uz
Feedback
срач в хаті 2.0

срач в хаті 2.0

Kanalga Telegram’da o‘tish

Це особистий канал Алли Волкової. Якщо вас ніхто не питав, ваша думка не цікава.Залишіть її при собі. Тут панує тоталітаризм та диктатура

Ko'proq ko'rsatish

📈 Telegram kanali срач в хаті 2.0 analitikasi

срач в хаті 2.0 (@srachvhati2) Ukrain til segmentidagi kanali faol ishtirokchi. Hozirda hamjamiyat 21 220 obunachidan iborat bo'lib, Bloglar toifasida 1 848-o'rinni va Ukraina mintaqasida 2 883-o'rinni egallagan.

📊 Auditoriya ko‘rsatkichlari va dinamika

невідомо sanasidan buyon loyiha tez o‘sib, 21 220 obunachiga ega bo‘ldi.

21 Iyun, 2026 dagi oxirgi ma’lumotlarga ko‘ra kanal barqaror faollikka ega. Oxirgi 30 kunda obunachilar soni -73 ga, so‘nggi 24 soatda esa -4 ga o‘zgardi va umumiy qamrov yuqori darajada qolmoqda.

  • Tasdiqlash holati: Tasdiqlanmagan
  • Jalb etish (ER): Auditoriya o‘rtacha 42.11% darajada jalb etiladi. Nashrdan keyingi dastlabki 24 soatda kontent odatda umumiy obunachilar sonining 26.66% ini tashkil etuvchi reaksiyalarni to‘playdi.
  • Post qamrovi: Har bir post o‘rtacha 8 936 marta ko‘riladi; birinchi sutkada odatda 5 657 ta ko‘rish yig‘iladi.
  • Reaksiyalar va o‘zaro ta’sir: Auditoriya faol: har bir postga o‘rtacha 394 ta reaksiya keladi.
  • Tematik yo‘nalishlar: Kontent бла, нвмк, прощання, сексизм, стендап kabi asosiy mavzularga jamlangan.

📝 Tavsif va kontent siyosati

Muallif resursni shaxsiy fikrni ifoda etish maydoni sifatida ta’riflaydi:
Це особистий канал Алли Волкової. Якщо вас ніхто не питав, ваша думка не цікава.Залишіть її при собі. Тут панує тоталітаризм та диктатура

Yuqori yangilanish chastotasi (oxirgi ma’lumot 22 Iyun, 2026 da olingan) sababli kanal doimo dolzarb va katta qamrovli bo‘lib qoladi. Analitika auditoriya kontent bilan faol hamkorlik qilishini, uni Bloglar toifasidagi muhim ta’sir nuqtasiga aylantirishini ko‘rsatadi.

