срач в хаті 2.0
Це особистий канал Алли Волкової. Якщо вас ніхто не питав, ваша думка не цікава.Залишіть її при собі. Тут панує тоталітаризм та диктатура
Show more📈 Analytical overview of Telegram channel срач в хаті 2.0
Channel срач в хаті 2.0 (@srachvhati2) in the Ukrainian language segment is an active participant. Currently, the community unites 21 214 subscribers, ranking 1 845 in the Blogs category and 2 885 in the Ukraine region.
📊 Audience metrics and dynamics
Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 21 214 subscribers.
According to the latest data from 23 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by -81 over the last 30 days and by -9 over the last 24 hours, overall reach remains high.
- Verification status: Not verified
- Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 42.93%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 28.04% reactions from the total number of subscribers.
- Post reach: On average, each post receives 9 106 views. Within the first day, a publication typically gains 5 948 views.
- Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 431.
- Thematic interests: Content is focused on key topics such as бла, нвмк, прощання, сексизм, стендап.
📝 Description and content policy
The author describes the resource as a platform for expressing subjective opinions:
“Це особистий канал Алли Волкової.
Якщо вас ніхто не питав, ваша думка не цікава.Залишіть її при собі.
Тут панує тоталітаризм та диктатура”
Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 24 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Blogs category.
Data loading in progress...
| Date | Subscriber Growth | Mentions | Channels | |
| 24 June | +7 | |||
| 23 June | +3 | |||
| 22 June | +4 | |||
| 21 June | +5 | |||
| 20 June | +2 | |||
| 19 June | +3 | |||
| 18 June | +6 | |||
| 17 June | +1 | |||
| 16 June | +6 | |||
| 15 June | +3 | |||
| 14 June | +3 | |||
| 13 June | +5 | |||
| 12 June | +3 | |||
| 11 June | +5 | |||
| 10 June | +1 | |||
| 09 June | +13 | |||
| 08 June | +12 | |||
| 07 June | +2 | |||
| 06 June | +2 | |||
| 05 June | +5 | |||
| 04 June | +3 | |||
| 03 June | +2 | |||
| 02 June | +2 | |||
| 01 June | +6 |
| 2 | тільки шо Злата проснулась,постукала по мені,вздохнула і лягла знов спати.
Враховуючи,шо ми вдома самі,а я тільки шо висадилась від звуків в кладовці,я прям рада,шо є хтось безстрашний,хто мене захистить. | 6 846 |
| 3 | «Нашо ти реагуєш?».
Так моя вчителька казала,коли мене пів класу лапало,било по жопі і знімало мені ліфчик на уроці.
Ось оця вся хуйня,шо людина в якої більше 10 підписників має терпіти і не реагувати на хуйню в свою сторону дуже схожа на булінг в школі.
«Алла,в тебе бодрі сіськи не на свій вік,просто будь розумніша.не реагуй.ти ж бачиш,вони хворі.»
Дуже яскравий спогад,коли мене однокласник вдарив по жопі рукою в крейді,я його за це вїбала книжкою по голові і з уроку вигнали мене.
БО Я Ж РОЗУМНІША.
Оця вся хуйня відчувається один в один.
тому,ідітє на хуй) | 7 356 |
| 4 | я забираю можливість мене тегати,бо боюсь,що в Ткаченко кредити,а як вона підписана вони не їбуть. | 7 146 |
| 5 | Приснився сон,шо я вже народила і в мене нічого не боліло.
Взагалі.
Тому всю ніч я симулювала,шо мені больно,шоб мене не зайобувала сімʼя і дала поспати.
Яка важка жіноча доля.
Всю молодість симулювала оргазм,шоб поспати,після 30 симулюю,шо заїбалась,шоб теж поспати | 7 519 |
| 6 | Був би в мене дракон,хєр би я його на війну повела за чуханів якихось,навіть,якшо це мої родичі.
Напизділа б,шо він не розбирається,хто ворог і палить всіх підряд.
Не обіжайтесь,але мій дракон створений для чіла.
Полетіли б на Мальдіви,жерли б акул,кокоси. | 7 739 |
| 7 | ну от вийшов 3 сезон дому дракона.
пизділи,шо перша серія розїбе.
по перше,на сраному мегого навіть субтитрів нема.
на піратському сайті найшла озвучку більш менш,але краще б не дивилась.
Знов вода.
Картінка наче Ші малював.
нахуй брались-непонятно.
Піду краще Дункана передивлюсь. | 7 706 |
| 8 | ну от скажіть мені.
раз в два тижні мене відмічає одна і та ж людина,шоб я задонатила і просунула збір коментарем.
Конкретно цій людині я це робила разів 5/6.декілька разів просто скидала власні кошти.
зараз бачу,як ця ж людина пише комент іншій медійній людині «ви єдині,хто завжди допомагає.більшість тупо ігнорить.»
ну от наче і нічо такого,а з іншої сторони прям єбать неприємно) | 7 679 |
| 9 | їздили відпочивати сімʼєю.
запитала чи це Маша вкрала Богдана сігарєти. | 8 608 |
| 10 | Завтра будемо записувати хоумвідео з Наталі Скорик, задавайте питання які цікавлять, але не хуйню, хуйню питать не будем | 7 768 |
| 11 | ну от я не вірю,шо реально є батьки,які настільки зациклені на їбучих оцінках в школі,шо змушують дітей приймати неперевірену хуйню для концентрації уваги і спати по пару годин.
в когось в школі були такі пришиблені? | 8 133 |
| 12 | Video message | 7 834 |
| 13 | я кстаті пишу книжку.
рішила на інтервʼю ні до кого не йти,бо всі зашкварні і тупі.
одна я розумна.
сама з собою поговорю.
і скоріш за все,ляжу в больнічку | 7 773 |
| 14 | Боже,дай мені сил🙏
ви коли в мене на виступі питаєте «алла,ви ще хочете дітей?»,а я кажу «я і цих не хотіла»-це не тому,шо я вас найобую,а тому,шо «так,діти-це найкраще,що я в моєму житті»- це не смішно.я б за ці ванільні відповіді грошей не заплатила і хуй би я прийшла наступний раз,якби мені комік на комедійному виступі розказував,який він щасливий
але я рада,шо в країні так багато знатоків стендапу,які знають шо це і як має бути. | 7 855 |
| 15 | https://youtu.be/yijgchIsZok?si=MPoA41kG4Z_0S_Ri | 7 287 |
| 16 | Всі претензії,шо Настя багато говорить в моторах пишіть до екзекетів прадюсер 8 цицьок .
Але вона може буть на Мальдівах | 7 767 |
| 17 | дуже пишаюсь богданчиком і рада,шо в нього зараз прайм | 7 907 |
| 18 | Ні дня,шоб мене не відмічали і не вимагали відповіді за дії,або бездіяльність інших людей з якими я в кадрі посиділа.
Колись повар трахне собаку,а винна буду я,бо не угледіла. | 7 632 |
| 19 | Video message | 7 809 |
| 20 | https://youtu.be/fctxQh1Q3S8?si=eBN5u9IOO-Nue8fV | 5 762 |
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
