en
Feedback
Храм поезії (🖤)

Храм поезії (🖤)

Open in Telegram

зв'язок: @jessihalliwell чат t.me/uapoets1 прикраси t.me/inspiration_style_ua радіо t.me/virshoplitkarka поетка t.me/buryanpoetry колонія t.me/uapoets2 радіо t.me/uapoets_music творчість t.me/jessi_halliwell на каву: 4441 11103 966 1313

Show more
1 323
Subscribers
No data24 hours
+127 days
+3830 days
Posts Archive
Repost from Ola_poetry_ua
місто лягає та майже щоночі не спить темінь покличе гуляти та тільки у вікна все, що колись нам здавалося звичним – вмить зникло сенсу лягати немає, бо пишуть про зліт а це означає, що часу багато на думи, спогади, сповіді, спомини…спокій лиш ні… а можна шукати невтомно вину у вині, долонею терти солоний набридливий струмінь а можна стелитись в метро але тільки удвох – один сам себе не жалієш – сидиш в коридорі і чуєш, як посеред міста обстрілюють зорі: чи збили чи може само із району втекло та все ж ніч минає і хоч безперервно кричить і довго іще деренчить – уповільнює рими, цей втомлений світ день у день так бажаєм покинуть – щоночі ж так хочеться ще раз прожити хоч мить … знов ранок зустріне нас втомлених щиро, туманний розвіється попіл і сонячне згладиться небо, донати летять з укриттів і на «очі» й на реби, а ще хтось підкинуть просив на зимові «талани»… © ольга ритик #вірш

Згорнуся, як кров, на підлозі. Всохнуся на час безвод(ль)ний. Пильнуватиму насіння, щоби не розвіялося. Мірило сну підкаже, коли спокійно, коли снодійне піґулкою тиші подіяло. "Оголюй коріння дужче", – нашептує темрява – "волога в мені, пий". "Вкопайся глибше у ґрунт", – невгаває день – "в землі вода є завжди". А мені б просто не рухатись, щоб не зрушити монолітне осердя, і поверхневі тріщини не стали внутрішніми, не вийшли за мальовані болем кордони. Озоново-бузинові крони, здається, сховають, підживлять. Аж ні - тут йдеться тільки про панування й підкорення. Захоплення варте захоплення. Інвазія - давня, як світ. Ще й слів не було, а вбивати повільно вміли. Отак обростаю пилом, смогом і безвістю. Лахміттям нетлінної важкости, яку не струсити - потоками доцільних дотиків визбирати можливо, та де б узяти тисячороки на рівностояння?! Зомліли червневі бранці, наповнені спрагою. Обіручні незаземлені перехожі. Ці гарячі бульбашки важкого повітря. Сміються з мене. З такими тригерами, кажуть, не виживеш. З такими гирями, кажуть, не втонеш. Води не діждешся, кажуть, і взимку. @snih_n_g #сніг_на_голову #тата_пі

Repost from N/a
В кінці місяця плануємо лотерею?🤗
Anonymous voting

Іноді здається, що за минуле тримаюся як за пам'ять про улюблене горнятко, що зріднилося з уламками розтрощеного дому. І ніяк не можу обрати заміну: то завелика для сподівань, то замала для задоволення спраги до життя, то малюнок не римується з настроєм. Що вже говорити про ритм, який шкутильгає день-у-день! От і продовжується ранкова кава із чужого сервізу, доки не дійшли руки, ноги, розум до вибору. На заваді чи то брак часу, чи то лінощі, чи то страх знову втратити особисте. Але ж не особистість. Хоча пролягає тонка грань між спопелінням і випіканням як глини. Чи вже чекає саме те потрібне горнятко, чи ще воно навіть не зроблене, не знаю. Але знайдеться. @literospletinnia #приходченко

Привіт☺️ Я відкрила допоміжну банку на ремонт Наваріка. Наварік — це авто для військових, на яке ми з вами збирали гроші півр
Привіт☺️ Я відкрила допоміжну банку на ремонт Наваріка. Наварік — це авто для військових, на яке ми з вами збирали гроші півроку тому, тому воно мені як рідне🥺 І воно потребує ремонту. Дуже прошу долучитися до моєї допоміжної банки. Подивіться, яку картинку зробила мені володарка збору Веронічка😎😁 Моя банка: https://send.monobank.ua/jar/6TXsdXoo7c Пост Вероніки про збір: https://t.me/c/1718515598/3229

