Думки, про які ніхто не питав
Мої думки, про які ніхто не питав Авторський канал Діми Малєєва YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC20M3T-H-Pv0FPOEfeQJtNQ По питанням - @rude_d
Show more📈 Analytical overview of Telegram channel Думки, про які ніхто не питав
Channel Думки, про які ніхто не питав (@youneverasked) in the Ukrainian language segment is an active participant. Currently, the community unites 10 378 subscribers, ranking 11 822 in the Technologies & Applications category and 5 724 in the Ukraine region.
📊 Audience metrics and dynamics
Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 10 378 subscribers.
According to the latest data from 25 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by 1 081 over the last 30 days and by 56 over the last 24 hours, overall reach remains high.
- Verification status: Not verified
- Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 68.35%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 39.17% reactions from the total number of subscribers.
- Post reach: On average, each post receives 7 065 views. Within the first day, a publication typically gains 4 049 views.
- Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 187.
- Thematic interests: Content is focused on key topics such as люда, ціле, бакс, матрас, жо*а.
📝 Description and content policy
The author describes the resource as a platform for expressing subjective opinions:
“Мої думки, про які ніхто не питав
Авторський канал Діми Малєєва
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC20M3T-H-Pv0FPOEfeQJtNQ
По питанням - @rude_d”
Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 26 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Technologies & Applications category.
Data loading in progress...
| Date | Subscriber Growth | Mentions | Channels | |
| 26 June | +46 | |||
| 25 June | +87 | |||
| 24 June | +95 | |||
| 23 June | +79 | |||
| 22 June | +52 | |||
| 21 June | +56 | |||
| 20 June | +55 | |||
| 19 June | +42 | |||
| 18 June | +67 | |||
| 17 June | +75 | |||
| 16 June | +78 | |||
| 15 June | +41 | |||
| 14 June | +90 | |||
| 13 June | +61 | |||
| 12 June | +110 | |||
| 11 June | +24 | |||
| 10 June | +64 | |||
| 09 June | +66 | |||
| 08 June | +29 | |||
| 07 June | +65 | |||
| 06 June | +66 | |||
| 05 June | +61 | |||
| 04 June | +78 | |||
| 03 June | +95 | |||
| 02 June | +62 | |||
| 01 June | +104 |
| 2 | Там новини вийшли, а ви ще їх не дивитись! Не порядок! А ну дивитись! | 3 288 |
| 3 | Ви ж пам'ятаєте - в мене ще є моя невеличка компанія, де я роблю курси ( доречі скоро новий набір на вересень з оновленою програмою :)
Так ось, в мого маленького бізнеса - нова домівка і новий дизайн - https://em.sh ( EM - ну ви зрозуміли, тому що ми робимо класні освітні програми про менеджмент і лідерщіп ).
Заходьте подивитись! Новий курс ось-ось дороблю лендос :) | 6 455 |
| 4 | Ну ви зрозуміли, та? | 6 067 |
| 5 | Звичайно, не дуже приємно читати що FTC звинувачує Genesis, нашу українську компанію у фроді. Як показує практика, в таких судових процесах компанії виплачують величезний штраф, і роблять все більш прозоро, не використовуючи "нестандартні схеми".
На жаль, виглядає так, що звинувачення не висосані з пальця. Колись, коли Headway були частиною Genesis ( доречі, тепер зрозуміло, чому деякі компанії за останні пару місяців вийшли з екосистеми ), я користувався цим застосунком. І там досить легко тобі пропонують підписатись на щось, а потім на ще щось :) Через якийсь момент, я зрозумів, що застосунком я не користуюсь, і відмовився від підписки. А вот та інша підписка - ніяк не висвічувалась в підписках Apple, і процесилась окремо :)
Як ви розумієте, я дуже здивувався, коли в мене з каротчки, внєзапно списалась якась сума ( близько 100 баксів ) за продукт, який я навіть не використовую. Мені знадобилось гуглити пів години, щоб нарешті відписатись від "чудового сервіса", який я навіть не зрозумів в чому.
Я навіть написав в супорт, що так робить не можна, але мені дуже культурно і мило пояснили, що я сам дурак :)
Дуже жаль, що в індустрії такі практики використовуються. Але дуже сподіваюсь, що Genesis не отримає великого фінансового удару, від якого не зможе оговтатись. | 6 291 |
| 6 | Там новини вийшли, а ви все ще не дивились! Заварюйте каву і давайте вже глядіть! | 5 210 |
| 7 | Знаєте, я завжди любив people watching. Ти сидиш собі десь в кафе і мовчки спостерігаєш за людьми. І думаєш собі: про що вони мріють, чим снідали, чи є в них домашній улюбленець. Кожна людина - це унікальна історія.
З іншої сторони, я частково перетворив своє життя на превідкриті двері: я ділюсь думками, переживаннями, подіями. Причина: та певно мій нарцисизм. То вже мені з психолого поговорити :)
Але завжди, боже, завжди мене дивують люди, які щиро бажають тобі провалу. Спостерігають за тобою, і просто чекають коли ти зробиш помилку, всреш, або влетиш на гроші.
