uk
Feedback
Nonsenseʼs

Nonsenseʼs

Відкрити в Telegram

Ми всі в пастці!

Показати більше
384
Підписники
Немає даних24 години
-27 днів
-630 день
Архів дописів
Repost from Fun Park Club
друзі, безкоштовні квитки🎟️! привітик! ми проводимо розіграш. від нас — подарунки, які зроблять кінець червня значно приємні
друзі, безкоштовні квитки🎟️! привітик! ми проводимо розіграш. від нас — подарунки, які зроблять кінець червня значно приємнішим: 2 квитки на Розквіт. умови участі, як завжди, супер прості: — бути підписаним на наші сторінки @rozkvit.fest @femkukhnia @funpark_rockclub — знайти пост розіграшу в нашому інстаграм — тегнути в коментарях людину, з якою ти прийдеш на подійку (чим більше буде написано коментарів з одного аккаунту, тим більше шансів) — зробити репост афіші, яка в закріплених, собі у сторіз (не забудь позначити нас); — кайфувати і чекати на результати. результати розіграшу будуть на сторінці Розквіту вже 26 червня. важливо: підбиваємо підсумки за день до івенту, щоб ви точно встигли все спланувати. наполягаємо, що у вас все ще є можливість купити квитки зараз за приємнішою ціною, ніж буде на вході. посилання на квитки та пост розіграшу🤭 подія відбуватиметься за підтримки: Yoki та Intelekt 27.06 15:00 Вул. Й.Главки 20 незабаром зустрінемось🫂

А в мене така крута фотка була на студі 😭

Єсть, маладого атчіслілі Уєбани, я не встиг відчислитись, вони самі це зробили

До речі, там буквально дуже дуже дуже скоро буде реліз

Та їм і так заєбісь, їх пощадили і тереризують це на один тиждень більше

Це не байт, я не Максім

Зараз ви можете почути уривок нової пісні

Пара клєпать тік токі 😦

Repost from Fun Park Club
"Розквіт" все ближче! Музиканти активно репетирують, діджеї ретельно підбирають треки і викристалізовують звучання, щоби на ф
"Розквіт" все ближче! Музиканти активно репетирують, діджеї ретельно підбирають треки і викристалізовують звучання, щоби на фестивалі по максимуму передати своє бачення . Не лише дата, але й місце проведення фестивалю обране концептуально, відповідно назві. В час найбільшого розквіту природи, різножанрова музика і творчі ідеї переповнюють фан парк, що знаходиться посеред сліпучих, соковито-зелених барв квітучого парку ім.Ю.Федьковича, як і навзаєм, ці неймовірні краєвиди напувають наснагою виконавців та слухачів. Не прогав можливість стати частиною спільного музичного свята, надихнутись, розкрити власний потенціал та завести нові знайомства. 27.06 15:00 Вул. Й.Главки, 20 Вас очікують дві сцени: інструментальна та електронна. Instrumental stage Avenue (ternopil) Pale Heaven (kyiv) Кожного Дня Nonsense’s G.inc Sportcafè (kyiv) Electronic stage Haze Compass Merula composexigirl rhobodub fenrir yasna (if) Ціни на квитки наступні: early birds — 300 (SOLD) 1 партія — 350 (SOLD) 2 партія — 400 (50 штук) На вході — 450 Посилання на квитки🌸 Для військовослужбовців та учасників бойових дій вхід безкоштовний! Частина прибутку буде переказана на закриття актуальних зборів до. Подія відбуватиметься за підтримки: Yoki та Intelekt Афіша від: design.moki Зі всіма додатковими питання пишіть в дірект🌼 До зустрічі!

Фак, всьо, я зря це зробив

Repost from Fun Park Club
Ми маємо нагоду вас познайомити із прекрасним гуртом — Nonsense's. Alternative punk/grunge з Чернівців, бадьорий і ліричний,
Ми маємо нагоду вас познайомити із прекрасним гуртом — Nonsense's. Alternative punk/grunge з Чернівців, бадьорий і ліричний, по панківськи роздовбайський та водночас задумливий й спостережливий, з нехитрими, проте в'їдливими піснями, які гострими шпичаками надовго застрягають в пам'яті. За порівняно недовгий час існування хлопці нівроку набули концертного досвіду, обзавелися дебютним EP, чималою фанбазою, та навіть власним фірмовим гаслом, скандувати яке на їх виступах стало вже доброю традицією. 27.06 15:00 Вул Й.Главки 20 Хочемо сказати, що «early birds» закінчились. але не сумуйте: квитки за посиланням ціна 350 гривень, хто не встиг на ранню.

😍 Ще раз дякую всім за підтримку. Всі кошти які залишились в баночці, і якшо ще хтось докине, були і будуть відправлені в Бл
😍 Ще раз дякую всім за підтримку. Всі кошти які залишились в баночці, і якшо ще хтось докине, були і будуть відправлені в Благодійний фонд на допомогу тваринам які цього потребують.

Ми подумали що раз що така ситуація, ми закинемо ці бабки на збір для звірів які потребують допомогт 2100 в нас пішло за лікування, дякую вам всім за таку допомогу (Ті хто хочуть гроші назад, напишіть в коменти)

На жаль кішечка не вижила, запізнились з ветеренаром, ті хто кинули пізніше 12 отримують свої гроші назад, дякую за підтримку Надіюсь ветеринари почнуть працювати і в вихідні з часом

Дуже додали позитиву, є шанси, сьогодні ще погасимо, але прогнозується що ще тиждень буде лікуватись, з завтра буде йти в дешевше ветку, тому хто може кидати іншим там допомогати фінансово, дуже вдячні!

На данний момент потребуємось у 2к грн за сьогодні, вже майже тисяча є, дякую тим хто допомогає!

Рєбзь, попрошу у вас будь ласка допомоги Врятували кошеня, дівчинку, в неї великі проблеми з здоровʼям, нічого не їсть, зараз
+2
Рєбзь, попрошу у вас будь ласка допомоги Врятували кошеня, дівчинку, в неї великі проблеми з здоровʼям, нічого не їсть, зараз поставили в стаціонар і намагаються витягнути з тяжкого стану (малий тиск, температура на мінімумі, зараз під капельнецею). Хто може з небайдужих, допоможіть грошима! Будем раді любій грн Пізніше скажемо точну ціну лікування, поки не знаємо( https://send.monobank.ua/jar/AJpj3a86fs

піща на падумать
піща на падумать

Задумайтєсь

Nonsenseʼs - Статистика та аналітика Telegram каналу @nonsenseband