21 220
Obunachilar
-424 soatlar
-267 kunlar
-7330 kunlar
Obunachilarni jalb qilish
Iyun '26
Iyun '26
+93
1 kanalda
May '26
+319
2 kanalda
Get PRO
Aprel '26
+192
1 kanalda
Get PRO
Mart '26
+236
2 kanalda
Get PRO
Fevral '26
+1 929
2 kanalda
Get PRO
Yanvar '26
+606
3 kanalda
Get PRO
Dekabr '25
+242
4 kanalda
Get PRO
Noyabr '25
+442
5 kanalda
Get PRO
Oktabr '25
+445
7 kanalda
Get PRO
Sentabr '25
+243
2 kanalda
Get PRO
Avgust '25
+1 050
5 kanalda
Get PRO
Iyul '25
+1 470
7 kanalda
Get PRO
Iyun '25
+1 221
6 kanalda
Get PRO
May '25
+1 582
5 kanalda
Get PRO
Aprel '25
+1 646
5 kanalda
Get PRO
Mart '25
+525
8 kanalda
Get PRO
Fevral '25
+472
8 kanalda
Get PRO
Yanvar '25
+1 916
2 kanalda
Get PRO
Dekabr '24
+256
6 kanalda
Get PRO
Noyabr '24
+1 099
5 kanalda
Get PRO
Oktabr '24
+646
7 kanalda
Get PRO
Sentabr '24
+232
3 kanalda
Get PRO
Avgust '24
+538
6 kanalda
Get PRO
Iyul '24
+2 667
7 kanalda
Get PRO
Iyun '24
+1 355
6 kanalda
Get PRO
May '24
+1 279
3 kanalda
Get PRO
Aprel '24
+395
0 kanalda
Get PRO
Mart '24
+1 174
1 kanalda
Get PRO
Fevral '24
+1 395
2 kanalda
Get PRO
Yanvar '24
+2 451
0 kanalda
Get PRO
Dekabr '23
+1 971
0 kanalda
Sana
Obunachilarni jalb qilish
Esdaliklar
Kanallar
22 Iyun+3
21 Iyun+5
20 Iyun+2
19 Iyun+3
18 Iyun+6
17 Iyun+1
16 Iyun+6
15 Iyun+3
14 Iyun+3
13 Iyun+5
12 Iyun+3
11 Iyun+5
10 Iyun+1
09 Iyun+13
08 Iyun+12
07 Iyun+2
06 Iyun+2
05 Iyun+5
04 Iyun+3
03 Iyun+2
02 Iyun+2
01 Iyun+6
Kanal postlari
ну от скажіть мені. раз в два тижні мене відмічає одна і та ж людина,шоб я задонатила і просунула збір коментарем. Конкретно цій людині я це робила разів 5/6.декілька разів просто скидала власні кошти. зараз бачу,як ця ж людина пише комент іншій медійній людині «ви єдині,хто завжди допомагає.більшість тупо ігнорить.» ну от наче і нічо такого,а з іншої сторони прям єбать неприємно)

