Absolution Leaks 🇪🇺
🇪🇺 Міжнародне детективне бюро absolutionlab.com Екслюзивні матеріалі, котрі беруть журналісти. Посередники вас дурять Працюємо для українців Співробітництво, розслідування, консультація, перевірка Зв'язок: @ABleaks info@absolutionlab.com
Mostrar más📈 Análisis del canal de Telegram Absolution Leaks 🇪🇺
El canal Absolution Leaks 🇪🇺 (@absolutionlab) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 148 167 suscriptores, ocupando la posición 31 en la categoría Ley y el puesto 292 en la región Ucrania.
📊 Métricas de audiencia y dinámica
Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 148 167 suscriptores.
Según los últimos datos del 22 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de 21 175, y en las últimas 24 horas de 749, conservando un alto alcance.
- Estado de verificación: No verificado
- Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 16.22%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 14.51% de reacciones respecto al total de suscriptores.
- Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 24 079 visualizaciones. En el primer día suele acumular 21 539 visualizaciones.
- Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 394.
- Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como прокурор, тов, прокуратура, декларація, майно.
📝 Descripción y política de contenido
El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
“🇪🇺 Міжнародне детективне бюро
absolutionlab.com
Екслюзивні матеріалі, котрі беруть журналісти. Посередники вас дурять
Працюємо для українців
Співробітництво, розслідування, консультація, перевірка
Зв'язок:
@ABleaks
info@absolutionlab.com”
Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 23 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Ley.
Лебідь: Переговоры… Думаю… Чтоб не было после удара и по Ужгороду. Жінка: Да, я тоже так думаю, владыченька! Потому что это же тоже Украина. Вы понимаете? Лебідь: Ну там это все не Украина, будем говорить. Жінка: Ну да. Лебідь: Там никто Украиной и не дышит. Там все Польша, там Венгрия, там вот, но все равно территориально это Украина, а народ там далеко не украинский. Жінка Да, я согласна, владыченька. Жінка: Я смотрела, что Лавру обстреляли, владыченька. Лебідь: Не Лавру там. Но просто бомба положена.. (нерозбірливо) Потому что президент запретил наш делать какие-то распри между людьми. Ну, это националисты это делают.💬16 березня 2022 — Лебідь спілкується із невідомою жінкою.
Лебідь: Не надо мать, не надо поневиряться. Мы никому не нужны. Жінка: Вот это правда. Лебідь: Потому что Америка воюет с Россией до последнего украинца. Жінка: Да! Да! О! О! Лебідь: Вон Польша что вытворяет с нашими, в Румынии. А в Закарпатье вообще, говорят, — страшный суд. Жінка: Да-да-да!У судовому засіданні Лебідь називає обвинувачення видумками прокурора і СБУ. За висновками лінгвістичної експертизи, у висловлюваннях Лебедя є ознаки виправдування збройної агресії РФ проти України і окупації частини території України, представлення війни як внутрішнього громадянського конфлікту. Крім того, вбачаються ознаки розпалювання національної і релігійної ворожнечі, приниження національної честі і гідності українського народу. 📞 @ABleaks_bot ☑ Долучитись 🧠 info@absolutionlab.com
Жінка: Вот Путин виноват і Кирилл виноват. Кто будет стоять отвечать. Я сама грешна. Лебідь: А ви спросите, а я с вами не в одном котле сижу (нерозбірливо) Подите к нему, к Путину (нерозбірливо) Ви так кричали всякую гадость на Путина. Чего ж ви не сказали, что наши плохо поступают?! Жінка: Вчера там накинулась на меня: «Уйди отсюда с храма». Да кто ти такая, бл..дь. «Ты на нашей земле тут». Я говорю, земля господняя, не твоя, говорю. Ты попадешь в землю или не попадешь — никто не знает.💬8 березня 2022 — Лебідь спілкується із невідомим чоловіком.
