Absolution Leaks 🇪🇺
🇪🇺 Міжнародне детективне бюро absolutionlab.com Екслюзивні матеріалі, котрі беруть журналісти. Посередники вас дурять Працюємо для українців Співробітництво, розслідування, консультація, перевірка Зв'язок: @ABleaks info@absolutionlab.com
Show more📈 Analytical overview of Telegram channel Absolution Leaks 🇪🇺
Channel Absolution Leaks 🇪🇺 (@absolutionlab) in the Ukrainian language segment is an active participant. Currently, the community unites 149 110 subscribers, ranking 31 in the Law category and 292 in the Ukraine region.
📊 Audience metrics and dynamics
Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 149 110 subscribers.
According to the latest data from 23 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by 21 344 over the last 30 days and by 617 over the last 24 hours, overall reach remains high.
- Verification status: Not verified
- Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 16.08%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 14.32% reactions from the total number of subscribers.
- Post reach: On average, each post receives 23 973 views. Within the first day, a publication typically gains 21 357 views.
- Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 397.
- Thematic interests: Content is focused on key topics such as прокурор, тов, прокуратура, декларація, майно.
📝 Description and content policy
The author describes the resource as a platform for expressing subjective opinions:
“🇪🇺 Міжнародне детективне бюро
absolutionlab.com
Екслюзивні матеріалі, котрі беруть журналісти. Посередники вас дурять
Працюємо для українців
Співробітництво, розслідування, консультація, перевірка
Зв'язок:
@ABleaks
info@absolutionlab.com”
Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 24 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Law category.
Лебідь: Переговоры… Думаю… Чтоб не было после удара и по Ужгороду. Жінка: Да, я тоже так думаю, владыченька! Потому что это же тоже Украина. Вы понимаете? Лебідь: Ну там это все не Украина, будем говорить. Жінка: Ну да. Лебідь: Там никто Украиной и не дышит. Там все Польша, там Венгрия, там вот, но все равно территориально это Украина, а народ там далеко не украинский. Жінка Да, я согласна, владыченька. Жінка: Я смотрела, что Лавру обстреляли, владыченька. Лебідь: Не Лавру там. Но просто бомба положена.. (нерозбірливо) Потому что президент запретил наш делать какие-то распри между людьми. Ну, это националисты это делают.💬16 березня 2022 — Лебідь спілкується із невідомою жінкою.
Лебідь: Не надо мать, не надо поневиряться. Мы никому не нужны. Жінка: Вот это правда. Лебідь: Потому что Америка воюет с Россией до последнего украинца. Жінка: Да! Да! О! О! Лебідь: Вон Польша что вытворяет с нашими, в Румынии. А в Закарпатье вообще, говорят, — страшный суд. Жінка: Да-да-да!У судовому засіданні Лебідь називає обвинувачення видумками прокурора і СБУ. За висновками лінгвістичної експертизи, у висловлюваннях Лебедя є ознаки виправдування збройної агресії РФ проти України і окупації частини території України, представлення війни як внутрішнього громадянського конфлікту. Крім того, вбачаються ознаки розпалювання національної і релігійної ворожнечі, приниження національної честі і гідності українського народу. 📞 @ABleaks_bot ☑ Долучитись 🧠 info@absolutionlab.com
Жінка: Вот Путин виноват і Кирилл виноват. Кто будет стоять отвечать. Я сама грешна. Лебідь: А ви спросите, а я с вами не в одном котле сижу (нерозбірливо) Подите к нему, к Путину (нерозбірливо) Ви так кричали всякую гадость на Путина. Чего ж ви не сказали, что наши плохо поступают?! Жінка: Вчера там накинулась на меня: «Уйди отсюда с храма». Да кто ти такая, бл..дь. «Ты на нашей земле тут». Я говорю, земля господняя, не твоя, говорю. Ты попадешь в землю или не попадешь — никто не знает.💬8 березня 2022 — Лебідь спілкується із невідомим чоловіком.