2
їздили відпочивати сімʼєю. запитала чи це Маша вкрала Богдана сігарєти.
їздили відпочивати сімʼєю. запитала чи це Маша вкрала Богдана сігарєти.
6 544
3
Завтра будемо записувати хоумвідео з Наталі Скорик, задавайте питання які цікавлять, але не хуйню, хуйню питать не будем
6 145
4
ну от я не вірю,шо реально є батьки,які настільки зациклені на їбучих оцінках в школі,шо змушують дітей приймати неперевірену хуйню для концентрації уваги і спати по пару годин. в когось в школі були такі пришиблені?
6 870
5
Video xabar
6 509
6
я кстаті пишу книжку. рішила на інтервʼю ні до кого не йти,бо всі зашкварні і тупі. одна я розумна. сама з собою поговорю. і скоріш за все,ляжу в больнічку
6 766
7
Боже,дай мені сил🙏 ви коли в мене на виступі питаєте «алла,ви ще хочете дітей?»,а я кажу «я і цих не хотіла»-це не тому,шо я
Боже,дай мені сил🙏 ви коли в мене на виступі питаєте «алла,ви ще хочете дітей?»,а я кажу «я і цих не хотіла»-це не тому,шо я вас найобую,а тому,шо «так,діти-це найкраще,що я в моєму житті»- це не смішно.я б за ці ванільні відповіді грошей не заплатила і хуй би я прийшла наступний раз,якби мені комік на комедійному виступі розказував,який він щасливий але я рада,шо в країні так багато знатоків стендапу,які знають шо це і як має бути.
6 811
8
https://youtu.be/yijgchIsZok?si=MPoA41kG4Z_0S_Ri
6 401
9
Всі претензії,шо Настя багато говорить в моторах пишіть до екзекетів прадюсер 8 цицьок . Але вона може буть на Мальдівах
Всі претензії,шо Настя багато говорить в моторах пишіть до екзекетів прадюсер 8 цицьок . Але вона може буть на Мальдівах
6 957
10
дуже пишаюсь богданчиком і рада,шо в нього зараз прайм
дуже пишаюсь богданчиком і рада,шо в нього зараз прайм
7 099
11
Ні дня,шоб мене не відмічали і не вимагали відповіді за дії,або бездіяльність інших людей з якими я в кадрі посиділа. Колись повар трахне собаку,а винна буду я,бо не угледіла.
6 907
12
Video xabar
7 006
13
https://youtu.be/fctxQh1Q3S8?si=eBN5u9IOO-Nue8fV
5 762
14
2 випуск хоумвідео. вірю коментарям,шо Богдан зі мною,через гроші
2 випуск хоумвідео. вірю коментарям,шо Богдан зі мною,через гроші
7 126
15
як завжди,працюю в них оператором
як завжди,працюю в них оператором
7 667
16
https://www.brod-stand-up.com/events/vechir-improvizatsii-na-dvokh-8
7 834
17
https://kontramarka.ua/uk/alla-volkova--perevirka-materialu--2806-121613.html
https://kontramarka.ua/uk/alla-volkova--perevirka-materialu--2806-121613.html
7 061
18
Я кстаті не підтримую оце постійне порівняння нашого стендапу і рашкінського. Попався мені 10 хвилинний стендап молодого російського коміка.з дуууже поверхневими панчами. Знаєте скільки там переглядів 10 днів?300 к. Знаєте скільки там коментів? Десь біля 1000. Ні одного з дойобом до матеріалу чи повчання,як треба. Ні одного,де люди кажуть,шо йому змінити в картинці,звуці,матеріалі і як було б краще.ні одного порівняння з іншими коміками. Я щиро дякую українцям за їх обізнаність в стендапі та рекомендаціях,які вони дають під кожним відео по жартам,якості звуку,картинці і світлу. Найкомпетентніша нація світу. Дякую,що розбираєтесь у всьому🙏
7 623
19
Проходжу онлайн тести пдр,паралельно ще кидаю в чат джпт,шоб роздупляв мене. Цей підар вже два рази відповів неправильно,хоча я з самого початку знала,як правильно. Оце відчуття,коли списав в їбучого відмінника на 2. Гнидло Як в нього розумні речі питати,коли він не знає,коли повертати на дорозі?
7 147
20
ділюсь з вами відгуком на фемілі парк в глібівці. Хотілось на тиждень поїхати за місто,де є дитячі,теплі басейни,смачно і є чим зайняти дитину. Я їм написала. Мене запевнили,шо дитячі басейни і дитячий аквапарк з підігрівом. По факту,підігрів басейнів дитячих включали по вихідним,коли дохуя людей. В будні дні,всім похуй). На все. За тиждень,басейн включили один раз.аквапарк тіп включав,коли ми підходили і очевидно,шо за годину ніхуя там не нагріється. про шо говорити,два дні замовляла Златі борщ за 480 грн.на другий день принесли тупо суху булку до борщу. Будинок прибрали,коли вже я дзвонила на рецепцію. Чого не могли прибрати раніше? «Ми не могли додзвонитись до вас,коли вам зручно.»Якого хуя ви взагалі мій особистий номер роздаєте вашому персоналу? Можете казати,шо я ахуєвша,але за 14600 за добу,розказуючи,шо у вас ахуєнний сімейний відпочинок можна чуть чуть більше сервісу дати. Шо входить в 14600 за добу? Холодні басейни,скудний сніданок,обісцяні голодними котами подушки на веранді. Якшо вже у вас живуть коти,то блять поставте їм їжу,шоб вони бідолашні за шашлик не піздились. Та і все. Спа 2500 година,де брудно,павутина і о прікол,теж холодний басейн. Смішно,шо при виїзді на їх питання «Вам все сподобалось?»,я висказала свої претензії вище. На шо мені сказали з посмішкою «Зрозуміло». Я розумію,відсутність конкуренції і можливості виїзду багатьох в турцію і Грецію перетворила заміський відпочинок під Києвом в «а куди ви дінетесь». Але ви тоже не ахуєвайте.
7 760