Ото купив я того SpaceX, і віддаю собі належне, що це ризиково. Бо якщо брати традиційні закони ринку - це пиздець. Якщо брати те, що Ілон таки геній і один з найуспішніших бізнесменів сучасності - то може щось і зароблю.
І ось в цій ситуації: який сенс людям слідкувати за іншою людиною, я бажати їй помилок? Вот щоб що? Що в цієї людини в душі, про що вона мріє, чому вона таке пише?
People watching який я ніколи не зрозумію. | 7 829 |
| 8 | Купив :) | 6 933 |
| 9 | Ну шо, чат, купуємо сьогодні SpaceX? Давайте ваші аргументи за і проти | 7 015 |
| 10 | Штош, два місяці роботи відправилось на перевірку. Навіть цікаво скільки ітерацій буде потрібно | 7 138 |
| 11 | Насправді найгірше у всій цій історії з Antropic і Fable - так це те, як бізнеси будуть тепер відноситись до програмного забезпечення з США. Ти можеш збудувати свій бізнес, або автоматизувати якісь процеси навколо якоїсь моделі, або софта - і в один момент державні органи, які навіть не знають про твоє існування - можуть накласти на нього ембарго.
Можна звичайно сказати - не треба допускати vendor lock, але в даному випадку - більшість компанії, які критичні для бізнесу, і мають можливості запускати такі складні речі, як LLM - більшість з них дуже залежать від NASDAQ, а значить будуть виконувати те, чого від них хоче Білий Дім.
І тут рух ЄС до не залежності від софта зробленого в США має все більший і більший сенс. | 6 524 |
| 12 | це напевно найнемовірніша статистика на Nasdaq за всю історію Nasdaq | 6 062 |
| 13 | Це канєшно да. США заборонили доступ до нових моделей Fable для не американців. Шота я такого в світі програмного забезпечення ще не бачив. | 6 776 |
| 14 | Хей, новини то вже вийшли - давайте дивіться там, ну! | 6 764 |
| 15 | Я сьогодні весь день граюсь з Fable. І бляха - неймовірно крута модель.
Декілька прикладів:
1. Скормив їй сорци пет проєкту - і модель знайшла декілька критичних багів, і просто всякіх негараздів, які б створили проблеми при паблішінгу застосунку. Codex ніфіга не знаходив
2. В застосунку використовуються декілька MP3 файлів для білого шуму - Fable знайшла ці файли, порекомендувала порізати їх з 15 хвилин на 60 секунд і конвертнути в ACC формат, що зменшило розмір застосунку х3. Ні Codex, ніодна з попердніх моделей не дивились на ресурси взагалі - Fable все виправила
3. В застосунку використовується Firebase, і використовується дуже не оптимально. Codex знайшов міні-оптимізації, Fable знайшла критично погане використання, порекомендувала як це оптимізувати, швиденько зробила, ще й ляпнула unit-тестів.
Та і в цілому - спілкування і спів праця моделі, ніби ти після джуна говориш з прохаваним сініором.
Я щиро вражений якістю цієї моделі. Не очікував настільки класного розуміння проєкту, і використання практик. | 7 487 |
| 16 | Вийшла нова модель від Antropic - Fable, на базі Mythos, але якщо будете питати щось заборонене ( до прикладу кібербезпека :) ) то будете автоматично перенаправлені на Opus.
Я погрався зранку пару годин, пописав трохи коду - вражений. Я вперше відчув, що це модель яка прям сильно розумніша за те що було раніше. Але вона прям і сильно дорога, а в підписці доступна тільки до 22го червня.
Потім вирішив скормити їй сорси свого пет проєкта, і попросити згенерити ідеї нових фіч. Спробував запустити на максимальному efforts. Результати класні! Але я прям не очікував, що 5годинну підписку можна майже ваншотнути одним промптом. | 7 155 |
| 17 | Вийшов Fable від Antropic - нова модель, яка збудована на Mythos. | 1 |
| 18 | Шо ви? Внєзапно знову відос - Kitchen повертається! | 6 721 |
| 19 | Там цей, новини вийшли:
Waymo стає більше | Google розпродається | Ілон Маск ще могутніший
https://youtu.be/B_ORVHTDz9Y | 8 502 |
| 20 | З тим як виросла ціна за токени - тепер кожен програміст знає, що таке найняти свого програміста і платити йому зарплату.
Нє, реально, спробуйте найняти людини, якій будете платити з власних коштів - дуже сильно міняється відношення до того, скільки що коштує. Коли мені пропонували роботу по 35 баксів за години, я прям возмущався, що це дешево. Коли я шукав дизайнера, і приходили рібятки за 35$ на годину - я возмущався, чого так дорого :) | 7 661 |
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
