fa
Feedback
Тезер

Тезер

رفتن به کانال در Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Тезер

کانال Тезер (@macotezer) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 14 611 مشترک است و جایگاه 7 676 را در دسته رمزارزها و رتبه 4 121 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 14 611 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 24 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -203 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر 3 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.36% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 6.65% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 1 514 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 971 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 12 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 25 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

14 611
مشترکین
+324 ساعت
-137 روز
-20330 روز
آرشیو پست ها
GBP 2а варіанти для роботи Все буде залежати від того де ми спочатку знімемо лікву і будемо давати закріплення Логічніше буде
+1
GBP 2а варіанти для роботи Все буде залежати від того де ми спочатку знімемо лікву і будемо давати закріплення Логічніше буде через зняття іквелів над АХ Торгую на біржі BingX

BTC А я попереджав🤔 Торгую на біржі BingX
BTC А я попереджав🤔 Торгую на біржі BingX

BTC Фонда вже червона🩸 BTC скоріш за все на перелой піде Мита вступають в силу вже завтра Торгую на біржі BingX
BTC Фонда вже червона🩸 BTC скоріш за все на перелой піде Мита вступають в силу вже завтра Торгую на біржі BingX

NAS100 Гарненько йде Ближче жо америки можна придивитись Торгую на біржі BingX
NAS100 Гарненько йде Ближче жо америки можна придивитись Торгую на біржі BingX

BTC Ідеально по вчорашньому огляду... Мита вступають в силу вже завтра Європа хоче ратифікувати торгівельну угоду Крч, весь д
BTC Ідеально по вчорашньому огляду... Мита вступають в силу вже завтра Європа хоче ратифікувати торгівельну угоду Крч, весь двіж попереду Торгую на біржі BingX

Наш улюблений серіал: 1сезон - Трамп гамнить Байдена 2сезон - Трамп проти світу. Нові мита 3сезон - Трамп проти голови ФРС 4сезон - Трамп проти верховного суду - soon👀 Верховний суд США відхилив твердження Трампа про необмежену владу вводити та скасовувати мита, тим самим встановивши нові обмеження президентської влади. Рішення, прийняте більшістю голосів 6 проти 3, включало трьох суддів, призначених республіканцями, які підкреслили конституційні межі президентської влади та звинуватили Трампа у прагненні до "трансформаційного розширення" своїх повноважень.

BTC Трамп збільшив мита на 5% Маніпуляцій таких як 10го жовтня не було. Після рішення суду про відміну мит ми не побачили пам
BTC Трамп збільшив мита на 5% Маніпуляцій таких як 10го жовтня не було. Після рішення суду про відміну мит ми не побачили пампу Після збільшення мит дампу також не було Ближче до відкриття азії дадуть волатильність і скоріш за все вже в азію ціна спокійно може сходити нижче 66-65к Торгую на біржі BigX

Трамп після рішення суду вирішив підняти тарифи з 10% на 15%😂 Ну і звинуватив верховний суд в співпраці з Європою Ну хто б с
Трамп після рішення суду вирішив підняти тарифи з 10% на 15%😂 Ну і звинуватив верховний суд в співпраці з Європою Ну хто б сумнівався😂 Торгую на біржі BingX

BTC 5 червоних місячних свічок в ряд👀 Торгую на біржі BingX
BTC 5 червоних місячних свічок в ряд👀 Торгую на біржі BingX

Дуже багато питань... Чи будуть повертати кошти отримані за рахунок тарифів? Трамп заявляв що має обхідні шляхи у випадку відміни мит, що це за шляхи? Які далі дії? Також погрожував сьогодні вдарити по Ірану... Відповідей ми не знаємо, будемо все розуміти по ходу розвитку подій Найраще зараз це йти балдіти і відпочивати, ринок може дати жосткі ножі. І всі новини вже ближче до закриття ринків. Чекаємо понеділок і вже тоді будемо вирішувати як рухатись далі Торгую на біржі BingX

Полюбому старий скоро почне виступати🫠 Як же він не любить коли хтось псує йому настрій... Чекаємо пекельні качелі на ринках??? Торгую на біржі BingX

Суд признав мита Трампа незаконними Ого👀

Бліц Пишіть короткі питання в чат, я буду давати короткі відповіді Трішки поспілкуємось)

Муд пятниці це показати сетап і не зажати😂 Торгую на біржі BingX
Муд пятниці це показати сетап і не зажати😂 Торгую на біржі BingX

Список новин на сьогодні Будьте обережні Торгую на біржі BingX
Список новин на сьогодні Будьте обережні Торгую на біржі BingX

BTC Без перезняття лікви погнали вниз Не забувайте що сьогодні дуже багато новин, а також є велика ймовірність удару по Ірану
BTC Без перезняття лікви погнали вниз Не забувайте що сьогодні дуже багато новин, а також є велика ймовірність удару по Ірану зі сторони США Торгую на біржі BingX

XAU Раз Два Ну хоча б хтось сьогодні нормально ходить 1.3рр не так гарно як 4рр але краще так) Торгую на біржі BingX
+1
XAU Раз Два Ну хоча б хтось сьогодні нормально ходить 1.3рр не так гарно як 4рр але краще так) Торгую на біржі BingX

BTC Через старший лой можна спостерігати за реакцією Торгую на біржі BingX
BTC Через старший лой можна спостерігати за реакцією Торгую на біржі BingX

photo content

Давайте гіфками😂