384
Subscribers
No data24 hours
-27 days
-630 days
Posts Archive
384
Repost from Fun Park Club
друзі, безкоштовні квитки🎟️!
привітик! ми проводимо розіграш. від нас — подарунки, які зроблять кінець червня значно приємнішим: 2 квитки на Розквіт.
умови участі, як завжди, супер прості:
— бути підписаним на наші сторінки
@rozkvit.fest
@femkukhnia
@funpark_rockclub
— знайти пост розіграшу в нашому інстаграм
— тегнути в коментарях людину, з якою ти прийдеш на подійку (чим більше буде написано коментарів з одного аккаунту, тим більше шансів)
— зробити репост афіші, яка в закріплених, собі у сторіз
(не забудь позначити нас);
— кайфувати і чекати на результати.
результати розіграшу будуть на сторінці Розквіту вже 26 червня.
важливо: підбиваємо підсумки за день до івенту, щоб ви точно встигли все спланувати.
наполягаємо, що у вас все ще є можливість купити квитки зараз за приємнішою ціною, ніж буде на вході.
посилання на квитки та пост розіграшу🤭
подія відбуватиметься за підтримки:
Yoki та Intelekt
27.06
15:00
Вул. Й.Главки 20
незабаром зустрінемось🫂
384
Repost from Fun Park Club
"Розквіт" все ближче! Музиканти активно репетирують, діджеї ретельно підбирають треки і викристалізовують звучання, щоби на фестивалі по максимуму передати своє бачення .
Не лише дата, але й місце проведення фестивалю обране концептуально, відповідно назві. В час найбільшого розквіту природи, різножанрова музика і творчі ідеї переповнюють фан парк, що знаходиться посеред сліпучих, соковито-зелених барв квітучого парку ім.Ю.Федьковича, як і навзаєм, ці неймовірні краєвиди напувають наснагою виконавців та слухачів.
Не прогав можливість стати частиною спільного музичного свята, надихнутись, розкрити власний потенціал та завести нові знайомства.
27.06
15:00
Вул. Й.Главки, 20
Вас очікують дві сцени: інструментальна та електронна.
Instrumental stage
Avenue (ternopil)
Pale Heaven (kyiv)
Кожного Дня
Nonsense’s
G.inc
Sportcafè (kyiv)
Electronic stage
Haze
Compass
Merula
composexigirl
rhobodub
fenrir
yasna (if)
Ціни на квитки наступні:
early birds — 300 (SOLD)
1 партія — 350 (SOLD)
2 партія — 400 (50 штук)
На вході — 450
Посилання на квитки🌸
Для військовослужбовців та учасників бойових дій вхід безкоштовний!
Частина прибутку буде переказана на закриття актуальних зборів до.
Подія відбуватиметься за підтримки:
Yoki та Intelekt
Афіша від: design.moki
Зі всіма додатковими питання пишіть в дірект🌼
До зустрічі!
384
Repost from Fun Park Club
Ми маємо нагоду вас познайомити із прекрасним гуртом — Nonsense's.
Alternative punk/grunge з Чернівців, бадьорий і ліричний, по панківськи роздовбайський та водночас задумливий й спостережливий, з нехитрими, проте в'їдливими піснями, які гострими шпичаками надовго застрягають в пам'яті.
За порівняно недовгий час існування хлопці нівроку набули концертного досвіду, обзавелися дебютним EP, чималою фанбазою, та навіть власним фірмовим гаслом, скандувати яке на їх виступах стало вже доброю традицією.
27.06
15:00
Вул Й.Главки 20
Хочемо сказати, що «early birds» закінчились. але не сумуйте: квитки за посиланням ціна 350 гривень, хто не встиг на ранню.
384
😍
Ще раз дякую всім за підтримку.
Всі кошти які залишились в баночці, і якшо ще хтось докине, були і будуть відправлені в Благодійний фонд на допомогу тваринам які цього потребують.
384
Ми подумали що раз що така ситуація, ми закинемо ці бабки на збір для звірів які потребують допомогт
2100 в нас пішло за лікування, дякую вам всім за таку допомогу
(Ті хто хочуть гроші назад, напишіть в коменти)
384
На жаль кішечка не вижила, запізнились з ветеренаром, ті хто кинули пізніше 12 отримують свої гроші назад, дякую за підтримку
Надіюсь ветеринари почнуть працювати і в вихідні з часом
384
Дуже додали позитиву, є шанси, сьогодні ще погасимо, але прогнозується що ще тиждень буде лікуватись, з завтра буде йти в дешевше ветку, тому хто може кидати іншим там допомогати фінансово, дуже вдячні!
384
На данний момент потребуємось у 2к грн за сьогодні, вже майже тисяча є, дякую тим хто допомогає!
384
+2
Рєбзь, попрошу у вас будь ласка допомоги
Врятували кошеня, дівчинку, в неї великі проблеми з здоровʼям, нічого не їсть, зараз поставили в стаціонар і намагаються витягнути з тяжкого стану (малий тиск, температура на мінімумі, зараз під капельнецею). Хто може з небайдужих, допоможіть грошима! Будем раді любій грн
Пізніше скажемо точну ціну лікування, поки не знаємо(
https://send.monobank.ua/jar/AJpj3a86fs
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
