uk
Feedback
✙ КУП | УкрПропагандист ✙

✙ КУП | УкрПропагандист ✙

Відкрити в Telegram

КУП - Куточок Українського Пропагандиста🇺🇦 Канал з аналітикою, актуальними новинами, розбором подій на фронті, регулярними статтями та багато іншого.

Показати більше
9 452
Підписники
-324 години
+27 днів
-13730 день
Архів дописів
А що в русаків в Криму не виходить? Чому вся «вишка» вивозить сімʼї? 👉 Підпишись | Наш чат

І де?

Repost from STERNENKO
Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згадувати із жахом. Хто останній з окупантів буде тікати, тому не заздрю.

Прогрів почався.
Прогрів почався.

Те саме відео.

Repost from МАДЯР🇺🇦
Москва та бункерний дідо до останнього триматимуться за Крим, як за головний трофей війни, навіть у режимі «острів». Звісно,-
Москва та бункерний дідо до останнього триматимуться за Крим, як за головний трофей війни, навіть у режимі «острів». Звісно,- це ж стовп ідеології величі та купа плюшок, типу плюс «внутрішня азовська водойма рф» і т.д. Попри те, Крим у якості плацдарму для атак на Україну- то вже військовий абсурд. Далі працює рецепт борщу від Волелюбного Українського Птаху: повний ППОпад, дірявлення залишків флоту, зупинка тіньового, ТОТАЛЬНІ ресурсне та логістичне виснаження, туристичний дефолт, енергетична пустеля, транспортний локдаун, тощо… Годуй, дідо бункерний, дотаціями, але не мрій контролювати,- як було, вже не буде. Українці на окупованій території, вибачте від нині за постійну тривогу, закриті мости/ дороги, темряву, нетишу та стрес. Тримайтеся подалі від військових обʼєктів та усього вогненебезпечного, діліться корами та просто бережіться- Птах працює ювелірно, проте тріски щоразу літатимуть при рубці лісу. У інакший спосіб демілітаризувати хробака та викурити 1 млн окупосів з півострова не вбачається. Роботи йобом і ми її знаємо. Крим покладе москву, це точка психологічного зламу, голка кощія-сухоребрика у нас під носом хована. Усі диктатури руйнуються раптово, згадайте будь-який приклад. Сьогодні Крим московський “лагає”. Валіза без ручки- тяжка ноша. Птахи СБС реалізовують рецепт борщу від Українського Волелюбного Птаху у ТОТ. *відео у коментарі. Слідкуй результати наживо: Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА» https://sbs-group.army/ МАДЯР🇺🇦 21.06.26 🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР 👥RB📷МАДЯР 🇺🇦СБС онлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС

Причина - двобічна пневмонія. 👉 Підпишись | Наш чат
Причина - двобічна пневмонія. 👉 Підпишись | Наш чат

Сьгоднішній наліт на тимчасово окупований росіянами Крим не просто чергова операція по вирізанню логістики, знищенню локацій накопичення палива та нафти, сьогодні була одна з репетицій ураження одоробла під назвою Кримській міст. А цей логістичний обєкт є, або вже можна сказати був, одним з найзахищенішим обєктом на півострові. Силами СБС, СБУ, ГУР було уражено - дві РЛС типу Каста та Небо - резервуарний парк у порту Керч - компресорні стації перекачки газу - 4 РЛС до компоексів ППО С-400 - два ЗГРК Панцирь які були безпосередньо на Кримському мосту - 6 РЛС різного типу та два одиниці ППО - ймовірність ураження мосту значно збільшується. Настане час і Бегемоти з Фламінго полетять дзьобати міст окупантів до українського Криму АПД в догоночку - з 21 червня паромне сполучення між Кубанню (між іншим теж населене нащадками ще кубанськтих козаків) та Кримом - ПРИПИНЕНО 👉 Підпишись | Наш чат

photo content

Тривога, русня образилась схоже на нас.

Шарій плаче що майже 0 руснявих дронів долетіло в напрямку Одеси після відпрацювання пісюнів. Одразу видно, наш.
Шарій плаче що майже 0 руснявих дронів долетіло в напрямку Одеси після відпрацювання пісюнів. Одразу видно, наш.

Ми ще не починали, а в росіян уже істерика. Зараз почнеться найкраще — наше літо в Криму, — Євген Карась. 👉 Підпишись | Наш чат

А чого закрили продажі? Вчора ж ще було багато палива. Не розумію щось...

Додатково знімки того самого НПЗ в Москві після нашої атаки 18 червня.
Додатково знімки того самого НПЗ в Москві після нашої атаки 18 червня.

АХАХАХАХ, нормально тігри працюють.
АХАХАХАХ, нормально тігри працюють.

А шо таке? Шось відбувається? Я просто не цікавлюсь політикою.
А шо таке? Шось відбувається? Я просто не цікавлюсь політикою.

Вже видалив на крису пост, тримайте скрін.
Вже видалив на крису пост, тримайте скрін.

Русня вчора ввечері хизувалась прибуттям палива в порти Керчі. Ітоги.
+1
Русня вчора ввечері хизувалась прибуттям палива в порти Керчі. Ітоги.

А тим часом окупанти ниють що Сили оборони України дотягнулися до НПЗ у ТЮМЄНІ . Це понад 2.000км від державного кордону України! 👉 Підпишись | Наш чат

Жодних правил щодо неонацистського Києва більше немає і бути не може, —алкаш Медведєв. З огляду на масовані терористичні атак
Жодних правил щодо неонацистського Києва більше немає і бути не може, —алкаш Медведєв.
З огляду на масовані терористичні атаки противника на наші міста, інтенсивність яких зростає і, очевидно, надалі зростатиме, настав час відкрито заявити, що жодних правил щодо неонацистського Києва більше немає і бути не може.