en
Feedback
OLDMONEY CRYPTO💸

OLDMONEY CRYPTO💸

Open in Telegram

Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat

Show more
2 713
Subscribers
-824 hours
-257 days
-12930 days
Posts Archive
🔶Прийшли винагороди з даної промки від Binance Насипали по 3-3.5$, витрати були мінімальні тому кайфуємо) Тепер можна ласува
🔶Прийшли винагороди з даної промки від Binance Насипали по 3-3.5$, витрати були мінімальні тому кайфуємо) Тепер можна ласувати смачною піцою 🤤

💸Отримуємо 5$ + 5$ за реферала від Trader Wagon Шо таке Trader Wagon і з чим його їдять? Trader Wagon - це платформа де можн
💸Отримуємо 5$ + 5$ за реферала від Trader Wagon Шо таке Trader Wagon і з чим його їдять? Trader Wagon - це платформа де можна копіювати угоди трейдерів. 🤔Зараз в нас є можливість залутати трошки грошей на піцу, для цього на потрібно зробити це: 🔵Реєструємось на Trader Wagon 🔵Переходимо в профіль на конектимо свій Binance 🔵Далі жмемо Portfolio Center і вибираємо якогось норм трейдера 🔵Жмемо "Copy" і відкриваємось на мінімум 10$ та 10х плечем, можете на більше якщо хочете 🔵Обов'язково заповнюємо форму 🌐Деталі 📆Дедлайн: до закінчення пула Так, акція має затрати але це і нам каже що багато людей скіпнуть дану акцію, та й до того ми получаємо досвід в Копі трейдерстві, можливо і на цьому ми зможемо заробити. 🚫 Крипто Скам | Чат | #промка

💸Підписник нашого каналу забрав 4 000$ з промки ByBit Саме так, наш давній підписник і добрий друг залутав такі бабки з пром
+1
💸Підписник нашого каналу забрав 4 000$ з промки ByBit Саме так, наш давній підписник і добрий друг залутав такі бабки з промки про яку я писав тут. В даному турнірі він взяв перше місце по обороту потративши 400$ на комісій. Звичайно, промка точно не для лоу банків та і ризики були присутні, але він доказав що ризики зазвичай оправдуються, головне розумно аналізувати їх. 🚘Не давно він писав в чаті, що має ціль на це рік купити собі Ауді, думаю такими темпами він її возьме за пів року. Не спішіть ловити фомо, адже ще таких промок і навіть жирніших буде багато, тому включайте сповіщення і уважно читайте кожен пост.

🔶Лутаємо 10-20$ з календаря Binance в честь Рамадана Binance запустила календар з пулом 535 000$ в честь посту Рамадан, щось
🔶Лутаємо 10-20$ з календаря Binance в честь Рамадана Binance запустила календар з пулом 535 000$ в честь посту Рамадан, щось похоже було перед новим роком. Думаю з цього можна буде залутати 10-20$ з мінімальними витратами. ⌨️Що робимо: 🔵Логінимось/Реєструємось на Binance 🔵Переходимо в календар і робимо активності кожного дня 📆Дедлайн: 4 квітня Хто не знає, Рамадан - це місяць обов'язкового для мусульман посту. Воркаєм! 🚫 Крипто Скам | Чат | #промка

