en
Feedback
срач в хаті 2.0

срач в хаті 2.0

Open in Telegram

Це особистий канал Алли Волкової. Якщо вас ніхто не питав, ваша думка не цікава.Залишіть її при собі. Тут панує тоталітаризм та диктатура

Show more

📈 Analytical overview of Telegram channel срач в хаті 2.0

Channel срач в хаті 2.0 (@srachvhati2) in the Ukrainian language segment is an active participant. Currently, the community unites 21 209 subscribers, ranking 1 848 in the Blogs category and 2 871 in the Ukraine region.

📊 Audience metrics and dynamics

Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 21 209 subscribers.

According to the latest data from 26 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by -67 over the last 30 days and by 1 over the last 24 hours, overall reach remains high.

  • Verification status: Not verified
  • Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 43.03%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 29.63% reactions from the total number of subscribers.
  • Post reach: On average, each post receives 9 126 views. Within the first day, a publication typically gains 6 284 views.
  • Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 424.
  • Thematic interests: Content is focused on key topics such as бла, нвмк, прощання, сексизм, стендап.

📝 Description and content policy

The author describes the resource as a platform for expressing subjective opinions:
Це особистий канал Алли Волкової. Якщо вас ніхто не питав, ваша думка не цікава.Залишіть її при собі. Тут панує тоталітаризм та диктатура

Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 27 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Blogs category.

21 209
Subscribers
+124 hours
-207 days
-6730 days
Attracting Subscribers
June '26
June '26
+116
in 1 channels
May '26
+319
in 2 channels
Get PRO
April '26
+192
in 1 channels
Get PRO
March '26
+236
in 2 channels
Get PRO
February '26
+1 929
in 2 channels
Get PRO
January '26
+606
in 3 channels
Get PRO
December '25
+242
in 4 channels
Get PRO
November '25
+442
in 5 channels
Get PRO
October '25
+445
in 7 channels
Get PRO
September '25
+243
in 2 channels
Get PRO
August '25
+1 050
in 5 channels
Get PRO
July '25
+1 470
in 7 channels
Get PRO
June '25
+1 221
in 6 channels
Get PRO
May '25
+1 582
in 5 channels
Get PRO
April '25
+1 646
in 5 channels
Get PRO
March '25
+525
in 8 channels
Get PRO
February '25
+472
in 8 channels
Get PRO
January '25
+1 916
in 2 channels
Get PRO
December '24
+256
in 6 channels
Get PRO
November '24
+1 099
in 5 channels
Get PRO
October '24
+646
in 7 channels
Get PRO
September '24
+232
in 3 channels
Get PRO
August '24
+538
in 6 channels
Get PRO
July '24
+2 667
in 7 channels
Get PRO
June '24
+1 355
in 6 channels
Get PRO
May '24
+1 279
in 3 channels
Get PRO
April '24
+395
in 0 channels
Get PRO
March '24
+1 174
in 1 channels
Get PRO
February '24
+1 395
in 2 channels
Get PRO
January '24
+2 451
in 0 channels
Get PRO
December '23
+1 971
in 0 channels
Date
Subscriber Growth
Mentions
Channels
27 June+2
26 June+6
25 June+4
24 June+7
23 June+3
22 June+4
21 June+5
20 June+2
19 June+3
18 June+6
17 June+1
16 June+6
15 June+3
14 June+3
13 June+5
12 June+3
11 June+5
10 June+1
09 June+13
08 June+12
07 June+2
06 June+2
05 June+5
04 June+3
03 June+2
02 June+2
01 June+6
Channel Posts
народ,поясніть мені,от моя любима жабагадюка виставляє афішу з машою єфросиніною і 0 дойоба,шо це зашквар.0 постів в тредсі і виття в коментах,шо «більше шоу дивитись не буду». в чому різниця,коли це теж гумористичний канал,як і 8 цицьок. я щиро не віддупляю.

