OLDMONEY CRYPTO💸
Open in Telegram
Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat
Show more2 726
Subscribers
-324 hours
-227 days
-15830 days
Posts Archive
2 726
Залітаю в IDO BitBrawl на ByBit 💰
Так як 90% ліквідності моєї зайняті, залітаю всього лиш з одного ака в надії на чудо. В цьому IDO 1000 переможців отримають аллокацію на 100$, а учасників на даний момент біля 60к, тобто шанси +- хороші.
⚫️Як взяти участь?
⚫️Переходимо в IDO
⚫️Підписуємось
⚫️Кидаємо 300 USDT в мережі SOL + 0.1 SOL в Web3 гаманець
⚫️Холдимо в період снепшоту
📅Дедлайн: вже за 30хв!
— Якщо маєте вільний стейбл, обов'язково беріть участь, навіть з одного акаунта. Не раз бачив як тіпам заходило 1/1, навіть мені таке було колись. Нехай щастить 🍀
🚫 Крипто Скам | Чат |#ByBit
2 726
Дроп року! 👏
Хто пам'ятає, колись давно я постив пост про квести Braavos, де потрібно було зібрати камінчики і скрафтити коронку, за яку буде дроп. Витрати були біля 8$, а коронка торгувалась довгий час біля 20$.
Прийшов час забирати свої плоди, а семе за частину дропу Element. Як ми знаємо, вони обіцяли 50% STRK, які старкенет виділить на них. Виділили аж 40 000 STRK, а винагорода за коронку становить 0.4 STRK. ЛАЙФЧЕНДЖ НАХУЙ.
🔷 Клейм - https://t.co/acPhLZMsrm
— Так так так, там були ще проекти які роздавали свої дропи. Но з цих дропів могли окупитись всього 40 людей, це ж пздц. Ну ще очікуємо дроп $ELE токенів, можливо хоть це окупить, хоча я дуже сумніваюсь.
🚫 Крипто Скам | Чат |#дроп
2 726
Лутаємо дроп від Ordify 💸
Ordify — це екосистема інструментів, яка створена для масштабування Bitcoin та спрощення інвестування в інші чейни. Нещодавно вийшла інформація, що вони зібрали $2M в seed-раунді. Доволі не погано, скажіть.
IDO їхнього токена $ORFY пройде на платформах інвесторів: Seedify и ChainGPT. Зараз ми можемо залетіти та фармити поінти, за які в майбутньому буде дропчик.
⚫️Що робимо:
⚫️Переходимо на сайт
⚫️Реєструємось
⚫️Виконуємо завдання
⚫️Абузимо рефку і чекаємо інфу в соц,мережах
📅Дедлайн: TBA
— Біток росте, проекти на бітку стріляють. Думаю проект точно вартий вашої уваги. Ворк!
🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи
2 726
SYNTHR тестнет ще досі актуальний ⌨️
Тестнет проекту SYNTHR ще досі акутальний. На даний момент тестнет зробили всього лиш 70 000 користувачів, це дуже мало як для такого проекту. Активності не потребують вкладень, тому точно ворк!
🔷Детальний гайд писав - ТУТ
SYNTHR має безліч партнерств з tier-1 проектами, велику кількість різних грантів, і понад 7 млн транзакцій на їх платформі. Хіба такий проект не заслуговує вашої уваги?
— Думаю тут однозначно ворк, особливо лоу банкам. Вкладень не потребує, нічого важкого немає. Раджу робити пару акаунтів.
🚫 Крипто Скам | Чат |#тестнет
2 726
Ну тут ти точно виграєш! 🍀
Знаю що ви не любите розіграші, де 100500 каналів і нереальні шанси на виграш. Тому, ми запускаємо розіграш де буде лише 4 топові канали. Учасників буде дуже мало, тому шанси на виграш ВЕЛЕТЕНСЬКІ😱
Призи 🎁
1️⃣місце - 25$
2️⃣місце - 15$
3️⃣місце - 10$
Підписуємось на:
- Файного Криптана
- AirDrop Crypto
- Крипто Скам
- Money з крипти
- Заповнюємо форму
🗓 Кінець розіграшу: 29 березня, 20:00.
Не скіпай! Кілька кліків і 25$ можуть бути твої!
2 726
А промки ByBit ще досі годують 🤤
Сьогодні була виплата за промо SCA. Вийшло біля 40$ для нових, та біля 20$ для старих. Для старих було всього 7 000 місць, які розібрали аж за 1 годину 38 хвилин. Ви тільки вдумайтесь, та за такий час можна ізі 100 аків загнати.