🍏Лутаємо пару баксів на піцу від MEXC Global Для початку реєструємось на біржі👉посилання на реєстрацію на MEXC Global (макс
🍏Лутаємо пару баксів на піцу від MEXC Global Для початку реєструємось на біржі👉посилання на реєстрацію на MEXC Global (максимальна знижка від мене 20% + 15$ бонус при реєстрації + інші соковиті нагороди до 1000$) І так, зараз в нас є можливість підлутати бабок на пару піц. 🫙Глімчанский від MEXC & фура MAN 🔵Переходимо в Gleam 🔵Виконуємо завдання та вписуємо UID MEXC 🎁Винагороди: 🔴Топ 3 по рефералам отримають по 1000 $MAN (40$) 🔴5 користувачів які будуть ставити питання на AMA сесії отримають по 2500 $MAN (100$) 🔴5 рандомних слухачів AMA сесії отримають по 2500 $MAN (100$) 🔴50 рандомних щасливчиків які виконали усі завдання Gleam получать по 360 $MAN (15$) 📆Дедлайн: 24 березня в 11:00 💸Топовий M-Day з токеном $DZOO Посилання на M-Day Виграшних білетів: 850 Кожен виграшний білет: 38$ на фючі Додатковий призовний фонд: 206 662 $DZOO *Додатковий призовий фонд - це пул який ділиться між усіма учасниками, сума винагороди залежить від кількості білетів, тобто якщо вам навіть не пощастить, до гроші за комсу повернуться) 🌐Деталі 📆Період проведення події: 08:00, 23 березня, 2023 - 08:00, 24 березня, 2023 Гайс, залітаємо і випробовуємо свою вдачу, можливо саме вам пощастить. Усім вдачі! З.І. є ще акція де дуже мало учасників, і про неї ніде не писали, раджу ознайомитись і прийняти участь, сам буду пробувати — ТИК 🚫 Крипто Скам | Чат | #промка #Глімчанскі

💴Лутаємо до 10$ з боксів від Oxalus wallet Зараз в нас є можливість випробувати свою вдачу та отримати: «ooops», 0.1$, 0.5$,
💴Лутаємо до 10$ з боксів від Oxalus wallet Зараз в нас є можливість випробувати свою вдачу та отримати: «ooops», 0.1$, 0.5$, 1$, 5$, 10$. ✏️Що робимо: 🔵Скачуємо Oxalus wallet Android/IOS 🔵Заходимо на головну сторінку і жмемо "Mystery BOXES" 🔵Вибираємо один із боксів *Бокси можна відкривати раз в 24 години, також хто відкриє більше 30 разів, буде мав право розділити пул 1250$. 📆Дедлайн: TBA Думаю дана активність класно підійде для лоу банкі, адже вложень ніяких не потребує. Також це дуже легко абузиться, тому ВОРКАЄМ! 🚫 Крипто Скам | Чат | #Рулетка #ЛоуБанк

📈Промки від ByBit х Arbitrum (ARB) з пулом 400 000 USDT Також ловите фомо з дропу від Arbitrum та більше не хочете ловити йо
📈Промки від ByBit х Arbitrum (ARB) з пулом 400 000 USDT Також ловите фомо з дропу від Arbitrum та більше не хочете ловити його? Тоді робимо дані промки від Arbitrum на біржі ByBit. Інфа про лістинг: Депозити в ARB: вже доступні Лістинг ARB: 23 березня 2023 р. Виведення ARB: з 24 березня 2023 р. Промо акція ділиться на 4 промки, тому вибирайте яка вам до душі або по можливості робіть всі. 🔠 Депаємо 250 $ARB і получаємо 25$. Пул 50 000$, тобто тільки 2к місць. 🔠 З 16:00 23 березня 2023 р. до 17:00 31 березня 2023 р. потрібно внести $ARB до стейкінгу, тоді ми будемо мали право поділити пул 150 000 $ARB. Думаю саме тут буде мало людей. 🔠 Депаєм 500 ARB і отримуємо 0.5 GMX за три умови: Тільки для нових користувачів! 🔵Реєструємось на біржі 🔵Робимо перший депозит в крипті 500 $ARB із свого гаманця на спот акаунт 🔵Заповнюємо форму *Необхідно, щоб з цієї адреси гаманця вже здійснювалися угоди або надавалася ліквідність протоколу GMX на Arbitrum. 🔠 Потрібно набити торговий обсяг 100 USDT зі спотовим грід - ботом, за це ми поділимо пул 20к. Пари: ARB/USDT; RDNT/USDT; GNS/USDT; MAGIC; GMX; DOPEX. *Ваш спотовий грід-бот має бути активним від 24 годин. 🌐Деталі 📆 Період проведення: 23 березня 2023 р. — 31 березня 2023 р. ❗️Будьте обережні, буде присутння велика волитильність на ринку. Надіюсь байбіт і далі буде нас часто годувати промками, це капець який файний заробіток, особливо коли є ферма. 🚫 Крипто Скам | Чат | #промка