Repost from N/a
будильник не задзвонив — значить, Всесвіт дав мені ще півтори години сну. пощастило, що бос написав: "де ти?" люблю, коли про мене турбуються. прийшов на роботу без шкарпетки — так і задумано: новий тренд, асиметричний стиль, бунт проти текстилю. ноут не вмикається з ранку — значить, день без зайвого стресу. ідеальний привід зробити собі чай і 4 години медитативно дивитись в чорний екран. пролив каву на себе — тепер я пахну лате. мене можна офіційно вважати живою рекламою кав’ярні на районі. на вулиці дощ, вітер і маршрутка не зупинилась — значить, я потренував витривалість і вивчив усі нові лайки пасажирів просто з вікна. дзвонить банк: «ваш ліміт вичерпано». круто. мене щиро хвилює, що навіть мій кредит знає, коли мені досить. а ввечері ще й світло вимкнули — і це було романтично. я вечеряв при ліхтарику телефона, відчуваючи себе героєм постапокаліпсису, який переміг, бо не згорів разом із зарядкою. так що день чудовий, усе пішло не по плану — тобто, як завжди.

А потім Бог ставить свій CD плеєр на паузу І спускається в димний світ наших кухонь “Ну що ж ви так діти мої загралися? Ви ж обіцяли коритись і слухать.” Ви ж говорили, що будете слідувать правилам І так щиро складали долоні в молитві Як же сталось, що ви тепер п’єте із дияволом? І чи можете ви ще себе спинити?” Бог дивиться в очі і закурює з нами вінстон Ми, притишені, збиті як кеглі, знервовані Хтось вичавлює з себе “а може Він-сон?” І від цього питання Бог стає зовсім стомленим. Він запалює пальцем плиту, ставить турку Кашляє й каже:” а каву ви варите добру” Розливає у чашки і це виглядає абсурдом Бо вистачає усім окрім нього самого. “Я не вірю, що вам ще під силу змінитись, діти. Живете усі так, ніби в кожного є запаска. Але нащо я це кажу, навіть каву не зміг поділити…” Ми ковтаєм і тихо шепочем “прости нас,Батьку”. @SolyaSoyka #сойка

Repost from N/a
"Пам'яті найкращої матусі у світі" Ти казала: "Не плач. Все минеться, загоїться, доню. Все невічне, на жаль. З плином часу послабшає біль". Ти від посух-тривог рятувала любов'ю-водою Вкрай утомлене серце і вчила літати без крил. Ти одна так уміла за мене у Бога просити. Так чекала мене, як у світі ніхто не чекав. Хоч верталась я пізно, щоразу віконечка світлі Проганяли все зле, наче діти камінчиком ґав. Я не завжди тебе розуміла і слухала, мамо, Ти ж все знала про мене і все пробачала мені. За короткий свій шлях я чимало вже дров наламала, Втім спалив їх вогонь, що у серці твоїм пломенів. Ти казала: "Не плач, все минеться, загоїться, доню. Будь щаслива, живи так, щоб дощ з оченяток не йшов". Ти у вічність пішла надто рано легкою ходою. Мамо, де ти? Почуй! Я ж без тебе ніхто і ніщо! ©Марія Чекарьова 5–10 листопада 2022

Repost from N/a
По 14 вересня триває набір гостро-соціальної поезії для публікації у збірці віршів. Для участі у відборі заповніть анкету за
По 14 вересня триває набір гостро-соціальної поезії для публікації у збірці віршів. Для участі у відборі заповніть анкету за посиланням. Всі кошти з продажів збірки будуть спрямовані на актуальні військові збори. Вихід збірки планується на кінець 2025 року.