Чоловік (бідкається через війну): За шо то нам, за шо… Лебідь (здивовано): А шо нема хіба за шо? Харашо порозмисли. Сам подивися… Що спішили до церкви?! Що співали на Хрещатику?! Як не як… Я протів те, що зараз робиться з їхньої сторони. Бо зараз тут ці чеченці, ці все страхіття, що робиться. Але ж тоже не треба дражнити собаку. Якщо ти маєш гарного пса, а буде ходити якась шмакодявка і буде дражнити, то пес як вискоче, що буде?… Лебідь: От і все. Якби совість мали, пост якийсь. Але ті тоже… Чоловік: Ніхто не поступиться зараз вже. Ні одні, ні другі. Лебідь: Ну понімаєш… Ті не поступляться, бо знають за собою сили, мають чим. І вже сьогодні Херсон благовіствуй радость вєлію. Там уже прапора російські скрізь і все, все, все, а сюди… І люди довольні. Люди довольні! Он показують, я то не вмію, слава Богу, і не хочу. А показують по інтернеті. Ось і всьо. Ніхто не поступляться… Колись казали «буде війна Америки з Росією до останнього українця». Ще небагато осталось… Через те я кажу, що не будь у Львові… Не будь у Львові, зразу прєдупреждаю… Не будь десь близько, де є якась частина, там щось таке, якийсь завод.💬14 березня 2022 — Лебідь спілкується із невідомим чоловіком.
Лебідь: Хто зна, що воно буде. Дивився сьогодні в Донєцк запустили ету «У» нашу… Начинена була желєзними шаріками. Там людей до 30 повбивав. Співрозмовник: Де-де? Лебідь: У Донєцк Україна запустила. Співрозмовник: Вбивають людей… Лебідь: Люди там страшне. Лежать. Нога вибита, рука вибита. Боже-боже, які сволочі. І нема на них суда божого. Співрозмовник: Буде тіки не зразу. Лебідь: Ну да. Співрозмовник: Буде тіки не зразу. Лебідь: Нічьо, прорвьомся! Співрозмовник: Да, а так всьо хорошо.💬 @ABleaks_bot 💕 Долучитись ☑ info@absolutionlab.com
Жінка: Це надо щоб було порозуміння друг з другом. Лебідь: А цим і не буде, тому шо оці придурки, які там в Америці, маразмат один і другий, ми молимся за мир в Україні і тут же зброю пхає. Такі, цей, осуждають патріарха, чого ж ви Папу не осуждаєте, який явно воює на стороні агресора, на стороні фашистів, «агресор» це слово таке… Поставляють сюди зброю, посталяють бандитів проти свого народу. Я ж тоже не вчорашній і бачу і знаю. Поетому так воно. Як убʼють, мать, то молися. Жінка: Я вчора тоже так, господи, говорила з Ксенією, з бухгалтершою нашою. Ой, шо вам сказать. Хоч порозуміння хай на тій стороні і на цій, щоб не страждали люди. Лебідь: Так на тій стороні розуміють і ждуть, тільки на цій ніхто не розуміє. Понімаєш от брешуть. Розстріляли вчора машину наших людей, просто людей, бо вони думали, що їде агресор. Який агресори в Києві? Ти ж ви охороняєте з усіх сторін. Який агресор їм пише, що я сохраняю оружиє. Я протів оружия. Я взагалі осуждаю того придурка, який дав указ роздати оту зброю, випустити тюремщиків. Це унічтоженіє України. Жінка: Да, два дня назад ішов з оружиєм сцикун, наркоман з собакою пʼяний по всій дорозі. Віктор каже: хай пройде, потім поїдем, бо боїмося. Лебідь: Вчора в Чернівцях мені подзвонили, зайшли двоє з автоматами, набрали шо хотіли, показали автомат і вийшли. Кто был никем тот стал всем (рядок із гімну комуністичного «Інтернаціоналу» ) Жінка: Да. Лебідь: А ти робиш. Хай помоляться разом з нами. Господь спасе тих, кого счітає нужним. Жінка: Господи хоч би воно все бистріше закінчилося. Переговори тепер аж через три дня. Чого ж так довго, аж три дня ждать. Лебідь: Ну потому шо в Америку довго треба ждать отвєта. А ті ж утікли всі американці. Тепер треба розказати як себе вести. От пишуть в ютубі, лупанули по тих лабораторіях американських в Києві та Одесі, щоб аж їх пиль розлетілася, якщо вона радіоактивна, то на дурних американців…💬 @ABleaks_bot 💕 Долучитись ☑ info@absolutionlab.com