2
Video message
4 003
3
пропаганда спорту вранці). можу вам точно сказати,шо найкращим рішенням в цю вагітність було походити в зал в другому тримест
пропаганда спорту вранці). можу вам точно сказати,шо найкращим рішенням в цю вагітність було походити в зал в другому триместрі і працювати на мʼязи спини. плюс ще був пілатес,який допомагав хребет розслабити після навантажень,шо теж дуже допомогло. За Златою,я вже на другому триместрі відчувала,шо спині піздєц,так що,рішення шось з цим робити зріло давно. Якшо ви вагітні,обов’язково проконсультуйтеся з лікарем чи вам можна і чи нема протипоказань.і найдіть хорошого тренера,який розбирається в тренуванні вагітних. це я пишу,як нагадування собі,чого треба буде йти в зал,як тільки зможу. нема мети бути худою сучкою.є мета,шоб не боліла спина і був гарний мʼязовий корсет,який тримає тіло. Хто ходить в зал і на плавання давно-діліться досвідом,шо помінялось в здоровʼї
5 148
4
топ компліментів за останній час «ви значно менша,ніж я вас бачила».
6 058
5
Я тільки що проснулась від смаку пива 1715 в роті. я не панімаю,шо робить цей домовий,але хай продовжує
7 546
6
Якшо вам хтось буде писати і просити грошей від мене, не ведіться Такий аккаунт знайшов
Якшо вам хтось буде писати і просити грошей від мене, не ведіться Такий аккаунт знайшов
7 598
7
богдан сказав,шо планує відрощувати волосся. я вважаю, «його тіло-його діло». саме так я буду казати,коли будуть питати,чого
богдан сказав,шо планує відрощувати волосся. я вважаю, «його тіло-його діло». саме так я буду казати,коли будуть питати,чого ми розійшлись.
8 493
8
Купляла тільки шо панчохи на роди. Ви б бачили здивування консультантки,коли вона після кожного разу вимірювання моєї ноги казала «все ще s».
8 343
9
тільки шо Злата проснулась,постукала по мені,вздохнула і лягла знов спати. Враховуючи,шо ми вдома самі,а я тільки шо висадилась від звуків в кладовці,я прям рада,шо є хтось безстрашний,хто мене захистить.
9 082
10
«Нашо ти реагуєш?». Так моя вчителька казала,коли мене пів класу лапало,било по жопі і знімало мені ліфчик на уроці. Ось оця
«Нашо ти реагуєш?». Так моя вчителька казала,коли мене пів класу лапало,било по жопі і знімало мені ліфчик на уроці. Ось оця вся хуйня,шо людина в якої більше 10 підписників має терпіти і не реагувати на хуйню в свою сторону дуже схожа на булінг в школі. «Алла,в тебе бодрі сіськи не на свій вік,просто будь розумніша.не реагуй.ти ж бачиш,вони хворі.» Дуже яскравий спогад,коли мене однокласник вдарив по жопі рукою в крейді,я його за це вїбала книжкою по голові і з уроку вигнали мене. БО Я Ж РОЗУМНІША. Оця вся хуйня відчувається один в один. тому,ідітє на хуй)
9 340
11
я забираю можливість мене тегати,бо боюсь,що в Ткаченко кредити,а як вона підписана вони не їбуть.
я забираю можливість мене тегати,бо боюсь,що в Ткаченко кредити,а як вона підписана вони не їбуть.
8 709
12
Приснився сон,шо я вже народила і в мене нічого не боліло. Взагалі. Тому всю ніч я симулювала,шо мені больно,шоб мене не зайобувала сімʼя і дала поспати. Яка важка жіноча доля. Всю молодість симулювала оргазм,шоб поспати,після 30 симулюю,шо заїбалась,шоб теж поспати
8 657
13
Був би в мене дракон,хєр би я його на війну повела за чуханів якихось,навіть,якшо це мої родичі. Напизділа б,шо він не розбирається,хто ворог і палить всіх підряд. Не обіжайтесь,але мій дракон створений для чіла. Полетіли б на Мальдіви,жерли б акул,кокоси.
8 916
14
ну от вийшов 3 сезон дому дракона. пизділи,шо перша серія розїбе. по перше,на сраному мегого навіть субтитрів нема. на піратському сайті найшла озвучку більш менш,але краще б не дивилась. Знов вода. Картінка наче Ші малював. нахуй брались-непонятно. Піду краще Дункана передивлюсь.
8 900
15
ну от скажіть мені. раз в два тижні мене відмічає одна і та ж людина,шоб я задонатила і просунула збір коментарем. Конкретно цій людині я це робила разів 5/6.декілька разів просто скидала власні кошти. зараз бачу,як ця ж людина пише комент іншій медійній людині «ви єдині,хто завжди допомагає.більшість тупо ігнорить.» ну от наче і нічо такого,а з іншої сторони прям єбать неприємно)
9 412
16
їздили відпочивати сімʼєю. запитала чи це Маша вкрала Богдана сігарєти.
їздили відпочивати сімʼєю. запитала чи це Маша вкрала Богдана сігарєти.
10 229
17
Завтра будемо записувати хоумвідео з Наталі Скорик, задавайте питання які цікавлять, але не хуйню, хуйню питать не будем
9 212
18
ну от я не вірю,шо реально є батьки,які настільки зациклені на їбучих оцінках в школі,шо змушують дітей приймати неперевірену хуйню для концентрації уваги і спати по пару годин. в когось в школі були такі пришиблені?
9 817
19
Video message
9 397
20
я кстаті пишу книжку. рішила на інтервʼю ні до кого не йти,бо всі зашкварні і тупі. одна я розумна. сама з собою поговорю. і скоріш за все,ляжу в больнічку
9 039