🐂Лутаємо 15$/ак (550-600грн) від української біржі WhitBIT граючи CS:GO Дуже круті акції як для лоу банків, так і для хай ба
🐂Лутаємо 15$/ак (550-600грн) від української біржі WhitBIT граючи CS:GO Дуже круті акції як для лоу банків, так і для хай банків. Не здумайте пропускати таке! Зараз ми маємо можливість залутати 10$ просто граючи CS:GO в FACITE та ще 5$ за реєстрацію на біржі, хіба не халява??? 5$ за реєстрацію 🔵Реєструємось на біржі по моєму посиланню та проходимо KYC (2хв чере ДІЮ) 🔵Поповняємо свій баланс на 25$ в національні валюті або 50$ в криптовалюті 🔵Холдимо до розподілу призів Заповнити форму Також можете получити 2$ за кожного реферала який зробив ці умови. 🌐Деталі 📆Дедлайн: 31 березня 10$ просто граючи CS:GO FACITE 🔴Логінимось на Фасік 🔴Переходимо у вкладку місії Жмемо "WHITEBIT Crypto Challenge 2023" вибираємо місію і граємо 🔴Після успішного виконання місії вам дадуть промокод, який потрібно вписати на біржі в "WhiteBIT-коди" За 25 перемог ми лутаємо 10$, ну не імба? 📆Дедлайн: через 330 днів Думаю тут є багато таких, які просто так грають кс, а тут є можливість робити все те саме і заробити на парочку піц. Ніколи вас не зрозумію якщо ви скіпните це, тут навіть не треба вложень. 🚫 Крипто Скам | Чат | #промка #ЛоуБанк

🤑Також прийшло з промки LIS, але тільки за деп. Перевіряйте баланси
🤑Також прийшло з промки LIS, але тільки за деп. Перевіряйте баланси

Аа

Bybit кормить, прийшли 43$ з промки, перевіряйте баланси. Хто досі скіпає акції від даної біржі, багато втрачає, а в кого фер
Bybit кормить, прийшли 43$ з промки, перевіряйте баланси. Хто досі скіпає акції від даної біржі, багато втрачає, а в кого ферма, той сьогодні дуже солідний профіт отримав😋

📈Крутий глім від Bybit x GMX Крутий глім від Bybit в якому можна залутати 10$/акаунт. Особисто я зроблю на пару аків, можлив
📈Крутий глім від Bybit x GMX Крутий глім від Bybit в якому можна залутати 10$/акаунт. Особисто я зроблю на пару аків, можливо повезе. Переможців буде 400, що доволі багато. 📝Що робимо: 🔵Переходимо на Gleam 🔵Виконуємо завдання 🔵Вписуємо свій ByBit UID 📆Дедлайн: 24 березня Можливо вам вже надоїли гліми, але це імба для лоу банків, я ось вже не одноразово бачив як людям з чату Крипто українців випадали пару десятків баксів з глімів. ПРАЦЮЄМО! 🚫 Крипто Скам | Чат | #Глімчанскі

🤑Дуже легкі 20$ від Blofin Blofin - це організаціяз управління фінансовими активами на основі даних,яка прагне надавати свої
🤑Дуже легкі 20$ від Blofin Blofin - це організаціяз управління фінансовими активами на основі даних,яка прагне надавати своїм клієнтам безпечні, зручні та професійні криптовалютні фінансові послуги, включаючи управління активами та торгові операції. 🎁Винагороди: 10 людей отримають по 10$ за актив 10 людей отримають 10$ на фючі за мем Просто ЗАБОРОНЯЮ скіпати лоу банкам! Вам з головою вистарчить 10$ на комісії в різних активностях. ⌨️Шо робити: 🔵Переходимо в чат та проявляємо активність 🔵Робимо мем і кидаємо сюди (детальніше) 🔵Чекаємо результатів 📆Період проведення акції - з 20.03 по 26.03 На даний момент в чаті 13 людей, ви ж розумієте до чого я клоню? Особисто я буду проявляти активність, можливо получиться залутати. Також робіть мем, конкуренція дужеее маленька. 🚫 Крипто Скам | Чат | #TelegramActive #ЛоуБанк

