uz
Feedback
Гальчин в крипті

Гальчин в крипті

Kanalga Telegram’da o‘tish

Показую як виносити хороші кошти з крипти. Без лишньої води! Стосовно співпраці чи реклами пишіть @nazar_qwe Менеджер: @qwe_ads | @S0ni_k | @ostapsmm | @movebyAyro | @pifagor_dao | @kassurp | @castomy | @Arch1k3 | @mka301 | @cryptojohans | @vo1tage_web

Ko'proq ko'rsatish
1 596
Obunachilar
-224 soatlar
-147 kunlar
-3630 kunlar
Postlar arxiv
Сьогодні лудимо знову? 😁 О 17.00 за київським часом буде проходити лістинг на спот бінанс токена $BMT та будуть роздавати нагороди холдерам. В загальному пул - 3% салпаю Набрав вже позу на приблизно 25% загальної позиції, DYOR

Сьогодні трохи лудив на ф'ючах по токенах $JELLYJELLY та $MUBARAK як результат вийшло отримати символічні 15$ 😁 Створив щітпост де буду писати все підряд - тиць тиць

🚀 Дізнайся про найсвіжіший крипто-заробіток із AIM 😁 Якщо ти криптан, який знає, що у світі крипти щодня з'являються нові можливості для заробітку, то цей канал - саме те, що тобі потрібно! ⚡️ Ми публікуємо інфу, поки вона ще гаряча. У нас ти знайдеш щойно анонсовані проєкти, перспективні альткоїни, свіжі airdrop'и, і, звісно, унікальні можливості для заробітку. Сюди потрапляє тільки перевірений і якісний контент, без води і фейку. 📈 Прокачай свій крипто-портфель і будь першим у темі з останніми новинами та аналітикою, які ми готуємо щодня. Підпишись просто зараз і ввімкни сповіщення - не пропусти жодного шансу збільшити свій дохід!

Позицію не відкривав В діскорді з'явилася інформація, що клейм вже активний і буде тривати до 18 числа, хто заходив має +20-50% Я вчора позицію не набирав, тому цей раз без профіту, і непотрібно заходити бо сильної нагрузки на стакан не буде!

Завтра в 12.00 розлок $Solv 😁 Буде розблоковано майже 12% від капи, токени підуть на ком'юніті тобто смарт відкрити шорт DYOR

Ноди без болю - @nodes_garden Завжди хотів спробувати ставити ноди, але відчував біль з гайдами, серверами і нескінченними он
Ноди без болю - @nodes_garden Завжди хотів спробувати ставити ноди, але відчував біль з гайдами, серверами і нескінченними оновленнями? Я теж. Поки не знайшов nodes.garden - сервіс, який робить усе за тебе. Просто вибираєш ноду, оплачуєш - і готово. Щедрі дропи роздають кошти нодерам, ось кілька прикладів за останні півроку, де роздали нодерам: ⚫️IO net: 250-5000$ за ноду ⚫️Taiko: 2000-12000$ за ноду ⚫️Avail: до 5000$ за ноду ⚫️Grass: 50-10000$ за акаунт ⚫️Mantra: до 10000$ за 1 ноду Зараз у хлопців з @nodes_garden можна купити ноди на хайпові проєкти Abstract, Unichain, Soneium, Hyperspace, DAWN, Grass та ін За всього 5-25$ на місяць за кожну ноду. А дропи можуть відбити вкладення з лишком. Захотів протестувати? Лови знижку 10% з кодом 5A9203 при оплаті #реклама

Можливо для новачків знову схоже відео - тик зняти, тільки напишіть в коменти про що відео гайд зняти 😁

Першому хто скине фото чим займається закину 25 грн 😁 Щоб не пропускати таке вмикай повідомлення на каналі!

