✙ КУП | УкрПропагандист ✙
Open in Telegram
КУП - Куточок Українського Пропагандиста🇺🇦 Канал з аналітикою, актуальними новинами, розбором подій на фронті, регулярними статтями та багато іншого.
Show more9 454
Subscribers
No data24 hours
-67 days
-13730 days
Posts Archive
Repost from STERNENKO
Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згадувати із жахом.
Хто останній з окупантів буде тікати, тому не заздрю.
Repost from МАДЯР🇺🇦
Москва та бункерний дідо до останнього триматимуться за Крим, як за головний трофей війни, навіть у режимі «острів».
Звісно,- це ж стовп ідеології величі та купа плюшок, типу плюс «внутрішня азовська водойма рф» і т.д.
Попри те, Крим у якості плацдарму для атак на Україну- то вже військовий абсурд.
Далі працює рецепт борщу від Волелюбного Українського Птаху:
повний ППОпад, дірявлення залишків флоту, зупинка тіньового, ТОТАЛЬНІ ресурсне та логістичне виснаження, туристичний дефолт, енергетична пустеля, транспортний локдаун, тощо…
Годуй, дідо бункерний, дотаціями, але не мрій контролювати,- як було, вже не буде.
Українці на окупованій території, вибачте від нині за постійну тривогу, закриті мости/ дороги, темряву, нетишу та стрес. Тримайтеся подалі від військових обʼєктів та усього вогненебезпечного, діліться корами та просто бережіться- Птах працює ювелірно, проте тріски щоразу літатимуть при рубці лісу.
У інакший спосіб демілітаризувати хробака та викурити 1 млн окупосів з півострова не вбачається. Роботи йобом і ми її знаємо.
Крим покладе москву, це точка психологічного зламу, голка кощія-сухоребрика у нас під носом хована.
Усі диктатури руйнуються раптово, згадайте будь-який приклад.
Сьогодні Крим московський “лагає”. Валіза без ручки- тяжка ноша.
Птахи СБС реалізовують рецепт борщу від Українського Волелюбного Птаху у ТОТ.
*відео у коментарі.
Слідкуй результати наживо:
Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»
https://sbs-group.army/
МАДЯР🇺🇦
21.06.26
🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР 👥RB📷МАДЯР 🇺🇦СБС
онлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
Сьгоднішній наліт на тимчасово окупований росіянами Крим не просто чергова операція по вирізанню логістики, знищенню локацій накопичення палива та нафти, сьогодні була одна з репетицій ураження одоробла під назвою Кримській міст.
А цей логістичний обєкт є, або вже можна сказати був, одним з найзахищенішим обєктом на півострові.
Силами СБС, СБУ, ГУР було уражено
- дві РЛС типу Каста та Небо
- резервуарний парк у порту Керч
- компресорні стації перекачки газу
- 4 РЛС до компоексів ППО С-400
- два ЗГРК Панцирь які були безпосередньо на Кримському мосту
-
6 РЛС різного типу та два одиниці ППО - ймовірність ураження мосту значно збільшується.
Настане час і Бегемоти з Фламінго полетять дзьобати міст окупантів до українського Криму
АПД в догоночку - з 21 червня паромне сполучення між Кубанню (між іншим теж населене нащадками ще кубанськтих козаків) та Кримом - ПРИПИНЕНО
👉 Підпишись | Наш чат
Шарій плаче що майже 0 руснявих дронів долетіло в напрямку Одеси після відпрацювання пісюнів.
Одразу видно, наш.
А чого закрили продажі? Вчора ж ще було багато палива.
Не розумію щось...
Додатково знімки того самого НПЗ в Москві після нашої атаки 18 червня.
+1
Русня вчора ввечері хизувалась прибуттям палива в порти Керчі.
Ітоги.
Жодних правил щодо неонацистського Києва більше немає і бути не може, —алкаш Медведєв.
З огляду на масовані терористичні атаки противника на наші міста, інтенсивність яких зростає і, очевидно, надалі зростатиме, настав час відкрито заявити, що жодних правил щодо неонацистського Києва більше немає і бути не може.
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