🫙Лутаємо від 5$ в глімі від ArbGPT & Web3Space Поки нема лютих гемів можете по абузити глімчик. 🎁Що по нагородам: 🔴Перші 5
🫙Лутаємо від 5$ в глімі від ArbGPT & Web3Space Поки нема лютих гемів можете по абузити глімчик. 🎁Що по нагородам: 🔴Перші 5000 людей отримають $5 в токенах $GPT 🔴Рандомних 1000 людей отримають по $5 в токенах $GPT 🔴Топ 50 по рефках отримають по $200 в токенах $GPT 🧠Що робимо: 🔵Переходимо в Gleam 🔵Виконуємо завдання та вписуємо адрес ММ 📆Дедлайн: 27 березня Нехай щастить! 🚫 Крипто Скам | Чат | #Глімчанскі

🎙Crew3 з дропом від SuiSwap І так, як ви знаєте Sui це дуже багатий проект, в якому 50% токенів виділено під ком'юніті. Тому
🎙Crew3 з дропом від SuiSwap І так, як ви знаєте Sui це дуже багатий проект, в якому 50% токенів виділено під ком'юніті. Тому дану активність не варто пропускати, особливо лоу банкам, бо тут вкладень ні яких не потрібно. 💸SuiSwap обіцяє за кожну XP - 0.25 SuiSwap point, а якщо набєте 11 лвл тоді буде 0.50. Дроп роздадуть після того, як Sui вийде в мейнет. 📝Що робимо: 🔵Переходимо в Crew3 🔵Виконуємо завдання і фармимо XP Друзі, вам ще не надоїло ловити фомо? Давайте працюйте, і вже через рік будете їздити на круті тачці і з смачною піцою. 🚫 Крипто Скам | Чат | #Crew3

💻Шо там по Foxiverse? Гайс, не так давно ми забирали ролі Foxi list з Crew3, які давали нам змогу замінтити нфт з їхньої пер
💻Шо там по Foxiverse? Гайс, не так давно ми забирали ролі Foxi list з Crew3, які давали нам змогу замінтити нфт з їхньої першої колекції дешевше. Зараз вони торгуються приблизно в тому діапазоні в якому ми купляли, але думаю це не на довго. Вчора Foxiverse викатили твіт, в якому пишуть: 📌Шановні Foxi Minters, ми не забули про вас! Якщо ви викарбували 3 Foxis тоді ви отримаєте безкоштовний FoxiLand, а якщо ви пропустили, у вас все ще є шанс викарбувати 3 нфт і отримати землю як Free mint на Sui. Звучить годно, думаю через це колекція може файно так підрости, але краще не продавати ще нфт а забрати роль, тому що роль дає змогу безплатно забрати землю, а земля може дуже щедро коштувати. 💰Також холдерам першої колекції NFT Foxiverse будуть роздані їхні токени, чим більше нфт в вас на гаманці, тим більше токенів дадуть. Перевірити чи підпадаєте ви на AirDrop можна тут Зараз ще в них проходить крутий івент з нормальними винагородами, в якому треба розгадати шифр. Я щось не можу пройти, можливо хтось з вас зможе? Пишіть в коменти. 🌐Посилання на пост з шифром Друзі, думаю до цього проекту варто придивитись, тому що майнет Sui вже не за горами, а проект сам з екосистеми Sui🎙. Скоріш за все нам вийде залутати файні бабки, тому не лінуємось і працюємо. Сьогодні може бути трішки менше пості, адже Неділя це час для відпочинку, відпочинок це дуже важлива частина роботи. 🚫 Крипто Скам | Чат | #MintNFT

💰Є результати даного глімчика 💬Шукайте себе в цьому списку - жмяк
💰Є результати даного глімчика 💬Шукайте себе в цьому списку - жмяк