на старій світлині зненацька захоплені і залиті світлом бурштинного спадню стоїмо молоді усміхнені  усім тілом відкриті долі   тоді були ми безжурними футболили сірі будні подалі від себе в майбутнє ще посіріємо думали і набуднимося та не знали що вони не розчиняться а хижо усі чатуватимуть  нас у прийдешніх днях   тепер маємо сьогодення  рутиннозабруднене зламане що злиплося у суцільне в’язке нуднопрісне багно і тримає як мушку у лекварі у відтінках сірого спектру   живемо тепер по підвалинах стоїмо сподіванками що хоч хтось один та зостанеться до кремації і розвіє попіл за нас   ті якими були ми не відвідають «наше» місце бо немає більше усміхнених  і відкритих спадню дітей тільки світлина лишилася міткою на внутрішніх Гугл мепс   і немає м'якого способу відвернути погляди Хроносу який татуює зморшками і портретами скошених рідних на оголеній шкірі живих   сьогодні сучаснотравмовані сидимо на пам'ятній лавці де могли говорити годинами і ніяк не могли розмагнітитися а тепер слова вириваються насилу із м'ясом розгублено знічено і стає невимовно соромно за свою живу недоречність після смертельної жниви що пройшла повз    може десь минуле в консервах ще лишилося і чекає на нас зашнурую старенькі конверси і пальцями прямо із банки дістану солодкі кружальця запиваючи ананасним сиропом хоч мені вже занадто солодко це дивне причастя тим тогочассям коли безжурно футболили в майбутнє турботи та будні а нині тонемо в них @lysychkazlisu #іляна_лисиця

Repost from N/a
Прийшла нагадати, що збір коштів для 21 ОМБр триває. Потрібно відремонтувати авто! Деякі запчастини куплено, розбірка триває.
Прийшла нагадати, що збір коштів для 21 ОМБр триває. Потрібно відремонтувати авто! Деякі запчастини куплено, розбірка триває. Але це лиш початок. https://send.monobank.ua/jar/8w4zBKQE9A основна банка https://send.monobank.ua/jar/8w2QTXRKN розіграшна банка

*** Сиджу на нараді з російською мовою у вухах. Вона мене накриває відчуттям скреготу скла — сироти на шкірі. Сироти в кожному будинку. Їхніх батьків убили/убиватимуть, поки звучить «здравствуйте», безглуздо й цинічно звучить. Сичить остання нервова клітина: «Чого ти заклякла? Ховайся! Укрий дитину, поки перерва між підльотами». Перерва до чергового вибухового «здравствуйте». Сиджу вже в паркінгу з тактом вибухів у вухах. Ніч танцює з ранком, петрушка з пастернаком, ППО із шахедами, ракетами, а я зі своєю менталкою. 12.07.2025 © Олена Галунець 😶 @virshoplitkarka #олена_галунець

поетичний конкурс Любовний трунок вітаю, наші переможці: 1 місце — Юлія Масюра 1 місце — Костя Ватульов 2 місце — @arisu_magi
поетичний конкурс Любовний трунок вітаю, наші переможці: 1 місцеЮлія Масюра 1 місцеКостя Ватульов 2 місце@arisu_magic_psy 3 місцеОльга Ритик 3 місце@lozhnevskaya результати коментарі вірші судив Євген Волощенко та OleXandr #конкурс #поезія #вірші #храм

слава богу що мені вже ніколи не буде чотирнадцять і не доведеться робити вигляд що мені на шкільній дискотеці не подобається танцювати бо насправді просто не було з ким адже всі сідали під стінку і танцпол був абсолютно порожнім отже на тебе б дивились десятки очей коли ти туди б виходив а якщо ти при тому ще й дівчинка вища й більша за усіх в класі в футболці якогось рок-гурту з відсутністю навички танцювати не уявляйте собі такого ох і добре, що мені більше не чотирнадцять і не доведеться вигадувати собі хлопця підбирати йому імʼя незвичне щоб в однокласників такого не було але ну й не «Арнольд», «Платон» чи «Демʼян» вигадувати цілого персонажа пліткувати про наші бурхливі сварки брехати настільки впевнено і красномовно що врешті й повірити самій собі і почати сумніватися у реальності бо як це — мого денчика не існує? я ж плакала коли він не відповідав а ми прозустрічалися майже 4 місяці вересень жовтень листопад грудень питання реальності мене тоді хвилювало менше ніж схвалення однокласниць оце пощастило, що тільки раз в житті виповнюється чотирнадцять і більше не треба прикидатися що мені подобається російський реп тільки аби подружитися з ровесниками і бути частиною їхніх закритих суспільних верств так само і не потрібно стояти з ними за школою на курилках бо як відомо не бути на цих неформальних зборах це припускатися невиправної репутаційної помИлки добре, все ж таки що тепер вік починається з цифри «два» я роблю тільки те, що сама хочу якщо це було заплановано і записано у мій ґуґл-календар @nesvidomo #оля_духота

