en
Feedback
Тезер

Тезер

Open in Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Show more

📈 Analytical overview of Telegram channel Тезер

Channel Тезер (@macotezer) in the Ukrainian language segment is an active participant. Currently, the community unites 14 601 subscribers, ranking 7 648 in the Cryptocurrencies category and 4 123 in the Ukraine region.

📊 Audience metrics and dynamics

Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 14 601 subscribers.

According to the latest data from 25 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by -192 over the last 30 days and by -4 over the last 24 hours, overall reach remains high.

  • Verification status: Not verified
  • Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 10.39%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 6.59% reactions from the total number of subscribers.
  • Post reach: On average, each post receives 1 517 views. Within the first day, a publication typically gains 963 views.
  • Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 12.
  • Thematic interests: Content is focused on key topics such as bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 Description and content policy

The author describes the resource as a platform for expressing subjective opinions:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 26 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Cryptocurrencies category.

14 601
Subscribers
-424 hours
-147 days
-19230 days
Posts Archive
ETH USDT – 1D Ефір на старшому ТФ виглядає навіть сильніше, ніж BTC. Вже сформований дизбаланс, від якого логічно працювати н
+1
ETH USDT – 1D Ефір на старшому ТФ виглядає навіть сильніше, ніж BTC. Вже сформований дизбаланс, від якого логічно працювати на продовження руху 📈 Плюс бачимо гарну полицю компресії — а з досвіду знаємо, що такі речі знімаються швидко. І якщо дадуть імпульс, то «паличка» вверх тут взагалі не буде проблемою. Тому працюємо максимально обережно 🎹 Найбезпечніший варіант — дочекатись ціни в зоні інтересу та просто приєднатись до тренду, а не вгадувати. ETH USDT – 1H Локально маємо зняття 1982. Якщо ціна продовжить закриватись нижче — на ЛТФ можна отримати модель входу і працювати в зону 1890–1850. Там залишено достатньо неефективностей, плюс на 1D це буде повноцінне заповнення денного IMB. Торгую на біржі BingX 👇

photo content

BTC / USDT – 1D На денці хочеться вже побачити FF в 1D імбаланс, і вже від тієї зони отримати реакцію на зниження 📉 Зараз у
+1
BTC / USDT – 1D На денці хочеться вже побачити FF в 1D імбаланс, і вже від тієї зони отримати реакцію на зниження 📉 Зараз у нас починає формуватись неефективність в вигляді подвійно imb від 65k, тому саме там буде логічно приймати рішення по шорту. BTC USDT - 1h Якщо дивитись більш локально, то зверху у нас є незаповнений IMB — думаю, це питання часу, коли його закриють. Або тест цієї зони, або FF стане для нас тригером для набору позицій у зонах інтересу 📊 Але важливий момент — сьогодні виходять новини по Nvidia, а вони реально можуть розкачати ринок. Як ми знаємо, новини часто просто пришвидшують доставку ціни до потрібних рівнів. Особисто я буду спостерігати в діапазоні 66 700 – 67 400. Дивлюсь на цінобудування, якщо з’явиться чітка модель входу — буду заходити в позицію. Без підтвердження — не лізу 🎹 Більш консервативний варіант — дочекатись відкату в зону 0.5 по Fibonacci (район 64k) і вже звідти працювати в лонг з ціллю на рейд 70k 🎯 Торгую на біржі BingX

BTC Вчора зайшли гарні покупки які в суммі закинули ціну на 5% вище Але на даний момент часу вприраємось в лімітний супротив
BTC Вчора зайшли гарні покупки які в суммі закинули ціну на 5% вище Але на даний момент часу вприраємось в лімітний супротив і активність покупців зійшла на нуль Тому є велика ймовірність корекції в сторону 63.5к Торгую на біржі BingX

Всім привіт! 👋 Мене звати Сергій Романчук. Від сьогодні я стаю частинкою команди Тезер як Трейдер аналітик ❤️ Мій шлях в крипті почався ще у 2022 році, коли я купив BTC по 15к. Так, вдалий момент, але далі все було не так солодко: - Ф’ючерси. - Пошук стратегії. - Злиті баланси. - Нерви. - Дисципліна. Два роки я реально шукав свою модель, тестував, помилявся, втрачав і знову повертався. І в результаті зібрав систему, яка дає стабільний результат 💥 Від сьогодні буду вас радувати аналітикою та угодами по BTC - ETH та альт парами 🚀 Давайте знайомитись) Радий буду відповісти на ваші питання в коментах

GBP Погнав гарно але без тесту 5м фвг((( Хто зажимав одразу на першому зломів всіх вітаю Торгую на біржі BingX
GBP Погнав гарно але без тесту 5м фвг((( Хто зажимав одразу на першому зломів всіх вітаю Торгую на біржі BingX