Чоловік (бідкається через війну): За шо то нам, за шо… Лебідь (здивовано): А шо нема хіба за шо? Харашо порозмисли. Сам подивися… Що спішили до церкви?! Що співали на Хрещатику?! Як не як… Я протів те, що зараз робиться з їхньої сторони. Бо зараз тут ці чеченці, ці все страхіття, що робиться. Але ж тоже не треба дражнити собаку. Якщо ти маєш гарного пса, а буде ходити якась шмакодявка і буде дражнити, то пес як вискоче, що буде?… Лебідь: От і все. Якби совість мали, пост якийсь. Але ті тоже… Чоловік: Ніхто не поступиться зараз вже. Ні одні, ні другі. Лебідь: Ну понімаєш… Ті не поступляться, бо знають за собою сили, мають чим. І вже сьогодні Херсон благовіствуй радость вєлію. Там уже прапора російські скрізь і все, все, все, а сюди… І люди довольні. Люди довольні! Он показують, я то не вмію, слава Богу, і не хочу. А показують по інтернеті. Ось і всьо. Ніхто не поступляться… Колись казали «буде війна Америки з Росією до останнього українця». Ще небагато осталось… Через те я кажу, що не будь у Львові… Не будь у Львові, зразу прєдупреждаю… Не будь десь близько, де є якась частина, там щось таке, якийсь завод.💬14 березня 2022 — Лебідь спілкується із невідомим чоловіком.
Лебідь: Хто зна, що воно буде. Дивився сьогодні в Донєцк запустили ету «У» нашу… Начинена була желєзними шаріками. Там людей до 30 повбивав. Співрозмовник: Де-де? Лебідь: У Донєцк Україна запустила. Співрозмовник: Вбивають людей… Лебідь: Люди там страшне. Лежать. Нога вибита, рука вибита. Боже-боже, які сволочі. І нема на них суда божого. Співрозмовник: Буде тіки не зразу. Лебідь: Ну да. Співрозмовник: Буде тіки не зразу. Лебідь: Нічьо, прорвьомся! Співрозмовник: Да, а так всьо хорошо.💬 @ABleaks_bot 💕 Долучитись ☑ info@absolutionlab.com
Жінка: Це надо щоб було порозуміння друг з другом. Лебідь: А цим і не буде, тому шо оці придурки, які там в Америці, маразмат один і другий, ми молимся за мир в Україні і тут же зброю пхає. Такі, цей, осуждають патріарха, чого ж ви Папу не осуждаєте, який явно воює на стороні агресора, на стороні фашистів, «агресор» це слово таке… Поставляють сюди зброю, посталяють бандитів проти свого народу. Я ж тоже не вчорашній і бачу і знаю. Поетому так воно. Як убʼють, мать, то молися. Жінка: Я вчора тоже так, господи, говорила з Ксенією, з бухгалтершою нашою. Ой, шо вам сказать. Хоч порозуміння хай на тій стороні і на цій, щоб не страждали люди. Лебідь: Так на тій стороні розуміють і ждуть, тільки на цій ніхто не розуміє. Понімаєш от брешуть. Розстріляли вчора машину наших людей, просто людей, бо вони думали, що їде агресор. Який агресори в Києві? Ти ж ви охороняєте з усіх сторін. Який агресор їм пише, що я сохраняю оружиє. Я протів оружия. Я взагалі осуждаю того придурка, який дав указ роздати оту зброю, випустити тюремщиків. Це унічтоженіє України. Жінка: Да, два дня назад ішов з оружиєм сцикун, наркоман з собакою пʼяний по всій дорозі. Віктор каже: хай пройде, потім поїдем, бо боїмося. Лебідь: Вчора в Чернівцях мені подзвонили, зайшли двоє з автоматами, набрали шо хотіли, показали автомат і вийшли. Кто был никем тот стал всем (рядок із гімну комуністичного «Інтернаціоналу» ) Жінка: Да. Лебідь: А ти робиш. Хай помоляться разом з нами. Господь спасе тих, кого счітає нужним. Жінка: Господи хоч би воно все бистріше закінчилося. Переговори тепер аж через три дня. Чого ж так довго, аж три дня ждать. Лебідь: Ну потому шо в Америку довго треба ждать отвєта. А ті ж утікли всі американці. Тепер треба розказати як себе вести. От пишуть в ютубі, лупанули по тих лабораторіях американських в Києві та Одесі, щоб аж їх пиль розлетілася, якщо вона радіоактивна, то на дурних американців…💬 @ABleaks_bot 💕 Долучитись ☑ info@absolutionlab.com