Repost from N/a
🏞️ Тридоріг 🏞️ Раз я бачив Тридорога На розвилці між полями, Горами і темним бором, Тридоріг махнув мені. Він був духом, чи то богом, Чи міраж привів до тями, Чи серпанок ліг прозорий І втопив мене на дні. Перший з них – веселий вихор, Подорожній, незнайомець, Молодий високий легінь Із безоднями в очах. Не злякайся – каже – лиха, Вчись усюди бути вдома, Най дорога оберегом Стане вічним втікачам. Другий був – дитя і старець, Синю вічність тяг в кишені, Говорив на давніх мовах І тримав ключі в руці. Танцював, кричав та марив, Був святим, пустим, скаженим, Страшно супив чорні брови Та злетів наприкінці. Третій був з моїм обличчям, Тінь навиворіт лежала, П'ятами писав стежину Та всміхався, мовчазний. Що за стріча таємнича? То шляхів мені замало? Чи я нині став невинним – Духу, боже, поясни! Тридоріг сміявся тричі, Доки сонячне кресало Висікало іскри днини Та несло човни весни. 05 травня 2024 р. #збірка_Хранителі_доріг ***

Repost from N/a
Всім привіт! Я Оля, створюю прикраси та організовую благодійні лотереї для зборів на ЗСУ та на інші добрі справи🤗 Всіх запрошую на свій канал та на сторінку в інстаграмі https://www.instagram.com/inspiration_style_ua?igsh=cTVwc2kzNmpqYW8w де проводитиму розіграші, а також там або тут можна буде замовити прикраси для себе чи на подарунок або ж придбати те, що вже є в наявності 🥰

Repost from N/a
як тепер можна складати слова у рядки і шукати сміливі рими... дощ розмиває купол собору Святого Петра, плюс 16, середина лютого в Римі, туристи під парасольками рухаються вайлувато і хаотично, немов жуки, відчуття проминулості уповільне і не поширюється на віки, решту стерли доба в дорозі, мінливе небо, велична і неосяжна під ним краса, каламутна й висока вода у зимовім Тибрі, вздовж якого іти і йти би обік власної вічності сам на сам. лютий — серпень 2025 р. #Єлена_Дорофієвська #нове

Превʼю до нової декламації🖤⚜️ Намисто на мені зроблене моєю подругою Олею Ритик, запрошую підписатися на новий тг-канал її п
Превʼю до нової декламації🖤⚜️ Намисто на мені зроблене моєю подругою Олею Ритик, запрошую підписатися на новий тг-канал її прикрас https://t.me/inspiration_style_ua 🌻

Repost from N/a
Надлишками ком після кожного слова – Обурені кола в спокійній воді. Увись випадковостей невипадкових Злітають на хмарі примар
Надлишками ком після кожного слова – Обурені кола в спокійній воді. Увись випадковостей невипадкових Злітають на хмарі примарні сліди. Пояснення марні лягають на краплі, Зриваються з неба кислотним дощем. Живильним дощем, що пронизує раптом, Бо краплями ллє капсульований щем. Мішає свої оболонки з асфальтом, Пропитує щебінь занадто глевкий. Шепоче: «Впадати в каміння не варто, Або водоспадами – до літаків». Літак – він зі сталі, не з гравію точно, Та ще й у віконцях – картини з чудес, За певним маршрутом буває, де схоче, А потім спочатку, а потім – в кінець. Літає навколо землі чи то кулі, Земної, не в скроню. У рідкісних снах Надлишками слів, що у комах заснули, Три крапки тримає летючий жебрак. Оксана Мовчан 9.07.2025

Repost from N/a
попелясто-рожеве літо буває солодким схожим на шматочок цукру, який розтає у роті неба після торкань хвиль вечірньої річки а буває і гострим як спалах спогаду переливчастого леготу що простромлює стрілою кентавра у серце й застрягає там навічно аж до самої осени