Я заганяв 10 аків, прийшли винагороди на 9, тому що один провтикав оборот зробити 200$. Зробив всі до 10хв.
⚫️В результаті:
⚫️Витрата - 70$ оборот + деп/вивід
⚫️Профіт - 171$
⚫️Чистий профіт - 101$
— Доволі не погано, ще й без напрягу сидів в калянці і робив. Взагалі промки це дуже крута можливість розігнати свій депозит лоубанкам, просто завжди треба маштабуватись. Наприклад, якщо не справляєшся з більше ніж 10 аків, найми людей які тобі поможуть за якусь там плату чи % від винагород.
Якщо хочете щоб я кидав по більше промок від ByBit, накидай 40 🔥 під цей пост.
🚫 Крипто Скам | Чат |#промо #ByBit
2 726
3$ на халяву замовляли? 💸
Хто раніше не проходив L2E з Cyber на Binance, зараз поповнили пул і знову все доступне. Всього проходите квіз, і 3$ в CC ваші. Тільки є один мінус, токени розблокуються аж за 150 днів.
⚫️Що робити:
⚫️Переходимо сюда (вчіться та заробляйте)
⚫️Проходимо квіз CYBER (відповіді в коментарях)
— Якщо маєте ферму з нових аків, можна прогнати їх. Так, токени отримаємо аж за пів року, але це халява, чому б і ні. Потім ще подякуєте собі за такий приємний бонус.
Дякую
🚫 Крипто Скам | Чат |#Binance #L2E
2 726
Ну шо, погнали нахуй!!! 😍
В минулому промо в мене проходка була 100%. Думаю, поки BingX дає можливість заробити, потрібно використовувати це на максимум. Рано чи пізно лавочка може прикритись і будуть брити по максимуму.
Зараз є доступні цілих 3 промо, які ми можемо поєднати і зрубати ще більшу касу.
⚫️Що робимо:
⚫️Реєструємось по партнерському посиланню - ТИК
⚫️Реєструємось в промо ТИК | ТИК | ТИК
⚫️Робимо депозит 100$ ($5+$5+$5)
⚫️Робимо оборот 6к на ф'ючах ($5+$5+$5)
⚫️По можливості робимо оборот 60к ($25+$25+$25)
📅 Дедлайн самої крайньої з промо: 31 березня, 14:00.
Примітки:
- Позицію потрібно тримати 1хв+.
- Робіть оборот на безстрокових ф'ючерсах, там рахує відкриття і закриття.
- Депозит тримаємо до кінця всіх промо.
- Не хеджуйте бінгх з бінгх, бриють страшно.
- Не спішіть робити оборот, місця розбирають довго.
— Я ось буду робити всього лиш депозит + 6к обороту, по суті за це вийде 30$ і ризики мінімальні. Звичайно можна і йобнути 60к та лутанути 105-125$, але і ризики будуть набагато більші, таке мені не підходить.
Лутайте халяву поки не пізно!
🚫 Крипто Скам | Чат |#промо #BingX
2 726
Файноооо +84$💰
— Загнав мейн акк, зробив тільки три білети і 1 зайшов. Везучник трошки))
Що у вас по проходці?
🚫 Крипто Скам | Чат |#винагорода
2 726
Хто брав участь в лаунчпаді, не забуваємо підписатись - https://www.bybit.com/uk-UA/trade/spot/launchdetail/?id=2024031300001
Маєте час до 12:59
- Скільки білетів маєте?
2 726
BitCraft - робим поки не пізно ⌨️
Відкладав на потім і ось дійшли руки до цього проєкту. Взагалі погана привичка відкладати на потім, я вже раз так проїбався з Аркхамом. Тому не відкладайте на потім те, що можете зробити зараз.
BitCraft - це гра P2E в жанрі MMORPG. Зібрали інвестицій в сумі - $22 млн від a16z, Supercell та ще від різних додіків. Твіттер проєтку також хороший, налічує 357к фоловерів, серед яких є не погані інфли.
Зараз в нас є змога фармити XP за звичайні завдання з соц. мережами. Ці поінти пізніше знадобляться в грі для отримання різних предметів, які ми зможемо продати або получити дроп за них.
⚫️Що робимо:
⚫️Переходимо в гру
⚫️Реєструємось через пошту
⚫️Створюємо нік
⚫️Переходимо в вкладку Quest
⚫️Виконуємо завдання і клеймимо винагороди
⚫️Абузим рефку
📅 Дедлайн: 31 березня
— Така легенька, безкоштовна активність. Зараз таке відчуття, ніби знову медвежка почалась. Не замічаєте?
🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи #P2E
2 726
Токени ZK вже у вас на балансі (промо) 👍
Не очікував що так багато дадуть. Кажуть що побрили страшно, з 500к десь 70к отримали винагороди. Ну мені на краще, так як я не мультив а зробив тільки основу.
Токени вже на балансі, тільки їх потрібно додати щоб вони відобаражались.
⚫️Для цього переходимо в WEB3 гаманець
⚫️Гортаємо в низ і вибираємо управління токенами
⚫️Нажимаємо плюсик в правому верхньому куті
⚫️Вибираємо мережу вер20
⚫️Вставляємо цей контракт:
0xc71b5f631354be6853efe9c3ab6b9590f8302e81
⚫️Добавляємо токен
Рекомендую ще закинути BNB трохи на комісію до завтра, що все швидко злити по стакану. Хто там новачок, гаманець не EVM, вибирайте адрес BNB в BEP20. Все по типу Траста.
— Винагорода на даний момент по ціні премаркету становить - 56$. Не очікував я щось, що так багато дадуть токенів. розраховував на 1-2 токена максимум. Цікаво за що так сильно збрили 🤔
🚫 Крипто Скам | Чат |#Binance #промо2 726
Tea дохуя насипе? ☕️
Вирішив вам нагадати про такий гем проєкт як Tea. І це ні в якому разі не через те, що тут появилась рефералка і я хочу заробити міліони на тому що ви перейдете, а це тому що я вас люблюююю ❤️ (перейдіть по рефці плс)
Нагадую, Tea - це ініціатива, що спрямована на підвищення стійкості відкритого програмного забезпечення. В проєкт інвестував Binance, а загальна сума інвестицій в становить - $16.9 млн. Саме цікавіше це те, що вони виділили на ком'юніті аж 12.7% токенів.
⚫️Що робим:
⚫️Переходимо на сайт Tea
⚫️Підключаємо свій GitHub (підписуюсь взаємно - тик)
⚫️Переходимо в вкладку тестнету
⚫️Виконуємо завдання які можем
🔷 Також підписуємось на розсилку їхніх апдейтів. Переходим сюди і вписуємо пошту. Після чого вам прийде лист на пошту, на нього відповідаємо ОК.
📅 Дедлайн: 2 квартал цього року.
— Завдання там доволі важкі, без знань програмування можна заробити максимум 1000 поінтів. Тому беремо і заганяємо мульти + паралельно поєднуємо з своєю рефералкою. Думаю проект ріл гем, впевнений що токен буде на бінансі.
🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи #тестнет
2 726
Хто кидав в стейкінг заради завдання на Binance, перевіряйте хаб винагород. +15$ 🤤
Всім гарної неділі ❤️
🚫 Крипто Скам | Чат |#Binance #промо
2 726
Скам...
— Народ, якщо ви бачите такі коментарі під постами - не вірте, це не скам. Так, багато може знає що це типу жарт, але в чаті зустрічав не одноразово тіпів які скіпнули grass чи хроматік через такі коменти бо думали шо ріл скам. Просто наші варяти з чату думають що то дуже весело таке писати, але через них хтось колись пропустить свій лайфчендж. (не здивуюсь якщо і тут будуть писати шо скам)
Канал хоть зветься Крипто Скам, але я вам ніколи не кину скаму усвідомлено, бо я вас люблю і поважаю ❤️
Кидайте + в чат хто коли небудь ріл повівся на таке ))
🚫 Крипто Скам | Чат
2 726
Залишилось 4 дні! 😱
Вже 20 березня закінчується компанія зілі в Хроматіку. Якщо планували зробити і завжди відложували на потім, то зараз саме час!
Хто не в курсі, зараз можна виконувати завдання в Zealy та получати XP. Ця XP в свою чергу конвертується в кредити, за які приблизно 10 квітня будемо відкривати бокси, де будуть випадати токени $CHRMA. Один бокс буде обходитись в 100 кредитів.
⚫️Що робимо:
⚫️Переходимо на Zealy
⚫️Виконуємо завдання
⚫️Далі переходимо на Chromatic
⚫️Підключаємо гаманець той самий що в зілі
⚫️Переходимо в вкладку Airdrop і конвертуємо свою XP в кредити
📅 Дедлайн: 20 березня! Конвертувати потрібно до 31 березня!
Ну і ще хто хоче на багатоооо більше кредитів + токенів, просто торгуємо на біржі - ТИК.
— 100500 раз писав про проект, тому тут без коментарів 😉
🚫 Крипто Скам | Чат |#Zealy
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