Пашку випустили
Пашку випустили

Перша велика партнерська акція від AscendEX у 2025 році 😁 Понад 46 країн СНД та Європи – у кожній країні будуть свої перемож
Перша велика партнерська акція від AscendEX у 2025 році 😁 Понад 46 країн СНД та Європи – у кожній країні будуть свої переможці! Що робити? ⚫️Зареєструйте акаунт за посиланням (якщо у вас його немає) ⚫️Здійсніть угоду та повідомте свій UID менеджеру (з вами зв’яжуться, якщо ви переможете!) Призовий фонд для кожної країни: 1 місце – $2200 2 місце – $1550 Фізичні призи для 3-го місця: iPhone 16, MacBook Air M3, Apple Watch Ultra 2 Дедлайн: 13 – 31 березня Деталі на сайті: посилання 😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат

Нормуль, тільки що фастом зайшов +50$
Нормуль, тільки що фастом зайшов +50$

Про актив не забуваємо, Вам кілька секунд, а мені хороший настрій)

Інформація для людиків 😁 MEXC здається топова біржа, можемо торгувати без KYC, лудимо на новинах і т.д Зараз ввели прикол що
Інформація для людиків 😁 MEXC здається топова біржа, можемо торгувати без KYC, лудимо на новинах і т.д Зараз ввели прикол що бриють фул ак і з фул балансу заберають всі кошти, колись їх можна було вивести через 1 рік, але зараз сенсу немає чекати, так як не буде що виводити Детальну інформацію можете прочитати в статті

Сьогодні о 12:00 за Києвом лістинг $PELL 😁 Відомо що лістинг буде лише на Bybit і Gate, ф'ючерси будуть також на MEXC Багато лудки може бути, але я б шорт не рекомендував ставити, можливо поставлю коли буде висока ціна для токена Мабуть буду шукати арбітраж, нічого більшого DYOR

Bybit підготував для нас новий Launchpool $PELL 😁 Що робити? ⚫️переходимо за посиланням ⚫️Заносимо свої токени Деталі: ⚫️Пул
Bybit підготував для нас новий Launchpool $PELL 😁 Що робити? ⚫️переходимо за посиланням ⚫️Заносимо свої токени Деталі: ⚫️Пул PELL: 4,000,000 PELL ⚫️Мін. сума для стейкінгу: 1,000 PELL ⚫️Макс. сума для стейкінгу: 200,000 PELL ⚫️Пул USDC: 10,000,000 PELL ⚫️Мін. сума для стейкінгу: 100 USDC ⚫️Макс. сума для стейкінгу: 2,000 USDC ⚫️Пул MNT: 6,000,000 PELL ⚫️Мін. сума для стейкінгу: 100 MNT ⚫️Макс. сума для стейкінгу: 10,000 MNT Дедлайн: 13 березня 10:00 UTC - 20 березня 10:00 UTC Лістинг PELL/USDT буде 13 березня 2025 року о 10:00 UTC

Чергові фрі кошти від нового IDO на Binance 😁 Binance знову запустив IDO з перепідпискою, цього разу з токеном $BMT Що робит
Чергові фрі кошти від нового IDO на Binance 😁 Binance знову запустив IDO з перепідпискою, цього разу з токеном $BMT Що робити? ⚫️Реєструємось на Binance ⚫️Заливаємо до 3 $BNB на Web3 гаманець ⚫️Заходимо в dApps і вкидаємо в IDO IDO пройде з 10:00 до 13:00, після чого будуть розподіли Взагальному в останній час вивозимо тільки на новинах та страшній лудці, хоч щось можна спробувати без затрат, якщо що хеджуйте купляні вами $BNB щоб покрити витрати курсу 😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат | Гальчин Хаває

🚀 Шукаєш актуальні новини в світі крипти? На ФінПульс тільки свіжа інфа щодо новин: найактуальніші новини щогодини, новини які вказують на гарний ринок, останні тренди. Усе, що допоможе залишатися в темі та знати інформацію раніше всіх! Підписуйся і запасай своє інфополе актуальною інформацією! #реклама

🚀 Шукаєш актуальні новини в світі крипти? На ФінПульс тільки свіжа інфа щодо новин: найактуальніші новини щогодини, новини які вказують на гарний ринок, останні тренди. Усе, що допоможе залишатися в темі та знати інформацію раніше всіх! Підписуйся і запасай своє інфополе актуальною інформацією! #реклама

Сьогодні був дуже хороший день 😁 Бінанс накинув по 40$ з чимось на акаунт, шорт $BNB дав 200$, ще б кождного дня були такі можливості шортити чи лонгувати по хороших для всіх новинах Думаю у вас є багато щіт чи альфа каналів де пишуть про таке, але якщо вам потрібно писати про такі новини, просто ставте реакції і буду вам писати про таке, або створю свій 2 кнаал)