BTC По новинах не фінал Сьогодні вступають в силу нові мита Трампа Суд заперечує факт того що Трамп може їх продожувати Трамп
BTC По новинах не фінал Сьогодні вступають в силу нові мита Трампа Суд заперечує факт того що Трамп може їх продожувати Трамп каже що може... Сенат уже вчора подав законопроект який вимагає компенсацію збитків від незаконних мит В той же час Єропа поки не розуміє яким чином вести торгівлю з США, а штати не дають відповіді взагалі. Тому є велика ймовірність тимчасової зупинки торгівлі між Європою та США. І дедоляризація з кожним днем все ближче і ближче Частка USD 56.9% Торгую на біржі BingX

GBP 2а варіанти для роботи Все буде залежати від того де ми спочатку знімемо лікву і будемо давати закріплення Логічніше буде
+1
GBP 2а варіанти для роботи Все буде залежати від того де ми спочатку знімемо лікву і будемо давати закріплення Логічніше буде через зняття іквелів над АХ Торгую на біржі BingX

BTC А я попереджав🤔 Торгую на біржі BingX
BTC А я попереджав🤔 Торгую на біржі BingX

BTC Фонда вже червона🩸 BTC скоріш за все на перелой піде Мита вступають в силу вже завтра Торгую на біржі BingX
BTC Фонда вже червона🩸 BTC скоріш за все на перелой піде Мита вступають в силу вже завтра Торгую на біржі BingX

NAS100 Гарненько йде Ближче жо америки можна придивитись Торгую на біржі BingX
NAS100 Гарненько йде Ближче жо америки можна придивитись Торгую на біржі BingX

BTC Ідеально по вчорашньому огляду... Мита вступають в силу вже завтра Європа хоче ратифікувати торгівельну угоду Крч, весь д
BTC Ідеально по вчорашньому огляду... Мита вступають в силу вже завтра Європа хоче ратифікувати торгівельну угоду Крч, весь двіж попереду Торгую на біржі BingX

Наш улюблений серіал: 1сезон - Трамп гамнить Байдена 2сезон - Трамп проти світу. Нові мита 3сезон - Трамп проти голови ФРС 4сезон - Трамп проти верховного суду - soon👀 Верховний суд США відхилив твердження Трампа про необмежену владу вводити та скасовувати мита, тим самим встановивши нові обмеження президентської влади. Рішення, прийняте більшістю голосів 6 проти 3, включало трьох суддів, призначених республіканцями, які підкреслили конституційні межі президентської влади та звинуватили Трампа у прагненні до "трансформаційного розширення" своїх повноважень.

BTC Трамп збільшив мита на 5% Маніпуляцій таких як 10го жовтня не було. Після рішення суду про відміну мит ми не побачили пам
BTC Трамп збільшив мита на 5% Маніпуляцій таких як 10го жовтня не було. Після рішення суду про відміну мит ми не побачили пампу Після збільшення мит дампу також не було Ближче до відкриття азії дадуть волатильність і скоріш за все вже в азію ціна спокійно може сходити нижче 66-65к Торгую на біржі BigX

Трамп після рішення суду вирішив підняти тарифи з 10% на 15%😂 Ну і звинуватив верховний суд в співпраці з Європою Ну хто б с
Трамп після рішення суду вирішив підняти тарифи з 10% на 15%😂 Ну і звинуватив верховний суд в співпраці з Європою Ну хто б сумнівався😂 Торгую на біржі BingX

BTC 5 червоних місячних свічок в ряд👀 Торгую на біржі BingX
BTC 5 червоних місячних свічок в ряд👀 Торгую на біржі BingX

Дуже багато питань... Чи будуть повертати кошти отримані за рахунок тарифів? Трамп заявляв що має обхідні шляхи у випадку відміни мит, що це за шляхи? Які далі дії? Також погрожував сьогодні вдарити по Ірану... Відповідей ми не знаємо, будемо все розуміти по ходу розвитку подій Найраще зараз це йти балдіти і відпочивати, ринок може дати жосткі ножі. І всі новини вже ближче до закриття ринків. Чекаємо понеділок і вже тоді будемо вирішувати як рухатись далі Торгую на біржі BingX

Полюбому старий скоро почне виступати🫠 Як же він не любить коли хтось псує йому настрій... Чекаємо пекельні качелі на ринках??? Торгую на біржі BingX

Суд признав мита Трампа незаконними Ого👀

Бліц Пишіть короткі питання в чат, я буду давати короткі відповіді Трішки поспілкуємось)