Л: Ото, що ти сьогодні пишеш… Оті всякі в інстраграмах — мені показали люди. Ти не боїшся бога? М: Владика, не боюсь зовсім. Л: А ти нєвєруючій?! М: Ні-ні. Владико, в мене нема страху, що я неправий. Л: А в чом ти правий? Коли ти крав у Лаврі, я приходив, ти робив, що хотів. Ти мав страх тоді? М: Владика, я не крав! Л: А що ти робив? М: Працював на послушаніє. Л: І послушаніє я тобі ставив обманювати. 300 тисяч доларів із Казахстана? М: Владика, не вірте Феодорі. Повірте мені… Л: А я, слухай, я тобі прочитаю: «Ті, хто підтримав путінську війну проти України, повинні бути відлучені від причастя на декілька років». М: Ну вони учасники кровопролиття. Тому що Путін пішов на Україну, він обʼявив… Л: А ти не чув, коли кричав: «Путін — хуйло!». Ти не думав, що ти робиш? М: Тому що він зараз дійсно хуйло, владика. Л: А ти хто? М: Я монах Києво-Печерської лаври. Л: До сьогоднішнього дня. М: Будь ласка! Л: До сьогоднішнього дня. Я тобі запрещаю в богослужінні. Тому що ти, якщо монах, ти повинен закрити двері свого серця і заглянути в нього. Ти вор лаврський. Ти блуднік зі своєю подругою… М: Будь ласка, говоріть, що хочете. Я перед богом ходив і ходжу, владико. І вас любив і поважав завжди. Л: Не треба мене любити. М: Владико, я кажу як є. Я чесно кажу. Л: Якби ти мене любив і уважав як ігумена, ти не був би тим хуйлом, яке ти пишеш людям. М: Владико, це моя совість пише. Не я. Л: Твоя совість — вона глуха. Це я зараз тобі кажу. В тебе совісті не було, коли ти крав… М: Я вас поважаю та люблю…. Л:Не треба мене поважати, ти поважай себе. М: Але без совісті я не можу бути своєї. Л: В тебе її ніколи не було. М: Владико, ваше право шо казать, я ж не спорю. Що вважаєте, кажіть. Але я кажу, як є. Л: Ти памʼятаєш монашеский постриг? Візьми прочитай. А завтра прийдеш до мене після акафесту. Це буде наша з тобою остання [зустріч]. Тому що ти, скотіна, робиш разом із Полікарпом і з другими бунт у Лаврі. Монах істінний — він молиться не за Путіна, він молиться за весь світ. І Путін нічого не поганого не зробив мені, то щоб ти його (нерозбірливо)… М: Владико, ну от послухайте мене. Я вас дуже люблю… Л:Мені нема що слухати! Ти не був у Луганську?! Я не проти Путіна і не проти України. М: Якби ви мені дали слово. Я до вас з любовʼю, чесне слово, повірте. В мене нема до вас ненависті. Л: Я просто дивлюся і ужасаюся вашому бездарʼю. Ви прийшли в церкву… М: Я завжди ходив перед богом і жив по совісті, повірте. Л: Ти ніколи не ходив перед богом. Тому що злодій не може бути перед богом чистий. М: Владико, кажіть, що хочете. Я кажу, що я не крав. Л: Я тобі можу підняти. Тобі покликати Єронтія? М: Та кличте кого завгодно! Все, що було, воно залишилось у Лаврі. У мене немає ні копійки. Л:Ти пізніше передав навіть ту трубу, яку ти купив для своїх… (нерозбірливо) М: Владико, кажіть, що хочете. Але якщо я скажу, що я крав, то я збрешу. Л:А ти просто брав? М: Я не крав, владико. Всі гроші, що в мене були, вони в лаврі. Л:Іуда тоже не казав, що він крав. Тільки потім кинув серебренники… Да будуть вони тобі оті слова до сьогоднішнього вечора — хай повернуться і твоїй всій родині. М: Владико, зупиніться! Л: Це ти зупинися! Ти священник! Ти бидло, а не священник! М: Що хочете кажіть. Але я з брехнею не можу погодитися. Л:Да будь ти проклят!!!Продовження далі 💬 @ABleaks_bot 💕 Долучитись ☑ info@absolutionlab.com
¡Ya disponible! Investigación de Telegram 2025 — los principales insights del año 
