚫️Макс. сума для стейкінгу: 10,000 MNT
Дедлайн: 13 березня 10:00 UTC - 20 березня 10:00 UTC
Лістинг PELL/USDT буде 13 березня 2025 року о 10:00 UTC
1 596
Чергові фрі кошти від нового IDO на Binance 😁
Binance знову запустив IDO з перепідпискою, цього разу з токеном $BMT
Що робити?
⚫️Реєструємось на Binance
⚫️Заливаємо до 3 $BNB на Web3 гаманець
⚫️Заходимо в dApps і вкидаємо в IDO
IDO пройде з 10:00 до 13:00, після чого будуть розподіли
Взагальному в останній час вивозимо тільки на новинах та страшній лудці, хоч щось можна спробувати без затрат, якщо що хеджуйте купляні вами $BNB щоб покрити витрати курсу
😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат | Гальчин Хаває
1 596
🚀 Шукаєш актуальні новини в світі крипти?
На ФінПульс тільки свіжа інфа щодо новин: найактуальніші новини щогодини, новини які вказують на гарний ринок, останні тренди. Усе, що допоможе залишатися в темі та знати інформацію раніше всіх!
Підписуйся і запасай своє інфополе актуальною інформацією!
#реклама
1 596
🚀 Шукаєш актуальні новини в світі крипти?
На ФінПульс тільки свіжа інфа щодо новин: найактуальніші новини щогодини, новини які вказують на гарний ринок, останні тренди. Усе, що допоможе залишатися в темі та знати інформацію раніше всіх!
Підписуйся і запасай своє інфополе актуальною інформацією!
#реклама
1 596
Сьогодні був дуже хороший день 😁
Бінанс накинув по 40$ з чимось на акаунт, шорт $BNB дав 200$, ще б кождного дня були такі можливості шортити чи лонгувати по хороших для всіх новинах
Думаю у вас є багато щіт чи альфа каналів де пишуть про таке, але якщо вам потрібно писати про такі новини, просто ставте реакції і буду вам писати про таке, або створю свій 2 кнаал)
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