Хороші новини по BingX✈️ Вони перевірили всіх моїх рефералів і розіслали ваучери по 40$(протягом дня прийдуть на ваш гаманець
Хороші новини по BingX✈️ Вони перевірили всіх моїх рефералів і розіслали ваучери по 40$(протягом дня прийдуть на ваш гаманець). Якщо будуть запитання по їхньому використанню — задавайте в нашому чаті. Біржа доволі швидко розвивається і викатує нам все більше нових акцій, ось парочка найкращих: 🔠 Отримуємо 5-20$ на спот Ми розділимо пул $12 000 серед всіх учасників, хто зробить торговий оборот $300 на споті, KYC не обов'язковий, можна абузить. Впевнений, що буде мало учасників і можна буде норм лутнути: • Реєструємось на біржі за посиланням(зробив для вас ссилку з макс. знижкою на комісії 20%, пройшовся по іншим, і ніхто таких можливостей не дає, а забирає все собі, тому якщо ви хочете спробувати поторгувати на біржі, робіть це за моїм посиланням з максимальною знижкою) • Переходимо на сторінку та нажимаємо "Зареєструватись" • Робимо оборот 300$ на споті в одній з пар(MAGIC/GRAIL/RDNT/PERP/GMX/GNS/TROVE/PSI/VELA) 📆Дедлайн: 22 березня. Впринципі файна акція, в торгівлі по ліміткам можна вийти в +, і зверху ще отримати до 20$, участвуєм однозначно(деталі) 🔠 Забираємо щоденні халявні бонуси Просто щодня заходимо на біржу і нам падають халявні бонуси на спот, фьючі і ваучери на комсу, кайф: • Заходимо на біржу • Зверху нажимаємо "Ще" • Далі нажимаємо "Центр нагород" • Клеймимо бонус(як на фото) Так що можна починати користуватись біржею з максимальними бонусами. Як ви розумієте вони зараз будуть дуже сильно розвиватись, тому буде і багато халяви та класних промок, чому б не користуватись можливістю і не лутати кеш. Також погрався в них на фьючах, доволі зручно і прикольно для трейдерів, поки +15$ замутив. Щось на рівні з Mexc, навіть по інтерфейсу краще, де також скидка 20% на комсу, за моїм посиланням, все для вас❤️ P.s. майже всі промки від бірж виходять на моєму другому каналі 👉Крипто Скам, на цей канал буде закидати лише найкращі акції, щоб трішки розбавити контент) 🇺🇦Crypto Українець | Чат

🖼Швидко забираємо OAT з дропом від LazyBoys x Sui Ecosystem Чувак на лого в прямому сенсі натякає що роздадуть на піцу, а хт
🖼Швидко забираємо OAT з дропом від LazyBoys x Sui Ecosystem Чувак на лого в прямому сенсі натякає що роздадуть на піцу, а хто відмовиться від піци за 30сек? ВОРКАЄМ. ⌨️Як забрати: 🔵Переходимо на Galxe 🔵Виконуємо завдання і клеймимо 📆Дедлайн: 3900/4999 поспішіть Не скіпаєм, навіть 1-2$ за 30сек це взагалі кайф. Дроп обіцяють роздати коли Sui вийде в майнет. 🚫 Крипто Скам | Чат | #OAT

🫙Лутаємо 100$ в крутому глімі від Mintlayer Ми вже мали справи з Mintlayer (пост). Признавайтесь, хто скільки має токенів? Д
🫙Лутаємо 100$ в крутому глімі від Mintlayer Ми вже мали справи з Mintlayer (пост). Признавайтесь, хто скільки має токенів? Думаю ціна токена буде дуже смачна Зараз ми маємо можливість взяти участь в Gleam де 100 рандомних переможців отримують по 100$, і ТОП 50 рефералів по 100$, звичайно це все буде в токенах $ML, тому винагороди можуть бути і більші (або менші). 🤔Що робимо: 🔵Переходимо в Gleam 🔵Виконуємо завдання 🔵Абузимо😁 📆Дедлайн: 31 березня Особисто мені проект здається дуже перспективним, рекомендую вам придивитись до нього. 🚫 Крипто Скам | Чат | #Глімчанскі