Л: Ото, що ти сьогодні пишеш… Оті всякі в інстраграмах — мені показали люди. Ти не боїшся бога? М: Владика, не боюсь зовсім. Л: А ти нєвєруючій?! М: Ні-ні. Владико, в мене нема страху, що я неправий. Л: А в чом ти правий? Коли ти крав у Лаврі, я приходив, ти робив, що хотів. Ти мав страх тоді? М: Владика, я не крав! Л: А що ти робив? М: Працював на послушаніє. Л: І послушаніє я тобі ставив обманювати. 300 тисяч доларів із Казахстана? М: Владика, не вірте Феодорі. Повірте мені… Л: А я, слухай, я тобі прочитаю: «Ті, хто підтримав путінську війну проти України, повинні бути відлучені від причастя на декілька років». М: Ну вони учасники кровопролиття. Тому що Путін пішов на Україну, він обʼявив… Л: А ти не чув, коли кричав: «Путін — хуйло!». Ти не думав, що ти робиш? М: Тому що він зараз дійсно хуйло, владика. Л: А ти хто? М: Я монах Києво-Печерської лаври. Л: До сьогоднішнього дня. М: Будь ласка! Л: До сьогоднішнього дня. Я тобі запрещаю в богослужінні. Тому що ти, якщо монах, ти повинен закрити двері свого серця і заглянути в нього. Ти вор лаврський. Ти блуднік зі своєю подругою… М: Будь ласка, говоріть, що хочете. Я перед богом ходив і ходжу, владико. І вас любив і поважав завжди. Л: Не треба мене любити. М: Владико, я кажу як є. Я чесно кажу. Л: Якби ти мене любив і уважав як ігумена, ти не був би тим хуйлом, яке ти пишеш людям. М: Владико, це моя совість пише. Не я. Л: Твоя совість — вона глуха. Це я зараз тобі кажу. В тебе совісті не було, коли ти крав… М: Я вас поважаю та люблю…. Л:Не треба мене поважати, ти поважай себе. М: Але без совісті я не можу бути своєї. Л: В тебе її ніколи не було. М: Владико, ваше право шо казать, я ж не спорю. Що вважаєте, кажіть. Але я кажу, як є. Л: Ти памʼятаєш монашеский постриг? Візьми прочитай. А завтра прийдеш до мене після акафесту. Це буде наша з тобою остання [зустріч]. Тому що ти, скотіна, робиш разом із Полікарпом і з другими бунт у Лаврі. Монах істінний — він молиться не за Путіна, він молиться за весь світ. І Путін нічого не поганого не зробив мені, то щоб ти його (нерозбірливо)… М: Владико, ну от послухайте мене. Я вас дуже люблю… Л:Мені нема що слухати! Ти не був у Луганську?! Я не проти Путіна і не проти України. М: Якби ви мені дали слово. Я до вас з любовʼю, чесне слово, повірте. В мене нема до вас ненависті. Л: Я просто дивлюся і ужасаюся вашому бездарʼю. Ви прийшли в церкву… М: Я завжди ходив перед богом і жив по совісті, повірте. Л: Ти ніколи не ходив перед богом. Тому що злодій не може бути перед богом чистий. М: Владико, кажіть, що хочете. Я кажу, що я не крав. Л: Я тобі можу підняти. Тобі покликати Єронтія? М: Та кличте кого завгодно! Все, що було, воно залишилось у Лаврі. У мене немає ні копійки. Л:Ти пізніше передав навіть ту трубу, яку ти купив для своїх… (нерозбірливо) М: Владико, кажіть, що хочете. Але якщо я скажу, що я крав, то я збрешу. Л:А ти просто брав? М: Я не крав, владико. Всі гроші, що в мене були, вони в лаврі. Л:Іуда тоже не казав, що він крав. Тільки потім кинув серебренники… Да будуть вони тобі оті слова до сьогоднішнього вечора — хай повернуться і твоїй всій родині. М: Владико, зупиніться! Л: Це ти зупинися! Ти священник! Ти бидло, а не священник! М: Що хочете кажіть. Але я з брехнею не можу погодитися. Л:Да будь ти проклят!!!Продовження далі 💬 @ABleaks_bot 💕 Долучитись ☑ info@absolutionlab.com
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
